PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem spajanja LG-a na PC



Hidraulicar Kreso
08-06-2010, 23:31
Dakle, problem je slijedeći, kupio sam novi LG, i naravno pokušao ga spojiti na PC kako bih mogao neke stvari staviti na njega. Radi se o modelu KU990i, pa su nastali problemi. Otišao sam na Lg-evu stranicu i tamo našao nekakav update softver, koji sam instalirao, on je lijepo sve ažurirao, ali nakon toga, stalno baca grešku kako ne može uspostaviti kontakt sa serverom. Rekoh, možda postoji kakav PC suite, i nađem PC suite, za kojeg piše da podržava moj mob, kada sam ga instalirao, kaže da mob nije podržan, i da neki COM port nije dobar. Ja pretpostavljam da je možda do tog COM porta, ali ne vjerujem da je tako komplicirano za spojiti, pošto sam staru nokiu stalno spajao sasvim normalno preko PC suitea, a ima 6 godina.
Ako imate možda kakav savjet kako najlakše spojiti na PC, sve je dobrodošlo.

marijanovic
08-06-2010, 23:45
Treba ti PC Suite verzija 3 i novije, starije od toga ne radi dobro na Windows 7.
Ja sam taj suite jedva našao negdje na nekom forumu, nema uopće na službenim stranicama.
Spajao sam LG GU250 i nemere se nikako.

Hidraulicar Kreso
08-06-2010, 23:46
Mnogo hvala na savjetu, biti će isprobano, ako budem imao opet problema, zna se gdje ću se javiti.

marijanovic
08-06-2010, 23:51
Nađoh ti i link:
http://www.windef.com/viewtopic.php?f=12&t=1150

Nisam neki majstor za LG, al isprobavao sam...

Hidraulicar Kreso
09-06-2010, 00:02
I dalje ne želi, kada krene povezivanje, izbaci mi grešku u kojoj kaže kako je moguće da telefon nije dobro spojen, te da odem na početni ekran provjeriti ako je dobro spojeno :? . Uostalom dok imam staru nokiu ću se tako zezati sa tim prebacivanjem sa jednog moba na drugi. Dok ne nađem neko rješenje.

streetrace777
09-06-2010, 10:18
I dalje ne želi, kada krene povezivanje, izbaci mi grešku u kojoj kaže kako je moguće da telefon nije dobro spojen, te da odem na početni ekran provjeriti ako je dobro spojeno :? . Uostalom dok imam staru nokiu ću se tako zezati sa tim prebacivanjem sa jednog moba na drugi. Dok ne nađem neko rješenje.

Prebaci LG u klasicni mod prebacivanja. Znaci ne treba ti nikakav dodatni softwear , sve se odvija preko Win Explorera :)

Hidraulicar Kreso
09-06-2010, 23:45
ajde jel može kakav hint di to prebaciti, jer se baš i ne snalazim. Jel to treba na PC-u prebaciti ili na mobu?

streetrace777
10-06-2010, 09:03
Ja sam na LG K500 to sredio ovako. Odes na Povezivanje > USB povezivanje > Masovno spremanje.

Hidraulicar Kreso
12-07-2010, 23:33
Sredio sam spajanje sa računalom, ali sada imam drugi problem. Kada stavim neki video clip na mob, ne želi mi ga prikazati u mapi videos koja mi se nalazi na mobu. Otvorim mapu, i piše da ima datoteka unutra ali mi ne pokazuje ikonu od video clipa. Probao sam stavljati 3GP format i MP4 i ne želi ništa niti pokazati. Pa ako netko ima nekakvu ideju dobro je došla, i naravno da ne otvaram novu temu.