PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sitna krađa xD



blood4me
01-06-2010, 13:22
Yo ljudi..
Vako.. bili mi jucer u Osijeku u intersparu.. i nas razred se dogovorio da cmo napravit neko sranje tam zbog novog ravnatelja koji je zabranio nasoj raski da ide jer je on htio ic.. pa smo bili u intersparu i uzeli kinder jaje (nas cetvoro) i otvorili ga tamo i pojeli...
Posto tam ima kamera i tako toga uhvatili su nas, lol..
I sad dosla je policija, upisala nas u neki zapisnik, platili kinder jaje i to je uglavnom to..
E sad, pitanje je moje jel mi se moze sta desit npr. da moram neku kaznu platit, da salju socijalnu sluzbu ili tako nesto?
U skoli nisu nis govorili za nas posto je nasa raska skuzila zas smo to napravili i tako to..
Sam me muci ta policija da neb neke kazne il socijalnu sluzbu il nes(e i da, slucajno sam dao krivu adresu, reko 46 ovi culi 45 i upisali 45, sutio sam, nije mi bilo do pricanja ond xD)

croat1gamer
01-06-2010, 13:37
Neznam tocno kako to ide, ali ako bude neka krada u blizini ces biti osumnjicen/pozvan na razgovor/slicno ako sam u pravu. Mozda ce biti kasnije problem jer je to krada, a dosta poslova bi moglo traziti potvrdu o nekaznjavanju.
Nemoj sve uzeti doslovno posto je ovo rekla-kazala iskustvo.
Budem pitao prijateljicu, stara joj radi u sudstvu.

Electromaster
01-06-2010, 13:40
Čekaj... Zato što vam je ravnatelj zabranio razrednici otići na odmor, vi ste odlučili... Ukrasti Kinder jaje u Intersparu? Wtf? :?
Also, otkad se to za školse izlete ide u shopping centre... :I

RIDER32
01-06-2010, 13:57
Čekaj... Zato što vam je ravnatelj zabranio razrednici otići na odmor, vi ste odlučili... Ukrasti Kinder jaje u Intersparu? Wtf? :?
Also, otkad se to za školse izlete ide u shopping centre... :I
Pa valjda su htjeli ravnatelju nabiti probleme na nos da se osvete što je njihovoj dragoj raski zabranio putovati sa njima :)

unknown
01-06-2010, 14:02
koji imbecili :rotfl:

blood4me
01-06-2010, 14:07
:rotfl:


Čekaj... Zato što vam je ravnatelj zabranio razrednici otići na odmor, vi ste odlučili... Ukrasti Kinder jaje u Intersparu? Wtf? :?
Also, otkad se to za školse izlete ide u shopping centre... :I
Pa valjda su htjeli ravnatelju nabiti probleme na nos da se osvete što je njihovoj dragoj raski zabranio putovati sa njima :)
D..d...
To smo na inicijativu ravnatelja isli u taj MC centar xD
Sad ravnatelj vise ne prica s nama lolol, a glup je ovak inace...
I nije on njoj zabranio odmor, lol.. nego ic na tu ekskurziju.. a to su trebale ic razrednice, bitno da su isle raske drugih razreda a nasa raska ne O.o

cham3leon
01-06-2010, 14:21
I zašto vas je ravnatelj uopće poslao u supermarket?

Ova priča s mozgom ima veze koliko i Bandić s jazavcima.

blood4me
01-06-2010, 14:33
Zato jer je on htio da idemo u MC centar.. lol
valjd si je covjek tio nes kupit :rotfl:

solo
01-06-2010, 14:45
Zbog kinder jajeta ( :rotfl: :rotfl: :rotfl: ) neces dobit nikakvu kaznu a pogotovo ti nece dolazit socijalna služba, radili smo mi puno gore stvari i sto puta sam bio na policiji ali zbog takvih sitnih stvari ti nece nista nebrini. Kinder jaje! :rotfl:

blood4me
01-06-2010, 15:27
Ja sam plako od smijeha kad su rekli da ce zvat policiju i da moramo ic u postaju bla bla...
Nismo morali ic u postaju jer nismo odande bili nego iz Vt :pray:
Nece, a? sad mi je lakse.. fala :DD

solo
01-06-2010, 15:43
Kaznu neces sigurno dobiti, pogotovo ako ti je to prvi put. "Ako" budeš dobio poziv da dođeš u policiju na razgovor tamo ce te ispitivat neka sranja, dobit ces opomenu da to više neradiš ali ti se ništa tamo nece upisivat i to je to. Tako je kod nas bilo kad smo prvi put završili na policiji i takva je kod nas policija ali vaši su možda zajebani :D .

blood4me
01-06-2010, 15:52
Nadam se da nisu...
I da nas nece zvat u policiju xD
Nama ovi pricali da cmo 6mj. morat ic sa socijalnom sluzbom na razgovore, da smo dobili dosje, da sad necmo moc pol skola upisat i tako to... djubrad xD

Frky
01-06-2010, 16:29
Kad budeš u zatvoru i kad te cimer pita zbog čega si unutra nemoj ni slučajno spominjati kinder jaje! Nalupat će te!

majstoro
01-06-2010, 16:44
Vas 4 na jedno jaje?
Mogli ste bar vise ko ljudi se najest

GDra
01-06-2010, 17:30
Kinder jaje ste ukrali! :pray: :pray:
Što je sljedeće?

Chappi
01-06-2010, 17:49
Kinder bueno

Razzarach
01-06-2010, 18:26
Yo ljudi..
Vako.. bili mi jucer u Osijeku u intersparu.. i nas razred se dogovorio da cmo napravit neko sranje tam zbog novog ravnatelja koji je zabranio nasoj raski da ide jer je on htio ic.. pa smo bili u intersparu i uzeli kinder jaje (nas cetvoro) i otvorili ga tamo i pojeli...
Posto tam ima kamera i tako toga uhvatili su nas, lol..
I sad dosla je policija, upisala nas u neki zapisnik, platili kinder jaje i to je uglavnom to..
E sad, pitanje je moje jel mi se moze sta desit npr. da moram neku kaznu platit, da salju socijalnu sluzbu ili tako nesto?
U skoli nisu nis govorili za nas posto je nasa raska skuzila zas smo to napravili i tako to..
Sam me muci ta policija da neb neke kazne il socijalnu sluzbu il nes(e i da, slucajno sam dao krivu adresu, reko 46 ovi culi 45 i upisali 45, sutio sam, nije mi bilo do pricanja ond xD)
HHAHHAAHHAHA ZA KINDER JAJE NA MURJU.... MURJA ZBOG KINDER JAJA
ROFLMAO
KOJI-STE-VI-JEBENI-DEBILI
IZ VIŠE RAZLOGA... ZAŠTO KINDER JAJE?!!!?!?!?!?!?!!? ZAŠTO!??!?!?!?


Kad budeš u zatvoru i kad te cimer pita zbog čega si unutra nemoj ni slučajno spominjati kinder jaje! Nalupat će te!
o - before ... 0- after ^^

ma glup si jebote...dosje zbog kinder jaja... u kojoj ti vukojebini zivis o_o

MasaKrisT
01-06-2010, 18:31
hrvatskoj.

FaTaL_mRkvA
01-06-2010, 18:51
Dajte ovo je kriminalac. Benajte ga. Nećemo takve na obiteljskom forumu.

Forengner
01-06-2010, 18:54
Opasni kriminalci nema sta,danas kinder-jaje,a sutra samolepljive slicice!
I vazan faktor naravno:da li ste omot bacili u djubre?Za to je kazna 0,002$

FaTaL_mRkvA
01-06-2010, 18:56
Neznam, ja i frendovi smo na moru iz jednog dućana otuđili nekih 10-ak Kinder MAXI Kinga. Bili smo mladi i nevini. Nije da smo bili siromašni, jednostavno nam je to bilo kul. Damn. Kakav sam debil bio. :toilet:

blood4me
01-06-2010, 19:14
Koji ste vi likovi :pray: :rotfl: :rotfl:
Svatko je jedno jaje muno.. inace.. xD

pimp
01-06-2010, 19:15
a uvijek sam to zelio napraviti, pojesti kinder jaje mmmmmm

Forengner
01-06-2010, 19:16
Da...ipak,ono kosta cak 1evro!Dum dum dum!Damn u capitalistic people!I want free foodz!

Razzarach
01-06-2010, 19:26
rofl meni frend cigo svaki odmor mazne kinder bueno

Systematic Reverse
01-06-2010, 20:21
ma glup si jebote...dosje zbog kinder jaja... u kojoj ti vukojebini zivis o_o

sta vi brijete, pa nemozes dobit dosje zbog kinder jajeta :rotfl:

Frky
01-06-2010, 20:31
Ma pusti ga, to je on umislio da sam ja ozbiljan!

Sickmanno1
01-06-2010, 20:32
Thread :pray:

blood4me
01-06-2010, 21:04
čruuuu...
čitam neke postove i placem od smijeha.. :rotfl:
Nego inace, saznali moji starci, raska rekla, kud bas danas isli uplatit za drugu ekskurziju..
(e, jel ima u ogulinu negdje interspar? xD)
Bas im je morala rec, ja sam to mogo mal uljepsat... al dorro ziv sam osto.. hihi : D
:pray: :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

cham3leon
01-06-2010, 21:09
čruuuu...
čitam neke postove i placem od smijeha.. :rotfl:

Bojim se da se smiju tebi više nego threadu.

btw, kako možete ići na ekskurziju u Ogulin? Osim Đulinog ponora ili kako se već zove, jedina znamenitost koje se mogu sjetiti je birtija "MG" gdje sviraju narodne veselice i gdje su svi na koljenima i pjevaju.

hrčak
01-06-2010, 21:10
čruuuu...
čitam neke postove i placem od smijeha.. :rotfl:

Bojim se da se smiju tebi više nego threadu.

btw, kako možete ići na ekskurziju u Ogulin? Osim Đulinog ponora ili kako se već zove, jedina znamenitost koje se mogu sjetiti je birtija "MG" gdje sviraju narodne veselice i gdje su svi na koljenima i pjevaju.

Djeca mogu pušit sam se nemrem sjetit di točnije u kojoj birtiji.

cham3leon
01-06-2010, 21:12
Vjerojatno u onom cajkerskom brlogu koji sam zaboravio kako se zove, gdje se gađaju i bocama. Šta ne bi i pušili.

hrčak
01-06-2010, 21:16
Mislim da je u blizini autobusne stanice pošto je tamo silna gamad iz busa išla.

blood4me
01-06-2010, 21:26
Pojma neam... sutra idemo u Ogulin.. lol...
Nek mi se smiju (koji god da mi se smiju) , smijem se i ja :P