PDA

Pogledaj cijelu verziju : BlazBlue: Calamity Trigger



Teon
13-06-2010, 18:49
Vjerojatno niste culi za ovu igru, nije toliko popularna medju mainstream publikom (nemojte se uvrijedit, nisam mogo nac prikladnu rijec).
Uglavnom o cem se radi:

Igra je izasla jos prosle godine za konzole i proglasena je najboljim (i prilicno dubokim, kompleksnim) fighterom pomevsi konkurenciju od SF4, King of Fighters (neki broj) i ostalih.
Iako na prvi pogled klasicni 2D (anime) fighter sa puno sarenila igra nije klasicni fighter (navodno, osobno ne bih znao).
Ako ste igrali Guilty Gear ovo je spiritualni nastavak.

No, da ne duljim, iako sam rekao da je igra izasla jos prosle godine za konzole a skoro ce i nastavak, ono najbitnije:
BlazBlue: Calamity Trigger nam dolazi za PC ovaj mjesec (ako se nesto ne promjeni)!

Igra je vec dostupna u Francuskoj, a nakon ostatka Europe seli se na americki kontinent.

Ono zanimljivo, igra ce podrzavat cross-platform multiplayer. Znaci mozemo ownat likove koji su na xBox 360 preko GFWLivea!

Evo vam clanak na wikipediji (http://en.wikipedia.org/wiki/Blazblue), te recenzija gametrailersa (iako ko slusa njihove recenzije, bitan je video) u HD (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-blazblue-calamity/52354)Si SD (http://www.gametrailers.com/video/review-blazblue-calamity/52355)

Iako sam stedio novce za SSF4, on ne dolazi na PC a ni Marvel vs Capcom 3, pa mislim da ce bit odlicna investicija u BlazBlue.
Poticem sve koji vole takav zanr da kupe i zaigraju samnom! :)

Edit: Ispricavam se ako vec postoji tema, nisam ju nasao

ScorpiuS
13-06-2010, 18:59
Pa eto ti razloga zašto bar ja nisam čuo za tu igru, nije izašla za PC!
Zapravo vidio sam neke filmove iz igre, ali sam pomislio: "Šta će mi ovo imam SF4"

Teon
13-06-2010, 19:06
Koj' ti je gamertag da igramo dok cekamo BB?

A stavio sam mainstream jer nije popularna na konzolama kao npr SF4 (iako navodno superiornija, pogotovo netplay)

Aral
13-06-2010, 19:11
Kul, izgleda stvarno zanimljivo a dolazi krajem mjeseca. Definitivno budem chekirao.

ScorpiuS
13-06-2010, 20:58
Koj' ti je gamertag da igramo dok cekamo BB?

A stavio sam mainstream jer nije popularna na konzolama kao npr SF4 (iako navodno superiornija, pogotovo netplay)
Pa rekao sam da sam vidio neke filove iz igre, nisam rekao da sam je igrao, a nit da imam XBOX

Teon
13-06-2010, 21:04
Aha. Krivo sam protumacio ... Btw nemam ni ja xbox

Edit: Rofl jos uvjek mi nije jasno... Si mislio na BB ili sf4. Rekao si "... pa imam SF4"
Ja sam te onda pitao za PC Gamertag SF4 da to igramo dok cekamo BlazBlue

ScorpiuS
13-06-2010, 21:52
Ma izbriso ja to. Bolji mi Bad Company 2 za MP. :D

Teon
13-06-2010, 21:53
Ah ... Izlike, znas da cu te izownat :D

Ok :(

Jedva cekam ovo! Steta kaj interes nije veci...

Raz
13-06-2010, 22:23
Sviđa mi se što je akcija prilično fluidna i over the top, a tu je i VN style storylinea tako da... igrat će se. <3

Inače, vidim da sljedeći mjesec već izlazi i BlazBlue: Continuum Shift za konzole. Sve mi se čini da će prodaja ovog naslova utjecat hoće li se i nastavak konvertirat na pc.

ScorpiuS
13-06-2010, 22:45
Ah ... Izlike, znas da cu te izownat :D
Moli Boga da ne instaliram igru ispočetka ;)

hansi
13-06-2010, 22:59
Ja sam se ove igre već odavno naigrao ^^

Čux
12-01-2012, 00:22
znam da je necro, ali par nas se počelo lemat na ovom vragu. friški bedaci bez pretjerno puno gameplaya pa ak ima koga još da bacimo koju online nek se javi :)

majstoro
15-01-2012, 12:08
Pitanje,igram story mode,prvo sa Ragnom,sve sam pobijedio al izbaci mi "An alternate truth is yet to be found"Si pise da sam npr zavrsio 63 %...
Znaci li to da da ja moram izgubit od nekoga da bi mogo 100 % prec nekog lika?Igrao sam i sa Jinom,Noel i Rachel i uvijek mi isto izbaci...

Čux
15-01-2012, 12:57
nisam baš igro story, al mi se čini da svatko ima jedno 10ak završetaka ovisno ak na nekim određenim mjestima dobiješ/izgubiš ili napraviš neš treće

Teon
15-01-2012, 13:21
Pitanje,igram story mode,prvo sa Ragnom,sve sam pobijedio al izbaci mi "An alternate truth is yet to be found"Si pise da sam npr zavrsio 63 %...
Znaci li to da da ja moram izgubit od nekoga da bi mogo 100 % prec nekog lika?Igrao sam i sa Jinom,Noel i Rachel i uvijek mi isto izbaci...

Yep! Svaki game over je poseban ending. Znaci moras npr izgubit prvi fight i pobijedit sve ostale da dobijes novi ending. Isto tako moras izgubit prvi fight i odma drugi fight za novi ending... I tako dalje, sve moguce kombinacije.

Čux
21-06-2012, 10:22
Opet dižem zaboravljene topice xD Ak neko još igra ili bi htio probat i nabacit koju partiju neka slobodno navrati :)

viewtopic.php?f=7&t=47283 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=47283)