PDA

Pogledaj cijelu verziju : Radi se Rollercoaster Tycoon film



IgGy
14-05-2010, 16:09
U ovom prilično sporom danu za vijesti, doznajemo kako je Sony Pictures Animation kupio prava za "Rollercoaster Tycoon". Sony Pictures Animation tako navodno radi hibrid live akcije i CGI-a i recimo da doista nemamo pojma što Sony namjerava napraviti s Rollercoaster Tycoon franšizi. I dok smo i sami doista veliki fanovi ovog tycoon naslova, nekako ne vjerujemo da je Rollercoaster Tycoon baš prava podloga za film.

Raz
14-05-2010, 16:19
Već sam pomislio da mi je oštećen vid i da sam krivo pročitao.

Ah, reakcija na vijest - :rotfl:

Scourge92
14-05-2010, 16:22
I ja sam isto to pomislio, da nevidim dobro, ali i nakon 10og čitanja i dalje isto piše
Anyhow, ne razumijem kako su iz tycoon igre dobili podlogu za film, ali valjda ćemo i to uskoro vidjeti

Feanor
14-05-2010, 16:22
Vjerovatno bude neka obiteljska komedija, di hrpa klinaca sjedne na coaster i odvede ih u magični (I'm womiting rainbow) svijet ili svijetove, a sa Rollercoaster Tycoon-om nece imat nikakve veze, osim što bi jim carey ili robin williams mogao biti vlasnik zabavnog parka.... Nešto tak, glupost.

Aral
14-05-2010, 16:31
Vjerovatno bude neka obiteljska komedija, di hrpa klinaca sjedne na coaster i odvede ih u magični (I'm womiting rainbow) svijet ili svijetove, a sa Rollercoaster Tycoon-om nece imat nikakve veze, osim što bi jim carey ili robin williams mogao biti vlasnik zabavnog parka.... Nešto tak, glupost.
+1

A opet, možda nas iznenadi. Moram priznat da mi je to fakat čudno...

Raz
14-05-2010, 16:34
Znam da radim grijeh i da ću se morat ispovijedat, ali...

Želim da Uwe Boll radi na filmu!

Sickmanno1
14-05-2010, 17:53
hahahaha