PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa Quadro TV-om (CRT TV)!



Nee Joe
03-06-2010, 19:24
Ovako, imam jedan poveći problem sa svojim ne tako starim, al opet u godinama TV-om. Naime, moj Quadro TV (ne znam sad točno koja verzija :S ), ne reagira na daljinski upravljač i ne reagira na dugmadi na njemu. Reagira samo na tipke za mijenjanje programa (one tipke na TV-u), ali stusnuo ja dolje ili gore, on mi prebacuje samo na AV programe! Ne reagira na apsolutno ništa (mijenjanje tona, boje, meni- ništa!). Samo mi prebacuje na AV. Ponekad prebacuje i sam od sebe. Ako može hitno pomoć ili barem neka realna pretpostavka o čemu se radi! Hvala unaprijed!

Nee Joe
03-06-2010, 19:49
Ppliz, molim vas, ako netko zna, pomagaj! :cry:

cham3leon
03-06-2010, 19:53
Radi se o tome da je to Quadro kojeg se ne isplati slati na popravke jer se vjerojatno može nabaviti drugi za 500 kuna. Možda i manje jer ljudi masovno u zadnje vrijeme prodaju CRT telkače.

Nee Joe
03-06-2010, 21:00
Da, al se radi i o tome da neam para čak ni za to malo (broke, god damn!), stoga ako netko zna barem način ili pretpostavku o ćem se radi, I'll be very grateful!

Niko Bellic
03-06-2010, 21:34
Prestani gledat teve. :) Ja ga ne gledam već više od dvije godine i niš mi me fali. 8)

cham3leon
03-06-2010, 21:42
Možda čovjek ima kabelsku ili satelitsku pa tu i tamo nešto pametno ulovi. Ipak, siguran sam da ti nitko na forumu ne može pomoći, a kao što rekoh, servis će ti više koštati nego druga takva telka.