PDA

Pogledaj cijelu verziju : Policijska represija



SkunK
07-06-2010, 17:13
OK, ja sam zadnji koji će bez razloga uzvikivati "Policijska represija" i žaliti se na svaki, od 90% njih zasluženi pendrek po kičmi. Dakle, poštujem posao policajaca i mislim da bi svakako trebali to poštovanje i dobiti jer je njihov posao opasan i veoma bitan za održavanje normalnosti zajednice. Policajaca ima loših i dobrih, baš kao i ljudi no danas ujutro (a sada je 17:32 kada sam i tek došao doma) se dogodilo nešto veoma neobično.

Svakih par tjedana je i jedan frend jednostavno rano ujutro sjednemo u auto, natankamo ga i krenom gdje god stigli. Ovaj put smo krenuli prema pravcu like i imali smo si zaplanirano vratiti se doma nakon ovog negdje navečer kao i uvijek (zadnji put smo krenuli prema krajnjem dijelu istre i sve je bilo super). Obadvojica dosad nismo kažnjavani, ne pijemo dok vozimo niti remetimo ičiji mir, pogotovo kada se ovako vozikamo, dakle što je u autu u autu je, uzmemo nešto hrane, neku drugu zanimaciju i to je to.


No eto ti ga na, mi se vozimo (u to vrijeme sam ja vozio jer se inače razmjenjujemo za volanom no auto nije bio moj nego frendov) i baš smo išli prema Karlobgau kad vidimo da sa strane policija diže znak STOP i mi skrećemo i zaustavimo se (ja dakle). Vidim 3 policajca, jedan ima beretku, jedan je vidno naučnik/pripravnik i izlazi iz automobila podeblja ženska (koja me podsjećala na jednu deblju žensku koja mi je bila nadređena u vojsci). Prilaze automobilu, naravno - vozačka, osobna, dokumenti vozila ovo ono, mi smo naravno bili vezani, nismo ništa pili...no dobro. Iako je sve to bilo uredu, oni (tj. ona, ova dvojica su šutila) - kaže da izađem van. Ja pogledam frenda onak' čudno no dobro. Ja izađem van kad ona da se okrenem, stavim ruke na auto i raširim noge...

Ja kažem kao "wtf lol pa šta je bilo?". Ona mi odgovori u stilu "ajde mali di si ti bio dok sam ja ovdje branila Hrvatsku nemoj me tu zezati (ne tim točnim riječima ali slično))". OK ja joj napravim to, ispipala me i kad je vidila da imam samo cigarete i žvakače i još par sitnica - prestala je no vidio sam da onaj tip s beretkom nešto priča u woki-toki unutar policijskog auta, a mali naučnik/pripravnik "pazi" na mog zbunjenog frenda.

I da zaboravio sam napomenuti da sam imao malo duži jezik kad mi je rekla ono za obranu Hrvatske na što sam ja rekao kao "pa i moj stari je branio Hrvatsku, a stric je poginuo i?", na što je ona odgovorila da se pazi sad - "to može upotrijebiti protiv mene na sudu" :D (wtf nisam niti uhićen, niti sam išta kriv niti nemam pojma zašto je to spominjala??).

No dobro, nakon toga još jedan šok - da idemo u stanicu sa njima! lol?? Toliko sam otupio od količine gluposti u tom trenutku da sam rekao samo "OK ajde ajde da sredimo to više jer nemam pojma ko je više ovdje lud i o čemu se radi". Krenem ja prema policijskom autu kada ovaj u beretci viče "STOP" ja se okrenem kao wtf - kaže on "Okreni se i ruke na glavu. WTF?? Frend gleda i ne vjeruje...

Uglavnom lik mi je stavio lisice?? Ja ga stvarno pitam jeli ovo možda skrivena kamera na što on kaže da ne nego da je tako po zakonu uvijek, a ovaj naučnik kao mali šegrt samo kima glavom u znak odobrenja, jer on kao zna...

OK mene su ubacili sa njima (debela i naučnik samnom iza) u policijsko, a frend i tip u beretki idu sa frendovim autom. Policijska stanica je bila blizu, a ja sam gledao uvijek za ljevo gdje smo ja i frend sada trebali biti negdje u nekom gradu/šumi i zejbavati se :(

Ništa, da ne dužim - stavili me u jednu sobu, neki tip dosta dobar (odvezali su lisice) sa načelnikom te policije me pitalo neka pitanja ala tko sam, što radim, tko su mi roditelji, što radim ovdje i tako dakle ona najednostavnija i najgluplja pitanja. Frenda su isto tako ispitali, ali prije toga su nam ispraznili auto i nama džepove.

Nakon toga dolazi neki isto policajac, mojih godina (kao neki glasnik valjda) i kaže nam (bili smo u čekaoni) da smo pušteni i da nam želi ugodan dan (yea right'). U tom trenutku, ja i frend nismo imali izbora nego smo odmah otišli popiti jednu kasnodnevnu kavu no meni je odma sinula ideja iako su na "odpustu" rekli da su nam vratili sve stvari, da mi ipak daju kopiju popisa kojeg su napravili kada su te stvari...šta ja znam...proučavali??

Popis je ovako izgledao (dakle izvadak) ovo sam morao staviti da vidite kakvim se glupostima bave umjesto da hvataju prave kriminalce:

1x Prijenosna igraća konzola "Nintendo DS"
1x Žvakaće gume "Orbit"
1x Alkoholno piće (ZATVORENO) "Southern Comfort"
1x Baklja tip B (inače su baklje tipa B u slobodnoj prodaji i ima je se u autima ili negdje ako zaglibite izbacite baklju)
1x Pirotehničko sredstvo (kutija) - ZENGA (petarde, još ostale od nove godine i neke utakmice, totalno je frend zaboravio na njih i ja, one su moje)
4x Kutije cigareta "Lucky Strike"
2x Kutije cigareta "Marlboro" (crveni)
1x Čips "Frank"
2x Gavrilović mesni doručak (za ovo nam je trebao nož-otvarač jer ponekad onaj "automatik" na konzervi pukne i nema boga da je otvoriš)
1x Vojni nož (s dozvolom i ovjerom kupovine) marka "Keiser"
1x Upaljač tip "Zippo"
1x Upaljač tip "Obični"
1x Čokolada mlječna za konzumiranje
1x Navijački šal "Armada Rijeka"
1x Navijački transparent "Armada Rab Lakrdijaši"
1x Prijenosno računalo "Dell Inspirion 1545"
6x CD "Razna muzika"
2x DVD/CD PC igre
1x Prva pomoć (neotvorena) <- i ovo je po zakonu jer se mora imati neotvorenu prvu pomoć


Sve su na svu sreću - vratili, ne na svoje mjesto al' ajd :)


Poslje mi je rečeno da su cijeli tjedan tragali za nekim bosancima koji su švercali neke stvar (nemam pojma nisu rekli) pa da su tako većinu ljudi privodili. No ipak smatram da je ovo krajnje nepotrebno jer sam doživio em neugodnosti, em sam izgubio dan i em su me naživcirali do bola.

Morao sam pljuniti jbg jer sam sada umoran, gladan i iscrpljen od svega. Ptui!! :)

FaTaL_mRkvA
07-06-2010, 17:19
Uvijek pročitam ovakve tekstove, onda me uhvati mržnja, popizdim zbog stanja u državi i gamadi na raznim položajima koja svoje frustracije i komplekse liječi na nedužnima i onda nemogu učiti.

cham3leon
07-06-2010, 17:23
Rajko, kako možeš imat toliko volje, čovječe. Em si dobrovoljno išao u vojsku, išao na rave u Englesku, voziš se do Like i nazad... svaka čast na hiperaktivnosti.

dea
07-06-2010, 17:27
Hahahahah tak ti i treba ! :D

Ajajj. Kod mene susjedi zovu policiju, prijavljuju nas auto da je nepravilno parkiran,
iako je ispred nase kuce, a drugom susjedu decko dolazi, ostavi ispred nase kuce, il
na pol ulice, nema prolaza uopce, ne usude se njega prijavit da neb i oni dobili zguza. ^^

Chappi
07-06-2010, 17:29
Jebiga Reiko kad ličite na bosance :) Ja nikad nisam imo problema sa policijom,svaki put kad bi me priveli rekli bi aha ti si od onog sin i pustili bi me ća!Zapravo imao sam ali to je bilo kad su mi frendovi na mojem rođendanu provalili u trgovinu i pokrali alkohol i čestitali mi rođendan s tin alkoholon :? Pa mi je bio inspektor par puta doma i mora san se skitat po socijalnin službama.

Arbiter of Change
07-06-2010, 17:35
1x Prijenosna igraća konzola "Nintendo DS"
Tajna je otkrivena - policija je na Sony-evoj platnoj listi.

Neven <R>
07-06-2010, 17:42
Nikada, ali nikada se ne smiješ prepirati sa policajcima kolko god da se oni retardirano i bahato ponašali, ako im bilo što dobaciš samo ćeš im dati povoda da te zajebu, s tim da u takvoj situaciji samo ti možeš izgubiti.

SkunK
07-06-2010, 17:50
Nikada, ali nikada se ne smiješ prepirati sa policajcima kolko god da se oni retardirano i bahato ponašali, ako im bilo što dobaciš samo ćeš im dati povoda da te zajebu, s tim da u takvoj situaciji samo ti možeš izgubiti.

Da, jebiga... najbolje je šutiti.


@ Chappi Mali gle, doći ću u subotu u grad i sam to znaš :) Normalno da bi te pustili kad je to ova lokalna policija ala' makarunić loparanin i ekipa koji se ajde "znaju i znamo se čiji si".

@cham3leon Ti ko moja bivša profa, stalno govorila da sam hiperaktivan, al ja kažem da samo nemam sreće

@dea šta mi treba nisam ništa napravio :P


btw. idioti su napisali Nintendo DS a zapravo se radio od Nintendo DS LITE VERZIJI :P btw. sve sam mogao potrpiti, ajde red i zakon...whatever no lisičine bzvz, jbt moram proučiti malo taj zakon jel to stvarno istina il me ovaj u beretki malo "namazao".

Sickmanno1
07-06-2010, 18:41
Meni se ne svida sto zenu oslovljas sa debela, a ostale sa tip ili lik. Takoder ukusno je reci punija zena a ne podeblja. Ako nisi znao od 2007 godine te puniji ljudi mogu tuziti radi vrijedanja moralnih osjecanja ako ih zoves debelima, tj. debeli ili debela.

Inace razumijem zasto si frustiran mozda cak i najbolje ovdje. Bio sam zrtva policijskih gluparija u vise navrata jer im uvijek sumljivo izgledam. Ko da je moja jebena slika u nekom prirucniku za osumljicene.

SkunK
07-06-2010, 19:07
Zato jer je podeblja. Kako ja znam kako se zove...gospođa/gospođica policajka? Policajka? Murijakinja? Plava Anđelica? :) Ako je netko mršav reći ću mu da je mršav. Ako je netko debel reći ću da je debel/deblji/jači whatever... ako se netko drogira, reći ću mu da ima problema sa drogom/da je narkoman... sve je to za ljude i nebi trebalo to biti neki problem, pa nismo djeca lol :D a ti isto na što obraćaš pažnju, debel, deblja, jača, podeblja, punija, krupna, crnac, bijelac, nigger, cracker... netreba to uzimati sve tako k srcu :) Odrastao sam u okolini gdje je eto, bilo sreće kad ti netko kaže debeli/mršavi, onda to nebi bila uvreda nego zejbancija, dakle ne na osnovu nekih predrasuda i naravno dalo bi se do znanja da se radi o zejbanciji.


btw. nisam joj rekao da je debela :O

Babitz
07-06-2010, 19:18
Meni nije u redu da te tako privedu, oduzmu čitav dan i onda na kraju kažu zbog čeg je bilo. Ja bi pizdio ko Isus. Ovo bahaćenje žene... Kako bi se ja prepirao s njom, jebote.

Mislim, ono. Da me tako zaustave i pristojno mi sve objasne, ne bih rekao ni riječ. Jednom me policajac zaustavio nedaleko od stana, pitao jel imam osobnu sa sobom i jesam li kažnjavan. Reko da nisam pa je reko da će mi provjerit podatke i kajaznam. Pitao ga zašto, reko je da zato jer kao mora, da mu ne seru da niš ne radi, itd. Meni bilo oke, nisam nikud žurio, 5-10 min stajanja me neće ubit. Još sam popričo s likom, pozdravio se i prešo doma.

A ne sad da me bezveze zaustave bez objašnjenja ili ičega i jebu me čitav dan pa mi tek na kraju dana kažu razlog. ffs

SkunK
07-06-2010, 19:59
Vidio sam na faci ovome u beretki i tom mulcu kasnije da im je krivo, ovu "puniju" gospođu policajac nisam niti vidio poslje. Ali nitko se nije ispričao ili nešto...ajd barem da su nam dali nešto za jest nego cijeli dan, come on :/

Arbiter of Change
07-06-2010, 20:01
Policajac ti se ni ne može ispričati budući da nije glasnogovornik policije, a djelovao je u policijskoj funkciji.

McPingvin_v2.0
07-06-2010, 20:32
Poslje mi je rečeno da su cijeli tjedan tragali za nekim bosancima koji su švercali neke stvar (nemam pojma nisu rekli) pa da su tako većinu ljudi privodili. No ipak smatram da je ovo krajnje nepotrebno jer sam doživio em neugodnosti, em sam izgubio dan i em su me naživcirali do bola.
Samo ovo. Oni moraju preispitati sve koji imalo sliče opisu. Naravno da bi onu debelu tražio broj značke da uputim službenu žalbu nakon onog: "... šuti mali...", ali to nije striktno vezana priča :)

Aral
07-06-2010, 20:42
Tebi je baš zanimljivo u životu :D Prvo ono sa bolnicom i hitno, sad pak ovo xD Svaka čast :)

bezimeni
07-06-2010, 20:42
Pih...sad će ispasti da pričam lovačko/ratne priče ali ovakvo bahato držanje prema nekadašnjoj murji bi završilo sa zidarskim šamarom .Bio skup devedesete na trgu i zaustave dva milicajca nas trojicu balavca i traže ličnu kartu .I glupi kompić umjesto da pokaže ličnu kartu ko fol greškom izvadi HDZ iskaznicu i pita jel može ovo sa smiješkom na licu .E...koju je šamarčinu pobrao , glava mu je pulsirala još sat vremena :rotfl: .Dobro da nas svu trojicu nisu potrpali u maricu i vaspitavali cijelu noć .

Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .

Aral
07-06-2010, 20:44
A da, trebaš bit ok prema njima, mene su dosad jedino haltali na motoru il autu i to je to, nikad problema.

SkunK
07-06-2010, 20:48
Pih...sad će ispasti da pričam lovačko/ratne priče ali ovakvo bahato držanje prema nekadašnjoj murji bi završilo sa zidarskim šamarom .Bio skup devedesete na trgu i zaustave dva milicajca nas trojicu balavca i traže ličnu kartu .I glupi kompić umjesto da pokaže ličnu kartu ko fol greškom izvadi HDZ iskaznicu i pita jel može ovo sa smiješkom na licu .E...koju je šamarčinu pobrao , glava mu je pulsirala još sat vremena :rotfl: .Dobro da nas svu trojicu nisu potrpali u maricu i vaspitavali cijelu noć .

Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .

Pa to je i živa istina...

Sickmanno1
07-06-2010, 21:38
Muka mi je kad cujem da netko kaze da murja radi svoj posao. Pa i politicar radi svoj posao, samo kako ga radi? Ok politicar je malo preglup primjer, ali ono sto sam htio reci s tim jest da svugdje ima govana. Ja osobno znam jednog decka koji me vise ne pozna otkad je murjak. Uobrazio se totalno i misli da je judge dredd.

Uostalom osobno imam puno primjera kak je murjak ustvari iskompleksirana osoba koju u rl nitko ne bi ni pozdravio da nije murjak i ono nada se da ce mu kad tad to poznanstvo dobro doci. Pa koliko puta su mene i moju ekipu u mladim danima hebali jel smo pili pivu u parku. Onda nije bilo zakona da je to zabranjeno, vec je onda bila brija da se stanari zale zbog buke ili tako nesto. Fascicantno mi je kako jedan murjak dode i kaze ti ajd odite u drugi park i mi odemo i onda dode deseti i kaze da odemo u park iz kojeg nas je prvi poslao. Ono dokazano je da im se neda zajebavati sa gradanima, tocnije bitno da nije u njihovom vidokrugu. Uostalom ima velike razlike ako policajac dode i kaze, molio bi vas da napustite ovo mjesto jerbo se ljudi zale ili ako kaze ajd da vas nisam vidio prijeteci maricom i vodenjem u postaju.

Mah, rijetko sam imao pozivitno iskustvo sa murjacima. Lagat cu ako kazem da nisam svaki put bio kriv, ali brate u 50% slucajeva sam izjeban bez razloga. Pa ajde da cujem tko je od vas 3 puta placao kaznu za uriniranje na javnom mjestu? Pa gdje da pisam u pol 5? Na javnom WC kojeg nema? Ili u gace? Al ak se popisas u gace ides na psihijatriju...trust me i know ^^

SkunK
07-06-2010, 21:39
Ma nema pišanja dok major ne dođe :D

pimp
07-06-2010, 22:03
Samo da ti kažem da oni nemaju pravo pretražiti tvoj auto bez sudskog naloga. Tako da ih ti lako možeš za to tužiti, prekršili su svoje ovlasti. Nemojte misliti da izmišljam, također sam imao ja par puta jebade sa njima, a i otac mi je nedavno imao parade sa cijelom krim policijom u sisku i s dobrim odvjetnikom ih je pojebao sve.

Evo da vam i ja jednu glupost prepricam, frend i ja sjedimo u njegovom crnom golfu (auto spušten, felgice šminka ovo ono, unutra ko bebina guza čist) na parkingu kod studentskog doma stjepan radic navecer negdje oko 21h nakon sto smo jeli u menzi i cekamo frenda da se spremi i dodje do nas u auto. kad najednom nam neki momci u civilu prilaze pokazuju značke i govore nam da izađemo van, mi izađemo najnormalnije, i kažu isto ovo ruke na krov raširite noge (njih 4 su bila) i sve nas prepipaju, i pazi ovo , imao sam index od faksa, i frajer mi ga uzme i krene pregledavati i mirisati da nema droge u njemu, mislim ono wtf imam sve dvojke i potpise u njemu :D

i jedan sad zove maricu na toki-voki sa psom tragačem...nakon 10min smrzavanja vani na haldnoci (1 mjesec 2010god , nismo smjeli sjesti u auto) dolazi marica i furaju kera van, i bacaju ga ovom u auto, a pas prljav i gazio tamo po blatu i lokvama, a dečku je auto sve na svijetu i unutra je spican to je nevjerovatno, i puste mu psa u auto da traži drogu, normalno pas je napravio kaos i naranvo nista nije nasao, i na kraju svega su u gepeku nasli jedan štambilj ( od frenda tata radi u cestama i asfaltiranju za bjelovar i ima te svoje i od svojih kolega te stambilje za neke potvrde i sta ti ja znam) i oni to nadju i vide da je drugacije prezime od mojeg i frendovog, i pazi oni su zaključili da se bavimo krivotvorenjem potpisa -.-''
strpali u maricu i na črnomerec u zatvorski hotel -.-'' , tamo nam sve uzeli, čak i žnjiravce da se nebi ubili u čeliji, pazi ti to, prespavali u celiji, i onda svakog posebno odveli u stanove u zagrebu di smo podstanari, normalni nisu nista konkretno nasli te su nas na kraju oko 14h pustili bez ikakve isprike ili icega

normalno da sam to rekao starcima, i sad se tek krenulo provlačiti po našem brzom sudstvu, a potrajati ce bome...

SkunK
07-06-2010, 22:06
Ako uzmemo u obzir kakvo je sudstvo u RH, vidimo se na sudu za jedno... 3-4 godine? :D

Aral
07-06-2010, 22:06
Krivotvorenje potpisa :rotfl: Svaka čast, ovo mi je sad ful zanimljiva tema :D

bezimeni
07-06-2010, 22:14
Meni je ovo dokaz da policija radi svoj posao .Grešaka ima ali ukupno gledano živimo u super državi i to kažem bez jebe .Nije da sam nešto putovao ali neki dan gledao dokumentarac o Napulju :shock: .Igle po cesti..na par kvadrata našli ih 5-6 i to iza stambene zgrade nasred ceste.Klinci , vojnici mafije , zaustavljaju koga žele i vade iz automoblila , ubija se svaki dan i sl .Hebo ti to .

Arbiter of Change
07-06-2010, 22:20
i jedan sad zove maricu na toki-voki sa psom tragačem...nakon 10min smrzavanja vani na haldnoci (1 mjesec 2010god , nismo smjeli sjesti u auto) dolazi marica i furaju kera van, i bacaju ga ovom u auto, a pas prljav i gazio tamo po blatu i lokvama, a dečku je auto sve na svijetu i unutra je spican to je nevjerovatno, i puste mu psa u auto da traži drogu, normalno pas je napravio kaos i naranvo nista nije nasao, i na kraju svega su u gepeku nasli jedan štambilj ( od frenda tata radi u cestama i asfaltiranju za bjelovar i ima te svoje i od svojih kolega te stambilje za neke potvrde i sta ti ja znam) i oni to nadju i vide da je drugacije prezime od mojeg i frendovog, i pazi oni su zaključili da se bavimo krivotvorenjem potpisa -.-''
strpali u maricu i na črnomerec u zatvorski hotel -.-'' , tamo nam sve uzeli, čak i žnjiravce da se nebi ubili u čeliji, pazi ti to, prespavali u celiji, i onda svakog posebno odveli u stanove u zagrebu di smo podstanari, normalni nisu nista konkretno nasli te su nas na kraju oko 14h pustili bez ikakve isprike ili icega
Bokte, ovo je već hardcore. Koji im je vrag bio da su došli na tu zamisao?

Sickmanno1
07-06-2010, 22:25
Joj dobro da nisi nasao usporedivati Hrvatsku i Juznu Koreju. Pa kakve veze sta se desava u drugoj drzavi. Ne zivim tamo i ni 5% me ne zaboli sta se tamo desava. Imaju oni svoje politicare koji (ne)brinu o njima. Ovdje pricamo o Hrvatskoj i njenoj policiji. Ak je tebi sve dobro, drago mi je za tebe, ali to sto se tebi nikad nije desilo nista i sto nisi nikad imao problema s njima ne znaci da drugi nisu imali.

I kakav ti je to dokaz da policija radi svoj posao?

SkunK
07-06-2010, 22:27
Meni je ovo dokaz da policija radi svoj posao .Grešaka ima ali ukupno gledano živimo u super državi i to kažem bez draga .Nije da sam nešto putovao ali neki dan gledao dokumentarac o Napulju :shock: .Igle po cesti..na par kvadrata našli ih 5-6 i to iza stambene zgrade nasred ceste.Klinci , vojnici mafije , zaustavljaju koga žele i vade iz automoblila , ubija se svaki dan i sl .Hebo ti to .

Bio sam u Avellinu, tamo imam rođake i ovo je istina isto :( tužna ali tamo je još uvijek takvo stanje, iako su mnogi mislili kada je Matteo Messina Denaro otišao u "izbjeglištvo" da La Cosa Nostra slabi ali tamo će uvijek biti tako, barem sam ja dobio dojam. Korupcija naše policije je tamo mačiji kašalj. Al ajde, nije da će naš narod bit "složan" pa imati nekakvu fikcijsku Omertu da stvari ne izlaze van...to je više hush-hush tema, taboo rekli bi :D

Što se naše policije tiče, da naravno da možeš proći ponekad "lišo" ako se "znamo", dosta ih kuri frku bzvz kao što vidite ali opet spadaju u neku sredinu, možda niži rang ali eto...

Babitz
07-06-2010, 22:36
Samo da ti kažem da oni nemaju pravo pretražiti tvoj auto bez sudskog naloga. Tako da ih ti lako možeš za to tužiti, prekršili su svoje ovlasti. Nemojte misliti da izmišljam, također sam imao ja par puta jebade sa njima, a i otac mi je nedavno imao parade sa cijelom krim policijom u sisku i s dobrim odvjetnikom ih je pojebao sve.
Smiju ako imaju razloga sumnjati da imaš nešto unutra tipa drogu, oružje ili bilo kaj nezakonito, ali opet, trebaju biti OPRAVDANE sumnje, ne samo zato jer im se da. Jebi ga, tuži ih.

bezimeni
07-06-2010, 22:41
Joj dobro da nisi nasao usporedivati Hrvatsku i Juznu Koreju. Pa kakve veze sta se desava u drugoj drzavi. Ne zivim tamo i ni 5% me ne zaboli sta se tamo desava. Imaju oni svoje politicare koji (ne)brinu o njima. Ovdje pricamo o Hrvatskoj i njenoj policiji. Ak je tebi sve dobro, drago mi je za tebe, ali to sto se tebi nikad nije desilo nista i sto nisi nikad imao problema s njima ne znaci da drugi nisu imali.

I kakav ti je to dokaz da policija radi svoj posao?


Uspoređujem nas sa susjednom zemljom sa kojom ćemo uskoro biti u konfederaciji i imati ćemo zajedničke političare .A što bi trebao biti dokaz ? Da nitko sa ovoga foruma nije nikada ni vidio policajaca ?

Sickmanno1
07-06-2010, 22:48
Glavno je da si ti vidio jel imas blizu 40.

LOL

The Boz
07-06-2010, 22:50
o76WQzVJ434

bezimeni
07-06-2010, 22:54
Glavno je da si ti vidio jel imas blizu 40.

LOL

Dobar ti argument ..na nivou popišanca kojeg su čak tri puta kaznili jer nije naučio pogledati preko ramena prije nego se popiša .

Sickmanno1
07-06-2010, 23:00
Nije ni tvoj los, s obzirom da znas, tj. nagadas u kojoj sam situaciji bio, kao i policija...

hmm, hmm...

bezimeni
07-06-2010, 23:03
Pa priznaj da moraš biti biser da bi te čak tri puta kaznili zbog pišanja .Aj , baš me zanimaju konkretne situacije.Opiši ih malo :thumbs2: .

McPingvin_v2.0
07-06-2010, 23:10
Ono , ako si imalo mudar ideš linijom manjeg otpora .Znaš da su murjaci zajebani i fino im odgovaraš sa da i ne .I mene su nedavno zaustavili ...kao ima provala u susjedstvu.Također su mi razlog objasnili tek na kraju .Bio sam kooperativan , uredno odgovarao na pitanja te na kraju dobio ispriku na smetnji koju nisam ni očekivao.Moj odgovor je bio u stili...ma nema frke , znam da radite svoj posao .
This. Išao sam na plac na bankomat, sparkirao se s motorom, kaciga pod ruku. Dignem keš, napravim 2 koraka, murjak mi iza leđa i poteže me nekako nezgrapno za rukav i skroz mutavo kaže: "Osobnu.", tek sam ga iz treće skužio.

Dam mu osobnu, lik uzme i počne hodat. Reko, neće moći. Idem za njim. "Čekaj tu." Aha, ok. Čekao sam tu, ali tako da ga mogu vidjet. Ima pravo dobiti moj dokument na uvid, ali ga ne smije uzeti, zajebi :)

Enikejs, netko par minuta prije opljačkao kladionucu iza ugla. Pored toga nikakve neugodnosti s policijom, upravo suprotno. Usred noći sam se vozio bez upaljenih svijetala (imao sam pozicije+ maglenke, zaboravio sam upaliti jer sam morao stati 5 minuta prije kad me druga patrola haltala) i lik me pustio, a mogao mi je finu kaznetinu spičiti :)

W3DR4N
07-06-2010, 23:13
Nikad nisam imao problema s policijom, ali me izuzetno veseli kad druge zajebava. Tko traži, taj dobije.
Reikova priča, a posebno Pimpova, mi je izuzetno smiješna.

bezimeni
07-06-2010, 23:14
Ja prošao kroz crveno ...bilo žuto pa crveno ured prelaska križanja.Zaustavi me murja i to zato jer sam imao splitsku regu ( kupio tek polovni auto ) .Kao kazna je ta i ta ...žena počela plakati histerično...frajer se zbuni i veli ajde vozi dalje :D .

SkunK
07-06-2010, 23:20
Nisam ja niš tražio :fof:

Samo smo očito naletili na krivu g. Boombastic Talmanastik :)

Sickmanno1
07-06-2010, 23:21
@bezimeni

Pa prvi put mi se desilo da nisam znao da se zbog toga moze dobiti kazna. Najme bio sam pokraj kafica jednog, cugao vani pivicu, ono zajebancija i doleti murja, tj. racija. I sad kak sam bio iza ugla, tocnije u dvoristu od nekog novog objekta koji se radio do, nisu vidjeli sta sam radio pa dok sam izletio pitali me sta radis i ja refleksno rekao da sam pisao. Uzeli mi podatke i dobio kaznu ^^.

Drugi put mi se desio pokraj PPK-a. Isao mi frend kupiti cigare i ja ga vani cekam i sad ono pisalo mi se i taman da ga izvadim i evo murje. Sta radis? Reko nista, cekam prijatelja. Pitaju me, jel si se to ti popisao. Ja rekao nisam, nemam cisternu, tu se popisalo prije mene valjda 200 ljudi. (Svako tu obicaj ima pisat. Oni koji zive u Bjelovaru znaju na koje mjesto mislim. Pokraj izlaza iz PPK-a vrata od dvorista.) Oni da ih nezanima jel su mene vidjeli okrenutog prema zidu i zum, kroz par mjeseci opet kazna.

Treci put mi se desilo na istom mjestu kao i prvi put. Samo ovaj put nije bila racija, vec sam bio toliko pijan da nisam ni skuzio da je murjak 5 metara od mene...

1. Glupa kazna, nisam ni znao za taj zakon, al eto dobio kaznu.
2. Nisam se ni popisao, al eto dobio sam kaznu ko da jesam.
3. Kriv 100%.

Zar nisam slasluzio jednom dobiti samo upozorenje ili tako nesto? Da nepricam da sam isto 4-5 puta platio zbog osobne kaznu i neznam 5-6 puta zbog narusavanja javnog reda i mira jerbo imam obicaj da sam takve hebene srece da se uvijek neko sranje desava oko mene...

Kao sto rekao nisam ja sveta voda. Nekad jesam kriv, al nekad nisam. Ajd sva sreca da ne vozim auto. Vec bi vjerovatno bio u zatvoru sa polancecom...

Arbiter of Change
07-06-2010, 23:21
@ReiKo:
Dovoljno da ti pogleda oči nakon prošle noći provedene uz SC2 i ima razloga za zaustavljanje. :)

Aral
07-06-2010, 23:23
Najžešća mi je bila fora kad sam u kvartu s autom skrenuo krivo, odnosno išao sam desno a trebao lijevo, i baš za inat me vidjeli murjaci kak se okrećem 2m u rikverc i oni zamnom. Vozim se ja namjerno 40km/h oni se meni nabili na guzicu, ono nedjelja 2h ujutro, nema ni žive duše. Na jednoj širini me pretekli i stali se malo dalje na ugibalište za bus, lik brzo van, fino kuhaću i ajde dečko stani pored.

Žena u autu pored mene, smije se i snima sve s mobitelom. Kaže murjak jel bi puhao, kažem ja drage volje. Narihta on to sve i veli puši čim jače možeš; prvo sam usisao sav zrak oko njega i skoro mu pokvario onu pizdariju od uređaja kak sam počeo puhao, još meni lik govori "dobro dobro, lakše malo", i kad ono gle čuda nula promila. Lik onak u šoku pita zakej sam se okrenuo a ja normalno da sam se zbunio jer mi je žena neš kvocala. Lik se nasmije, da mi onu pizdariju od nastavka za uspomenu, sjedne u auto i bok.

Drugi put su me pak uhvatili u kvratu na motoru, bilo je ljeto, vani plus 30, ja samo u nekim kratkim hlačam i japankama, bez majice i bez kacige(valjda prvi i zadnji put) išao do trafike kupit auto klub. I naravno, tam di nikad nema murjaka nasrao se neki s motorom. Traži me lik vozačku i prometnu, ja mu sve uredno dam da bi nakon minutu ispalo da je to bratić od starog xD Lik me pustio i veli nemoj to više radit, usput je nazvao mog starog i pozdravio ga, ušparao mi 700kn :) Od tad sam ga još dva-tri puta sreo kak me zaustavlja i cima.

SkunK
07-06-2010, 23:24
@ReiKo:
Dovoljno da ti pogleda oči nakon prošle noći provedene uz SC2 i ima razloga za zaustavljanje. :)

Zatvorili su danas betu. Mačka je mislila da imamo žetona i bombona u autu ali je ostala lišo... onda nekak moraš agresiju iskaliti...

Ma dobro je rekao frend, faca je još pet, da malo sredi obline i uživao bi u toplim dodirima u području međunožja kada je tražila skriveni nož škakavac i Magnum .45 :D

bezimeni
07-06-2010, 23:32
Sickmanno1 :rotfl: .Aj i to je za ljude...ima i policija svoju normu za ispuniti .Vjerojatno su imali neke predrasude vezano uz tvoju frizuru ili nekaj slično .

Sickmanno1
07-06-2010, 23:36
Sickmanno1 :rotfl: .Aj i to je za ljude...ima i policija svoju normu za ispuniti .Vjerojatno su imali neke predrasude vezano uz tvoju frizuru ili nekaj slično .

Moze biti s obzioram da sam onda furao irokezu ^^

Aral
07-06-2010, 23:37
Pa čim su ga vidjeli pretpostavili su da je delikvent :)

W3DR4N
07-06-2010, 23:39
Žena je tražila neiskorišteni Starcraft II Beta Key!!!!!

Aral
07-06-2010, 23:40
Što bi značilo da ga prate i po ovom forumu :rotfl:

SkunK
07-06-2010, 23:42
If you see a cop, Warn A Brother. :D


@Weki, imaš pravo - zadnji dan bete je, htjela ju je iskusiti duboko zadnji dan da joj ujedino bude i nezaboravni karneval... i ja naletio i paf, ništa od bete ništa od karnevala.

bezimeni
07-06-2010, 23:44
Meni samo nije jasno kako te žena išla pipati ...zar ne pipaju muški muške a žene ženske ?

edit: sad bu netko metnuo ovo kao citat u potpis :D

Sickmanno1
07-06-2010, 23:47
Koje?

bezimeni
07-06-2010, 23:48
I sad ti objasni u kojem je to kontekstu rečeno :D .

Sickmanno1
07-06-2010, 23:49
Tvoj problem dude, tvoj problem ^^

SkunK
07-06-2010, 23:52
Meni samo nije jasno kako te žena išla pipati ...zar ne pipaju muški muške a žene ženske ?

edit: sad bu netko metnuo ovo kao citat u potpis :D

Ovaj je bio u autu (s beretkom) i nešto pričao u Woki-toki, al ako je kvalificirana gospođa policajka onda zašto ne? :) Danas su muškarci i žene ravnopravni zar ne? :D

bezimeni
07-06-2010, 23:53
Pa baš i nisu jer koliko znam murjaci nesmiju pipati žene :D .

KusurKovanica
07-06-2010, 23:56
If you see a cop, Warn A Brother. :D


srecom pa si crn

pimp
08-06-2010, 00:06
Nikad nisam imao problema s policijom, ali me izuzetno veseli kad druge zajebava. Tko traži, taj dobije.
Reikova priča, a posebno Pimpova, mi je izuzetno smiješna.

a i nama je kasnije bilo smješno, ali smo tu večer bome napunili gaće, počneš paničariti za svaku sitnicu, šta ak mi nađu piratski softwer ovo ono igrice, muziku i to :s
nije ti svejedno nikako, jedino što donekle shvacam što smo bili u crnom autu, kasno navečer na parkingu kod save di znaju biti problemi često ...tipa onaj frajer sto je nedavno ostao bez kotača na jaguranu...pa eto, neki razlog za sumnju


KingMortal @ Nezz, odvjetik je mom starom rekao da bez naloga ništa nemogu, jedino ak te traže da vidiš jel imaš prvu pomoć i ostali pribor u autu, to im je onda izlika da ti zavire u gepek,


a ovi su zabrijali da smo hardcore krivotvoritelji :/
i što je najbolje, na kraju se tamo skupilo 4 ova u civilu krimovca , kasnije dva u odori i pas...znaci 6 murjaka, marica i auto za nas dvojicu balavaca :s



btw. isto koliko sam upoznat, ženski policajci smiju samo žene, a muški samo muškarce pretraživati...

Kid A
08-06-2010, 00:07
A joj dobre teme, umirem :D

angel eye
08-06-2010, 00:19
Nesmiju muški ženske pipati, šta vam je... mene je jedino neka ženska kad sam išla na koncert xD

McPingvin_v2.0
08-06-2010, 01:42
To nema proklete logike. Kao da muškarac muškarca ne može primit za spolni ud, wtf.

The Boz
08-06-2010, 02:40
Nesmiju muški ženske pipati, šta vam je... mene je jedino neka ženska kad sam išla na koncert xD
Ovo nije nikakvo pravilo. U praksi pokušavaju postaviti policajke na mjesta gdje je povečana šansa za pipanjem ženske osobe, ali ne postoji propis koji bi muškom murjaku zabranipo prepipavanje.

Babitz
08-06-2010, 05:37
Baš. Ako nema policajki u blizini, tko će onda pipat žene?

Aral
08-06-2010, 07:25
A i nije baš da policajki ima na bacanje u našoj policiji...al snalaze se ^^

Niko Bellic
08-06-2010, 07:28
Mene su jednom čopili, ali to je prebrutalno za pisat tu po forumu. Uglavnom, kaznu iz 2007. godine još uvijek nisam platio. Kada nastupa zastara i da li nastupa ako su vam poslali doma one uplatnice?

@ Aral

Bome ih dosta ima po centru Zagreba, ali nisu baš manekenke... xD

Sickmanno1
08-06-2010, 13:26
Mene su jednom čopili, ali to je prebrutalno za pisat tu po forumu. Uglavnom, kaznu iz 2007. godine još uvijek nisam platio. Kada nastupa zastara i da li nastupa ako su vam poslali doma one uplatnice?

Nema vise zastare. Ja jos imam kazne iz 2006 godine i nedavno sam dobio da se javim u zatvor. Sreca pa je prepun pa mi je lik tamo stisno da sam bio u zatvoru a nisam ni 5 minuta...

King tiger
08-06-2010, 21:18
Sickmanno thug life .
koji bog :D

SkunK
08-06-2010, 21:56
Mislim da je ta policajka bila ličanka neka, kršna, mama bukva tata medvjed...pa takav i attitude :)

Niko Bellic
08-06-2010, 22:13
Ja mislim da je ona htjela s tobom u Englesku da se vjenčate tamo... :)

FaTaL_mRkvA
08-06-2010, 22:27
Mene su jednom čopili, ali to je prebrutalno za pisat tu po forumu.
Daj napiši sad me zanima.

KusurKovanica
08-06-2010, 22:47
meni se neda citat necije nasumicno laganje. nemoj napisat

croat1gamer
09-06-2010, 05:27
Odi citati vekicu ili tako nesto.

pimp
09-06-2010, 05:44
Mene su jednom čopili, ali to je prebrutalno za pisat tu po forumu. Uglavnom, kaznu iz 2007. godine još uvijek nisam platio. Kada nastupa zastara i da li nastupa ako su vam poslali doma one uplatnice?

Nema vise zastare. Ja jos imam kazne iz 2006 godine i nedavno sam dobio da se javim u zatvor. Sreca pa je prepun pa mi je lik tamo stisno da sam bio u zatvoru a nisam ni 5 minuta...


a dobrotvorni rad ha? :D

Niko Bellic
09-06-2010, 08:43
Ma to su meni i stavili pošto tad nisam imao stalan (legalan) đob...

Uglavnom, ovo kad su me čopili je prevelika bruka za pisat po forumu, ali recimo da me zbog želje da ga jedem u 3 ujutro burek umalo koštao više od 800 kuna... xD

Sickmanno1
09-06-2010, 11:41
Dobrotvorni rad je najveca rupa :D

Ako uspijes da ti napise dobrotovrni rad, prosao si dobro. Pogotovo u Bjelovaru gdje uopce nepostoji isti... ^^

SkunK
09-06-2010, 11:56
Ma to su meni i stavili pošto tad nisam imao stalan (legalan) đob...

Uglavnom, ovo kad su me čopili je prevelika bruka za pisat po forumu, ali recimo da me zbog želje da ga jedem u 3 ujutro burek umalo koštao više od 800 kuna... xD

Cigla u prozor i kupit bureke od prošli dan?

Niko Bellic
09-06-2010, 13:49
Recimo da sam isao kupit burek legalno, ali...

Feanor
09-06-2010, 13:56
...si se posvađao sa šiptarom i nakraju mu je taj burek završio u glavi. Pa su te optužili za pokušaj ubojstva vatrenim oružjem, ili hladnim ako je burek bio nezagrijan što je dovoljno veliki razlog da se posvađaš sa istim...

Niko Bellic
09-06-2010, 14:06
Sansa da pogodite o cemu se radi ravna je sansi da oplodim blizanke i obje porode male crnce...

m0dkayZ
09-06-2010, 16:56
Ha jebote pa de napisi..

hacker
09-06-2010, 17:12
Kad si lud svejedno ti je.

Razzarach
09-06-2010, 17:53
rofl uhićuju ljude jer traze nekog bosanca...
Opis "tipicnog" svercera-bosanca :
Bauštelsko odjelo
Polu Obrijan
Vozi : Yugo, Golf 2, Stojadina, neku staru krntiju.
I cigare Drina il nes slicno.
:D
i oni uhvate 2 sc frika
GG MURJA, GG

Systematic Reverse
09-06-2010, 18:06
Dobrotvorni rad je najveca rupa :D

Ako uspijes da ti napise dobrotovrni rad, prosao si dobro. Pogotovo u Bjelovaru gdje uopce nepostoji isti... ^^

Nazalost, postoji. :(

Frend je isao u crveni kriz kod havane tamo neki kurac radit pod dobrotvorni rad, a ima jos toga..

Viper33
09-06-2010, 18:23
1x Navijački šal "Armada Rijeka"
1x Navijački transparent "Armada Rab Lakrdijaši"

:)

SkunK
09-06-2010, 18:54
Dobro, kaj je to sad zabranjeno nosit? No, ne? :D

Viper33
09-06-2010, 19:08
nije to je support smajlic :D

Sickmanno1
09-06-2010, 23:33
Dobrotvorni rad je najveca rupa :D

Ako uspijes da ti napise dobrotovrni rad, prosao si dobro. Pogotovo u Bjelovaru gdje uopce nepostoji isti... ^^

Nazalost, postoji. :(

Frend je isao u crveni kriz kod havane tamo neki prozor radit pod dobrotvorni rad, a ima jos toga..

Vidis nisam znao. Znam da prije par godina ga nije bilo, jerbo sam se raspitivao oko toga <_<

bornathepicek
11-06-2010, 14:20
Recimo da sam isao kupit burek legalno, ali...
Nisi imo niš na sebi.

Systematic Reverse
14-06-2010, 15:46
Slucajno ti je ispala bomba iz djepa, ali to nema veze sa time sto mrzis siptare.

?

Sickmanno1
14-06-2010, 16:05
Systematic Reverse, bi li volio da tebe neko zove govno?

Systematic Reverse
14-06-2010, 17:13
Siptar = govno?

Sickmanno1
14-06-2010, 17:56
Ne, nego jednostavno ljudi ne vole da ih se tako naziva ^^

Neven <R>
14-06-2010, 18:08
Bitno da se međusobno tak zovu...

Sickmanno1
14-06-2010, 19:27
Bitno da se međusobno tak zovu...

Pa? I Niggeri se zovu medusobno tako ali im nepase dok netko drugi (druga boja koze) upotrebljava tu rijec.

Osobno poznam hrpu albanaca i kosovaraca. Albancu reci da je siptar je ko da si hrvatu rekao da je hrvat, ali za Kosovarce je to pogrdna rijec jel su ih srbi tako zvali.

I drugacije se u pravilu izgovara ta rijec.

Shaka
14-06-2010, 20:02
kak se izgovara šiptar?

MAFNi
14-06-2010, 20:04
Stariji ljudi kažu sa siftar :? Tj. ovi lokalni starci ovdje :D

SkunK
14-06-2010, 20:10
Pa ja imam jednog dobrog frenda "albanca" ali ga stalno zovemo šiptar, a on mene "Ujko"... to je nama u društvu normalno tako da ono... to ne mjenja činjenicu da ima jebene bureke i krafne.

Nama je normalna situacija da ja dođem ujutro kod njega na kavu i kažem mu da želim pravi šiptarski burek i pod time nitko to ne shvaća kao uvredu... kao što su srbi pogrdno zvali hrvate "Ujci" isto to ne smatram kao uvredu nego se zejbavamo tako.

Sickmanno1
14-06-2010, 20:16
lol ReiKo...

Pa ja mogu svom frendu jebat mater, pa nikom nist.

Drugo su frendovi...

GeraltofSmeg
14-06-2010, 20:42
kak se izgovara šiptar?
Schipthar.

SkunK
14-06-2010, 20:46
lol ReiKo...

Pa ja mogu svom frendu dragat mater, pa nikom nist.

Drugo su frendovi...

Ali ljudi su danas općenito više osjetljivi na ove nacional/racist slurove nego na obično draganje cijele familije.

Sickmanno1
14-06-2010, 21:09
ReiKo, to je bio samo primjer :(

Ponekad me rastuzis :(

josip_kraš
14-06-2010, 21:17
Da li je uvreda Finca nazvati nekom izvedenicom riječi Suomi?
Kosovari su većinom Albanci.Albanci u Albaniji svoju državu nazivaju Shiperia (ili tako nekako).Da li je uvreda Bosnohercegovačkog Hrvata nazvat Hrvatom?Više će se obradovati ako ga nazoveš Hrvatom nego Bošnjakom što je po meni ispravnije...previše sam zabrazdio.

Većina priča oko policijske represije je izmišljena ili preuveličana, policija ponekad u dovoljnoj mjeri ne radi ono što bi trebala na utakmicama (Hajduk-Dinamo, policajac koji je izgubio oko), dok kreteni bacaju stolice na njih i na druge oni stoje i mirno gledaju.

Opet osjećaj da si autoritet i imaš moć nad čovjekom kojeg privodiš onako, godi.Pa ponekad možda i pređu granicu.

Sickmanno1
14-06-2010, 23:47
Da li je uvreda Finca nazvati nekom izvedenicom riječi Suomi?
Kosovari su većinom Albanci.Albanci u Albaniji svoju državu nazivaju Shiperia (ili tako nekako).Da li je uvreda Bosnohercegovačkog Hrvata nazvat Hrvatom?Više će se obradovati ako ga nazoveš Hrvatom nego Bošnjakom što je po meni ispravnije...previše sam zabrazdio.

Kosovari su 98% Alabanci. No to opet ne znaci da vole da ih se zove shiptar. Bio sam radio godinu dana u Albaniji, i par puta sam bio u Kosovu pa valjda znam <_<

Inace Shqiperia.

pimp
14-06-2010, 23:58
šiptarija znači?

SkunK
15-06-2010, 00:24
Čuo sam od tog frenda da "a šipša none" znači "jebe* ti mater".

Pa eto mi si tako djelimo, ja kažem da mi donese jednu kavu, on kaže da mu se neda - ja njemu "a šipša none", a on meni jeb* mater :D

Sickmanno1
15-06-2010, 03:17
šiptarija znači?

Nista, Shqiperia znaci Albanija, a cita se Šćiprija

Systematic Reverse
15-06-2010, 08:49
Čuo sam od tog frenda da "a šipša none" znači "draga* ti mater".


+1

xd

FaTaL_mRkvA
15-06-2010, 12:01
Kolko ja znam "šiptar" znači "čovjek" ili tako nešto.

Maloki
15-06-2010, 12:55
Onda ne znaš uopće :wink:

bezimeni
15-06-2010, 13:17
Meni ide na jetra to sve skupa .Npr. ja se nikada neću uvrijediti ako me neki nepoznati "blitvar" nazove purgerom i ako se sam ne nazivam tako... ( jedem i ja blitvu pa sam možda i ja blitvar :D ) .Pa kaj , purger sam za njega a s obzirom da sam rođen u Zagrebu dođe mi to na ponos bio purger unazad deset koljena ili ne :D .

A jeste skrenuli sa teme....

Sickmanno1
15-06-2010, 15:36
Bezimeni ni ja se nevrijedam ako mi netko kaze da sam debel, kad to i jesam, ali eto mogu se kladit da se 50% ili vise debelih ljudi vrijeda na sam naziv debel, sto je u najmanju ruku apsurdno...

Ja nisam debel, ja sam ugodno popunjen...ah lol

Mirko L
17-06-2010, 14:05
Popunjen da, al sad jel ugodno... :)

Sickmanno1
17-06-2010, 14:07
A sta je ugodno popunjen? Kad ti netko stavi kurac u usta?

Mirko L
17-06-2010, 14:08
Ništa onda...ti onda čitaj ''prepunjen'' :)

Sickmanno1
17-06-2010, 14:11
Tak vec da ^^

Babitz
20-06-2010, 00:31
PETA ne želi da se upotrebljava termin "fish", već "sea kittens". Osjetljivost na terminologiju ftw.

MasaKrisT
20-06-2010, 00:35
ahahaha sick:)

bezimeni
20-06-2010, 09:00
3_fX45I9P7g&feature=player_embedded


nemoj molim te...ubit će me doma :rotfl: Tipični frajer koji radi sranja u kad je ekipa oko njega .Kad ekipe nema plaće ko curica .Sad će neki kako je policija gruba ali ako je ovaj taj koji je pokušao baciti pepeljaru na onu glupu povorku , onda je dobro i prošao . Zamisli svjetske bruke da je neki derpe dobio pepeljaru u glavu i ostao ozbiljno ozljeđen ili nešto gore.I na CNN bi nas bilo i ispali bi nacija idiota a policija hrpa nesposobnjakovića .

pimp
20-06-2010, 09:24
šta je meni ovo trebalo hahahahahha i onda ga ovaj u glavu stepi nogom, hahahahahh, ma tako ih i treba, da neznam kakva povorka je prolazila sta ima koji kurac bacati pepeljare i glumiti baju...taj vise nikad nece sigurno :D jbte frajer se više boji staraca doma nego to sto ce mozda u pritvoru završiti :D

SkunK
20-06-2010, 10:25
wtf ovaj šut u glavu nije bio potreban na kraju??? :O

bezimeni
20-06-2010, 10:59
Dokaz da se policija trudi i da radi i više nego je potrebno :D .

streetrace777
20-06-2010, 11:05
Dokaz da se policija trudi i da radi i više nego je potrebno :D .

Vjerojatno bi takav sut dobio i da je sin saborskog zastupnika i slicno :)

Arbiter of Change
20-06-2010, 11:07
wtf ovaj šut u glavu nije bio potreban na kraju??? :O
Ali urnebesan je kao odgovor na "ubiti će me doma". Pandur kao ono "mrš". :)

bezimeni
20-06-2010, 11:08
Pa ako bi bacao pepeljare po ljudima nadam se da bi .

SkunK
20-06-2010, 12:03
Zanima me baš jel zdifio' nekog...

McPingvin_v2.0
20-06-2010, 12:34
Ako je onda su ga murjaci trebali još malo.

Aral
20-06-2010, 12:37
Koji carevi, murija rulz. Pendrek lomi kosti, samo nek deru. Najžešće mi je sad kak se i peškirići bune jer oni kao osuđuju nasilje.

"Šta je meni ovo trebalo...."

bezimeni
20-06-2010, 12:51
Ali baš tipičan primjer huligana "face" .Pjevao je kao kanarinac a nisu ga još ni stigli "obraditi" .Mora da je plakao ko beba kada su proradile mokre novine i telefonski imenik :D .

Aral
20-06-2010, 12:51
A kaj je tek bilo kad su ga priveli u stanicu da mi je znat :)

Brijem da mu je stari neki okorjeli skins koji mrzi fegete i sad kad je vidio kak mu je sin "failao", brijem da će doma slomit lopatu na njegovim leđima. Hardkor odgoj za primitivce.

bezimeni
20-06-2010, 12:53
Pa telefonski imenik i mokre novine :D .

Maloki
20-06-2010, 12:53
Mislim da je udarac nogom ipak bio nepotreban.

W3DR4N
20-06-2010, 12:54
Bio je jedan manjka. Tri bi bila potpunija cjelina.

SkunK
20-06-2010, 13:05
Ako je onda su ga murjaci trebali još malo.

Zašto?

Sonic_Moronic
20-06-2010, 13:17
A lol. Nije umro ono, dobio je po glavi. Jest da je bilo nepotrebno, ali hej, ako vršiš neopravdano nasilje, isto očekuj.

Dreamer Deceiver
20-06-2010, 15:30
Ako je onda su ga murjaci trebali još malo.

Zašto?

zato jer bi se mali mogao naučit malo pameti da ne izigrava veliku facu. Ako je nekoga pogodio, trebali bi ubit boga u njemu, a ne samo ga šutnut nogom po ionako glupoj glavi. Valjda će znat šta ga može čekat ako drugi put samo pomisli da nekog pogodi ( ako ima šta pameti u glavi )

SkunK
20-06-2010, 16:24
Dakle odgovaraju nasiljem za "nasilnike", dobar primjer postavljaju, pogotovo ako se diče "Profesionalnom policijom" i koliko sam vidio radi se o specijalcima, a ne običnim murjacima tako da je stvar još gora.

Loše :(

Inače može li mi netko objasniti zašto na gay paradama (barem ovim našim koliko vidim) nose razna politička obilježlja (npr. stranke SRP onda razna ostala ljevičarska obilježlja itd.), za mene je to otvorena provokacija.

Zar nemogu jednostavno prodefilirati gradom normalno bez tih gluposti?

Mirko L
20-06-2010, 16:30
inb4 dugačka rasprava o gej pravima i slično.

McPingvin_v2.0
20-06-2010, 16:34
Dakle odgovaraju nasiljem za "nasilnike", dobar primjer postavljaju, pogotovo ako se diče "Profesionalnom policijom" i koliko sam vidio radi se o specijalcima, a ne običnim murjacima tako da je stvar još gora.
Zato jer će samo to funkcionirati. Što misliš kako bi tebi bilo da te ta pepeljara pogodila u glavu?

U ovo o strankama se ne kanim upuštati, svoje desničarstvo ostavi za sebe :)

Nodakim
20-06-2010, 17:12
Da li ti Reiko znaš što obuhvaća pojam policijska represija, a što bosanci?

Dreamer Deceiver
20-06-2010, 18:39
Dakle odgovaraju nasiljem za "nasilnike", dobar primjer postavljaju, pogotovo ako se diče "Profesionalnom policijom" i koliko sam vidio radi se o specijalcima, a ne običnim murjacima tako da je stvar još gora.

Loše :(

Inače može li mi netko objasniti zašto na gay paradama (barem ovim našim koliko vidim) nose razna politička obilježlja (npr. stranke SRP onda razna ostala ljevičarska obilježlja itd.), za mene je to otvorena provokacija.

Zar nemogu jednostavno prodefilirati gradom normalno bez tih gluposti?

klinac se mogao izvuć sa policijskim batinama ili bez ičega. Nitko ga nebi tužio, a bez toga on bi nastavio živjeti ko da nije nešto bilo. Sad barem nosi otisak stopala na svojoj glavi

SkunK
20-06-2010, 18:41
Dakle odgovaraju nasiljem za "nasilnike", dobar primjer postavljaju, pogotovo ako se diče "Profesionalnom policijom" i koliko sam vidio radi se o specijalcima, a ne običnim murjacima tako da je stvar još gora.
Zato jer će samo to funkcionirati. Što misliš kako bi tebi bilo da te ta pepeljara pogodila u glavu?

U ovo o strankama se ne kanim upuštati, svoje desničarstvo ostavi za sebe :)

Lol, kakvo desničarstvo...pitao sam normalno pitanje... imam frenda teškog liberala koji je i to prije mene primjetio pa mu nisam mogao odgovoriti i eto pitam ovdje pametne glavice da mi objasne zašto.

Ne, policija ga je trebala onesposobiti i tek u slučaju otpora neutralizirati. Vidio sam kako se to na pravi način radi dosta puta, a ovo je daleko od toga. Ovaj tip je čak molio za milost, nikako ali nikako nije zaslužio nogom u glavu.

@ Nodakim

Ne, ajde objasni :)

Sonic_Moronic
20-06-2010, 18:44
Pa što je čudno u tome da Gay Pride promiče liberalne opcije?

Kid A
20-06-2010, 18:46
Dobar sig :D

SkunK
20-06-2010, 18:57
Pa što je čudno u tome da Gay Pride promiče liberalne opcije?

SRP, Che Guevara, uzvikivanje raznih parola...daleko je to od liberalizma, a i da je - nepotrebno je. Imaš paradu, prođi u miru i gotovo. Ne čudi me da im netko zašvijuče pepeljaru u glavu kada su pod policijskom zaštitom i zejbavaju ostale građane sa time...

croat1gamer
20-06-2010, 19:44
Mozda jer je ljevicarstvo liberalnije od desnicarstva?

SkunK
20-06-2010, 20:02
Zar nije liberalnije bez ljevičarstva/desničarstva?

Razzarach
20-06-2010, 20:06
Meni se ne svida sto zenu oslovljas sa debela, a ostale sa tip ili lik. Takoder ukusno je reci punija zena a ne podeblja. Ako nisi znao od 2007 godine te puniji ljudi mogu tuziti radi vrijedanja moralnih osjecanja ako ih zoves debelima, tj. debeli ili debela.

Inace razumijem zasto si frustiran mozda cak i najbolje ovdje. Bio sam zrtva policijskih gluparija u vise navrata jer im uvijek sumljivo izgledam. Ko da je moja jebena slika u nekom prirucniku za osumljicene.
Kako izgledas normalno da te zaustavljaju...

Sonic_Moronic
20-06-2010, 20:23
Pa što je čudno u tome da Gay Pride promiče liberalne opcije?

SRP, Che Guevara, uzvikivanje raznih parola...daleko je to od liberalizma, a i da je - nepotrebno je. Imaš paradu, prođi u miru i gotovo. Ne čudi me da im netko zašvijuče pepeljaru u glavu kada su pod policijskom zaštitom i zejbavaju ostale građane sa time...

A ne znam, bit će da to pojedinci u paradi uzvikuju, nema veze sa grupnom ideologijom.

I naravno da imaju policijsku zaštitu, na prvoj paradi 2002. je 20-ak ljudi bilo pretučeno.

McPingvin_v2.0
20-06-2010, 20:31
/kat
Tko želi naći provokacije, uvijek i svugdje će ih naći, već sto puta iskušana i dokazana stvar :)

Sickmanno1
20-06-2010, 20:31
Slazem se sa ReiKom. Stvarno nepotrebno lupanje nogom po maloljetniku. Uostalom to je uocila i policija koja je tog murjaka odmah suspendirala.

Da je lik i pogodio nekoga sa pepeljarom, a nije, to se nesmije raditi, jel se uopce nije odupirao.

pimp
20-06-2010, 21:03
ma ajde, lupio ga je sa 2% snage, sta ste svi odmah skocili, evo, taj sigurno vise nikad u zivotu nece raditi sranja...
a mene zanima zašto koji vrag oni imaju paradirati kroz grad? zašto onda i heteroseksualci nemaju svoje prideove, pedofili, nekrofili i svi ostali?

Sickmanno1
20-06-2010, 21:05
Ovaj put 2% snage, drugi put 50% snage, i treci put ode zivot...kak je otisao mom prijatelju...

http://dalje.com/hr-hrvatska/pokopan-jo ... sti/111148 (http://dalje.com/hr-hrvatska/pokopan-josip-matic---zrtva-policijske-brutalnosti/111148)

Kid A
20-06-2010, 21:06
Nekrofilska parada hahaha :rotfl:

bezimeni
20-06-2010, 21:08
I jesu osudili tog policijskog kretena ?

Mirko L
20-06-2010, 21:08
Pazisadovo: Heteroseksualcima se nitko ne ruga.
Ono, koji vrag sa svim tim stavovima i zbrkama?

Big deal, druga seksualna orijentacija nije...mutacija.

Da, mislim da parade možda i jesu malo glupe, al hell, neznam kako se oni osjećaju, možda bih i ja htio paradirat.
Što nitko ne ide za svojim životom, koji vrag ga briga jel netko voli jebat muške, ženske, hibride ili žirafe?

Dania
20-06-2010, 21:09
Pazisadovo: Heteroseksualcima se nitko ne ruga.
Ono, koji vrag sa svim tim stavovima i zbrkama?

Big deal, druga seksualna orijentacija nije...mutacija.

Da, mislim da parade možda i jesu malo glupe, al hell, neznam kako se oni osjećaju, možda bih i ja htio paradirat.
Što nitko ne ide za svojim životom, koji vrag ga briga jel netko voli dragat muške, ženske, hibride ili žirafe?

e upravo, bravo, 'nough said :eyebrows:

pimp
20-06-2010, 21:11
Pazisadovo: Heteroseksualcima se nitko ne ruga.
Ono, koji vrag sa svim tim stavovima i zbrkama?

Big deal, druga seksualna orijentacija nije...mutacija.

Da, mislim da parade možda i jesu malo glupe, al hell, neznam kako se oni osjećaju, možda bih i ja htio paradirat.
Što nitko ne ide za svojim životom, koji vrag ga briga jel netko voli dragat muške, ženske, hibride ili žirafe?

više ženki za nas, manja konkurencija :D

Feanor
20-06-2010, 21:12
Pazisadovo: Heteroseksualcima se nitko ne ruga.
Ono, koji vrag sa svim tim stavovima i zbrkama?

Big deal, druga seksualna orijentacija nije...mutacija.

Da, mislim da parade možda i jesu malo glupe, al hell, neznam kako se oni osjećaju, možda bih i ja htio paradirat.
Što nitko ne ide za svojim životom, koji vrag ga briga jel netko voli dragat muške, ženske, hibride ili žirafe?

više ženki za nas, manja konkurencija :D

Isto mozes reci za gamere, hhehee.

Sickmanno1
20-06-2010, 21:13
I jesu osudili tog policijskog kretena ?

Mene pitas?

Uglavnom, maknut je iz policije i vise se nemre vratiti. A falilo mu par godina do mirovine...jbga sam se usro. A sad tuzili ga jesu, ali znas kak kod nas brzo sud djeluje, tak da jos lik hoda ulicama ko da nista nije uradio...

McPingvin_v2.0
20-06-2010, 22:08
Big deal, druga seksualna orijentacija nije...mutacija.
Erm... Je :)

MasaKrisT
20-06-2010, 22:14
ja nesmijem psovat na faxu , a oni smiju napisat peder na tv:(

SkunK
20-06-2010, 22:46
Pa peder nije psovka.

MasaKrisT
20-06-2010, 22:50
kako nije,nema je u knjizevnom rijecniku kao ni rijeci kurac.

Electromaster
20-06-2010, 22:54
U mom hrvatsko- engleskom riječniku ima obe te riječi, i još puno njih. :(

SkunK
20-06-2010, 23:37
kako nije,nema je u knjizevnom rijecniku kao ni rijeci prozor.


To je pogrdni naziv za homoseksualca, kao što je i "bodul" za stanovnike otoka ali nije psovka.

m0dkayZ
20-06-2010, 23:39
Ajmo mi heterosexualci paradirat i da vidimo oceli nas koji feget gađat pepeljarom? :rotfl:

W1k1n6
21-06-2010, 08:58
Mislim da su mnogi koji tako žestoko napadaju homoseksualce latentni homoseksualci i to čine samo iz straha prema vlastitim potisnutim afinitetima. Normalne heteroseksualce homoseksualci ne smetaju ako ih ne love za guzicu :)
No da se vratimo na temu, postupak policajca se ničim ne može opravdati. Cipelarenje je inače najveće kukavičko ponašanje koje se može zamisliti, a kad to dođe od strane nekoga tko bi se trebao zalagati za provođenje reda, mira i nenasilja, onda nam to zorno pokazuje kako je crvena linija koja dijeli huligane od policije ultra tanka.

bezimeni
21-06-2010, 09:11
Pa u svakom ratu pobjeđuje onaj koji više ubija a ne onaj tko igra fer .Očito ne pali fer držanje prema ovakvima jer kada mu policajac kaže ; Lezi ! Ruke na leđa ! Ovaj ne slušaSnego zapomaže , plaće , pokušava se "dogovoriti" a prije toga je bio spreman nekoga razvaliti pepeljarom ...policajac je jedino budala što je to napravio pred kamerama ...to se radi drugačije .Stvarno mu se čudim koliki je kreten ispao .

Maloki
21-06-2010, 09:50
Kakve veze rat ima s ičim?
Ne sluša? Frajer je ležao na podu i više apsolutno ništa nije ni mogao napraviti.
Ne shvaćam kako je zapomaganje i plakanje neposluh ako je već fizički onesposobljen.
Je, frajer je kreten jer ide gađati ljude pepeljarom bez ikakvog povoda, ali policajac je još veći jer pokazuje da nije ništa bolji od njega.

bezimeni
21-06-2010, 10:01
Ponta je da silu pobjeđuje veća sila .Svijet funkcionira na tom principu sviđalo se to nama ili ne .Pogledaj si kako se to radi npr. u USA . Ne , nije fora iz igranih filmova , gledam na dokumentarnim programima.Kada ti kaže lezi , legneš bez da te i takne jer ti je u glavu uperena cijev pištolja....ako ne slušaš ide trešnja strujom .Ovaj nije slušao kako bih ja poslušao da mi je rekao lezi i ruke na leđa .Bilo bi lezi i ruke na leđa trenutno , bez nikakvog mudrovanja.Npr. kada te zaustave u automobilu ne izlaziš iz auta kao bi si spikao sa njima nego slušaš naredbeS.Ako ti kaže da držiš ruke na volanu , onda držiš ruke na volanu .


edit: pogledaj si film još jednom.Tip se otimao cijelo vrijeme .Prije nego ga je pljusnuo nogom desnu ruku nije svojevoljno opustio ili stavio na leđa.Zašto nisu lupali onog drugog tipa koji je poslušno stavio ruke na auto i čekao naredbe ?

W1k1n6
21-06-2010, 11:06
Nema tu nikakvog opravdanje za policiju. Stvar je u tome da se oni moraju naučit kontrolirat kad im skoči adrenalin ili padne šećer, isto kao profesionalni vojnici. Deviza "tko jači taj kvači" je nešto protiv čega se svi kao pripadnici civiliziranog društva trebamo borit. Kad netko zamahne pepeljarom onda policajac smije upotrebit silu da ga spriječi ili zauzda, no kad je jednom savladan onda dalja represija spada u iživljavanje ili kažnjavanje, a to nije posao organa reda.

SkunK
21-06-2010, 11:23
Mislim da su mnogi koji tako žestoko napadaju homoseksualce latentni homoseksualci i to čine samo iz straha prema vlastitim potisnutim afinitetima. Normalne heteroseksualce homoseksualci ne smetaju ako ih ne love za guzicu :)
No da se vratimo na temu, postupak policajca se ničim ne može opravdati. Cipelarenje je inače najveće kukavičko ponašanje koje se može zamisliti, a kad to dođe od strane nekoga tko bi se trebao zalagati za provođenje reda, mira i nenasilja, onda nam to zorno pokazuje kako je crvena linija koja dijeli huligane od policije ultra tanka.

Word.

bezimeni
21-06-2010, 12:08
Da to je posao sudstva , koje će ga jako kazniti poslanom prekršajnom prijavom za remećenje javnog reda i mira koju će ovaj "frajer" ponosno pokazivati kao trofej .Policajac je ispao budala i imati će problema zbog gluposti .Možda ova medijska hajka pomogne nekom budućem huliganu ili čak nekom nedužnom prolazniku od policijske brutalnosti ali možda i odmogne u smislu da policajac idući puta jednostavno odmahne rukom i uredno pokupi plaću 15 . u mjesecu .

Tsumetai Ryujin
21-06-2010, 12:47
/

Da se lik nije odupirao uhicenju ne bi drot klecil na njemu dok mu stavlja lisice, a ne bi niti drugi drot dosao u pomoc... To sto je molio za milost ne znaci da se nije odupirao uhicenju...

Onima koji se odupiru uhicenju nogom u glavu, a pederima ukinut parade. Nek si rade sto god oce u svoja cetiri zida, ali zasto bi mi trebali blokirati centar grada na jedan dan?

bezimeni
21-06-2010, 12:54
Ne zaboravi da takve parade koštaju one koji plaćaju tu policiju .Neka si organiziraju vlastitu zaštitu, koju će platiti iz vlastitog džepa , pa neka onda paradiraju .

Tsumetai Ryujin
21-06-2010, 12:59
potpis... samo sto toga mnogi nisu svjesni...

SkunK
21-06-2010, 13:05
[quote="W1k1n6 i mnogi drugi":iehqan9w]/

Da se lik nije odupirao uhicenju ne bi drot klecil na njemu dok mu stavlja lisice, a ne bi niti drugi drot dosao u pomoc... To sto je molio za milost ne znaci da se nije odupirao uhicenju...

Onima koji se odupiru uhicenju nogom u glavu, a pederima ukinut parade. Nek si rade sto god oce u svoja cetiri zida, ali zasto bi mi trebali blokirati centar grada na jedan dan?[/quote:iehqan9w]

Bio je na podu, ergo - nije pružao otpor u trenutku kada je dobio nogom po tikvi.

Neven <R>
21-06-2010, 13:06
A policijska zaštita je potrebna upravo zbog primitivčuga kao onaj mladić, ne zbog samih gejeva, tako da bi ja to žaljenje o trošenju poreznog novca na policiju uputio u taj smjer. Kao što se uostalom porezni novac troši na isto to osiguranje kod svake važnije utakmice zbog vrlo slične populacije.

A oko toga zašto paradiraju centrom grada, onda se možete upitati zaa bilo koji prosvjed/manifestaciju koja se održava u centru grada i remeti normalan život građana.

bezimeni
21-06-2010, 13:18
Za nogometne utakmice je ovo djelomično točno jer nogometni klubovi angažiraju vlastitu zaštitarsku službu ...zadnji puta je policija uletila tek kada su napali te zaštitare .Očito je da su ti zaštitari nedovoljni te bi trebalo uvesti drakonske novčane kazne iz kojih bi se država barem dijelom naplatila .

Neven <R>
21-06-2010, 13:21
U potpunosti je točno kod rizičnijih utakmica, vjeruj mi živio sam 18 godina 200m od dinamovog stadiona i kod svake važnije utakmice interventna patrolira uokolo izvan stadiona, bude ih poveći broj.

cham3leon
21-06-2010, 18:09
Mozda jer je ljevicarstvo liberalnije od desnicarstva?

Bilo bi lijepo da je, ali povijest je pokazala da je to dvoje više-manje ista stvar.

Šta se gejeva tiče, ljude ne treba suditi radi orijentacije, to je u biti nešto s čim su se rodili, ali to ne znači da je takva sklonost normalna. Kad rade taj pride, to je kao da traže pepeljaru u glavu. Ne znam šta s time postižu.

Electromaster
21-06-2010, 18:10
to je u biti nešto s čim su se rodili
Lolwat.

cham3leon
21-06-2010, 18:20
Pa da, valjda. Ako nije tako, onda nemaju šta protestirat.

Electromaster
21-06-2010, 18:39
...
Nemam volje za raspravu. :(
Bit će fora kad dođe Sonik pa te bombardira. ^^

Maloki
21-06-2010, 22:02
A ti želiš reći da je seksualna orijentacija stvar izbora, odnosno da su se svi ti ljudi jedno jutro probudili i rekli "Od danas sam peder/lezba! Smješno ću se oblačiti i paradirat ću po gradu jer sam sretan što sam peder, ali kada mi netko kaže da sam pederčina onda ću plakati pred kamerom i govoriti kako me je strah!"?

Electromaster
21-06-2010, 22:07
Ne govorim ja ništa, samo želim ukazati na to da je retajno tvrditi da postoji nekakav "gej gen" koji samim začećem određuje seksualne sklonosti neke osobe...

cham3leon
21-06-2010, 22:10
Teško da je to jedan gen, rekao bih da je možda kombinacija nekih nasljeđenih osobina ili tako nešto. Iako se navodno može liječiti, prirođeno je.

Babitz
21-06-2010, 22:17
Jel mutacija il bolest, koga boli kurac. Ak je osobi dobro tak, nek se ostavi ta osoba na miru.

Electromaster
21-06-2010, 22:24
Teško da je to jedan gen, rekao bih da je možda kombinacija nekih nasljeđenih osobina ili tako nešto. Iako se navodno može liječiti, prirođeno je.
/facepalm

m0dkayZ
21-06-2010, 22:26
Kako vam se samo da raspravljat o pederima i o policiji. Bilo pa prošlo bokte. Pogledajte prosvjede u Srbiji .....Zanimljivi su.

Sickmanno1
21-06-2010, 22:27
BOLI ME KURAC ZA SRBIJU!!!

Mirko L
21-06-2010, 22:31
Nope, nije urođeno.
Mogu se promjeniti tjekom života ili kadveć, ali da ''se rađaju s time''.

Jebote, obraćate se tome kao da je neka bolest.
Zašto je uopće važno jel netko voli muške il ženske?

LJečiti...može se sve pravim metodama lječiti...može i heteroseksualnost.

Kid A
21-06-2010, 22:32
Bolest. Tacka.

Neven <R>
21-06-2010, 22:35
Vratite se na topic, ionako se blamirate svi odreda.

accursed
21-06-2010, 23:39
Kandidati moraju znati citati ili pisati - oboje nije potrebno.
Pomocna sredstva nisu dozvoljena.
Rok za izradu testa - 8 sati.
Svaki koji prepise dobija dodatnih pet bodova zbog izuzetne nicijative.

Puno srece pri rjesavanju testa!

Pitanja:

1. Tko je pobijedio u II svjetskom ratu, a tko je bio drugi?

2. Od cega je napravljen srebrni dolar?

3. Objasni Ajnstajnovu "teoriju relativnosti" ili napisi njegovo ime.

4. Velikim slovima napisati: pas, macka, krumpir.

5. Kada pocinju vijesti u 19:30?

6. Koliko je otprilike bilo bozjih zapovijedi?

7. Postojalo je 6 kraljeva sa imenom George, zadnji se zvao George VI. Kako se zvalo ostalih pet?

8. Napisati brojeve 1-10 unazad. Za svaki pogresno napisani broj odbija se jedan bod.

9. Tko je izumio Otto motor?

10. Koji instrument je svirao Mujo harmonikas?

11. Razumijes li Njutnov zakon gravitacije? Odgovoriti sa DA ili NE!

12. Berlin je glavni grad koje drzave? (ne vise od jednog odgovora)

13. Zaokruzi ne odgovarajucu osobu u nizu:
a. Martin Luther King
b. Papa
c. Mahatma Gandhi
d. Dzek Trbosjek

14. Vasco Da Gama poduzeo je tri morska putovanja. Na jednom od njih je umro. Na kojem po redu putovanju?

15. Kolumbovo jaje je:
a. Jaje jedne vrste ptice
b. Specijalno kuhano jaje za dorucak
c. Dio tijela slavnog moreplovca

KRAJ TESTA


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 00:03
Bio je na podu, ergo - nije pružao otpor u trenutku kada je dobio nogom po tikvi.
Aham. Primjeti njegovog kolegu u pozadini s rukama na marici. Jel imao ikakvih problema?

SkunK
22-06-2010, 00:31
Dunno, tko zna kakav je "zločin" uopće počinio i dali je...nebi se čudio da ga je Old Bill onak samo uhvatio tek da je, nikad ne fali još poneki "vandal" tek toliko da se nađe.

btw. još gore ako je dobio po panduri, a na podu je...pa čak i najgori šljam koji prakticira streefight to ne radi. I još je k tome bio već vezan lisicama.

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 01:26
Da, zaboravih, ACAB.

josip_kraš
22-06-2010, 08:29
Pseto.

U mojoj ulici živi jedan čovjek prozvan Berto koji je žrtva policijske tj. milicijske pretjerane uporabe sile.
Napio se i potukao u jednom hotelu, davno još dok je Juga bila aktuelna.Uglavnom radio sranja.Došla milicija i isprebijala ga na mrtvo ime.Otad lik misli da ima 12 godina.
A prije je bio sasvim normalan i zdrav.
Usred zime ga možeš naći u kratkim gaćama, priča sam sa sobom, razgovara u telefonskoj govornici (također sa sobom), spava na otpadima itd. Naravno, žrtva je izrugivanja lokalne dječurlije pa svojedodno i mojega izrugivanja.

Čudo što šok može učiniti.

Sonic_Moronic
22-06-2010, 12:36
...
Nemam volje za raspravu. :(
Bit će fora kad dođe Sonik pa te bombardira. ^^

Evo me. :D

Zbilja je smješno što ljudi i dalje tupe iste stvari koje su dokazane krivim još prije par desetljeća. U 70-ima je preko znanstvenih istraživanja (i čistom logikom, ako mene pitate) dokazano da homoseksualnost nije nikakav poremećaj ili bolest.

Evo vam citat iz wikipedije, jer je superkulpametno citirat wikipediju.


In recognition of the scientific evidence,[50]Sthe American Psychiatric Association removed homosexuality from the DSM in 1973, stating that “homosexuality per se implies no impairment in judgment, stability, reliability, or general social or vocational capabilities.”

Potpuno jasno. Homoseksualnost sama po sebi ne implicira ništa osim privlačnosti osobama istog spola, to što je ljudima hobi dodavat raznorazne stereotipe i primijenjivat ih na 15-ak % pripadnika planeta Zemlje (bubam), nije moj problem.


A ti želiš reći da je seksualna orijentacija stvar izbora, odnosno da su se svi ti ljudi jedno jutro probudili i rekli "Od danas sam peder/lezba! Smješno ću se oblačiti i paradirat ću po gradu jer sam sretan što sam peder, ali kada mi netko kaže da sam pederčina onda ću plakati pred kamerom i govoriti kako me je strah!"?

Ne, nisu se jednog jutra probudili i odlučili svoju seksualnu orijentaciju, a nisu se s njom i rodili. Ona je vjerojatno rezultat raznoraznih utjecaja kroz život pojedinca. Nikakav gen koji bi o tome odlučivao nije pronađen, a i sama ta teorija nema smisla, jer mnogi ljudi tijekom života mijenjaju svoju seksualnu orijentaciju, što je još 50-ih ustvrdio Alfred Kinsley, čija istraživanja očito još uvijek nisu zastarjela i ownaju današnja naklapanja.

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 13:05
kao što se nisu s njom rodili.
Science begs to differ.
http://www.time.com/time/magazine/artic ... 27,00.html (http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,983027,00.html)

“I don't believe in something called 'the gay gene', but I certainly believe in the possibility that there are genes which affect sexual behaviour. It would be silly not to. They do in every other animal, so it would be entirely likely that they would in humans.”

Naravno da društvo itd. igra ulogu u svemu tome, ali naravno da genetika ima svoje prste u cijeloj priči :)

Sonic_Moronic
22-06-2010, 13:11
Hm, seksualnost je ipak previše kompleksna i njezino "kategoriziranje" bi trebalo postojati samo da se olakša u socijalnim interakcijama, tako da to sigurno nije toliko jednostavno da te neki geni učine homoseksualcem. Možda imaju ulogu u tome koliku predispoziciju osoba ima prema tome, neznam. Istraživanje je, kako sami kažu, puno rupa i vrlo daleko od nekakvog zaključka.

Mirko L
22-06-2010, 13:12
Zato što je neki random lik to rekao, tako je?

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 13:37
Možda imaju ulogu u tome koliku predispoziciju osoba ima prema tome, neznam. Istraživanje je, kako sami kažu, puno rupa i vrlo daleko od nekakvog zaključka.
Agree. Ipak, ukoliko geni nose značajnu ulogu u tome - tim bolje. Čovjek ima pravo na svoj izbor i to mu se garantira, ali više se štiti kada je takav po defaultu :)

Sonic_Moronic
22-06-2010, 13:39
To je istina, ali onda će opet biti još više spike o boleštini i defektu. :(

cham3leon
22-06-2010, 14:28
Pa to je nekakva logika. Ako vidiš čovjeka sa deformiranom nogom, nećeš reći da je to normalno jer ne može hodati, a hodanje/kretanje je jedna od ključnih funkcija ljudskog bića. Isto tako ako vidiš tipa koji voli muškarce kao većina ostalih žene, ne može biti normalno jer se ne može razmnožavati, a to je opet jedna od najvažnijih funkcija ljudskog bića.

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 14:31
Ne, to je jedna od najvažnijih funkcija ljudskog roda, ne bića. Spolni sustav je jedini koji je čovjeku nepotreban za normalan život :)

cham3leon
22-06-2010, 14:34
Pa, u biti ispada da je cijeli smisao svake životinje samo da osigura preživljavanje svoje vrste stvaranjem nove generacije. Ne volim misliti da je to smisao života, ali grubo znanstveno gledajući, to bi bila najbitnija funkcija čovjeka.

croat1gamer
22-06-2010, 14:40
Retoricko pitanje:
Zasto sada studiras, a ne trazis zenku za razmnozavanje?

cham3leon
22-06-2010, 14:48
Kao što rekoh, ja ne mislim da je to primarna čovjekova zadaća. Da jest, mislim da život ne bi imao smisla. U čisto znanstvenom pogledu, to bi valjda bio jedini "smisao života".

bezimeni
22-06-2010, 15:03
Koji je smisao života ?

loo
22-06-2010, 15:07
Retoricko pitanje:
Zasto sada studiras, a ne trazis zenku za razmnozavanje?

Studira da si osigura opstanak. Isto kao da pitaš "Zašto vuk lovi umjesto da 24/7 jebe ženke?", samo što je čovjek puno razvijeniji od, npr. vuka, pa je i stvar puno kompliciranija. Ja nemam ništa protiv homoseksualaca i ne smetaju mi. Smatram da to nije normalno, ali pustio bi ih na miru nek žive kako hoće. Potpuno njihov izbor. Jedino što im NIKADA ne bi dao je povlastica da mogu posvojiti dijete. Jebiga, ako ga nemožeš sam napraviti, nećeš ga ni imat.

croat1gamer
22-06-2010, 15:10
Sta je sa neplodnim hetero zenama/muskarcima?

loo
22-06-2010, 15:15
Koji je smisao života ?

Pa svatko sebi traži smisao života, nešto za što vrijedi živjeti, a isto tako i umrijeti. Ako imaš barem jednu stvar do koje ti je barem malo stalo, imaš smisao života. A ako se tu misli na ono kao "Koji je smisao postanka čovječanstva općenito?", onda je odgovor jasan: nema ga. Neznam zašto čovjek ima potrebu smatrati sebe važnijim i posebnijim od bilo kojeg drugog bića.

@Croati: Pa homoseksualci nisu neplodni. Ako žele napravit dijete nek si nađu partnericu i s njom žive i to je to.
Heteroseksualni neplodni parovi samo igrom slučaja nemogu napraviti dijete. A i osim toga uglavnom je samo jedna strana neplodna. Ako je žena neplodna, muškarac može naći ženu koja će mu "uzgojiti" dijete, a ako je muškarac neplodan, žena može izabrat oca koji će donirat spermu pa ga ona rodi.

Neven <R>
22-06-2010, 15:17
Držite se teme FFS

W1k1n6
24-06-2010, 12:17
Jučer sam još jednom gledao onu scenu kad policajac rokne klinca na podu čizmom u glavu. Oko njega jedno 10 fotorportera i par televizijskih ekipa, tip mi je izgledao kao da namjerno pozira za novine i večernje vijesti. Stvarno trebaš biti kreten da tako što napraviš.

croat1gamer
24-06-2010, 12:35
Držite se teme FFS
<3