PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dosada



Mirko L
06-06-2010, 18:35
Vjerojatno negdje u dubinama foruma već ima ova tema, al nije me briga.

Dakle, opišite svoje dane, opišite najdosadnije svoje dane i slično.
Možemo se i natjecat kome je najdosadnije, jej.

Možda se po ovome sada čini da bi tema mogla u GMK, al mogu se ovdje izvuč ozbiljnije rasprave :)

Raz
06-06-2010, 19:10
Ozbiljnije rasprave na temu dosade? Ne vidim baš o čemu se tu može ozbiljnog raspravljat. :)

Najdosadniji dan u životu mi je bio prije koju godinu na praksi. Igrom slučaja sam morao ostat u skladištu, a nije bilo ničega za radit i tako je prošao cijeli radni dan. Najgore je zapravo bilo zadnjih pola sata... još samo malo za izdržat pa čekaš i čekaš, hodaš u krug, a čini ti se kao da su već prošla 2 sata. I konačno pogledaš na sat KAD ONO: ... prošlo pet minuta.

I tako...

Mirko L
06-06-2010, 19:27
SNajgore je zapravo bilo zadnjih pola sata... još samo malo za izdržat pa čekaš i čekaš, hodaš u krug, a čini ti se kao da su već prošla 2 sata. I konačno pogledaš na sat KAD ONO: ... prošlo pet minuta.

Tako se ja uvijek osjećam :)
Okolo šetkaram, prebacujem se od kauča na krevet, pa na stolicu i to :)

Što ja znam, može netko doć tražit savjet...

Viper33
06-06-2010, 19:32
ne dogodi se bas cesto jer uvijek nadem neku ekipu da odem van...ali zna se zalomit takav dan pogotovo ljeti..a sta radim nista spavam do 13-14h onda se dignem doruckujem..igram cod 4 vec nakon jedne runde mi dosadi..krenem kopat po sobi trazeci neke stare naslove igara..ali sve koje nadem neda mi se igrat jer sam ih presao i neda mi se opet..onda se vratim na komp igram gta 4 ili tako neku open world igru..onda krenu one popodnevne serije to gledam usput i rucam..onda kad mi se vrati stara s posla..natentam ju da idemo negdekupit nesto tak to..i nakraju vecer provedem pola igrajuci cod ili nes..a ostalu polovicu viseci na faceu do jedno 1h ujutro :)

Paran0a
06-06-2010, 20:10
Kad sam isao na more sa starcima.
Nikog od ekipe koju znam te godine nije dosla.Tjedan i pol sam radio apsolutno nista.Ne nije bilo ni Tva.Samo lezanje na krevetu , kupanje i tojeto.

Raz
06-06-2010, 20:15
Kad sam isao na more sa starcima.
Nikog od ekipe koju znam te godine nije dosla.Tjedan i pol sam radio apsolutno nista.Ne nije bilo ni Tva.Samo lezanje na krevetu , kupanje i tojeto.

Jako poznat prizor... samo što nije u mojem slučaju nije bilo čak ni kupanja pošto je padala kiša i puhala bura koja je rashladila more. :<

Razzarach
06-06-2010, 20:21
Ja kad nekad idem u jednu vukojebinu kod siska.
Nigdje osobe mladje od 92 u krugu 100km.
TV je pokvaren te ima rozu sliku.
Interneta nema nigdje.
Net na stiku( ono od vipa) ne hvata signal.
Da bi dobio signal od mobitela moras se penjat na brdo (hvala Vip, hvala)
Jedini thrill je kad ti dodju divlje svinje kod kuce il kad ti vjeverica uskoci u kucu.
WOOO HOOO THRILL VACATIONS Q.Q
edit: tamo budem po 2tjedna >:[

bornathepicek
06-06-2010, 20:55
Vjerojatno negdje u dubinama foruma već ima ova tema, al nije me briga.

Dakle, opišite svoje dane, opišite najdosadnije svoje dane i slično.
Možemo se i natjecat kome je najdosadnije, jej.

Možda se po ovome sada čini da bi tema mogla u GMK, al mogu se ovdje izvuč ozbiljnije rasprave :)
Ima i moja je, ajmo lokot na ovu. :P

Evo baš danas, ubijam se od dosade cijeli dan. Skačem sa foruma na forum, ubijem par ljudi u assasins creedu i izađem, tek tolko da se igra ne čini toliko monotona, itak :/

Mirko L
06-06-2010, 20:57
U mene gotovo svaki dan isti.
Čak je vikendom gore nego školskim danima.
O bože, kako će bit na ljeto.

Dakle, detaljan opis:

Radni dan:

Probudim se, marendam, idem u školu (ako je popodne, samo još između dodaj ''ručam''), vratim se iz škole, kompjuter, eventualno slušam muziku, pojedem nešto, idem leć.

Vikend:

PRobudim se, još malo spavam x3, marendam, ručam, kompić, leć.

Feanor
06-06-2010, 21:47
U mene gotovo svaki dan isti.
Čak je vikendom gore nego školskim danima.
O bože, kako će bit na ljeto.

Dakle, detaljan opis:

Radni dan:

Probudim se, marendam, idem u školu (ako je popodne, samo još između dodaj ''ručam''), vratim se iz škole, kompjuter, eventualno slušam muziku, pojedem nešto, idem leć.

Vikend:

PRobudim se, još malo spavam x3, marendam, ručam, kompić, leć.

Nabavi si prijatelje, odi s njima na kavu, izađi vani, nađi si curu. Imaš puno načina kako razbit dosadu....

Mirko L
06-06-2010, 22:03
Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.
nažalost.

A za prijatelje...a imam...hm, dvojicu, jedan je out već neko vrijeme, za njega čuli nismo.

A ovi skoro uvik ima nešto radit, svaki vikend je na selu, u slobodnu vrijeme uči i vodi pasa.
Ovog drugog sam tek upoznao prije nekoliko dana, tako da gg.

MindReader
06-06-2010, 22:17
prošlo ljeto sam bio sa starcima na moru, nisam 3 dana od ta 2 tjedna bio s njima na plaži, cijelo vrijeme sam ostajo u smještaju i sviro gitaru i stalno sam sviro drugi solo iz high hopesa (pink floyd) s drvenim valjčićem ko slajdom. i onda sam ošo kuć busom i napravio pijančicu doma s frendovima i curom i to je ispalo lijepo xD i onda nakon par dana ošo na u2 xD ovo ljeto ne idem na more.

streetrace777
06-06-2010, 22:30
Svaki dan mi je isti... Probudim se oko 10, odem nakavu do jedno 2, dodem doma do nekih 6 i opet odem kod frendice i budem tamo cijelu vecer ... nekad ovaj razmak izmedu 2 i 6 znam upotpinit sa jos kojom cugom :(

Arbiter of Change
06-06-2010, 22:47
Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.

Bokte, ti si u školi još, skompaj se i bari dok imaš mogućnosti.
Što si stariji to ti više sve ide na jetru/počneš od*ebavati ljude i općenito se teže skompavaš s nepoznatima.

inb4 Sick & company i "ja se napijem pa smo si svi najbolji prijatelji".

Jopax
06-06-2010, 23:16
^ Ovo je istina, ne znam jeli do mene ili do ostalih ali mi sve više ljudi nenormalno ide na živce, trenutno ih je ostalo jedno ~7 s kojima se još mogu normalno družiti, ovi ostali su postali nepodnošljivi(odnosilo se na arbiterovovovovovo).

Dosade je sve više, prije kad sam imao loš kompjuter bilo mi je zabavnije nego sad, sad mi nije zanimljivo igrati igre koje ne štekaju, nije fora gledati filmove na ogromnom ekranu, ne znam šta mi je.A ljeto će biti još gore, tri jebena mjeseca koja moram popuniti nečim dovoljno zanimljivim i smislenim da me održi na životu, da ne govorim o paklenoj vrućini u mostaru koja mi ubija volju za bilo čim.

MindReader
06-06-2010, 23:24
ajde tebi je bar more blizu, šta trebamo mi u slavoniji (i središnjoj hrv) reć? :D

Feanor
07-06-2010, 00:02
[quote="Mirko L":2vqob02u]Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.

Bokte, ti si u školi još, skompaj se i bari dok imaš mogućnosti.
Što si stariji to ti više sve ide na jetru/počneš od*ebavati ljude i općenito se teže skompavaš s nepoznatima.

inb4 Sick & company i "ja se napijem pa smo si svi najbolji prijatelji".[/quote:2vqob02u]

Ane, sa 15,16 nas je bilo 35 u ekipi, sad kad se ide lokat nas je max troje, ja i još 2 frenda. Doduše tokom večeri upoznamo masu ljudi, ali sve se to brzo zaboravi, tj. nitko ne upadne u užu ekipu... Kad smo stari i zajedljivi, i 90% razgovora se svodi na spuštanje drugoj strani, a pošto se nas trojca znamo pun prozor godina sposobni smo spustit nekom sva trojca u roku od 10 sekundi... :)

Chappi
07-06-2010, 00:53
Meni je rijetko kad dosano...Odnosno kad neman ništa vani radit onda dosadu utopim u kompu...Naravno u to ne spadaju igre,jer igrat igre je dosadno.

Paran0a
07-06-2010, 06:20
Budenje.Dorucak.Skola.Kava.Rucak.Ucenje?.Tv,komp.K ava.Vecera.Komp.
Otprilike.Sto se tice radnih dana nemogu se pozalit.
Uspust.Ljeto mi je slicno.Samo izbacite skolu i ucenje i dodajte nogomet.
Btw: Mirko retajno je tako odgovorit za neimanje cure ~~

la50
07-06-2010, 07:32
Inače se baš pretjerano ne dosađujem,ali imam svoje trenutke kao npr ovaj cijeli tjedan sam se budio u 6(nisam mogao spavat) i zato sam bauljao po kući,nisam znao šta ću sa sobom.Ili praksa na Urinju,ajme majko nitko nije jebao pol posto šta mi tamo radimo pa smo dva tjedna samo sjedili na klupici ispijali nekakve čajeve/čokolade/sranja ali je bilo prokletno dosadno i tako dva tjedna...više me umorila dosada nego da sam nešto fizički radio.

Mirko L
07-06-2010, 08:24
[quote="Mirko L":2qrtezx7]Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.

Bokte, ti si u školi još, skompaj se i bari dok imaš mogućnosti.
Što si stariji to ti više sve ide na jetru/počneš od*ebavati ljude i općenito se teže skompavaš s nepoznatima.

inb4 Sick & company i "ja se napijem pa smo si svi najbolji prijatelji".[/quote:2qrtezx7]

Lawl, mene već svi živciraju.

@Para- Wut?

angel eye
07-06-2010, 10:04
Nije mi inače dosadno, uvjek se nekako zabavim, razmišljam , crtkam... Čak i kad mi je "dosadno", spamam okolo, tako da mi praktički ni tad nije dosadno.

Bude mi dosadno samo kad nekog dugo čekam, onda stalno gledam na sat i vrijeme nikako da prođe, a i tad mi nebi bilo tako da imam kemijsku ili blokić... ma samo je kemijska dosta, nađem ja materijala gdje mogu šarat xD

Death By Sexy
07-06-2010, 10:05
Rijetko kad mi je dosadno. Jedino kad se ne mogu ufurati u učenje...

Niko Bellic
07-06-2010, 10:35
Dosadno mi jedino može biti na poslu, no (pošto imam flet net na mobitelu) ti su trenutci veoma rijetki. Kad sam slobodan uvijek previše toga moram, trebam i želim napraviti, a ako ipak jednom u 100 godina osjetim dosadu odem si malo odspavati da napunim baterije...

E da, belot na plejtoju je ultimativni killer za dosadu...

Probajte ;-)

Niko Bellic
07-06-2010, 10:48
U mene gotovo svaki dan isti.
Čak je vikendom gore nego školskim danima.
O bože, kako će bit na ljeto.

Dakle, detaljan opis:

Radni dan:

Probudim se, marendam, idem u školu (ako je popodne, samo još između dodaj ''ručam''), vratim se iz škole, kompjuter, eventualno slušam muziku, pojedem nešto, idem leć.

Vikend:

PRobudim se, još malo spavam x3, marendam, ručam, kompić, leć.
Mirko mislim da imam rješenje tvojih problema. Ima dva kotača i zove se BICIKL. Vozi se uokolo i malo čitaj po netu o biciklima, pa ćeš ga znat održavat, popravljat, nabrijat i tako to. BICIKL je zakon. BICIKL je zdravlje. BICIKL je kool.

Hm... Šta kažeš?

Death By Sexy
07-06-2010, 10:55
Jep, slažem se, bicikl je zakon. Staviš mp3 i voziš i svemiri!

Xero
07-06-2010, 10:59
Ja nemam bicikl :( To jest imam ga , al je sranje.

Niko Bellic
07-06-2010, 11:04
Jep, slažem se, bicikl je zakon. Staviš mp3 i voziš i svemiri!
Ispravak, odeš u prirodu, staviš mp3 i voziš i svemiri!

Da_killah
07-06-2010, 11:51
Rijetko kad mi je dosadno. Jedino kad se ne mogu ufurati u učenje...

tako i meni, samo što ovo drugo ne mogu nikad

Sgt. Bull
07-06-2010, 11:59
Rijetko kad mi je dosadno. Jedino kad se ne mogu ufurati u učenje...
Dis. Prije dva dana sam sjeo učiti jer mi je bilo dosadno i nisam imao šta raditi, jučer ipak nisam nikako učio jer mi je bilo dosadno i cijeli dan sam zjevao. :(

Death By Sexy
07-06-2010, 12:09
Jebemu moram učit!!!! Idem sad. :(

kikl0p
07-06-2010, 12:34
Autoru teme
nabavi si neki instrument i sviraj ga dok se ne usavrsis proc ce mjeseci i poslje uvjek mozes nove stvari ucit
a nisi protratio vrjeme jer ipak mozes rec da imas skilla u necem...

Mirko L
07-06-2010, 21:14
Ma ima na Marjanu vozit bicikle, drugo nemam gdje.
Imam gitaru od nedavno, al nemogu to svirat cijelo vrijeme.

Lol, nisam JA tražio savjet :p

mortician
07-06-2010, 23:14
[quote="Mirko L":q4cbp08s]Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.

Bokte, ti si u školi još, skompaj se i bari dok imaš mogućnosti.
Što si stariji to ti više sve ide na jetru/počneš od*ebavati ljude i općenito se teže skompavaš s nepoznatima.


Ane, sa 15,16 nas je bilo 35 u ekipi, sad kad se ide lokat nas je max troje, ja i još 2 frenda. Doduše tokom večeri upoznamo masu ljudi, ali sve se to brzo zaboravi, tj. nitko ne upadne u užu ekipu... Kad smo stari i zajedljivi, i 90% razgovora se svodi na spuštanje drugoj strani, a pošto se nas trojca znamo pun prozor godina sposobni smo spustit nekom sva trojca u roku od 10 sekundi... :)[/quote:q4cbp08s]

Potpis na sve, isti slucaj i kod mene.
Ai bar nisam jedini, dakle dode s godinama :)

Nego dosada, nema se vremena za to. Premalo vremena za sve.
Eventualno se zna dogoditi na predavanju dok zaboravim neko ekšueli "korisno štivo", u busu dok zaboravim slušalice i jasno, dogada se na vecini zatupljujucih poslova preko student servisa.

Assasin`s
08-06-2010, 09:42
Pa čekaj, nije to tako lako kako kažeš...

''E, nabavi si curu''.
Onako, nemogu je kupit u dućanu.
nažalost.

A za prijatelje...a imam...hm, dvojicu, jedan je out već neko vrijeme, za njega čuli nismo.

A ovi skoro uvik ima nešto radit, svaki vikend je na selu, u slobodnu vrijeme uči i vodi pasa.
Ovog drugog sam tek upoznao prije nekoliko dana, tako da gg.
:(
Meni nikad skoro nije dosadno. Uvijek sam vani sa frendovima.

KusurKovanica
08-06-2010, 11:09
kad mi je dosadno andem zenu van kuhinje i idem ju tuci

Mirko L
08-06-2010, 20:30
Ispravak* 3 prijatelja.
Treći je ovi novi, a oni drugi s pasom mi je najbolji prijatelj od prvog osnovne.

FaTaL_mRkvA
08-06-2010, 22:47
Nemam vremena za dosadu...

Mirko L
18-06-2010, 14:33
Evo ga, tek je završila škola, već osjećam brutalno tešku količinu dosade.
This is going to be a loooooong summer :(

loo
18-06-2010, 21:03
Ispravak* 3 prijatelja.
Treći je ovi novi, a oni drugi s pasom mi je najbolji prijatelj od prvog osnovne.

Mirko, ako imaš samo 3 prijatelja, to znači da si previše uptight. Malo se opusti i potrudi se da ti ne smetaju toliko sve sitnice kod ljudi. Nitko nije savrešn pa tako ne treba ni tražiti savrešene prijatelje. Većina tih ljudi koji se čine površni su zapravo puno bolji i kompletniji ljudi kada ih malo bolje upoznaš. Naravno, ima i nepopravljivih idiota i puno ljudi koji ti se jednostavno neće sviđat, ali među svima njima sigurno ima više od 3 vrijedna da budu tvoji prijatelji.

Mirko L
18-06-2010, 22:05
Pa nisam ja glup, nebi da nisam razmislio o svemu.
Ne trebaju mi savjeti :eyebrows:

loo
19-06-2010, 07:55
OK, tvoja stvar... samo pokušavam pomoć :)

Mirko L
19-06-2010, 12:17
Neznam ja, to naglo switchanje između trolanja i pomaganja hmm... :P

Anyhow...ajde, ljudi, nije valjda da je svima vamo zabavno? :)

FaTaL_mRkvA
19-06-2010, 12:19
Ne, umirem od dosade :(

Feanor
19-06-2010, 12:19
Neznam ja, to naglo switchanje između trolanja i pomaganja hmm... :P

Anyhow...ajde, ljudi, nije valjda da je svima vamo zabavno? :)

Popodne roštilj + kupanje, navečer izlazak s hrpom ljudi i stranaca :P. Procijeni sam.

loo
19-06-2010, 12:28
Neznam ja, to naglo switchanje između trolanja i pomaganja hmm... :P

Anyhow...ajde, ljudi, nije valjda da je svima vamo zabavno? :)


:?
Netrolam ja nikad... druga je stvar što se često neslažem s drugima pa se onda kao svađam...

Je, zabavno je. Svaki dan teretana/parkour/kupanje i navečer kava, a vikendom van. Plan za ljeto xD

Systematic Reverse
19-06-2010, 13:50
Gdje ti mirko zivis kad imas 2 frenda? lol

Meni je dosadno fakat rijetko..

FaTaL_mRkvA
19-06-2010, 14:09
Gdje ti mirko zivis kad imas 2 frenda? lol

Meni je dosadno fakat rijetko..
Ma, mislim da čovjek jednostavno ima sreće i ljudi ga vole pa ima puno prijatelja, nema ti to veze gdje živiš. :(

Mirko L
19-06-2010, 22:44
U split, znaš onaj gradić s 20 ljudi :)

Alepić
19-06-2010, 22:49
sreca da ja imam starog da me zaposli kad mi je dosadno!!11
lopata ubija dosadu!!!11 :eyebrows:

majstoro
20-06-2010, 18:22
Ubija da,dosadu vjerovatno ne

Mirko L
21-06-2010, 13:38
Loo, sad sam se sjetio...zamjenio sam te s neto250g :)
Daj, stavi neki manje običan avatar :P

loo
21-06-2010, 21:28
A taj mi je prirastao srcu, stavio mi ga je McPingvin još davno :D
Možda ga i promjenim u dogledno vrijeme ali nekako sam prelijen...

MILF hunter
22-06-2010, 02:19
Najdosadnije mi je bilo na praksi prije 5-6 godina, u jednoj knjižari. Imao sam ju petkom, a nisam imao ništa za raditi jer su tokom tjedna tu dolazile i 3 cure (također na praksi) i sve bi obavile prije mene, tipične ženske :P Pometu, počiste, operu prozore, plate račune, odnesu kutije i smeće u kontejner itd. Ja bih samo došao petkom i od 8 do 13h gledao u 3-4 različite točke na zidu. I tako cijelu jednu godinu, poludio sam.

@mirko činiš mi se pomalo asocijalan. Nađi hobi.

Mirko L
22-06-2010, 13:13
Sad će i meni praksa.
O da :(

Mirko L
22-06-2010, 16:29
Jebemu dosadu.
Sada su svi s kojima sam se ikad družio nedostupni.

Prijatelj #1 u kazni, ali ionako nikad nigdje nemože ić, pa mi nije ništa novo,
Prijatelj #2 na selu do kraja ljeta,
Prijatelj #3 ima fibru (ovi novi)
Prijateljicu #1 boli drob i neda joj se ić
Brat #1 koji je asocijalniji od mene je začudo, prvi put u životu otišao sa svojom ekipom...u grad!

Ništa...izgleda da ću sam sebe morat počastit :(

cham3leon
22-06-2010, 18:21
Šta kažu roditelji na to?

Xero
22-06-2010, 18:23
Uvjek ti ostaje fapanje.

SharpDressedChevap
22-06-2010, 18:25
Dosadno mi je. Ima li koja usamljena duša da joj zagorčam život?

Mirko L
22-06-2010, 21:15
Ja :oops:

Niko Bellic
22-06-2010, 21:29
viewtopic.php?f=82&t=39964 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=82&t=39964)

McPingvin_v2.0
22-06-2010, 23:12
Šta kažu roditelji na to?
Stari kaže da je ateist, za mamu nismo sigurni.

loo
22-06-2010, 23:14
:)

SharpDressedChevap
22-06-2010, 23:48
Ja :oops:


Nađemo se kraj picerije "Poma", u Pothodniku, 6 sati popodne, sutra. Nosit ću dugi crni mantil i cilindar. Šifra je "Ateističko srce".



P.S Ponesi lovu, plaćaš sve što požderem.

majstoro
23-06-2010, 11:00
Ja :oops:


Nađemo se kraj picerije "Poma", u Pothodniku, 6 sati popodne, sutra. Nosit ću dugi crni mantil i cilindar. Šifra je "Ateističko srce".



P.S Ponesi lovu, plaćaš sve što požderem.
http://sun-zoo.com/chinageeks/wp-content/uploads/2010/02/its-a-trap.jpg

Mirko L
23-06-2010, 14:33
Ma daj? :)
Koliki ti je apetit?

SharpDressedChevap
23-06-2010, 18:52
All you can handle, bejbe.

gothic45
24-06-2010, 16:07
Zapravo, najdosadnije mi je bilo preko školske godine i to vikendom kad bih se ufurao i radio nešto a to ne bih mogao nastaviti preko radnog tjedna jer nisam imao dovoljno vremena/volje/snage.

Sad kad je ljeto zadao sam si masu zadataka koje moram napraviti tako da mi nikako nije dosadno, a još idem na more svaki drugi-treći dan. :)

U biti, nekako mi je dosadno i kad sam na moru jer budem sam a nemam volje plivati cijeli dan.