PDA

Pogledaj cijelu verziju : hdd krčka-nastavak



golfw12
07-06-2010, 17:23
bio sam se posavjetovo sa par likova sa neta koji su mi rekli da je to normalno za disk to krčkanje...
a svi koji su mislili da ču sjebat disk i iči reklamirati i tako narušiti ulogu kupca u linksu,ETO NISAM, našo sam drugo rješenje uzo sestrin disk i njoj dao ovaj i sad ima 1tb za fejs i pjesme

ako sam nekog uvrijedio svojom temom ispričavam se nisam htio :(
i uostalom ako i disk rikne (nedaj bože) imam 5god garancije

IGoR_2803
07-06-2010, 17:25
zapravo je to jamstvo kod diskova najzajebanija stvar... šta meni znači jamstvo i od 10 godina ako izgubim dragocjene, nezamjenjive podatke? ništa!

golfw12
07-06-2010, 17:31
ah... tko ima puno podataka i važnih stvari zna da treba radit backup,bilo na dvd-e ili na nešt

RIDER32
07-06-2010, 18:55
bio sam se posavjetovo sa par likova sa neta koji su mi rekli da je to normalno za disk to krčkanje...
A pa normalno da svcaki disk krčka ali zavisi koliko. Ako krčka ko disk od 7-8 godina onda nevalja bez obzira na to što je black edition.


Nadam se samo da su ovi "savjeti" bili zafrkancija, jer mu navedene stvari mogu omogućiti samo da ostane i bez hardvera i bez novaca, te da ga još proglase i prevarantom. Ako ste se šalili onda ste trebali na kraju posta spomenuti i to.
A gle ako ga neko zaj**** u trgovini onda čovjek smije tražiti rješenje :/