PDA

Pogledaj cijelu verziju : Snimanje glazbe u igrama



Big Al
19-07-2006, 22:06
Je li to moguće, s kojim programom? Soud recorder il goldwave ne rade!

D.E.M.O.
19-07-2006, 23:17
imas neki prog.. valjda dragon unpacker... ili nesto tako koji ti otvara packove u igrama pa si mozes sam vaditi glazbu
EDIT: http://www.softpedia.com/get/Programmin ... CKer.shtml (http://www.softpedia.com/get/Programming/File-Editors/Dragon-UnPACKer.shtml)
just 4 you ;) i nemoj vise biti neuljudan prema meni :wink:

Luka
21-07-2006, 14:33
Ako želiš ...

- imati originalni soundtrack : Dragon Unpacker/Folder igre/kupnja CD-a
- sam snimiti glazbu : Audacity (odaberi da ti snima izlazne zvukove)

Big Al
21-07-2006, 18:12
Neznam ja, skinuo sam ovaj program al mislim da neću niš skužit, nema veze.

Luka
22-07-2006, 11:49
koji program ?

DragonU ili Audacity ?

Big Al
22-07-2006, 16:09
Dragon

Luka
22-07-2006, 21:45
pa u ćemu je problem ?
otvori arhivu i extractaj je u neki direktorij !

Big Al
24-07-2006, 19:32
pa u ćemu je problem ?
otvori arhivu i extractaj je u neki direktorij !

Kaj, di ,kakav direktorij?

Kron
24-07-2006, 21:39
Đavle, folder, lokaciju....... no?

Big Al
24-07-2006, 21:49
Daj nemoj me zbunjivat!! :o Kaj da delam? :o :|

Trima-gamer
24-07-2006, 21:59
ej sorry sorry sorry sorry sorry kaj spammam temu
al bih htio pitati kaj je to newsgroup i kako mogu doći do nekih hrvatskih?
ej ajd sorry ako ima negdje već topik o tome pa me usmjerite...

sorry!

Big Al
25-07-2006, 19:06
ej sorry sorry sorry sorry sorry kaj spammam temu
al bih htio pitati kaj je to newsgroup i kako mogu doći do nekih hrvatskih?
ej ajd sorry ako ima negdje već topik o tome pa me usmjerite...

sorry!

Neznam kaj je to!

Luka
26-07-2006, 18:08
Trima-gamer - otvori novi post , neznam za Hrvatske ali inače ti je to bijedna imitacija foruma

jednostavno odaberi datoteku s fajlovima igre (obično se nalazi u disk:\program files\ime_proizvožača/izdavača\ime_igre\) i odaberi extract i gdje želiš extract i to je to

Big Al
27-07-2006, 20:24
Uspio sam ,al nisam iz Mysta4! Mislim da ak zbrišeš igu da nemreš pokrenut tu glazbu koja je na hardu?? Kaj se mogu pokrenuti i animacije iz igara?

Luka
27-07-2006, 21:01
naravno da ne možeš više slušati glazbu koju si prethodno brisanjem igre - obrisao.

ako pod animacije misliš na clipove u igrama to je nekad moguće, nekad nije

Big Al
30-07-2006, 20:21
Mogu slušat! Kopiro sam (ne baš kopiro, neš drugo ) na desktop, zbriso igru iz koje sam izvadio, zbriso igru iz koje sam izvadio i sad slušam!

Alokin
15-08-2006, 16:16
A koje komande u Audacityju točno treba ukjučiti da bih mogao snimati glazbu iz igara i može li se snimiti glazba iz datoteka koje inače nisu u glazbenim formatima (wma,mp3,wav...) već u .sng i sličnim formatima kao u EA-ovim igrama (probao sam Audacityjem učitati .sng formate, ali se čuje samo kratki šum i sl.) Piše da isti program može raditi i sa MIDI fileovima, ali mi kod učitavanja javlja greške tipa: Audacity did not recognize the type of this file. If it is uncompressed, try importing it using "Import Raw"

Peace and good life!

Luka
15-08-2006, 20:44
A koje komande u Audacityju točno treba ukjučiti da bih mogao snimati glazbu iz igara i može li se snimiti glazba iz datoteka koje inače nisu u glazbenim formatima (wma,mp3,wav...) već u .sng i sličnim formatima kao u EA-ovim igrama (probao sam Audacityjem učitati .sng formate, ali se čuje samo kratki šum i sl.) Piše da isti program može raditi i sa MIDI fileovima, ali mi kod učitavanja javlja greške tipa: Audacity did not recognize the type of this file. If it is uncompressed, try importing it using "Import Raw"

Peace and good life!

u Audacity-u možeš snimati izlazne zvukove, dakle ono što čuješ na zvučnicima/headset-u. Prema tome, nije bitan format iz kojeg se pušta glazba... moraš pokrenuti audacity i odabrati da snima izlazne zvukove (dakle ne microphone), probaj napraviti neku radnju na kompu koja ima zvuk dok snimaš u Audacity da provjeriš radi li. Nakon toga stavi da ti snima i uđi u igru. Kada završi glazba koju želiš, izađi iz igre i prekini snimanje kod Audacity-a pa odreži nepotrebne dijelove (označi mišem pa delete). Nakon toga odaberi export to mp3 (ako imaš Lame) ili u ogg ili u wav