PDA

Pogledaj cijelu verziju : SF Roleplay - OOC



Stranica : [1] 2 3

cham3leon
21-05-2010, 20:52
Dobrodošli

u PCPlay SF Roleplay za koji se nadamo da će biti uspješniji i zabavniji nego prvi fantasy RP kojem ipak moramo dati pohvale što je probio led i donio bitna pravila prilagođena forumu koja ćemo sad koristiti u startu.

Svi zainteresirani će ovdje postati svoje kreirane likove. A sada prođimo kroz pravila - OBAVEZNO PROČITATI!!

Uvod u priču

Prošlo je bar 200 ili 300 godina od Malog Armagedona, za neke gotovo čudesno zastrašujućeg sudara najvećih velesila u kratkom ali razornom ratu koji je presudio sudbinu majci Zemlji, ali zemaljskoj sirotinji to ionako nije bitno u svakodnevnoj borbi za opstanak u razrušenoj pustopoljini nepredvidive klime i groznih uvjeta za život. Tko je dobra srca katkad im pomogne donoseći namirnice i korisne stvarčice kadgod uspiju sletjeti svojim brodom u negostoljubivu atmosferu, ali stanovnici ovog planeta ostaju siromašni i jadni jer Zemlja više nije u interesu kapitala. Spas ili konačno poniženje je potez Sirius Alijanse da obnovi svoju vojsku svježim i jeftinim mesom u ratnim sukobima sa Ujedinjenim kolonijama koje su kroz godine postale agresivne i pohlepne otimajući teritorij slabijim državama zbog čega je Alijansa i osnovana.
Novaci sa Zemlje (ako imaju sreće da nisu zaraženi opasnim bolestima ili ozračeni) dobivaju besplatan smještaj i hranu, potrebnu obuku, dok se zauzvrat moraju boriti za svoju novu domovinu za koju su spremni poginuti kao neznani junaci. Mnogi niti ne znaju što ih čeka, mnogi niti ne znaju kako je to u svemiru, dok ih majke i očevi guraju u savezničke brodove sanjajući da će se jednog dana vratiti manje siromašni nego što su otišli.
Naša priča počinje kad se fregata "Liberty 9" na kojoj su završili naši junaci sprema presresti kolonijalni nosač koji stiže u Prometheus sustav mudro čekajući zaklonjena u asteroidnom polju kojeg će Kolonijalci zasigurno prvo htjeti prisvojiti, ili bar tako kažu nadređeni.

U kakvom ste se svijetu našli?

Kao što ste mogli primijetiti, ovo je svijet borbe za resurse i teritorijalnu premoć. Brodovi se grade masovno, crpi se energija na sve moguće načine ne bi li pogonila moćne flote i ambiciozne umove. Kao skromni momci sa Zemlje, prvi put ste u svemiru i tek ste načeli čudesa modernog razvijenog društva. Brod na kojem se nalazite dugačak je preko 200 metara i na njemu se lako izgubiti. Usprkos tome, svaki kutak je izvrsno opremljen. U današnje doba moguće je u čak 78% dijelova broda u koje može stupiti čovjek postaviti umjetno gravitacijsko polje koje se koristi veliku većinu vremena. Brodovi su brži nego ikad s najnovijom SD (Space Distortion) tehnologijom koja je kroz stoljeća postala učinkovitija nego ikad, a usto troši mnogo manje energije i kvari se do 110% manje. Sve to pokreće bar jedan antimaterijski reaktor i pomoćna akumulacijska jedinica koja se napaja raznim vrstama svemirskog zračenja preko kolektora na trupu, ali danas je ta tehnologija uistinu zastarjela i ne može se mjeriti sa nevjerojatnom snagom antimaterije koja se danas proizvodi na dekagrame.
Mnogima od vas to možda ne znači puno, jer kad zapovjedništvo preko razglasa objavi da se kreće u SD pogon, vi ne primijećujete da se išta dogodilo, ali ubrzo ćete morati naučiti ponešto o tome.

Kreacija likova

Dakle, vaš lik je opisan s 5 atributa, od kojih se 3 koriste u borbi, a ostali su za mirnodopske događaje. Svaki igrač raspodjeljuje 100 bodova na atribute svog lika po volji. Atributi su:

Melee (MEL) - sposobnost bliske borbe. Tko ovlada ovime, puškom će i udariti, možda i iznenaditi svoje napadače, ali se i obraniti od njih
Ranged (RNG) - gađanje vatrenim (energijskim) oružjem, te sposobnost izbjegavanja protivničke paljbe.
Special (SPC) - ostale vojne i poluvojne taktike i napadi. Uključuje napade EM zračenjem, vatrom, SD poljem, i slično, te načine obrane od istih.

Decryption (DEC) - vještina i znanje probijanja kodova, provaljivanja u računalne terminale, ali i znanje svemirske navigacije i upravljanja letjelicama svih vrsta. Neke akcije zahtijevaju određenu razinu DEC-a da bi se izvele.
Engineering (ENG) - razumijevanje u strojeve i modernu tehnologiju. Tko vlada ovim znanjem i vještinom dobar je majstor za bilo kakav popravak, ali može iznenaditi i sastavljanjem različitih stvarčica koje mogu pomoći u borbi.

Klase i njihove specijalizacije (možete odabrati samo jednu klasu sa jednom specijalizacijom):

1. Marine/MarinacS- Ljudi-strojevi za ubijanje. Sirius priprema svoje marince žestokim programom obuke gdje postaju odlični vojnici koji znaju baratati oružjem, ali i borilačkim vještinama. Na Zemlji ste bili opasan borac u sirotinjskom getu i znali ste se izboriti za sebe.
+10 RNG, +15 MEL

Početni inventar: 1x TER-79 Ionska jurišna puška(+10 RNG att.) , CPO MkI. oklop (+15 RNG def.)

Specijalizacije:
a)Tenk - mrcina koja može primiti nekoliko pogodaka bez problema i zna koristiti oklop. (Može se od RNG ili SPC braniti sa MEL)
b)Jurišnik - snaga može značiti i brzina. U pravom trenutku zna nasrnuti na neprijatelja dok je ovaj spreman na običnu paljbu. (Može sa MEL napadati RNG)
c) Heavy Support - svoje suborce pokriva vještim i brzim rafalima kojima prikuje neprijatelje u zaklon, ali cijelo to vrijeme se izlaže pa će ga vješt strijelac lako pogoditi. (Može se sa RNG braniti od SPC i MEL, ali ne i od RNG!)

2. Scientist/ZnanstvenikS- Naizgled ne spadaju u vojne redove, ali vojska ih redovito koristi za presretanje neprijateljskih komunikacija i hakiranje neprijateljskih računalnih mreža. Osim toga i u borbi znaju iznenaditi, iako obično nisu osobito vješti sa oružjem. Također mogu od raznih dijelova koje nalaze uokolo sastaviti naprave koje mogu koristiti da napadnu neprijatelja. Na zemlji ste bili tek štreberko koji je nešto više znao o svemiru, prirodi i tehnologiji, ali nije vam bilo od velike koristi dok niste krenuli u vojnu akademiju i proširili vidike. +5 DEC, +5 ENG, +15 SPC.

Početni inventar: SSHG60 ionski pištolj (+4 RNG att.), Zaštitno odijelo (+10 SPC def.)

Specijalizacije:
a) Bionički entuzijast - Zahvaljujući svojim vlastoručnim izradama bioničkih dodataka, može poboljšati svoje sposobnosti u borbi. (Može iskoristiti potez kako bi preračunao najviše 5 bodova iz SPC atributa u bilo koji drugi)
b) Wunderkind - natprosječno inteligentan i brzo se prilagođava svakoj zagonetki koja stoji pred njim brzo učeći. (Po potrebi može preračunati do 5 bodova iz SPC atributa u DEC ili ENG)
c)Fizičar - rat i nije baš idealno mjesto za istraživanje fizike, ali stečena znanja o zakonima prirode može iskoristiti da predvidi mogućnosti protivničkog napada. (može se sa SPC braniti od RNG ili MEL).

3. Commando/KomandosS- umjesto čiste fizičke izdržljivosti, ovi ratnici vladaju finesama. Obično naoružani preciznim oružjem poput snipera, vrhunski su strijelci i stručnjaci za eksploziv. Jedini mogu praviti granate. Također, neki od njih znaju biti dobri inženjeri. Na Zemlji ste bili vješti lopov koji je obitelji i prijateljima znao donijeti hrane, a naučili ste i pucati. +15 RNG, +10 ENG.

Početni inventar: Pulsar-21 sniper puška(+20 RNG att.) , Commando uniforma (+5 RNG def, +5 MEL def.)

Specijalizacije:
a)Sharpshooter - zapovjednici obično kažu za ove ljude da poslije obuke moraju moći u skoku pogoditi 100 m udaljenog komarca u lijevo jaje. Ovi strijelci su vrlo efektivni u nalaženju slabe točke kod neprijatelja. (Mogu sa RNG napadati SPC i MEL).
b)Špijun - okretan i mudar, trudi se da ga neprijatelji ne vide dok im ne zabije nož u leđa ili ih jednim potezom razoruža. (Može sa SPC napadati RNG ili MEL).
c)Grenadier - kao dijete ste obožavali vatru i eksplozije, a sada su vaši nadređeni u vojsci to iskoristili. (Može sa bilo kojom vrstom eksploziva napasti bilo koji od 3 borbena atributa).

Možda ćemo uvesti mogućnost naknadnog specijaliziranja ovim i nekim novim specijalizacijama ako igrači budu zainteresirani.
Ovaj post je i ovako dugačak, pa ćemo o pravilima igre sutra. Za to vrijeme postajte svoje charactere u formatu : Ime, Klasa (Spec.), lista atributa.

*Imajte na umu da sad kad sam ovo sve napisao mislim da nećete biti prezadovoljni specijalizacijama kod marinca, pa ću možda jednu promijeniti ako bude kritika. Ako želite biti marinac, a ne sviđaju vam se postojeće specijalizacije, pričekajte sa kreacijom lika dok ih ne editiram.

Electromaster
21-05-2010, 21:13
Zvuči zanimljivo, ali kako baš i nisam vičan ovoj vrsti igre, mislim da ću prosjediti koju rundu dok se ne priučim~

Outmind
21-05-2010, 21:22
Dibs on the pyromaniac.

BTW, za koliko ljudi to misliš raditi? Možda 9, svako da bude jedna spcijalizacijaa?

GDra
21-05-2010, 21:26
Count me in, sutra radim lika. :D

Horny Devil
21-05-2010, 21:31
Koliko se ljudi prijavilo? Ima li jos mjesta? Ako je moguce, uzeo bih ulogu tank marinca. Uzmite doduse u obzir da iako sam obicno cesto na forumu(lurkin') sutra me stvarno nema cijeli dan.

hansi
21-05-2010, 21:50
Čuvaj mjesto za mene, sutra napravim lika.

cham3leon
21-05-2010, 21:51
Imajte na umu da vam neće baš biti pametno da vas je puno sličnih likova. Inženjer (recimo komandos) će lakše popraviti neki uređaj/stroj, ali tako da ugradi dio koji može napraviti samo scientist.

Nisam se sjetio objasniti da granate rade na taj način da svaki tip granate napada određeni atribut protivnika. Recimo, bit će, ne znam, HE granata koja napada protivnički MEL sa MEL = 50. Ili šrapnel granata koja na isti način napada RNG.

EDIT: i možda sam neke stvari krivo objasnio. Engineering skill se osim kod popravaka koristi kao crafting granata (commando) ili gadgeta (scientist).

sickpetey
21-05-2010, 22:13
Dibs on heavy support..jedino mi to izgleda na nes posto je pyro zauzet XD

Horny Devil
21-05-2010, 22:17
Evo, ja sam lika nekako ovako zamislio.

Ime: Iván Rodríguez

Klasa: Marinac => +10 RNG, +15 MEL
Specijalizacija: Tenk => Može se od RNG ili SPC braniti sa MEL

Atributi:
Melee (MEL) 55 + 15(spec.) = 70
Ranged (RNG) 30 + 10(spec.) = 40;
==================> RNG att. 40 + 10(bonus za oruzje) = 50
==================> RNG def. 40 + 15(bonus za oklop) = 55
Special (SPC) 5
Decryption (DEC) 5
Engineering (ENG) 5

Početni inventar:
1x TER-79 Ionska jurišna puška(+10 RNG att.)
CPO MkI. oklop (+15 RNG def.)

Nadam se da ima nekakve logike u kreaciji. Posto sam tank pretpostavljam da cu privlaciti puno paljbe pa sam bacio sam vecinu pointsa na prva dva atributa. DEC i ENG prepustam specijalistima. Backstory cu postati sutra navecer, ako nije kasno.

@cham3leon - ako imas kakvih primjedbi ili savjeta, dobro su dosli. Prvi puta kreiram lika na ovaj nacin.

sickpetey
21-05-2010, 22:34
Evo mog

Ime: Pjotr Timošenko

Klasa: Marinac
Specijalizacija:Heavy Support=> Može se sa RNG braniti od SPC i MEL, ali ne i od RNG!

Atributi:

Melee (MEL) 20 + 15(spec.) = 35
Ranged (RNG) 65 + 10(spec.) = 75;
==================> RNG att. 75 + 10(bonus za oruzje) = 85
==================> RNG def. 75 + 15(bonus za oklop) = 90
Special (SPC) 7
Decryption (DEC) 7
Engineering (ENG) 1


Početni inventar:
1x TER-79 Ionska jurišna puška(+10 RNG att.) ,
CPO MkI. oklop (+15 RNG def.)

cham3leon
21-05-2010, 23:00
Dobro je, ali ne moraš nužno navoditi inventory, jer je jasno što svaki marinac dobiva na početku.

A sada kad imam volje, ajmo malo proći PRAVILA.

Sistem vremenske organizacije koji smo imali na fantasy RP-u je bio vrlo dobar, i toga ćemo se držati. Ide dakle ovako: Unutar roleplaya, događat će se neki događaji koje ću ja odrediti kako bude tekla priča. To može biti ili BORBA ili ODLUKA. Svaki događaj ću ja najaviti i od mojeg posta on počinje, i završava kad postam zaključak događaja. S time da će kod borbe razmak između moja 2 posta, odnosno jedan događaj biti jedan potez, tako da borbe vjerojatno neće biti kratke.
Nastojat ću da ti događaji počinju u neko razumno vrijeme, ali ako me pukne volja ili ne stignem u boljem terminu, postam kad se sjetim... ali svakako svima puštam bar 3 ili 4 sata da postaju svoje akcije. Unutar jednog događaja svaki igrač smije postati SAMO JEDNOM i čekati kraj događaja koji ja zaključim. Van događaja je vrijeme za pričanje i slično. To će biti vremenska razdoblja dok primjerice putujete, provodite noć u nekom kampu, i slično, dakle statične scene. Za vrijeme tog "predaha" možete postati koliko god želite, ali pazite dobro da ne spamate, i neka svaki post bude nekih 3-4 retka, dakle bez kratkih postova. Možete ulaziti u dijaloge, ali pokušajte minimalno zagušiti temu.

Također se nastojte kretati unutar manjeg prostora na kojem se nalazite od početka "predaha". Da se ne bi dogodile situacije gdje jedan lik u strojarnici želi započeti razgovor, a drugi mu pobjegne na most.

Tokom tog predaha vrijeme možete iskoristiti i da craftate, odnosno sastavljate granate ili gadgete. Točan popis gadgeta i granata kao i njihovih sastavnih dijelova će ubrzo biti objavljen.

ODLUKA: Dolazi do neke dileme pri čemu igrači glasuju i većina pobjeđuje. Vrlo jednostavno. Tokom odluke imate pravo na 1 post, također bi bilo dobro da je malo deblji. Kasnije će odluka možda pasti samo na zapovjednika.

BORBA: Kao što rekoh, tokom borbe, između moja 2 posta će se odigrati 1 potez, dakle, prvo ja najavim borbu, kreće potez, ja zaključim što je tko napravio u tom potezu i koliko je dobio po njušci. Bacat ću novčić kod mene koja strana prva napada. Možete mi vjerovati :eyebrows: .
Kao što sam već negdje objasnio, ide se po jednostavnom matematičkom principu - ako imate neki atribut jači od neprijateljskog, razlika toga je damage koji nanesete. O, da, i nisam odredio HP-ove igračima. Ajmo zasad da svaki od vaših likova ima 35 HP.
Ako odučite napasti atributom koji je kod protivnika jači, ne nanosite mu štetu, nego mu smanjujete taj atribut u iznosu att. pointova jednakom vašem broju att. bodova iz tog atributa / (razlika att. bodova vas i protivnika x 2). Primjer - imate ranged 40 i pucate na protivnika koji ima 60. 40/(20x2)= 1 , skidate mu 1 ranged bod. Ako je razlika dovoljno mala, recimo da protivnik ima 45 bodova, 40/5x2=4, skida se po 4 boda. Tako da i ako niste po nekom atributu nužno jači od protivnika, možete ga oštetiti čime ćete možda pomoći drugu da ga dokrajči.

Svaki tip granate ima određene vlastite atribute kojima napada i koji ne ovise o onome ko je baca. Gadgeti se također mogu jednom iskoristiti, ali kod njih se pribraja 1/4 SPC-a onoga koji ih koristi kao dodatak atributu napada.

Imajte na umu iznose atributa kod napada i obrane koji nisu isti. Primjerice, marinci će u default opremi kad napadaju imati dodatnih RNG bodova zbog puške, ali im se neće računati oni od armora jer oni vrijede samo za obranu, i obratno. Ako treba, demonstrirat ću jedan model borbe da vidite kako ide.

A sada, format u kojem ćete odigravati svoj potez tokom borbe: Pošto će vas biti lijepa vojščica, uvijek ćete naletjeti na grupu neprijatelja, koje ću ja sve lijepo označiti i napisati njihove karakteristike. U postu tada navodite KOJEGA protivnika gađate, KOJIM atributom ćete ga pogoditi ili koju granatu / gadget ćete iskoristiti na njega, ili umjesto toga, kakav specijalan potez sa preračunavanjem atributa ćete izvesti (ako vam je specijalizacija takva).

Nakon borbe bit će loota, stavit ću štogod mi padne na pamet, iako neće biti potpuno nepotrebnih itema. Kod loota vrijedi pravilo - ko prvi, njegovo. Dakle, uzimajte što ostane, i pritom svaki put napišite što je ostalo. Svaki igrač u jednom lootanju može uzeti maximalno 2 predmeta!! Također, ako niste sudjelovali u borbi, dakle da vas slučajno nije bilo, ili što, ne možete lootati. Tek tako da budemo fer :)

Svaki put kad iskoristite neki predmet, postajte svoj inventory sadržaj u jednom spoileru. Ovo možete napraviti svaki put kad postate, ali nije potrebno. Međutim, kad dođe do promjene u inventoryju, OBAVEZNO ga postajte.

Također, svi koji ste napravili lika, kopirajte si te karakteristike obavezno u jedan spoiler tag u potpisu.

hacker
21-05-2010, 23:15
Brutalno.

sickpetey
21-05-2010, 23:59
Aha,ako sve ode kak treba ovo ce biti brutalan RP :D

Macolla
22-05-2010, 00:50
Ama zasto sve mora bit odredjeno klasama i time, zasto ne napraviti neki rp koji ce biti open minded kako bi se reklo, a gm bi provjeravao vjerovatnost dogadjaja i nadzirao igrace da ne bi rekli da mogu pljuvati nuklearne bombe...

Forengner
22-05-2010, 08:28
@chameleon-koja klasa je pogodna za nekog pilota?Marinca da uzmem?Ali bi ja nesto izmedju commandosa i marinca.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 09:32
Okej, već imamo par marinaca, ja ću biti neki znanstvenik, možda špijun eventualno.

Kad se planira početi s ovim? Priča zvuči super, čestitke kameleonu što nije uveo nikakve zamorne elijene ili slično, već se sve svodi na čisti sukob moći i profita.

cham3leon
22-05-2010, 09:43
@Foregner - kao što rekoh, za pilota je Decryption skill bitan.

Također sam zaboravio napomenuti da će katkad biti loota kad uđete u određeno mjesto/prostoriju. Tada pravo na lootanje imaju svi.

Još malo pa moram ić, vratim se doma oko 4, 5, 6 popodne, pa onda krećemo jer sad ne stignem budući da imam mnogo za napisat.

Outmind
22-05-2010, 09:46
Kaj nebi granate trebale raditi aoe dmg? I hoće li biti debuff granata, tipa flash bang, ili emp grenade?

cham3leon
22-05-2010, 09:49
Još ću malo pogledati kakve tipove granata mogu ubaciti, možda će čak biti flashbangova i sličnog.

AoE kod granata sam htio u početku ubaciti, ali tada bih morao ubaciti i udaljenosti, a kad sam malo razmislio o tom sistemu, vidio sam da je mnogo prekompliciran za forumski rp. Ali sad kad spominješ, mogli bismo staviti da granata istovremeno napada cijelu protivničku partiju. To čak ne bi bilo loše.

Outmind
22-05-2010, 10:01
Ili, stavi da granata ima određenu štetu pri samom udaru, ne znam 10hp-a, a da u svi ostali dobe upola ili trećinu te štete. Tako bi svatko kad baca granatu rekao na koga ju baca, taj bi pobrao najveći dio štete, a ostali bi dobili manje.

Arbiter of Change
22-05-2010, 10:45
Dragaš lepinju, nema me par dana i propustim čitavo odvijanje situacije. :)
cham3leon, javi mi se na PP ako trebaš što na sticky, stare teme ću skinuti danas tako da se ovdje fokusirajte za rasprave i tako to.

Forengner
22-05-2010, 10:50
@chameleon:ok izradio sam svog lika.
@ko bese izradjuje slike RP likova:hoces li to idalje raditit?

Outmind
22-05-2010, 11:04
To je radio feanor.

Forengner
22-05-2010, 11:05
Ok,ja sam glavni pilot i aero konsultant.A ti si?(ako uopste igras)

Outmind
22-05-2010, 11:19
Ko, ja? Ja sam dežurni piroman xD. moram si sammo character sheet napravit...

Forengner
22-05-2010, 11:24
:D najs.Ja sam ti pilot slobodnjak,moj zadatak je samo da letim,nista drugo oke?+malo sharma.:P

Sonic_Moronic
22-05-2010, 11:30
Odlučio sam na kraju da ću bit snajperist.

hacker
22-05-2010, 11:39
Ja ću bit špija.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 12:07
Ime:SDamon Schultz (29 god.)

Klasa:SKomandos (+15 RNG, +10 ENG)
Specijalizacija: Sharpshooter (Mogu sa RNG napadati SPC i MEL)


Atributi:

MELS= 5
============================> MEL def. 5 +5 (bonus za oklop) = 10

RNGS- 65 + 15(spec.) = 80
============================> RNG att. 80 + 20(bonus za oruzje) = 100
============================> RNG def. 80 + 5(bonus za oklop) = 85

SPCS= 9
DECS= 1
ENGS- 20 + 10(spec.) = 30

Početni inventar:
Pulsar-21 sniper puška (+20 RNG att.)
Commando uniforma (+5 RNG def, +5 MEL def.)

Forengner
22-05-2010, 12:09
:S ja i ti smo nemci,sickpetey je rus cini mi se.Prava rock'n'roll ekipa 8)

Sonic_Moronic
22-05-2010, 12:12
:D

Ma neće lik govorit takvim naglaskom ili ništa, samo mi je strašno kul to prezime.
Recimo da su mu preci iz 20. stoljeća bili Nijemci. :)

Forengner
22-05-2010, 12:22
Ja jesam nemac-inspiracija-manfred von richthofen. :D .Ja cu obavezno ubacivati nemacke reci,naglasak,ono kamerad i tako.

Outmind
22-05-2010, 12:39
A bit ce jos i bolje kad vam dođe moj škot...

Forengner
22-05-2010, 12:40
Evropska Ekipa ftw! 8) .Samo nam fali neka Italijaka :D

hansi
22-05-2010, 12:44
Ja ću biti Finac. Za oko sat vremena napravim lika.

Forengner
22-05-2010, 12:49
Samo nam fali stalozeni englez,aristokrata.I full je eikpa.

sickpetey
22-05-2010, 12:49
Sta ce nam englez imamo Škota

Sonic_Moronic
22-05-2010, 12:50
A bit ce jos i bolje kad vam dođe moj škot...

E to se čeka. :D

hansi
22-05-2010, 12:52
Ček, ili da ja budem Irac...
hmmm :eyebrows:

Ili Nizozemac :eyebrows:

hacker
22-05-2010, 12:54
Ja ću bit Amer. HA!

Outmind
22-05-2010, 12:55
Mislim da je finac super zamisao. Možeš imati neko Badass ime tipa Jani Erhonen, ili tak nekak xD

sickpetey
22-05-2010, 12:56
Ja ću bit Amer. HA!

Me killz yu XD...pa ak nece feanor raditi avatare sta ne probate naci nes na netu ko ja XD?

Forengner
22-05-2010, 12:57
Onda sledi gankovanje i podjeb*** :D .Nes' ti nama viski donositi!Imamo vodku,jagermeister,umh vino :P,i eh da Haggis!

Sonic_Moronic
22-05-2010, 12:59
Ne znam dovoljno o settingu da si slike tražim, kakvi su oklopi i slično.

Al' vidi facerski crtež http://fc07.deviantart.net/fs24/f/2007/ ... McGibs.jpg (http://fc07.deviantart.net/fs24/f/2007/317/1/e/Tacterrian_Sniper_by_McGibs.jpg)S :)

Forengner
22-05-2010, 13:04
Nigde ne mogu da nadjem sliku cyber-punk-german army-sci-fi-pilota :cry: :cry:

sickpetey
22-05-2010, 13:09
Ne znam dovoljno o settingu da si slike tražim, kakvi su oklopi i slično.

Al' vidi facerski crtež http://fc07.deviantart.net/fs24/f/2007/ ... McGibs.jpg (http://fc07.deviantart.net/fs24/f/2007/317/1/e/Tacterrian_Sniper_by_McGibs.jpg)S :)

Pa uzmeš neki ne previše pretjeran..evo mozda ovo ?

http://img40.imagefra.me/img/img40/6/5/22/sickpete/f_1kyhhspont4m_a93c322.jpg (http://imagefra.me/)
http://img40.imagefra.me/img/img40/6/5/22/sickpete/f_107ca7k1w1om_c15f6a7.jpg (http://imagefra.me/)

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:11
1. sam postao na prošloj stranici.

A 2. je gadan. :)

Kul stvari se nađu među figuricama, recimo:

klik (http://megaminis.co.uk/WebRoot/StoreDaily/Shops/eshop196361/48B4/5F08/B906/7460/D594/C0A8/0ADD/DC2C/viridiansniper.jpg)

klik2 (http://www.wilsonsminiatures.co.uk/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/voidsniper.jpg.w300h291.jpg)

8)

Outmind
22-05-2010, 13:13
Evo i mog lika:

Name: Cormag McTaggart
Class: Commando
Specialty: Pyromaniac (btw, možeš li ovo preimenovat u sapper, bolje zvuči)
(Može sa bilo kojom vrstom eksploziva napasti bilo koji od 3 borbena atributa)

Stats:

Melee (MEL) - 9
Ranged (RNG) - 30 (+15 spec.) =45
Special (SPC) - 30

Decryption (DEC) - 1
Engineering (ENG) - 30 (+10 spec.) =40


Početni inventar:
Pulsar-21 sniper puška (+20 RNG att.)
Commando uniforma (+5 RNG def, +5 MEL def.)

Forengner
22-05-2010, 13:13
Wh40k je previse cool,da imamo takvu opciju,bio bi kommesar imperijalne garde!
Btw:speciality-e mozemo sami birati?

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:14
Sad su skoro svi borci popunjeni, trebamo štreberka nekakvog.

Forengner
22-05-2010, 13:15
Ja sam vise letac/govornik sickpetey je cist tank,skot je pravi ludjak :D ,ostali su fighter/hero,i zaista,treba nam neki streber. 8)

sickpetey
22-05-2010, 13:16
Nisam ja tenk ja samo pucam ko na drogama XD

Outmind
22-05-2010, 13:17
Iako ga nema, evo prijedloga chameleonu - pošto smo i sonic i ja dosta nadareni za craftanje engineering itema, možda bi bilo dobro napraviti i par specialty restricted nacrta, tak da dio može koristiti samo on, a dio samo ja. Isto tako bilo bi fora kada bismo te nacrte morali pronalaziti ili kupovati, kao u arcanumu.

System
22-05-2010, 13:20
Pala mi je genijalna ideja za chara. Ali sad je kasno. :(

/

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:25
Zašto je kasno?

Inače, dobra ideja Izvanumni.

Forengner
22-05-2010, 13:26
najs hvala.MNOGO hvala.
Anyway=ako treba leteti ja sam na visini zadatka.
http://www.dizajnzona.com/forums/uploads/photo-587.jpg

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:27
:rotfl:

http://i46.tinypic.com/2n7fwx3.jpg (http://www.grunfovi.hr/~grunfovi/images/stories/Grunf.jpg)

hansi
22-05-2010, 13:29
Ma zapravo, neću ja ovo igrati. Nemam volje, nedamise. MOŽDA bih igrao ako bi predo počeo, no neznam baš...

Forengner
22-05-2010, 13:32
Sonic:o tome ti ja pricam :rotfl: :rotfl:

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:34
Ma kralj. Proklet bio, sad bih najrađe vadio neke brojeve s njim :)

hacker
22-05-2010, 13:35
http://yu.tees.ca/images/360_GRUNF1_BLACK_R_ZOOM.jpg
:rotfl:

Sonic_Moronic
22-05-2010, 13:35
To je Bob rekao ako se dobro sjećam. :eyebrows:

Forengner
22-05-2010, 13:37
"AKO KANIS POBIJEDITI, NE SMIJES IZGUBITI"
:rotfl:
Bolje živ kukavica nego mrtav heroj."
:rotfl:
pijte više mlijeka a manje nafte
:rotfl:
sve u svemu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hacker
22-05-2010, 13:51
To je Bob rekao ako se dobro sjećam. :eyebrows:
:(



Ime: John Underwood (25)

Klasa: Komandos (+15 RNG, +10 ENG)
Specijalizacija: Špijun (Mogu sa SPC napadati RNG i MEL)


Atributi:

MEL = 5
============================> MEL def. 5 +5 (bonus za oklop) = 10

RNG - 15 + 15(spec.) = 30
============================> RNG att. 30 + 20(bonus za oruzje) = 50
============================> RNG def. 30 + 5(bonus za oklop) = 25

SPC = 40
DEC = 40
ENG = 10

Početni inventar:
Pulsar-21 sniper puška (+20 RNG att.)
Commando uniforma (+5 RNG def, +5 MEL def.)

Outmind
22-05-2010, 13:52
Definitivno će nam trebati neki computer freak / hacker...Svi smo se naoružali do zuba, a pamet doma ostavili xD

System
22-05-2010, 13:55
Ja sam kontao da napravim izenjera da pravi shitove, posto Forengner ima visok (DEC) a to moze da mu sluzi za hack. Sta kazete?

Sgt. Bull
22-05-2010, 13:57
Definitivno će nam trebati neki computer freak / hacker...Svi smo se naoružali do zuba, a pamet doma ostavili xD
Već sam rekao da ću to ja biti. Samo da napravim charra. =)

Outmind
22-05-2010, 14:00
Oh, oprosti bull-e. nisam skužio.

@ system - Pošto smo sonic i ja već gadgeteer-i, možda bi mogao razmisliti o tome da budeš cybernetic implants guy? I on može craftati stvari, a nemora biti nerd, kada su vam svima šmokljani toliko mrski.

System
22-05-2010, 14:11
Name: Dr. Bruce Banner
Class: Scientist
Specialty: Bionički entuzijast

Stats:

Melee (MEL) - 1
Ranged (RNG) - 4
Special (SPC) - 70 + 15 85
Decryption (DEC) - 5+5 10
Engineering (ENG) - 20 +5 25


Početni inventar:
SSHG60 ionski pištolj (+4 RNG att.), Zaštitno odijelo (+10 SPC def.)
Name reference :D

Jel dobro?

Sgt. Bull
22-05-2010, 14:18
Name: Leeroy 'Bull' Kincaid
Class: Scientist
Specialty:Wunderkind


Stats:

Melee (MEL) - 4
Ranged (RNG) - 16 +4(Bonus za weap.) = 20
Special (SPC) -5 +20(bonus za odijelo (10) te za klasu (10) = 25
Decryption (DEC) - 15 +5 (bonus za klasu) = 20
Engineering (ENG) - 60 +10 (5 je bonus za klasu i 5 je bodova preračunato) = 70

Početni inventar:
SSHG60 ionski pištolj
Zaštitno odijelo

:)

Forengner
22-05-2010, 14:20
Dakle ljudi,sad imamo sve potrebno.Najs.

System
22-05-2010, 14:22
Samo ja na razumijem sta radim. :S

Sgt. Bull
22-05-2010, 14:29
Uzmi techa, specaj se na DEC a ja ću se prebaciti na ENG. Ja sam pogrešno razumio Outminda, jer sam ja prije rekao da ću biti brodski mehaničar. Ako hoćeš tako, postaj i ja ću promjeniti spec. :D

Forengner
22-05-2010, 14:30
Nop ja imam DEC 80,tako da nam vise dec-a u grupi ne treba.

Sgt. Bull
22-05-2010, 14:32
Onda se svakako ja prebacujem na eng jer sam mehaničar. Nisam vidio prije, my bad.

System
22-05-2010, 14:32
Ja bih valjda trebao da pravim buffove za sve ostle igrace i da ih lijecim zar ne?

Sonic_Moronic
22-05-2010, 14:46
Ti si cyborg. :)

Forengner
22-05-2010, 14:46
Preaty much,ti pravis lekove,sisteme za odrzavanje zivota na bordu,hranu,seciras aliene ako ih nadjemo ( :D ),vodis zapisnik.Ouhj yeah sad mi palo na pamet,pored gm-a,neka jedan igrac pravi 'zapisnik',sto se zbilo na brodu,sto smo sve videli,i pred kraj,imamo malu sci-fi pricu :D

System
22-05-2010, 14:50
Hmm, mozda budem napisao nesto jer imam malo iskustva u pisanju sf-a. :)


Najepic fora bi bilo da svi igraci sa engineeringom se skupe i zajedno naprave robota, ciju bi ulogu preuzeo odrejeni clan foruma koji bi se naknadno ukljucio u igru.

Forengner
22-05-2010, 15:00
Fantasticna ideja!Naravno to reci chameleonu,a od mene dobijas punu podrsku :thumbs2:

sickpetey
22-05-2010, 15:14
I onda se robot pobuni i proba nas pobit

System
22-05-2010, 15:17
E ali zasto uvjek neki robot/A.I. morad da bude zao da se pobuni i da zeli da unisti covjeka, ja mislim da je to vrhunac klisea, samo dzaba zire tehnofobiju medju ljudima.

Arbiter of Change
22-05-2010, 15:17
Meatbags. :)

sickpetey
22-05-2010, 15:19
Mozes radit robota..ak stavis dosta eksploziva na njega u slucaj ak se pobuni

Forengner
22-05-2010, 15:21
Samo nemojte ni onu 'niko nikome ne vreuje' foru,dodjavola ne bi smo bili na istom brodu da smo nepoverljivi.

sickpetey
22-05-2010, 15:22
Samo nemojte ni onu 'niko nikome ne vreuje' foru,dodjavola ne bi smo bili na istom brodu da smo nepoverljivi.

But..but..Grimgat je bio nepovjerljiv i ipak je bio ok..kinda

Forengner
22-05-2010, 15:24
kind...da samo je kinda hteo spakovati celu druzinu u teglu.

sickpetey
22-05-2010, 15:25
Only the annoying ones

cham3leon
22-05-2010, 15:26
A jeste zaspamali. Dobro, promjene u klase ne uvodimo, vidim da su vam simpatične. Dodatne specifikacije ćemo negdje vjerojatno uvesti i dopustiti vam da završite kakav specijalni trening ili nešto.

Svi piloti i flyboysi smirite se, u vojsku vas nisu regrutirali piloti, ako imate visok DEC znači da biste bili dobar pilot kad situacija bude zahtijevala.

Slijedi popis gadgeta i bombi,Ste od čega su sastavljeni, odnosno što morate prikupiti da biste ih sastavili:

Granate:

HE grenade - 1x Metalno kućište, 1x Eksplozivni naboj - napada sa MEL = 45

Improved HE grenade - 1x Metalno kućište, 4x Eksplozivni naboj - napada sa MEL = 60

Frag grenade - 1xEksplozivni naboj, 1x Metalne granule - napada sa RNG = 45

Improved Frag grenade - 3x Eksplozivni naboj, 2x Metalne granule - napada sa RNG = 60

Pyro bomb - 1x Metalno kućište, 1x Eksplozivni naboj, 1x Plazma - napada sa SPC = 45

Pyro detonator - 1x Metalno kućište, 2x Eksplozivni naboj, 3x Plazma - napada sa SPC = 60

Flashbang - 1x Metalno kućište, 1x Plazma - bez obzira na sve smanjuje RNG za 10, nije podložno utjecaju grenadiera.


Gadgeti:

Flamethrower - 1x cijev, 2x plazma - Znanstvenik ga može koristiti - pribraja mu +10 na SPC kad napada, te napada protivnikov SPC

Dual Flamethrower - 2x cijev, 4x plazma - Sve isto, ali pribraja 20 SPC pri napadu.

EMP emmiter - 1x Emiter, 1x Fuzijska baterija - Ometa protivnika i smanjuje mu RNG za 10 kad se iskoristi.

EMP blaster - 1x Emiter, 2x Fuzijska baterija - Još jači, može nanijeti štetu. Povećava korisnikov SPC za 15 i omogućuje mu da napadne protivnikov RNG.

SD thruster - 1x SD generator, 3x Fuzijska baterija - Stvara SD polje koje napada protivnički MEL sa MEL = 50

SD crusher - 2x SD generator, 6x Fuzijska baterija - Još jače SD polje neprijatelje napada sa MEL = 70


Imajte na umu i dalje da granate može bacati svatko, ali ih crafta samo commando, dok gadgete može craftati i koristiti samo scientist.
Budite oprezni sa dijelovima koje imate jer umjesto da ih sve iskoristite na gadgete, možda vam zatrebaju u kakvom popravku.


I SVI LIKOVI NEK SI DODAJU KARAKTERISTIKE U SIGOVE!

Forengner
22-05-2010, 15:28
Ali ja jesam imao karijeru pilota pre nego sto su me odvukli u vojsku (2 god)

sickpetey
22-05-2010, 15:30
Meni je ENG na 1 pa bolje da ja ne radim te stvari..dignut cu nas u zrak...waaiit a miinute

@Foregner bio si klosar ko svi mi XD uvijek si sanjo da budes pilot,sad ces dobiti sansu..go with it XD

Forengner
22-05-2010, 15:32
Njoo! My momy said i was a talent!Nooo.Okej bio sam klosar,ali u druzini znam najbolje pilotirati.(i najlosije se tuci)

sickpetey
22-05-2010, 15:36
Thats better

Gle fakat imaš lošiji melee nego ja

GDra
22-05-2010, 15:37
Radim lika, nisam zaboravio.

Forengner
22-05-2010, 15:37
:P gle gle..ali zato mogu *leteti*.

cham3leon
22-05-2010, 15:46
Eh, zaboravio sam uvjet za sastavljanje tih stvari. Zasad je ovako, ako ne valja mislim da ćemo moći promijeniti.



Slijedi popis gadgeta i bombi,Ste od čega su sastavljeni, odnosno što morate prikupiti da biste ih sastavili:

Granate:

HE grenade - 1x Metalno kućište, 1x Eksplozivni naboj, 10 ENG - napada sa MEL = 45

Improved HE grenade - 1x Metalno kućište, 4x Eksplozivni naboj, 30 ENG - napada sa MEL = 60

Frag grenade - 1xEksplozivni naboj, 1x Metalne granule, 15 ENG - napada sa RNG = 45

Improved Frag grenade - 3x Eksplozivni naboj, 2x Metalne granule, 35 ENG - napada sa RNG = 60

Pyro bomb - 1x Metalno kućište, 1x Eksplozivni naboj, 1x Plazma, 20 ENG - napada sa SPC = 45

Pyro detonator - 1x Metalno kućište, 2x Eksplozivni naboj, 3x Plazma , 40 ENG - napada sa SPC = 60

Flashbang - 1x Metalno kućište, 1x Plazma, 10 ENG - bez obzira na sve smanjuje RNG za 10, nije podložno utjecaju grenadiera.


Gadgeti:

Flamethrower - 1x cijev, 2x plazma, 15 ENG - Znanstvenik ga može koristiti - pribraja mu +10 na SPC kad napada, te napada protivnikov SPC

Dual Flamethrower - 2x cijev, 4x plazma, 30 ENG - Sve isto, ali pribraja 20 SPC pri napadu.

EMP emmiter - 1x Emiter, 1x Fuzijska baterija, 20 ENG - Ometa protivnika i smanjuje mu RNG za 10 kad se iskoristi.

EMP blaster - 1x Emiter, 2x Fuzijska baterija, 40 ENG - Još jači, može nanijeti štetu. Povećava korisnikov SPC za 15 i omogućuje mu da napadne protivnikov RNG.

SD thruster - 1x SD generator, 3x Fuzijska baterija, 25 ENG - Stvara SD polje koje napada protivnički MEL sa MEL = 50

SD crusher - 2x SD generator, 6x Fuzijska baterija, 50 ENG - Još jače SD polje neprijatelje napada sa MEL = 70



EDIT: Ovako, ovo je važno. vidim da neću moći točno odrediti koga će neprijatelji napasti tokom borbe, pa ću ako oni budu prvi napadali samo nabrojati što koji izvodi, pa kojim redoslijedom postate svoje defenzivne akcije, tako primate napad prvog, drugog, trećeg, itd. neprijatelja. Zasad neće ni trebati jer sam stavio da u prvoj borbi imate inicijativu.

hacker
22-05-2010, 16:24
Who shall break teh ice?

Forengner
22-05-2010, 16:52
Poceli smo s igranjem?Ako da,ja krecem!

sickpetey
22-05-2010, 16:53
A bogte..kog da upucam?

hacker
22-05-2010, 16:54
Dokrajči ovog kojeg sam ja, ostalo mu 5 hpa xD

Sonic_Moronic
22-05-2010, 16:56
Meni je one-shot-kill 8)

Forengner
22-05-2010, 16:59
Ja sam pucao na drugog btw.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:00
Dobro sam se nasmijao na tvoj post :D

sickpetey
22-05-2010, 17:00
Ugh idem malo provjeriti pravila pa cu onda pucat XD

Forengner
22-05-2010, 17:01
Sto lose napisan ili? :D

sickpetey
22-05-2010, 17:03
Ste pucali u treceg?

Forengner
22-05-2010, 17:03
Odogovri Sonice :P

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:03
Samo smiješan sa idoliziranjem Njemačke :)

System
22-05-2010, 17:04
Malo je glupo da se ja u borbi pojavim jer ne mogu ni da dignem pistolj :D

Forengner
22-05-2010, 17:05
Sa oces,ja sam mali nafurani svaba koji takodje jedva da je pusku podigao u zivotu,ali se ipak show-ofujem. :D

System
22-05-2010, 17:07
mele 1
ranged 4
XD

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:07
Pa svi su prošli kroz trening bez obzira na klasu, pa su valjda sposobni boriti se.

EDIT: Oke, možda ipak ne XD

Forengner
22-05-2010, 17:08
System je zaista hendikep.XD :rotfl: .Ali kroz igru ce valjda dobijati bionicke delove tela.

System
22-05-2010, 17:08
Ajde dobro

Boja

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:09
Moja ja opet tamnozelena

Forengner
22-05-2010, 17:10
Razmisljam da se 'promenim' u ruskog pilota..ajd recite :D
XD sickpetey opet psiho...NAJS :rotfl:

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:11
Nene, sasvim je dobro ovako, bit ćeš mi zanimljiv. :)

Ajdeajde kameleone, čekamo te za rezultate pokolj-ovaj, borbe. Sad ću malo biti opak za razliku od dobrice iz bivšeg RP-a. :)

sickpetey
22-05-2010, 17:12
Mhm..daj da vidim...morat ces onda promijeniti post brzo.

Dobrica..aj da i to vidimo XD

System
22-05-2010, 17:13
@ Forgener
ali da stavis ovu sliku

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20080310033817/starcraft/images/d/de/Battlecruiser_SC1_Head.jpg

sickpetey
22-05-2010, 17:13
Jel to iz starcrafta?

Forengner
22-05-2010, 17:14
Zanimljiv?Hoces da kazem da sam ja smesan? :) .Ok...well se about that kad te slucajno katapultiram iz sedista iznad sunca..

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:16
Ako ikad dobiješ pilotsko mjesto :)

sickpetey
22-05-2010, 17:17
Ruski pilot..here is your helmet XD

http://img38.imagefra.me/img/img38/6/5/22/sickpete/f_1gi0993peapm_95f3026.png (http://imagefra.me/)

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:18
Ne smije biti ruski pilot, nije grunfovski.

sickpetey
22-05-2010, 17:23
Ma to ako odluci ruski jer je to napomenuo prije 5 minuta

cham3leon
22-05-2010, 17:27
Počekat ću malo nek odigra ko još ima za odigrat. Mislim da vas je samo 4 postalo.

I neće se vrijedit nijedan napad u kojem niste definirali kojeg neprijatelja napadate.

Sonic je totalno udesio prvoga :D

System
22-05-2010, 17:29
Pa koji su ostali da i ja po koju opalim. :rotfl: :rotfl:

cham3leon
22-05-2010, 17:33
Ostao je drugi inženjer sa 25 healtha.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 17:34
Pa šta ne bi bilo preglednije da staviš rezultate dosad, ovakvih "pa tko mi je još ostao" situacija ne bi bilo.

System
22-05-2010, 17:50
Svom svojom muzevnoscu je oplaio u tog nesretnika.

cham3leon
22-05-2010, 18:02
Vidiš, mogao bih... Ali nije bitno. Sad ću okončati potez. Idući puta ako stignem napravim update usred poteza.

Forengner
22-05-2010, 18:17
He-he tek sad video,ok *uhvatila me panika i nasumicno sam pucao*.
Btw:ostajem nemacki pilot,(ali dobar,kao grunf :D )

cham3leon
22-05-2010, 18:26
Jer nisi naveo koga si gađao. Lijepo sam rekao da navedete KOGA i KAKO.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 18:27
Je li mogu ja sad primiti napad, ili sam ispucao potez?


Btw. Systeme, uopće ne mogu čitati tu boju, promijeni je.

System
22-05-2010, 18:28
Oh izvinjavam se vase visocanstvo. Mozete li mi dati neki prijedlog za boju koja je vasim ocima draga.

cham3leon
22-05-2010, 18:30
Možeš postati, da, s time da ćeš sada ti primiti napad i odlučiti kako se obraniti od strahovitog 19 RNG napada. Teško odlučiti, ne? :D

Jer sad smo zagazili u novi potez. Sad svi opet mogu postati. Također, ne zaboravite nakon obrane postati i što ćete učiniti za napad.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 18:32
Samo da budem siguran, statovi se nakon bitke vraćaju u normalu?



Oh izvinjavam se vase visocanstvo. Mozete li mi dati neki prijedlog za boju koja je vasim ocima draga.

Čemu takav ton, boja je kričava i uopće je ne mogu pročitati dok ne selektiram text. Valjda je lako izabrati jednu od milijun drugih paleta, a da nije nečitljiva.

sickpetey
22-05-2010, 18:33
@System-Ok je boja sam je ostavi XD kad selektiram sve vidim hehe

Necu postati ja sam heavy support nemrem se dobro braniti od ranged

System
22-05-2010, 18:37
Oh izvinjavam se vase visocanstvo. Mozete li mi dati neki prijedlog za boju koja je vasim ocima draga.

Čemu takav ton, boja je kričava i uopće je ne mogu pročitati dok ne selektiram text. Valjda je lako izabrati jednu od milijun drugih paleta, a da nije nečitljiva.

Ma zajebavam se. :)
Promjenicu test, testS,ova je citljivija iako je pederska nadam se da se da neko drugi nema ovu boju.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 18:37
Inače, 0.1 damage :rotfl:

Pa, pošto nitko nije postao, ja ću iskoristiti priliku i napraviti svoj 2. kill. MWAHAHAHA. :)

Forengner
22-05-2010, 18:58
Finish him.A sto ce biti sa loot-om.Da li delimo ili onaj ko je najzasluzniji?

Outmind
22-05-2010, 19:00
OMFG, opet prva borba bez mene počela...

Sgt. Bull
22-05-2010, 19:02
Mi čekamo pravi fajt. :P

cham3leon
22-05-2010, 19:03
Samo da budem siguran, statovi se nakon bitke vraćaju u normalu?



Oh izvinjavam se vase visocanstvo. Mozete li mi dati neki prijedlog za boju koja je vasim ocima draga.

Čemu takav ton, boja je kričava i uopće je ne mogu pročitati dok ne selektiram text. Valjda je lako izabrati jednu od milijun drugih paleta, a da nije nečitljiva.

Da, svi statovi se vraćaju.

Outmind
22-05-2010, 19:05
Kak ce ovi koji su sada sudjelovali rasporediti lovu?

croat1gamer
22-05-2010, 19:05
~Beobrazno ubacivanje~

Ime: Phill Corves

Klasa: Komandos (+15 RNG, +10 ENG)
Specijalizacija: Pyro


Atributi:

MEL = 20
============================> MEL def. 20+5 (bonus za oklop) = 25

RNG - 33 + 15(spec.) = 48
============================> RNG att. 48 + 20(bonus za default oruzje) = 68
============================> RNG def. 48 + 5(bonus za oklop) = 53

SPC = 35
DEC = 3
ENG - 3 + 10(spec.) = 13


~
Ugl, zahtjevam flamethrower + fire proof armor zbog klase, a posto je borba zapocela cu biti kao reinforcement troop za kasnije.

Koristim ovu boju, al kud odaberem istu. :r

Forengner
22-05-2010, 19:05
Koliko postova mozemo napraviti?

Outmind
22-05-2010, 19:07
Umm, sry kroat, ja sam već pyro ( ne znam, možda mogu 2 čovjeka bit ista klasa pitaj chameleona), ali boju mi neš uzet xD

croat1gamer
22-05-2010, 19:08
Zajebi, ja sam flamethrower, ti budi demolitioner. Al moze i obrnuto, sam sto cu onda morati preraspodijeliti statse. :)

E, kud odaberem istu boju. Nije mi se dalo citat ~10 stranica radi tog.
Onda je ovo moja boja.

Outmind
22-05-2010, 19:09
Dobro, ja sam ionako htio više igrati kao sapper. Prepuštam ti bacanje vatre, ali ne i boju xD

Forengner
22-05-2010, 19:09
Ja svoj karizmaticni govor napisah.Vi radite sto hocete.

Outmind
22-05-2010, 19:16
Ti i sonic sada u spoiler tagu morate napisati update inventara u vašim zadnjim postovima.

croat1gamer
22-05-2010, 19:23
/brzinska promjena boje

Neg, posto sam "zakasnio" na pocetni docking, jel mogu biti u nekom support brodu koji ce se kasnije dockati zguza na capital ship koji se napada, onak, flamethrowers first row? :)

Sonic_Moronic
22-05-2010, 19:24
Pa nisi zakasnio, bila je hrpa ljudi i mogao si biti bilogdje.

croat1gamer
22-05-2010, 19:26
Gade. :c
Ocem bit first row flamer.

Outmind
22-05-2010, 19:27
Pa da, u principu smo svi u nekakvoj rulji upali unutra. A i ubacio si par minuta nakon početka, tak da to nije bed.

Kad smo već kod toga, slažete li se vi svi sa time da se sada prijave za nove igrače zatvore?

EDIT @ Croat - ionak nemaš flamer, neg sniper...

Sonic_Moronic
22-05-2010, 19:29
I ja bi da imam Dragunova umjesto ove puške, ali slijedimo rolplej.

croat1gamer
22-05-2010, 19:33
Then, to the armory!
Neg smeta mi to sto sam pyro bez flamera. :c

Neg, quick thought-
Da neka oruzja imaju cooldown, tako da ako se pokupi neki AR moze pucati svaki turn, HMG bi trebao 1 turn da se mounta, dok bi SR imao cooldown od 1 turna & etc, tako da se ne ide za biggest dmg = best weapon.

Outmind
22-05-2010, 19:36
Vidiš to nije ni loše. Istu bismo restrikciju možda trebali imati i mi sa sniperima - sonic je sad imao instant kill i ima nenormalni dmg. Možda bi nam prvo trebao 1 turn da naciljamo...

Horny Devil
22-05-2010, 19:40
Stig'o i tenk. Vidim da cu morati prouciti pravila prije nego sto uskocim u RP.

Sonic_Moronic
22-05-2010, 19:41
Vidiš to nije ni loše. Istu bismo restrikciju možda trebali imati i mi sa sniperima - sonic je sad imao instant kill i ima nenormalni dmg. Možda bi nam prvo trebao 1 turn da naciljamo...

Pssst. :)

croat1gamer
22-05-2010, 19:44
Ili da samo opali ali s restrikcijom na dmg or sth.

Takoder, moglo bi da komando klase imaju specijalni dmg, tipa phosphorous/explosive/poisonous bullets za pojedina oruzja (support oriented), da soldiersi mogu imati 2 two-handed oruzja ili dual wieldanje one-handed (attack oriented) dok bi scientists imali neki scientists stuff, tipa modificiranje pojedinih elemenata oruzja (party oriented).

sickpetey
22-05-2010, 19:53
Ovo je SF..sta ce mu sniper pomoc ak mu neki alien ili kiborg il šta god skoči iza leđa XD,nego ja sam uzeo pištolj..ima žalbi :D ?

System
22-05-2010, 20:06
Je li gm rekao da moze biti samo 9 igraca?
Mislim da je toliko u onoj temi za popis.

Forengner
22-05-2010, 20:18
JOargh.Ajd mi pomozite da prelomim.Nemac ili Rus.

croat1gamer
22-05-2010, 20:25
Rus svabskih korijena.

Forengner
22-05-2010, 20:29
Moze...preci mi rusi koji su se nasli u berlinu davne 45' i malo,se,umh...ehm....'zblizavali' s narodom.

Horny Devil
22-05-2010, 20:33
Postah. Nadam se da je sve u skladu s do sada napisanim.

@Forengner - budi Rus koji je ubio nekog Svabu i drpio mu dokumente. Na taj nacin si pobjegao iz Moskve, ali u su te u Minhenu na osnovu laznog identiteta regrutirali. You unlucky bastard... :)

Forengner
22-05-2010, 20:37
Odlicna ideja.+nekako sam uspeo izbeci pesadiju,a taman sam uspeo uci u odeljenje letaca+bio talentovan ali problematican i izbacili me,poslali me medju prasinare.

croat1gamer
22-05-2010, 20:56
Malo o mom liku, poso vidim da ste svi svoje vec napisali-
Nepoznatog podrijetla, kao i djetinjstva. Oduvjek ima opeklinu preko lijeve ruke, ne govori mnogo o istome, zapravo ne govori cesto. Nepoznat razlog pridruzivanja vojsci.
Vrlo je dobar s ljudskom psihom, tako da je efikasan pregovarac, sto je pomalo ironicno posto je zaluden s vatrom, zbog cega je i prosao kurs za pyra na pomalo interesantan nacin- spalivsi papir na kojem je pisalo da je propao. Zajedno s instruktorom.
Vrlo sarkasticna osoba.
Preferira kooperirati samo s jednim teammateom, ali ipak dobro odraduje timske misije, iako cesto suprotno od dogovorenog plana, ali uspjesno pa se nitko ne tuzi.

Lootanje prepusta friendliesima, nije njegov stil, ali ako vidi nesto vrlo korisno, njegovo je.
Posjeduje antikvitetnu kacigu sa poluzatvorenim protokom kisika i par senzora, pokusava ju modificirati da bude u rangu s modernim kacigama koje imaju mnogo bolja svojstva.

Cest citat mu je "Ne igraj se s vatrom, mozes se opeci."

cham3leon
22-05-2010, 21:14
Croati, ovo sa laser sightom je zanimljiva ideja, ali mislim da to ne možemo baš realizirati... zasada. Ako slučajno nešto smislim updateam pravila.

Također, samo Scientisti mogu koristiti Flamethrowere i ostale gadgete.

Što se tiče Sonica i njegovog šarpšuta koji ubija bogove na nebu, ne bojte se. U idućim susretima nalijetat ćete na više protivnika. I bit će prilično opasni.

Forengner
22-05-2010, 21:16
Dakle sutra nastavljamo?
Jos jedna stvar-moramo li predstavljati svoj inventar?

sickpetey
22-05-2010, 21:16
Nego mozeš mi dati statistike za onaj pištolj šta sam ukro?

@Foregner mislim da da ali mora biti u spoileru

Forengner
22-05-2010, 21:21
Super je poceo rp i zaista mi se dopada.GJ chameleon.

sickpetey
22-05-2010, 21:21
Jedva cekam da nadjem neki jaci kalibar pusku XD da fakat budem heavy support lol

croat1gamer
22-05-2010, 21:26
Jedan problem.
Ako se moja klasa zove pyro, zast nemrem koristiti flamer?

sickpetey
22-05-2010, 21:27
Ta klasa je vise za bombe i koristenje napalma i pizdarija..trebo je staviti demoman al sta je tu je

Forengner
22-05-2010, 21:28
A ja nesto da vozim,ovako sam beskoristan.Nadam se da ce moci voziti neki tip jet-bike-a,ili nesto cool,najradje borbeni avion,lovac ili presretac.

sickpetey
22-05-2010, 21:30
Tek smo šljam šljamova,..u vojnom rankingu smo manji nego maggot..imamo sreće da su nam dali pušku i municiju,,da napomenem municiju..sad smo topničko meso..nema odma high tech shit prvo trebamo proci kroz sranja onda idu dobre stvari XD

Forengner
22-05-2010, 21:32
Znam,znam ali ja imam pilotsku jaknu :D .+pilotske naocare(ray bun :rotfl: ).+vizir.+krznenu kapu.

System
22-05-2010, 21:33
Jel ja mogu da lijecim saigrace? I da im bacam buffove?
Za to ce mi trebati onda nova lista gadgeta i sastojaka od kojih cu da pravim upgrade-ove,

sickpetey
22-05-2010, 21:33
To krzno je od štakora :D jbg uzmi sačmu i ajmo možda kidnapujemo neki avion za 2-3 tjedna XD

Outmind
22-05-2010, 21:33
Yep, jedva smo jednu sobu istražili i to u brodu , a on bi već lovca vozio...

Forengner
22-05-2010, 21:38
:( samo 'primecujem'.Ma opusteno,ja se necu smiriti dok ne oborim koji batllecruiser.(salim se naravno)

sickpetey
22-05-2010, 21:39
Lol sve je ok..imaju želje..al ce doci kasno kasno kasno..nije cham3leon lud =) zna šta radi

cham3leon
22-05-2010, 21:44
Nego mozeš mi dati statistike za onaj pištolj šta sam ukro?

@Foregner mislim da da ali mora biti u spoileru

Standardni pištolj koji dobije Scientist, ništa specijalno, opis piše negdje na početku. Mislim da ti je RNG +5

Inače, hvala, i to. Možda bi neki više voljeli da ubacim ovo ili ono, ali mislim da je ovaj RP ponajviše uspješan jer se i dalje držim jednostavnog sistema i ne dopuštam nikakve promjene u kojima bi se igra izgubila.

@Croati - da, možda sam malo krivo nazvao specijalizaciju... ali napomenuo sam da gadgete mogu koristiti samo Scientisti. U biti, scientist je mage klasa iz klasičnog rpg settinga.

System
22-05-2010, 21:48
Jel ja mogu da lijecim saigrace? I da im bacam buffove?
Za to ce mi trebati onda nova lista gadgeta i sastojaka od kojih cu da pravim upgrade-ove,

croat1gamer
22-05-2010, 21:52
Onda je flamethrower magic staff?
That feels so wrong.

Jel moze onda phosphorous bullets, il nesto s vatrom?

Za onaj senzor, jel moguce napravit senzor granatu od istoga? Onak, mini one use recon? Kad nemogu laser sight.

cham3leon
22-05-2010, 21:57
Senzor?

Da, zapravo, tvoja klasa i specijalizacija je ko stvorena za granatiranje. Sa različitim tipovima granate ti ćeš stvoriti čuda.

sickpetey
22-05-2010, 22:00
Sam ne bacaj u ovom uskom ulazu BOGTE O,O sve ce da nas pobije

Horny Devil
22-05-2010, 22:00
Trebalo mi je malo duze da ga napisem, ali evo backgrounda mog lika.

Iván je roden u ostacima Buenos Airesa, a biti roden u Buenos Airesu je preduvijet samo za jednu stvar - kriminal. Vec kao djecak dobio je nadimak "La Barbilla de Acero" - Celicna Brada koji se odnosio na njegovu sposobnost da istrpi i najbrutalnije udarce bez da bude osamucen. Ubrzo nakon toga zamjecen je i unovacen od strane ozloglasene bande Los Hermanos. Banda je bila poznata po malom broju clanova, ali i iznimnoj lojalnosti i okrutnosti kojom su se odupirali i puno jacim igracima. Nekoliko mjeseci prije Ivánovog unovacenja, vjecni Los Hermanosovi rivali Soledad su uspjeli obezglaviti "bracu" i tako im zapecatiti sudbinu. Prezivjeli clanovi su ubrzo napustili Zemlju posto je jedina alternativa bila smrt. Tako se Ivan, iako ne pretjerano rado, ali sa snaznom zeljom da prezivi, pojavio u jednom od mnogobrojnih regrutacijskih centara Sirius Alianse.

Izvadak iz dr. Goodwinovog psiholoskog profiliranja marinca Ivána Rodrígueza:
"...Rodríguez je covjek prepun suprotnosti. Ako ima potpuno povjerenje u ljude s kojima suraduje spreman je za njih napasti nozem desetoricu tesko naoruzanih protivnika, ali ako nekog iz grupe smatra potencijalnom opasnosti istim nozem ce mu na spavanju prerezati vrat..."

cham3leon
22-05-2010, 22:03
Mislim da ću čak editirati pravilo sa granatama tako da rade damage cijeloj partiji protivnika.

croat1gamer
22-05-2010, 22:18
Sam ne bacaj u ovom uskom ulazu BOGTE O,O sve ce da nas pobije
Senzor granata, nema eksplozije, al zato otkrije relativne polozaje protivnika u blizini. Sad ce DM javiti sto bi nas moglo ocekivati (posto je nabrzaka sklepana ce javiti za hodnike u odmah u blizini)

cham3leon
22-05-2010, 22:21
O kakvim senzor granatama ti pričaš? I otkud ti?

sickpetey
22-05-2010, 22:22
Ermm..hmm..ghmm...wha?

croat1gamer
22-05-2010, 22:27
Tipfeler. Emiter.

Ugl, modificirao sam emiter da posalje sonicni signal koji se odbije nazad te nam javi sto je gore te nam to posluzi kao senzor. Improvizacija, jelte.

Sgt. Bull
22-05-2010, 22:29
Trebao bi fejlati. Eng ti je 13. Roflol.

sickpetey
22-05-2010, 22:31
Evo sta ja mislim da ce se dogoditi..fejlat ce granata,,pocet ce cvicati i uzbudit ce neprijatelje i bit cemo u govnima..mozda se izvucemo ali cemo biti izranjavani ko ISUS KRIST na freaking krizu,,,hmm sounds like fun..DM do it XD

cham3leon
22-05-2010, 22:33
Točno. Mislim da neću ubacivati nikakve senzorske granate ili nešto, ali da i ubacim tako nešto, sa ENG 13 ti je najbolje što možeš sastaviti motika :rotfl:

I croati, karakteristike u sig.

croat1gamer
22-05-2010, 22:34
Ako fejla, onda protivnik ima inicijativu, sta's.

Posto je granata poprilicno simple za 23-24 st. ce vjerovatno uspjeti.

Chars cu malo kasnije, na mobu sam atm.

Horny Devil
22-05-2010, 22:35
Ah shit, ja vec reagirao na senzor-bombu. :(

sickpetey
22-05-2010, 22:37
Hehe reci ce cham3leon sta ce biti..a ja se ponado napadu :P

Outmind
22-05-2010, 22:50
Senzor granata? Kak granata može biti senzor? Predviđam tragičan fail. Ipak sam ja ovdje za sada tata od alata xD

BTW, hoće li nam atributi rasit i prirodno, ili samo uz pomoć itema. Kad smo već kod njih, koliko slotova imamo za equipat iste, odnosno, koliko ce biti razlicitih vrsta itema koje cemo moci nositi na sebi?

sickpetey
22-05-2010, 22:57
Ja nosim pištolj i pušku znaci bilo bi realno da ako želim neko bolje oružje nešto cu trebati baciti..zaš ne napravimo kao,2 slota za oružja,5 granata,10-20 ostalih stvari,ocemo staviti municiju kao iteme ili bi to previse zakompliciralo?

hacker
22-05-2010, 22:59
Wtf ono, opet milijun strana, trebali ste gledat tekmu :D

Outmind
22-05-2010, 23:02
Wtf ono, opet milijun strana, trebali ste gledat tekmu :D

Sad znaš kak je meni bilo kada se zahuktao prvi rp, pa sam u roku od jednoo 4-5 sati fulao 10 strana rasprave i 3 strane roleplaya...

croat1gamer
22-05-2010, 23:12
Senzor je bacen, napravio bip, nisam jos primio signal, tocka.

E, kao sto sam tamo rekao ' ' za mrmljanje, tiho dobacivanje i sl dok " " za govor, lakse za raspoznavanje.

sickpetey
22-05-2010, 23:14
Budemo sutra vidjeli oce se ista dogoditi kad cham3leon dodje online

System
23-05-2010, 07:59
Jel vi ne vidite moje postove ili sta. Tri puta postavljam jedno te isto pitane i nikako da dobijem odgovor na njega. Evo jos jednom:


Jel ja mogu da lijecim saigrace? I da im bacam buffove?
Za to ce mi trebati onda nova lista gadgeta i sastojaka od kojih cu da pravim upgrade-ove,

Forengner
23-05-2010, 08:00
Na to ce ti jednio moci GM odgovoriti.

cham3leon
23-05-2010, 08:09
Jel vi ne vidite moje postove ili sta. Tri puta postavljam jedno te isto pitane i nikako da dobijem odgovor na njega. Evo jos jednom:


Jel ja mogu da lijecim saigrace? I da im bacam buffove?
Za to ce mi trebati onda nova lista gadgeta i sastojaka od kojih cu da pravim upgrade-ove,

Ne. Ne postoji specijalizacija sa takvim mogućnostima, ali mislim da bismo mogli uvesti tako nešto kao dodatnu specijalizaciju kasnije.
Što se tiče level-up-a, mislim da ga neće biti osim tih dodatnih prilika za specijaliziranje, a oružja i itema zasad možete nositi koliko god možete. Nema baš smisla da stavljam restrikcije na inventory jer ionako nećete baš naći tonu loota kao nekom RPG-u. I sami ste vidjeli koliko se loota nađe u prošlom RP-u, pa još minus nepotrebni itemi kao jabuke i slično.

Forengner
23-05-2010, 08:20
Predlazem da postoji nesto kao Pip-boy,sto ubrizgava energiju,hranljive materije u krv,pa igraci ne moraju jesti stalno,ima navigaciju,i sve to,ali to naravno na visokom lvl-u

GDra
23-05-2010, 10:08
Mislim da ne mogu pratiti ovaj RP, pa ne igram. Imam previše obveza u zadnje vrijeme.

Horny Devil
23-05-2010, 10:29
Steta, al' sto je tu je. Imamo li nekog u rezervi da uskoci?

EDIT: Sad sam vidio da nas svejedno ima 9. Valjda ce to biti dovoljno.

Forengner
23-05-2010, 10:40
Stameni marinci kao ti i sickpetey mogu preci sve prepreke :P .Sto vise fire-base-a to bolje.

Horny Devil
23-05-2010, 10:46
Istina, mozemo Sick i ja sve pobiti( :rambo: ), ali u svrhu kvalitetnijeg role-playa nije lose imati i alternativne izbore. Ako zbog niceg drugog onda zbog prepucavanja medu likovima kada netko ponudi neko bizarnije rjesenje. Ali da, cini se da nam fali treca marine specijalizacija. Jurisnik, was it?

Forengner
23-05-2010, 10:54
Napisah svoj post. :) .Time to go nein?

hacker
23-05-2010, 10:59
Forengneru, sad ne puca konekcija, jel? :D

Forengner
23-05-2010, 11:01
:P :rotfl: provalili ste me :P :rotfl:

cham3leon
23-05-2010, 11:02
Šroati, loot je završio još jučer ako se ne varam :P

Žderanje, pijenje i ostale potrebe izvršavajte u predasima, neće biti pokrivene u sistemu RP-a.

Idemo dalje.

croat1gamer
23-05-2010, 11:21
Ono je bilo lootanje, ovo je quick search ako netko ima pda, koji ne moze biti loot. Ako ne, barem cu saznati njihova imena.

Forengner
23-05-2010, 11:22
Umh jel mozemo sada postati?

cham3leon
23-05-2010, 11:28
Da, sad si još možete normalno popričati i sve, dao sam vam priliku jer neki od vas bi sad mogli komentirati situaciju.

Forengner
23-05-2010, 11:33
Ok ja cu jer imam Dec 80. Okej ja sam panicio.Predlazem da upoznavanje ostavimo za kasnije i da ili sturm-ujemo brod ili pobegnemo.

cham3leon
23-05-2010, 11:41
Notice: Zapovjednika u vašoj grupi zasad nema, birat ćete ga kad vrijeme dođe, direktno u RP temi.

Forengner
23-05-2010, 11:59
Actualy-ja mislim da bezimo..ili nekako uspemo osvojiti brod.

Horny Devil
23-05-2010, 12:04
Mislis unijeti smjer tako da dode do sudara? Zvuci fora, ali sam siguran da moj lik nece biti bas odusevljen. Naravno sve je na cham3leonu.

Ups, vidim sad da si editirao post.

Forengner
23-05-2010, 12:06
Pa yea,malo je nerealno,sad ja znam upravljati brodom sam..to ipak nije moguce,mozda bi super vozio shutlle za beg.

croat1gamer
23-05-2010, 12:21
Ocem dijaloge, bolje je od ooc razgovora. >:U

Forengner
23-05-2010, 12:22
Oces da pricamo?U frp-u.okej samo pitaj nesto.

System
23-05-2010, 12:42
Najbolje bi bilo da pobjegnemo i postanemo space pirates.

Forengner
23-05-2010, 12:43
My point.Btw soba je za nadgledanje motora i snage+radar.

GeraltofSmeg
23-05-2010, 12:45
Ja cu stvarati lika uskoro, ako me primate.

Forengner
23-05-2010, 12:51
Gm:ja sam napisao sta je soba+pucao?Jel moze tako ili?Realno,zvuk trcanja mi je prekinuo jednu radnju

cham3leon
23-05-2010, 12:52
Kao prvo, ne trebate se dogovarati o ničemu, dok ja ne najavim više mogućih izbora oko kojih se morate dogovoriti (to će biti događaj poput borbe gdje svatko može postati jednom da glasuje za course of action), dok god nema toga, nastavljate linearno.

Kao drugo, prestanite na silu tražiti loot u prostoriji i dijelu radnje kad sam naglasio da tamo i tada NEMA loota. Osim toga, lootanje se odvija poslije borbe po točno zadanim pravilima koja valjda znate.

HINT: Počela je borba. Pažljivo planirajte napade jer su ovi protivnici nešto šareniji. Također, kad vas oni počnu napadati, znate proceduru: Ko prvi posta, brani se protiv prvog napada, drugi se brani protiv drugog, itd. Pošto (mislim) imate marinca - tenka u skupini, on bi morao imati dobar MEL s kojim se može obraniti od RNG napada, ili Heavy support-a koji se RNG-om brani od MEL ili SPC ako bude takvih napada. Tempirajte postove (ili bar probajte) tako da vas zatekne napad od kojeg se najučinkovitije možete obraniti.

I ako ste specijalizacija koja se može braniti od nekog atributa sa nekim drugim, napomenite točno s čime se od čega branite da ne bi bilo zabune.

EDIT: I postajte na način da navedete metu, kraticu atributa kojim napadate, kraticu atributa protivnika koji napadate, i po mogućnosti izračunajte sami svoj napad/obranu da mi olakšate posao.

Croati, vrati se malo na pravila, nema nikakvih critova ni gađanja u rame, glavu, ili bilo što drugo.

System
23-05-2010, 12:52
Mene je sramota da ucestvujem u borbi. barem dok ne nebavim nesto pristojno za mene

Forengner
23-05-2010, 12:54
Okej ja se branim drugi.Btw ako on puca na mene ja se branim RNG deff atributom right?

sickpetey
23-05-2010, 12:55
Di je Sonic kad ga trebas

croat1gamer
23-05-2010, 12:55
Ja sam pisao govor kad je DM postao, prokleti wc. :c

Ugl, idem MEL na casnika, ako pogodi rame imam dobre sanse da ce baciti oruzje, a ako je vrat ce biti bloody, mozda i crit.
Jel moze -1 na njihov moral ako bude vrlo krvavo? :)

cham3leon
23-05-2010, 12:58
Kao što rekoh croati, vrati se na pravila, jer nema nikakvih critova ni šansi.

JEDAN VAŽAN UPDATE: Pošto sam uvidio nelogičnost kod marinca, specijalizacije Heavy support koja se od RNG ne može braniti sa RNG, odlučio sam dodati da se može branti sa MEL kad ga napadaju sa RNG. Ispričavam se zbog neprimjećivanja ove greške.

Forengner
23-05-2010, 12:59
Nego,kad mene marinac bude napao,ja se branim RNG-deff om?Rajt?

sickpetey
23-05-2010, 13:00
Lol hvala Bogu sta sam nabacio veliki Melee XD (sarkazam) ma sve ok,ranjiv sam na range a ostali kad se usude prici blize da me udare su mljeveno meso (Supression weapon gets stronger when enemy is closer :D )

cham3leon
23-05-2010, 13:01
Zavisi čime te napadne. Ako te napadne MEL-om, braniš se MEL-om, osim ako nisi specijaliziran da se možeš od RNG-a branit nečim drugim.

Ja ću postat napade svakog protivnika kad budu na potezu, i čime i kako napadaju.

@bolesni petar - ne mogu ići u takve komplikacije.

croat1gamer
23-05-2010, 13:02
Daj, kakav je to rpg bez naprednih opcija. :c
I ono, zajurim se na casnika ciljajuci mu vrat/rame, i to bez da me je skuzio, dakle je jos zguza, na kraju napravim normalan dmg. Moar options.


Neg, sori za zahtjevnost, ali su mi borbe jednostavno nedovoljno kompleksne nakon DF'a.

Horny Devil
23-05-2010, 13:03
Kao drugo, prestanite na silu tražiti loot u prostoriji i dijelu radnje kad sam naglasio da tamo i tada NEMA loota. Osim toga, lootanje se odvija poslije borbe po točno zadanim pravilima koja valjda znate.

E, sorry, par puta sam procitao pravila, ali nisam zapamtio.

@Sick - mislim da trebas napisati kojeg tocno marinca gadas. Ja sam napao drugog, i taj je vjerojatno gotov. Osim ako se ne moze obraniti RNG-om.

Forengner
23-05-2010, 13:04
:P.
btw:Rp je super.(mala primedba,izbaci PWNED,i tako to,primetio sam da si to koristio u proslom 'GM' postu,plz izbaci totalno odudara.

croat1gamer
23-05-2010, 13:08
Za sljedeci rpg, ja cu uredivati borbe, jednostavno zelim opciju da mozes protivnika puknuti u ruku da ispusti oruzje te mu onda zabiti noz u drugu ruku te ga tako onesposobiti.

Forengner
23-05-2010, 13:09
Tek smo poceli.Bice i toga.Za sada to mozes napisati samo da bi bilo cool :D

sickpetey
23-05-2010, 13:10
@Horny-u spoileru ti piše kojeg marinca

@cham3leon-ovo sto sam reko supression weapon sam se zajebavo tako sam zelio objasniti zašto se RNG branim od melee

@croati-ček nismo ovo ni počeli lol

croat1gamer
23-05-2010, 13:13
Tek smo poceli.Bice i toga.Za sada to mozes napisati samo da bi bilo cool :D
Ne da bi bilo cool.
To je cool.

Al moras igrati DF da to iskusis iz prve ruke kako je awesome kad se wrestlas s nekime, istrgas mu ruke i onda on pokusava da te zatuce s nogama.