PDA

Pogledaj cijelu verziju : LAN party i zabava



sexy peace
19-07-2006, 11:42
Evo ovdje možete postati doživljaje i opise LAN partya ...... koje igre igrate .... gdje igrate i ostalo ......

I usput koje se sve dobre igre mogu igrati na LAN-u......

KyleeX
19-07-2006, 11:58
najbolji lan party u virovitici DIV lan party

ono posebno ekipa za UT,WC3,CS,Q3! (ja sam bio u UT-u)svaka ekipa ima svoj prostor.
jebeno, DJ vrti dobru glazbu,pivo se toci,ma... :friends:

Blaster32
19-07-2006, 13:59
Kad sam na LAN-u, to se uglavnom skupim s par frend ai onda igramo najčešće Counter Strike, Half Life: deathmatch (crossfire), C&C generals, DOTA.. mada se na takvim lanovima više kopiraju i razmjenjuju podatci (slik'ce slik'ce :D ) neg se igra..

A, LAN turnir i LAN party nije isto jel? :boohoo:

dabl eM
19-07-2006, 15:36
najbolji lan party u virovitici DIV lan party

ono posebno ekipa za UT,WC3,CS,Q3! (ja sam bio u UT-u)svaka ekipa ima svoj prostor.
jebeno, DJ vrti dobru glazbu,pivo se toci,ma... :friends:
jel to kod nekog doma ili...
btw: i ja sam iz vt....

olio
19-07-2006, 16:12
Jel se WolfenStein Enemy Territory može igrat u LANu ....

D.E.M.O.
19-07-2006, 16:41
Jel se WolfenStein Enemy Territory može igrat u LANu ....
...kakvo je to pitanje... :? pa nemoze...
































a naravno da moze samo te pod***avam :wink:

KyleeX
19-07-2006, 17:18
najbolji lan party u virovitici DIV lan party

ono posebno ekipa za UT,WC3,CS,Q3! (ja sam bio u UT-u)svaka ekipa ima svoj prostor.
jebeno, DJ vrti dobru glazbu,pivo se toci,ma... :friends:
jel to kod nekog doma ili...
btw: i ja sam iz vt....

nee! to je bilo prije 2-3 god tamo u centru u staroj robnoj kuci,organizirala ga je UDIV (elven i ekipa)
PWNZ :yuck:

kec
19-07-2006, 18:08
ja i ekipa smo si kupili switch s 8 portova, pa se preko ljeta igramo po podrumima, uglavnom igramo call1:uo u teamu, unreal, half life, malo w3

uglavnom isto razmjenjujemo mjuzu, filmove i druge fajlove

Valtiel
19-07-2006, 18:09
okupi se klapa, nestane sokova u ducanima, a i piva :rotfl:

oci crvene, pije se diazepam...

a na kraju ne moram cistiti nista :fof: :rotfl:

dabl eM
19-07-2006, 19:19
najbolji lan party u virovitici DIV lan party

ono posebno ekipa za UT,WC3,CS,Q3! (ja sam bio u UT-u)svaka ekipa ima svoj prostor.
jebeno, DJ vrti dobru glazbu,pivo se toci,ma... :friends:
jel to kod nekog doma ili...
btw: i ja sam iz vt....

nee! to je bilo prije 2-3 god tamo u centru u staroj robnoj kuci,organizirala ga je UDIV (elven i ekipa)
PWNZ :yuck:

ajd pa ak bude još koji sam javi....da vas raskomadam...shala

antrax5
20-07-2006, 00:02
trebali bi u zagrebu organizirati neki lan party, naći sponzore i derati do jutra

The-Borg
20-07-2006, 03:21
Ove godine bi trebao biti drugi sluzbeni lanfreakz lan party jt sljedeci mjesec... prosle godine je sasvim lijepo bio organiziran.. i jedan lan je ovog ljeta u Rijeci a ne izgleda mi obecavajuce tj nezna se ni oce li ga biti.

dex
21-07-2006, 23:42
uhh... tu kod nas je bilo lanova i lanova.. al to je sve iz naseg dzepa bez ikakvih sponzora i tako... skupi se na 10 - 20 iznajmimo neki prostor i skupimo nest para za cugu i z brdo KAVE i svaki ode tu i tamo nest doma pojest il se sendiv ponese il od u obliznju pekaru il trgovinu i tako... tu i tam se mal odspava i to je to...

najvise se igra wft (dota, enfo), pa onda cod uo, ut, trackmania i tako...

antrax5
22-07-2006, 16:11
uhh... tu kod nas je bilo lanova i lanova.. al to je sve iz naseg dzepa bez ikakvih sponzora i tako... skupi se na 10 - 20 iznajmimo neki prostor i skupimo nest para za cugu i z brdo KAVE i svaki ode tu i tamo nest doma pojest il se sendiv ponese il od u obliznju pekaru il trgovinu i tako... tu i tam se mal odspava i to je to...

najvise se igra wft (dota, enfo), pa onda cod uo, ut, trackmania i tako...

e pa mogli bi se naći pa da izmjenimo igre ili filmiće i da deremo po kodu ili quake 3

dex
23-07-2006, 21:58
rado.. al vjerujem da se negde s drugog kraja... ja sam iz okolice nasica...

b-bot
25-07-2006, 11:04
uhh... tu kod nas je bilo lanova i lanova.. al to je sve iz naseg dzepa bez ikakvih sponzora i tako... skupi se na 10 - 20 iznajmimo neki prostor i skupimo nest para za cugu i z brdo KAVE i svaki ode tu i tamo nest doma pojest il se sendiv ponese il od u obliznju pekaru il trgovinu i tako... tu i tam se mal odspava i to je to...

najvise se igra wft (dota, enfo), pa onda cod uo, ut, trackmania i tako...

e pa mogli bi se naći pa da izmjenimo igre ili filmiće i da deremo po kodu ili quake 3
mogli bi na netu q3?