PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ping u igri?!



d3m0n
17-05-2010, 11:08
ovako rijec je o HT mostar paketu (BiH) , od 20 GB, brzina 8192 / 512 kbit/s, e sad igram Wolfenstein: Enemy Territory (Slovacki serveri) do nedavno mi je ping bio od 45-55, a sada varira od 42 pa i do 200...kad poraste ping dolazi mi do laga u igri, tako da moram pricekat da se "unormali" da bi normalno mogao da igram jer je u suprotnom nemoguce igrat od laga...i da napomenem da je ova navedena konekcija "podijeljena" na dva PC-a (max download i na jednom i drugom PC-u je oko 800 kb/s) .... u cemu bi mogao bit problem... ?? zna netko ? jeli ovaj ping los za ovu konekciju ?? ne razumijem se bas, nadam se da ce netko pomoci! ;)

E77CC
18-05-2010, 11:16
Tu ti veliku ulogu igra upload... a obicno nasi provajderi nemaju garantovanu brzinu uploada... pa onda ona varira... ili ako neko na drugom kompu razgovara spreko skypa, msn, itd, tu ti nestaje uploada i to ti onda pravi ping...
a moze biti jos milion razloga... evo jedan primjer:
mene je pingalo do ludila , znaci isao mi je ping na counteru do 500, nikako nisam mogao da skontam sta je... i na kraju sam skontao da moj mikrotik kada se kacim wlanom na njega sa uredjaja koji koristi vistu onda dobijam nevjherovatan ping... dok na lanu radi savrseno. Instalirao sam XP i rijesio sve probleme.
Pogledaj ti samo kakvo ti je stanje sa uplodaom kad ti bude veliki ping, ako bude malen upload to je onda zasigurno razlog.

d3m0n
24-05-2010, 13:02
Tu ti veliku ulogu igra upload... a obicno nasi provajderi nemaju garantovanu brzinu uploada... pa onda ona varira... ili ako neko na drugom kompu razgovara spreko skypa, msn, itd, tu ti nestaje uploada i to ti onda pravi ping...
a moze biti jos milion razloga... evo jedan primjer:
mene je pingalo do ludila , znaci isao mi je ping na counteru do 500, nikako nisam mogao da skontam sta je... i na kraju sam skontao da moj mikrotik kada se kacim wlanom na njega sa uredjaja koji koristi vistu onda dobijam nevjherovatan ping... dok na lanu radi savrseno. Instalirao sam XP i rijesio sve probleme.
Pogledaj ti samo kakvo ti je stanje sa uplodaom kad ti bude veliki ping, ako bude malen upload to je onda zasigurno razlog.

http://www.speedtest.net/result/824381163.png

ovakvi su rezultati na speedtest. a sto se tice win. koristim XP Pro...opet mi ovo nist ne govori...