PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Star Wars The Old Republic trailer + besplatni SW MMO



IgGy
01-06-2010, 21:41
Evo dvije vijesti u jednoj koje imaju veze s istom franšizom - Star Wars. S jedne strane, EA, BioWare i LucasArts izbacuju novi trailer za Star Wars: The Old Republic koji prikazuje gameplay u ulozi "Sith Warriora", dok s druge strane Sony Online Entertainment, ili skraćeno SOE, najavljuje besplatni Star Wars MMO (http://www.starwars.com/games/clonewars_adventures_announced/index.html)Sza sve ljubitelje Star Wars: The Clone Wars animiranog serijala koji se prikazuje na Cartoon Networku.

1GL3UMbBFco

cham3leon
01-06-2010, 21:49
Sdok s druge strane Sony Online Entertainment, ili skraćeno SOE, najavljuje besplatni Star Wars MMO (http://www.starwars.com/games/clonewars_adventures_announced/index.html)Sza sve ljubitelje Star Wars: The Clone Wars animiranog serijala koji se prikazuje na Cartoon Networku.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:8jSrqORLaqXWcM:http://cdn1.knowyourmeme.com/i/2202/original/Link_Dat_Ass.png%3F1241987981

Igraćese! Pa makar bio glupav ko FreeRealms.

Sickmanno1
01-06-2010, 22:14
Star Wars: The Old Republic

Ovo bi mogao biti moj prvi MMORPG :roll:

Feanor
01-06-2010, 22:19
Skepsa prema plaćanju određene cifre mjesečno je prevelika, hmm budem vidio. Privlači me za popi*dit...

Sickmanno1
01-06-2010, 22:24
Koliko, se zna?

Uopce nepratim novosti u vezi ovog naslova :(

Feanor
01-06-2010, 22:28
Zadnje što sam vidio je bilo 15$ mjesečno, računaj 100kn kod nas...

Aral
01-06-2010, 22:30
Kako bezveze. Iako mrzim SW, želim igrat KOTORIII i to odmah :)

Sickmanno1
01-06-2010, 22:32
Znaci kao i WoW ^^

A jbga...ako 10M+ ljudi koji igraju WoW moze mjesecno placati 15 dolara, onda mogu i ja ^^

cham3leon
01-06-2010, 22:32
Ček, volio si KOTOR i njegov neslavni nastavak, a ne voliš SW? Vrlo, vrlo čudno.

Feanor
01-06-2010, 22:36
Možda misli na ToR.... A, ne KoTOR

Aral
01-06-2010, 22:41
Ne ne, mislim na čisti KoTOR, u izdanju Biowarea. Jako lijep rpg, za razliku od dvojke. SW setting mi nije bio toliko bitan kao i sama igra, stoga svejedno ne volim SW :) Potajno se nadam trojci, u izadnju Biowarea naravno. Ove MMO šprehe su samo za klince u osnovnjaku i srednjoj s viškom vremena.

cham3leon
01-06-2010, 22:42
Pa ono najjače kod KoTORa osim priče je taj nenadjebivi SW setting i to.

Aral
01-06-2010, 22:48
Neznam, meni baš i nije bio neka fora, ja sam trekkie rađe :) Mislim, impresivan je setting kaj se tiće same igre, ta grandioznost SW svijeta, ali meni se je igra više svidjela zbog nećeg drugog. U svakom slučaju respektiram SW al ono...moram ga ne voljet :)

Al da ne idem offtopic previše...nadam se da će Bioware ovim naslovom barem malo uzdrmat WoW.

Sickmanno1
01-06-2010, 22:56
Koji si ti kralj Aral :pray:

flander
01-06-2010, 22:59
baš me zanima kolko bu dugo ljudi to igrali, tjedan dva ? dok Cata ne izađe ?

Babitz
02-06-2010, 00:42
Yep, ekspanzija se može mjerit s posve novom igrom.

Sickmanno1
02-06-2010, 01:08
Al ovo je SW xD

Jbote da je ovo izaslo 20 godina prije pokorilo bi svemir lol

Deadwalker
02-06-2010, 11:39
2 SW MMO-a? Isssssss, visa sila fakat zeli da padnem godinu^^ :D

flander
02-06-2010, 12:27
Yep, ekspanzija se može mjerit s posve novom igrom.

pa i može, zato što je sudeći po Blizzardu Cata je potpuno nova igra, mjenja se sva dinamika klasa, novi kontinent, dve nove rase itd itd...a i samim spomenom da je to WoW mislim da SW nema što nadodati, jedino po čemo SW pere WoW je lightsabre, ostalo je sve više manje viđeno u svim RPGovima

tak da svaki MMO koji danas izađe igra se dok WoW ne baci nešto novo

najslađe je ono što moraš platit ^^

Feanor
02-06-2010, 13:32
Gledaj ako imaš geeka koji igra WoW po cijele dane taj isti geek je ili Warsie :D, ili Trekkie i nema između, ako voli SW, a već po cijele dane pere MMORPG-ove, i WoW vjerovatno igra od prvog dana izlaska, mislim da postoji velika vjerovatnost da se preseli na ToR, samo da osnovne stvari u početku budu izvedene kako spada, a to je PvP, optimizacija i mali broj bugova. To nisu preveliki zahtjevi....

flander
02-06-2010, 14:26
po meni cim je igra BESPLATNA a sad razgovaramo o MMORPG-u, ne vidim od cega ce se financirat, pa nije WoW najbolji zato kaj ima megaultra zabavni lore ili neznam kaj, zabavan je jel je igriv na duge staze, raznovrstan,sa svagog igrača ponešto, pvp,pve,casual, itd itd, klase su izbalansirane, xy instanca,itemova itd itd, a po meni SW ne vidim kaj može tolko oduševit da dotuče WoW, starno buju morali nešto veliko objavit da se WoW pokrije ušima

Sickmanno1
02-06-2010, 14:29
Pa svaki SW fan (kojih ima mnogo), a vjerujem i SF fan ce rade igrati u SW setingsu nego u Warcraft.

Nekazem da je WoW setings los, al pobogu meni osobno se ne moze mjeriti sa SW. :pray:

Srle
02-06-2010, 14:40
Ovaj besplatni čim sam vidio okruženje odlučio sam ni trailer ne pogledati....odveć su dve sezone upropastile SW...S druge strane ToR ili kako sam negdje pročitao "k.o.t.o.r.o. :D " mi izgleda sve ružnije grafički, sve me više čekanje nervire i sve se više pripremam oprostiti sa poslom, magistarskim, ženom i bilo čime drugim kad izađe....

i kao što reče Sickmanno1 SW setting teabagginguje WoW...u stvari SW teabagginguje sve....samo u malo manjoj količini to radi WH settingu....

Feanor
02-06-2010, 17:04
Ovaj besplatni čim sam vidio okruženje odlučio sam ni trailer ne pogledati....odveć su dve sezone upropastile SW...S druge strane ToR ili kako sam negdje pročitao "k.o.t.o.r.o. :D " mi izgleda sve ružnije grafički, sve me više čekanje nervire i sve se više pripremam oprostiti sa poslom, magistarskim, ženom i bilo čime drugim kad izađe....

i kao što reče Sickmanno1 SW setting teabagginguje WoW...u stvari SW teabagginguje sve....samo u malo manjoj količini to radi WH settingu....

Manjoj količini? Kako? Samo jendo mudo? Heheh.

U svakom slučaju igrat će se ovaj besplatni SW, nezanima me sto ce skupiti elemente iz Clone Warsa (Novog), još bi mi bilo ful super da naprave SW MMORPG za djecu onako da je ful jednostavan za igrat i da ti je dovoljno igrat pola sata, sat dnevno i da je ful opuštajući, a naravno nebi ga igrao nitko mlađi od 20 hahah....

cham3leon
02-06-2010, 17:10
Al ćemo se mačevat, a? :P

Feanor
02-06-2010, 17:12
Moj je veći od tvog :P...