PDA

Pogledaj cijelu verziju : Win 7 Surround sound problem



Dabro
31-05-2010, 09:10
Nakon dosta nagovaranja frendova, nabavio sam Windows 7 Ultimate. Prije sam imao XP. Sve ide fino, cak sam i zadovoljan brzinom sedmice. Ali kad je pitanje zvuk, onda dolazi problem. Radi mi samo 2.1 umjesto 5.1. Imam ASUS P5B SE maticnu sa onboard zvucnom. Stavio najnovije drivere od Realteka, opet nista. Cudno je to sto se svi zvucnici cuju na onom 'testu' od realteka kad stisnem na zvucnike. I u igrama se sve cuje. Samo kod muzike i filmova se ne cuje. Na Xp-u je sve radilo na istoj muzici i istim filmovima. Help pls :( Zvucnici su Logitech X-530.

bezimeni
31-05-2010, 16:18
Skini i instaliraj AC3 filter .

Dabro
31-05-2010, 18:11
Been there, done that... Sad citam po internetu da radi jedino sa zvucnom karticom, da ovak ne prepoznava win 7. Any ideas?

Aral
31-05-2010, 18:13
Ako je kod filmova problem, onda skini to, odnosno klite codec pack najbolje. U igrama bi ti trebalo radit pretpostavljam. Ja imam audigy5.1 i win7 su mi sami instalirali najnovije drivere, zvuk radi savršeno. Probaj update preko samih winsa, osim ako imaš najnovije drivere. Trebalo bit ti radit u svakom slučaju.

Dabro
31-05-2010, 19:36
Problem solved. U Winampu ide sve kak treba. Glazba, filmovi, igre...sve sad radi. Nezz zasto Windows Media Player nije htio :S
Moze lock