PDA

Pogledaj cijelu verziju : Activision registrirao domene za sci-fi Call of Duty



IgGy
17-05-2010, 17:12
Pretpostavljamo kako je bilo samo pitanje vremena kada će se dogoditi, i sada se konačno i obistinilo - Call of Duty evoluira u *drrrruuuum* Sci-Fi Call of Duty!
Konkretno, Activison je registrirao domene "callofdutyfuturewarfare.com", zajedno s "callofdutyfuturewarfare2.com" i "callofdutyfuturewarfare3.com". Naravno, još uvijek nisu poznati detalji o proizvođaču, no očekujemo da bi igru, bez obzira na odlazak ključnih ljudi, mogao raditi Infinity Ward, pošto je Activision potvrdio da će nastaviti širiti studio i ulagati u njega.

GDra
17-05-2010, 19:27
Više Call of Duty za mene ne postoji. Što je najžalosnije, ovo će ljudi kupovati. :(

Razzarach
17-05-2010, 20:41
MW je bilo daleko... MW2... dosta daleko... FutureWarfare... pre daleko...

Aral
17-05-2010, 21:27
KONAČNO!! Jedini logičan i pametan potez Activisiona, iako IW neće radit na tome. MW je rulao, MW2 je rulao još više a FW će bit uber fps igra svih uber fps igri, nadajmo se sa prosječnim 10-satnim gameplayom te presavršenom filmskom atmosferom. Samo da ga Treyarch ne radi, ostalo im klanjam boga. Plus, čak će imat tri nastavka. This news just made my day.

Raz
17-05-2010, 22:08
Prejako mi je kako se fanboyevi kojima je CoD do nedavno bio vrhunac gaminga odjednom okreću protiv njega jer ih je MW2 razočarao. :rotfl:

Kao i obično, ne želim imat nikakva očekivanja. SP će vjerojatno bit klasika... kratak i eksplozivan, dok me MP ni najmanje ne zanima. Mislim da je ovo zanimljiv potez, jer se ako ništa drugo, serijal se udaljava od toliko puta viđenog modernog ratovanja i WW2 te kreće u drugom smijeru.

(iako bih volio da serijal već jednom umre jer se već predugo vuče, a nudi premalo toga novog)

Mirogamemasta
17-05-2010, 22:11
:? Kaj moraju tak daleko ici? I dunno... I like it the way it is... ono danasnjost... ili bliska buducnost. (imaju Heartbeat senzore zar ne?)
Moderno ratovanje je zakon u igrama. Ako cu morati kalas ili m4 zamjeniti nekom pljucom sa laserima bas necu biti odusevljen.
Sve bi to bilo ok da ne kopiraju ime warfare cijelo vrijeme. Neka se zove future war, space marines, ne znam, kako god. Samo neka izbace COD i warfare iz imena jer onda imam osjecaj kao da igram nastavak COD-a koji zapravo to nije.
Inace COD uopce ne trebal stavljati u takav setting. Iskreno se nadam kako je netko fulao datum pa misli da je danas 1. april i zeli se nasaliti sa nama.

Aral
17-05-2010, 22:15
Ekipa se previše vezala uz WWII i CoD ime uz to. Pogrešno. CoD je tek sa MW bio na polovici svog potencijala, jer za prave ljubitelje sf-a (poput mene) tek sada dolaze prave stvari u kojima je samo mašta granica (dok je god u granici sf-a). To sam u biti svih ovih godina potajno priželjkivao. Jedino me brine tko će bit developer.

W1k1n6
17-05-2010, 23:17
Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je :)

Mirogamemasta
17-05-2010, 23:38
S CoD je tek sa MW bio na polovici svog potencijala, jer za prave ljubitelje sf-a (poput mene) tek sada dolaze prave stvari u kojima je samo mašta granica (dok je god u granici sf-a). To sam u biti svih ovih godina potajno priželjkivao. Jedino me brine tko će bit developer.
:) Nije ni cudo sto te ova vijest veseli ako si ljubitelj sf-a. Ma volim i ja sf, ali kao sto si rekao COD se veze uz WW2 i MW. Meni sf uz COD uopce ne pase, zbog toga sto volim realnost. Pogotovo uz ovakav tip igre.
Ako cemo imati laserske minigunove sa kojima cemo napadati male zelene onda su pretjerali.
Kao sto sam rekao, neka samo promjene naslov i to je to. I neka onda rade sta hoce od igre. Pa ne misle valjda zato sto igra ima COD u imenu da ce se dobro prodavati?
I onako stancaju svake godine nove naslove, kao da su carape koje su izasle iz mode pa moraju staviti nove.
Neka se ugledaju na blizzard. Izdaje novi naslov svake 3-4 godine. I to onda nastane takva pomama za tim da je to strasno.

Raz
17-05-2010, 23:48
Mislim da bi bilo zanimljivo vidjet neke Sci-Fi ratove između ljudi, bez aliena i sličnih stvorenja. A to je i dosta fleksibilan setting tako da bi jedna misija mogla biti bitka u svemiru, ukrcavanje na neprijateljske brodove i čišćenje istih, druga gušenje pobune na koloniziranom planetu, a treća istraživanje starih ruševina na vulkanskom planetu... mogućnosti su beskonačne.

Aral
18-05-2010, 10:51
Upravo to. Mislim da bi uplitanje bilo kakvih aliena bio totalni fail. Uostalom, to niti ne želim :) Nek se orijentiraju na ljude, borbu između frakcija i sl.

The Boz
18-05-2010, 11:05
Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je :)
Sori, ali mislim da bi neka specijalistička jedinica u 13. stoljeću bila pre zabavna...

Niko Bellic
18-05-2010, 11:31
Bilo bi fora da naprave neku neočekivanu priču. Naprimjer, golemi slijepi mutirani štakori s propelerima umjesto ušiju, svojim brkovima oštrim poput britve sjeku ljude i od njih prave kompot u koji namaču bolne noge pune kurjih očiju, no ljudi se pobune i počnu jesti otrov za štakore, zatruju im kompot, ovima otpadnu noge, pa potom odlete na Mars pomoću propelera koji su im izrasli umjesto ušiju, no na pola puta ostanu bez goriva i poput kometa padnu na Bosnu, poruše piramide i otpužu na ćevape kod Faraona...

RIDER32
18-05-2010, 13:46
Koi si ti kralj :pray:




Bolje u budućnost nego u srednji vijek, što je je :)
Sori, ali mislim da bi neka specijalistička jedinica u 13. stoljeću bila pre zabavna...
Istaina bila bi ludnica, ali tako ta jednostavno mora raditi nekadašnji IW :(


Prejako mi je kako se fanboyevi kojima je CoD do nedavno bio vrhunac gaminga odjednom okreću protiv njega jer ih je MW2 razočarao. :rotfl: Fanbyi o kojima i pričaš su oni koji 80% vremena igraju samo MP, a MP je totalno zasran u MW2... tako da je ljutnja itekako opravndana :wink:

bloodyakafuzz10n
20-05-2010, 11:36
Mene MW2 nije razočarao, ali ako CoD postane FW, sigurno ce izgubit jednog kupca (mene). Kao sto je GDra vec rekao, ljudi vole ova future s*anja...nažalost :cry: ... Sta fali MW2 priči? To je izmišljena priča i super je obrađena, već bi se moglo reć da je to FW, al ako dobijem laser u ruke i male zelene na nisanu, poludit ću. Future warfare mi se iskreno, GADI. Tamo nema ni najmanje doze realnosti. Više bih volio kad bi obrađivali WW1 ili Am. građanski rat... Ipak mogu pronaći još malo utjehe, a to je: ili da Treyarch pravi igru pa napravi fail kao za sve dosad i odluce prekinut FW, ili da Infinity Ward (iako im je otislo 40-tak dizajnera mislim da su sposobni i dalje radit bolje od Treyarcha) napravi tako dobru igricu da i onaj sto je mrzio moderno, zavoli jos "dalje" vrijeme i igra FW... samo se nadam da nece ubacit neka go*na od zombija, vec npr. Arape za sto godina :D ...

P.S. Još uvijek traju svibanjske pobožnosti, ajmo svi krunice u ruke, navečer oko 18h u crkvu i idemo se molit Bogu da Activision odustane od ove, po meni, sulude ideje... Dug život CoD-u i svim modernim i prošlim naslovima... FW SUX!!

John Wayne
20-05-2010, 12:40
Jedini dugovječni serijal koji nikad nije gubio na kvaliteti je "Petak 13-ti".
Čak je i James Bond otišo u k*rac.

Tko onda može od "CoD-a" očekivat bilo šta? Al ono realno... :D

Praetorian
20-05-2010, 13:14
Jel to misliš na filmove petak 13, ak da bome je i on izgubio na kvaliteti, do jedno 6 nastavka je dobar, a dalje je dosta loš.

RIDER32
21-05-2010, 22:24
Zaboravili ste Half-life :)

Raz
21-05-2010, 23:47
Mene MW2 nije razočarao, ali ako CoD postane FW, sigurno ce izgubit jednog kupca (mene). Kao sto je GDra vec rekao, ljudi vole ova future s*anja...nažalost :cry: ... Sta fali MW2 priči? To je izmišljena priča i super je obrađena, već bi se moglo reć da je to FW, al ako dobijem laser u ruke i male zelene na nisanu, poludit ću. Future warfare mi se iskreno, GADI. Tamo nema ni najmanje doze realnosti. Više bih volio kad bi obrađivali WW1 ili Am. građanski rat... Ipak mogu pronaći još malo utjehe, a to je: ili da Treyarch pravi igru pa napravi fail kao za sve dosad i odluce prekinut FW, ili da Infinity Ward (iako im je otislo 40-tak dizajnera mislim da su sposobni i dalje radit bolje od Treyarcha) napravi tako dobru igru da i onaj sto je mrzio moderno, zavoli jos "dalje" vrijeme i igra FW... samo se nadam da nece ubacit neka go*na od zombija, vec npr. Arape za sto godina :D ...

P.S. Još uvijek traju svibanjske pobožnosti, ajmo svi krunice u ruke, navečer oko 18h u crkvu i idemo se molit Bogu da Activision odustane od ove, po meni, sulude ideje... Dug život CoD-u i svim modernim i prošlim naslovima... FW SUX!!

Wait... jesam li tako umoran ili ja to vidim riječi realnost i CoD u istom postu? :)

Mirogamemasta
21-05-2010, 23:52
Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan. Zbog toga mi se igra svida, ali kad sam vidio mp. :yuck:

RIDER32
22-05-2010, 12:29
Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan.
Autoheal mi vući užasno nerealno :eyebrows:

Sonic_Moronic
22-05-2010, 12:32
Bilo bi lijepo da naprave jedan nastavak u WWI. :(



Pa ne misle valjda zato sto igra ima COD u imenu da ce se dobro prodavati?

Dobro jutro.

Mirogamemasta
22-05-2010, 13:52
Paaa... bar sto se SP-a tice COD je realan.
Autoheal mi vući užasno nerealno :eyebrows:
:? Vidis totalno sam smetnuo to sa uma. Uspio si naci propust. hehe.
To su napravili kako bi igra bila dinamicnija (I vecina novih igara ima isti taj princip autoheala.) Iako su mogli staviti medica u timu ili prvu pomoc u ruksaku da si sam previjes rane.

Nodakim
22-05-2010, 13:59
LoL.
ArenaNet je rezervirao imena za sve Guild Warsove do 6,i sve moguće i nemoguće varijacije imena.
Standardna politika bilokoje pametne tvrtke koja ne želi kupovati od nekoga stranicu jer je ime zauzeto već.

RIDER32
22-05-2010, 14:06
S:? Vidis totalno sam smetnuo to sa uma. Uspio si naci propust. hehe.
To su napravili kako bi igra bila dinamicnija (I vecina novih igara ima isti taj princip autoheala.) Iako su mogli staviti medica u timu ili prvu pomoc u ruksaku da si sam previjes rane.
hehe al znam na šta si mislio. Skoro sve je napravito tako dobro da se uživiš i cini se skroz realno :)

Sickmanno1
23-05-2010, 00:38
Jedini dugovječni serijal koji nikad nije gubio na kvaliteti je "Petak 13-ti".


LOL

Mirogamemasta
23-05-2010, 07:30
Cak je i Petak 13. imao future u imenu pa vidi sta se desilo.
9Sv8eWDEFsM