PDA

Pogledaj cijelu verziju : Današnji klinci se ne znaju igrat!



Outmind
14-05-2010, 12:45
Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje. I ne govorim ja sad tu o nekim 15-godišnjim klipanima, nego o klincima od 7 do 10 godina. Mislim da, kad se nekaj stvarno desi, nitko se neće ni obazirat kad cijelo vrijeme vrište. Bio sam i ja klinac, doduše već je ipak neko vrijeme prošlo, no sjećam se da sam se sa 8-9 godina igrao s frendovima konstruktivno - ne znam, izmišljali smo šifrirane poruke, gradili baze, igrali se kojekakvih xmena centurionsa i kaj ja znam kaj sve ne xD. Ugl, poanta je u tome da je to onda sve imalo nekakvog smisla. Možda je tu s moje strane doza nostalgije, no mislim da to ne utječe na objektivnu činjenicu da ti klinci ništa ne rade (dobro ajd, vrhunac organizacije je ak odu igrat nogomet svake prijestupne).

sickpetey
14-05-2010, 13:15
Jbg svaka generacija je drugacija..ali sad klinci psuju i bahati su kao đavo..pobogu bebe od 2 godine vec govore "pusi kuvac " i tako O.o daj ajde ja se nisam usudio psovati do 10ete jer da mi je stari znao ubio bi me..a doma nisam smio izustiti posvku do 18este XD.

Igranje..to treba slati na selo malo pa da se igranje svodi na trcanje okolo i pizdarije,nije da če nešto ubiti energije uz tv i komp :P

Death By Sexy
14-05-2010, 13:17
Jbg svaka nova generacija je sve lošija..

fiksd

Lošost od 92. nadalje. LOŠOST!

NISU ONI VIDLI RATA! ZATO!

Sickmanno1
14-05-2010, 13:25
Da..zbog rata xP

Nemaju oni takvih problema kao npr moji frendovi i ja koji smo danonocno morali cuvati zaobilaznicu od napada srba :rotfl:

Aral
14-05-2010, 13:35
Ja znam da smo se mi ko klinci igrali lovice, skrivača, ledene babe te najpopularnije - rata :) 10m od ulice je jedna poveća šuma, znalo nas se skupit 20 i onda smo od jutra do mraka tamo čamili.

Danas pak, od klinaca, čuješ samo dernjavu, vrištanje, lupanje, uglavnom niš pametno. Žalosno.

cham3leon
14-05-2010, 13:51
Ne bih znao stvarno reći da li se današnje generacije znaju igrat, jer im ne mogu ući u glavu, jelte. Tko zna, možda se zabavljaju, ali ako su iz dana u dan zatupljeni raznim glupostima koje im sprečavaju kreativnost, to ne valja. Sjećam se kad sam s frendom (taman kad su pokemoni postali hit u lijepoj našoj) izmislio cijeli jedan board game sa pokemon žetonima čisto zbog toga što smo ih imali tonu, a igra koju su napisali na pakiranju smokija u kojem se to dobivalo je bila blago rečeno retardirana.
S time da je taj board game već graničio sa pen & paper RPG-om, i sjećam se da nam je to bilo tako jako zabavno u to doba. Možda bi nam i dan danas bilo xD

SkunK
14-05-2010, 13:58
Jedino što mene muči je da današnje generacije, pogotovo u osnovnoj rade velika sranj* što više nije ograničeno na razbijanje i tučnjavu već i na teže prekršaje - i maltene ih "maze". Osobno sam vidio dečka u osnovnoj koji je krao marende, razbio 4 prozora, kucao profesorima na vrata, stavljao igle učiteljima na stolicu i bacio stolicu kroz prozor i nije mu bilo ništa.

Ja sam u osnovnoj sa ekipom odbijao ići van na odmor kad mi se nije dalo nego bi išli na drugi/treći kat i igrali se lovice za što smo redovno išli kod defektologa i kupili šamare.

Što se igre tiče, neznam previše...da sve se svelo na neku histeriju jer imaju previše toga, ali nemogu reći da smo mi bili puno bolji u tom pogledu, ali barem je bilo ono "boys will be boys", od toga da sam frendu zacjepao šišarku u glavu pa do zejba**** ljudi po kućama...

Systematic Reverse
14-05-2010, 14:19
ja sam u osnovnoj iglu imao u veni vec :(

Aral
14-05-2010, 14:20
U biti ja sam u osnovnjaku krao stalno u jednom dućanu s frendovima, oni su zašrehali prodavačicu a ja sam punio džepove :) Al opet, to nema veze sa igrom ^^

Electromaster
14-05-2010, 14:22
Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje.
Jesi li ikada pomislio da su nekome tko je promatrao sa strane igre koje si ti igrao kao klinac izgledale isto tako? :)
Inače da, slažem se da su klinci danas nenormalno bahati, ali opet, stariji uvijek tako govore o mlađima...

croat1gamer
14-05-2010, 14:25
Its all a matter of good manners.

SkunK
14-05-2010, 14:27
ja sam u osnovnoj iglu imao u veni vec :(


A mi smo gutali bombone XD

Kid A
14-05-2010, 14:31
ja sam u osnovnoj iglu imao u veni vec :(
+1

SkunK
14-05-2010, 14:34
Dakle nisam ja jedini nosio sunčane naočale u popodnevnoj smjeni u školi :D


Ma nisu oni igrali NES/SNES da vide što je frustracija i STFU od starog kada se dereš, bum tres šamar i plači u kut sobe pa se nećeš bahatiti :D

flander
14-05-2010, 14:36
@ Death By Sexy lol kakve rat ima veze, ja sam 88' godište ni rata vidio ni mirisao, presjedio sam to cijelo vrijeme u podrumu i opet sam imal dobro djetinstvo

bilo nas je cca 12 u susjedstvu, sad su se svi razašli, jebiga odrasli smo, ali bilno nam je super, uvijek bi recimo našli neš, lovice,skrivača itd itd, lopti je fala bogu bilo uvijek za bilo kaj, imali smo ogromno dvorište + vrt kroz koji si mogal trčat maratone, znali smo si olimpijadu organizirat xD bilo nam je dobro, i onda kad bi došlo neznam 19:30 svi bi se razišli u kuće na neznam pokemone,štrumfove itd itd, poslije toga opet van i do 22:00 bi bili na cesti i družili se

to se ponavljalo iz dana u dan, naravno tukli smo se, al to su bili fajtovi tipa "tata on me je lupio..." malo bi se pošibali i opet za pola sata koda se niš nije desilo

ova tehnologija je u moje djetinstvo došla sa prvim plejstejšnom, al ono jest da smo igrali, ali opet smo znali svakojake pizdarije delat...

sve ovisi u kakvom društvu odrasteš, meni je bilo dobro i uvijek se pospikam sa ekipom kad se vidim kako nam je dobro bilo

a što se današnje djece tiče, to da, bahato da bahatije nemre bit, ja osobno starijem dečku nisam smijo ni pogeldat odma šamar iza uha, fakat smo se bojali starijiš školaraca, ali danas, to je neobjašnjivo

dobacivanja,vrijeđanja, ma strahota...a baš to kaj Reiko kaže nesmiješ im ništa, brani ih kvazi zakon o djeci, mene je stari znal našibat da nisam mogal pričat kad bi neku pizdariju napravil, nedo Bog da bi mi to došlo na pamet ponovit hehe

:D

Outmind
14-05-2010, 14:37
Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje.
Jesi li ikada pomislio da su nekome tko je promatrao sa strane igre koje si ti igrao kao klinac izgledale isto tako? :)
Inače da, slažem se da su klinci danas nenormalno bahati, ali opet, stariji uvijek tako govore o mlađima...

Jesam, i, osim ako se radilo o igranju rata, nikako im ta naša igra nije mogla tako izgledati.

la50
14-05-2010, 14:38
LoL igranje rata je bila najbolja igra ono ikada :D,tu blizu mene se najćešće igrala noću...kad sam ja bio u toj dobi dok se igralo rata radili smo baze od kartonskih kutija a pojavom onih pušaka na žute one plastične okrugle metkiće igra rata je bila još bolja.
A današnja djeca/mulci samo zajebavaju,evo upravo tu neka dva klinca svaki dan urliču i plaču pod prozorom,neznaju šta će radit.Mislim da ponestaje mašte u ovoj današnjoj djeci.
Btw strava stvar za igranje su bile lego kocke,a o tome nemoram ništa govoriti.
edit: 92 godište FTW

Arbiter of Change
14-05-2010, 14:44
Ja samo čekam da sad ulete Gwin i Wiking sa spikama "svi ste vi smalltime, kad smo mi bili djeca [insert lovačku priču]". :)

SkunK
14-05-2010, 14:45
Mda i mi smo se tog igrali, samo više hardcore style...dakle pun sanžer onih žutih metaka i deri...samo je problem bio da te ne zdifi u oko pa smo se sjetili da treba nekakve naočale imati pa smo svi furali nešto tako...

Nezanm ako netko zna no postojao je jedan magnum-like pištolj koji se pak punio gumenim mecima, "Kondor" se zvao... e time sam šibao...

U to vrijeme nije niti bilo toliko zabetonirano kao sada, bilo je prostranstva... mene su čak jednom "zarobili" a moj vod otišao glavom bez obzira pa me neprijatelj ljepo zavezao za drvo.

Sljedeće godine mi je rođak koji je u to vrijeme živio u engleskoj donio baš pravu igračku/minobacač koji je imao baš žute kuglice koje bi išle desetak metara u zrak i padale ko' tromblon na zemlju. Pa se ljepo osvetio kada smo se ponovo igrali, pozicinirao se na jednu uzvišicu i trpaj HQ ko lud :XD

Sve je bilo dobro dok nam to nije bilo dovoljno pa smo počeli "minobacač" trpati kamenjem i mlataranje kundakcima :XD

Što se tiče mlaćenja Flanderu..hm.. ne sjećam se da me previše ko malog stari znao namlatiti, dobio bi šamar-dva i nogom u dupe ako bi stvarno nešto napravio i to ponavljao (prvi puta samo warning :)) ali znam da sam ga u 1. srednje poslao u pič** materin* e i onda me tako odvalio da sam odletio preko kuhinjskog stola :D

jbg starci su bili više-manje liberalni (sa primjesama konzervativaca :D) ali je stari znao tko je gazda u kući.

Devil Dog
14-05-2010, 14:49
Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje. I ne govorim ja sad tu o nekim 15-godišnjim klipanima, nego o klincima od 7 do 10 godina. Mislim da, kad se nekaj stvarno desi, nitko se neće ni obazirat kad cijelo vrijeme vrište. Bio sam i ja klinac, doduše već je ipak neko vrijeme prošlo, no sjećam se da sam se sa 8-9 godina igrao s frendovima konstruktivno - ne znam, izmišljali smo šifrirane poruke, gradili baze, igrali se kojekakvih xmena centurionsa i kaj ja znam kaj sve ne xD. Ugl, poanta je u tome da je to onda sve imalo nekakvog smisla. Možda je tu s moje strane doza nostalgije, no mislim da to ne utječe na objektivnu činjenicu da ti klinci ništa ne rade (dobro ajd, vrhunac organizacije je ak odu igrat nogomet svake prijestupne).


U potpunosti se slažem, probudim se kasno ujutro, vani djeca vrište koda ih kolju, al stvarno, to je nemoguće za izdržat, poželim izić van i gađat kamenjem da se udalje od moje kuće :kill:

Aral
14-05-2010, 15:00
Mi smo curama pišali u kučicu koju su si napravile od sijena, nakon toga smo pobegli a onda su one fino došle i legle. A di smo mogli smo manjim klincima uzimali bicikle i trgali ih. Uuuužas.

Forengner
14-05-2010, 15:12
Ma kradja je jos i dobra pema onome sto se desava od skoro.
Ustajem,(blah dorucak blah kafa blah web) i krenem da listam novinem,-u kini kolapsirao rudnik 500 ljudi kaput,ovo morbidno ono morbidno,ali bacim pogled na sledecu stranu=ubio druga posle svadje u vezi neke devojke...AJME!Dodjavola ali ja se ne secam da sam ja tako nesto radio,mislim ono,jes,bilo je tuca,bas opakih,ali da nekog ubijem.Com on.Drugi uzasan naslov=Ucenici te i te skole,lancima i nozevima napali druga koji ih je pobedio u counter-strike-u.Ok to je prevrslio svaku meru.Shvatam draz pobede,ali...jednostavno nemam reci u vezi ponasanja mladjanih osoba. :thumbs1:

SkunK
14-05-2010, 15:19
Ma ima toga, pa sigurno je najmanje 3 puta (dok sam još išao) u mojoj školi netko potegnu skakavca na nekog... i što je najbolje ne zbog djevojke nego zbog kluba, nacionalnosti, kvarta ili nečeg četvrtog.

Forengner
14-05-2010, 15:28
Dont make me start...vidim klince pricaju,(sin mog druga ide u skolu pa ga ja ispracam. :thumbs1: ).Ubrzo,sva deca izasla za pauzu,sve oke,svi srecni,kad ono drugov mali izlazi poslednji,uplakan,pitam ga sta mu je bilo,(4 razred for gods sake) ispricam mi on sto se zbilo,kad ono,nesto sto me toliko iznerviralo,da nemam reci!-drug mi je iz makedonije,ja tamo idem svako malo,bla bla,kad rece mi on,tukli ga jer je makedonac?Za ime boga zasto?!Taj los uticaj se prenosi s roditelja na decu,ja sam to nekako resio i mali vise nije imao problema,ali ne mogu da zamislim da se nesto tako desi mom detetu..

Death By Sexy
14-05-2010, 15:43
@ Death By Sexy lol kakve rat ima veze, ja sam 88' godište ni rata vidio ni mirisao, presjedio sam to cijelo vrijeme u podrumu i opet sam imal dobro djetinstvo

LOŠE JER: ŠALA. :(

Btw. klinci danas nemaju kulture, a sve je to posljedica ovih internetova i roditelja i naravno NEDOSTATKA RATA :eyebrows:

flander
14-05-2010, 15:46
šala boli glava :bravo:

bezimeni
14-05-2010, 17:55
Kad sam ja bil klinac mogu se "pohvaliti" da smo stvarno bili maštoviti. U predahu između igranja partizana i švaba glavna zanimacija je bila napraviti neko sranje .Gađanje kamenjem sa ekipom iz susjedne zgrade je znao biti pravi rat , paljenje vatre bilo kada i bilo gdje , luk i strijela , špriherice , tuče oko pikula ,gađanje prolaznika sa sirovim jajima ili vrećicama punim vode , pucanje karabitom pred kraj godine....jednom smo sa starijom ekipom potpalili limenu bačvu od 200 litara u koju smo stavili grumen karabita i onda se popišali u nju .Potpalili ju štapom od dva metra a kanta je odletila desetak metara u zrak :D .

Mislim da su današnji klinci ipak "malo" pametniji i manje bahati :D .

Deadwalker
14-05-2010, 17:59
Kad sam ja bil klinac mogu se "pohvaliti" da smo stvarno bili maštoviti. U predahu između igranja partizana i švabaSglavna zanimacija je bila napraviti neko sranje .

Mi smo se igrali ustasa i partizana. Al ono, bitno da smo znali sta su koji bili... :D
Joj, dok se sjetim svojeg djetinjstva. Radili kucice u sumi, previse nogometa, gadanja ptica sa zracnicom( :D ), paljenje guma i da ne nabrajam dalje...Inace nisam primjetio da su klinci nesto nemastoviti danas. Barem u mojem susjedstvu, djeca se stvarno lijepo vani zabavljaju i bas ih je gust nekad gledat. :)

Rang€r
14-05-2010, 18:44
ja kad sam bio klinac sam igro dotu, a današnji.. sramota :(

Grim
14-05-2010, 19:00
Nema nešto prevelike razlike, po ovome što po kvartu vidim, i kako gledam moju braću, vrlo se slično igraju. Npr. također se igraju rata, ali to nije kao kada sam ja bio klinac, partizani, švabe ono, ovo. Oni imaju plastične replike pravih oružja + lasere i takve stvari, tako da mislim da je ustvari njima puno zabavnije (iako ono, ja sam se ludo zabavljao iako je većina toga bila mašta), jedni su policajci, drugi teroristi i tako to. Plus to što sada imaju gaming.

Danas me najviše smeta izloženost seksualnog sadržaja klincima. Zbog kojeg vraga bi moj brat od 8 godina trebao znati koji vrag je sex. Zbog kojeg razloga bi se djevojčice od 10 godina odijevale u minice, štikle i slično. Vidjeti prizor kako se bare curica i dječak od 9-11 godina je... neprihvatljiv. Mene bome tih godina nisu zanimale takve stvari, niti su mi se cure činile kao... seksualni objekti.

SkunK
14-05-2010, 19:05
Hmm... mi smo se igrali HV-a protiv četnika, ne sjećam se da smo igrali ovo sa švabama, partizanima i ustašama samo je bilo teško bili odlučiti tko će biti HV jer su svi htjeli to biti pa smo se klali oko toga :D

Mi smo isto pucali karbit i "na ključ" ali kratko vrijeme jer su već petarde bile u modi.

Onda je i počelo pušenje i cuganje, pa su nam te kućice i skloništa "iz rata" dobro došli za mirnu oazu :D

Forengner
14-05-2010, 19:13
Meni i mojim drugovima je najlepsi vid 'decacke' zabave bio odlazak u bioskop i gledanje akcionih filmova,+znali smo se igrati James-a Bonda.Ko god da je bio James,odjednom je postajao neverovatno popularan medju curama :).

Sonic_Moronic
14-05-2010, 19:16
Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje.
Jesi li ikada pomislio da su nekome tko je promatrao sa strane igre koje si ti igrao kao klinac izgledale isto tako? :)
Inače da, slažem se da su klinci danas nenormalno bahati, ali opet, stariji uvijek tako govore o mlađima...

Moje mišljenje.

Ali ipak, FALI IM RATA. I zlostavljanja od strane roditelja. Ah, kvalitetno djetinjstvo. 8)

Mirko L
14-05-2010, 20:52
Jedino što mene muči je da današnje generacije, pogotovo u osnovnoj rade velika sranj* što više nije ograničeno na razbijanje i tučnjavu već i na teže prekršaje - i maltene ih "maze". Osobno sam vidio dečka u osnovnoj koji je krao marende, razbio 4 prozora, kucao profesorima na vrata, stavljao igle učiteljima na stolicu i bacio stolicu kroz prozor i nije mu bilo ništa.

Ja sam u osnovnoj sa ekipom odbijao ići van na odmor kad mi se nije dalo nego bi išli na drugi/treći kat i igrali se lovice za što smo redovno išli kod defektologa i kupili šamare.

Što se igre tiče, neznam previše...da sve se svelo na neku histeriju jer imaju previše toga, ali nemogu reći da smo mi bili puno bolji u tom pogledu, ali barem je bilo ono "boys will be boys", od toga da sam frendu zacjepao šišarku u glavu pa do zejba**** ljudi po kućama...

Nije to ništa, ovog lika iz bratove (osnovne) škole su bannali jer je svim profesorima psovao boga, majke, razbijao sve živo i slično.
Da ne spominjem da je ukrao više motora od onog lika iz GTA.

Ozbiljno, sada ide u dom ili nešto.On je 8. razred.
A s njim je ever so popular sedmaš kojeg zbog težine nisu primili u prvi razred (>15 kg), lik sada ima nešto tipa 1,4 metara i ima bandu s kojom maltretira ljude, pljačka, krade i što sve ne.

Isto tako, brat mi je sedmaš a likovi iz prvog razreda im psuju i sve živo.
Bokte, kad sam ja bio prvi osnovne, gledalli smo osmaše i sedmaše sa strahopoštovanjem :)

Raz
14-05-2010, 20:54
Vjerujem da smo svi radili sranja, no mislim da smo mi to radili većinom iz zabave, dok današnji klinci to rade samo da napakoste nekom... neznam, bar sam ja stekao takav dojam.

Feanor
14-05-2010, 20:58
Jedino što mene muči je da današnje generacije, pogotovo u osnovnoj rade velika sranj* što više nije ograničeno na razbijanje i tučnjavu već i na teže prekršaje - i maltene ih "maze". Osobno sam vidio dečka u osnovnoj koji je krao marende, razbio 4 prozora, kucao profesorima na vrata, stavljao igle učiteljima na stolicu i bacio stolicu kroz prozor i nije mu bilo ništa.

Ja sam u osnovnoj sa ekipom odbijao ići van na odmor kad mi se nije dalo nego bi išli na drugi/treći kat i igrali se lovice za što smo redovno išli kod defektologa i kupili šamare.

Što se igre tiče, neznam previše...da sve se svelo na neku histeriju jer imaju previše toga, ali nemogu reći da smo mi bili puno bolji u tom pogledu, ali barem je bilo ono "boys will be boys", od toga da sam frendu zacjepao šišarku u glavu pa do zejba**** ljudi po kućama...

Nije to ništa, ovog lika iz bratove (osnovne) škole su bannali jer je svim profesorima psovao boga, majke, razbijao sve živo i slično.
Da ne spominjem da je ukrao više motora od onog lika iz GTA.

Ozbiljno, sada ide u dom ili nešto.On je 8. razred.
A s njim je ever so popular sedmaš kojeg zbog težine nisu primili u prvi razred (>15 kg), lik sada ima nešto tipa 1,4 metara i ima bandu s kojom maltretira ljude, pljačka, krade i što sve ne.

Isto tako, brat mi je sedmaš a likovi iz prvog razreda im psuju i sve živo.
Bokte, kad sam ja bio prvi osnovne, gledalli smo osmaše i sedmaše sa strahopoštovanjem :)

Bogami, mi smo slučajno osmašima izbrisali imenik kad smo bili u petom osnovne, pred kraj polugodišta... Cijeli razred je dobio ukor, i svima su morali doći roditelji. Tko bi rekao da soda bikarbona i mineralna voda promućkane u kinder jaju stvaraju kiselinu koja briše tintu... :)

Kvothe
14-05-2010, 22:21
šala boli glava :bravo:
To se rimuje.

Outmind
14-05-2010, 22:28
Sjećam se kako je lik iz razreda u osnovnoj jednom profi iz matematike opsovo mater jer ga je srušila. No to je onda bio šok - žena u šoku, mi svi u šoku, cijelo sranje nastalo oko toga... A to je bilo pred samo 10 godina...

Constantine
14-05-2010, 22:34
pa nije ni danas drukcije,to bi i mene i cijeli moj razred zasigurno sokiralu,tako da ne vidim na sto ciljas.

SkunK
14-05-2010, 22:37
Ma mi bi u školi potegli jedan na drugog šake, nije bed dogodi se i onda poslje za 10 minuta skupa na cugu :D

Danas je to na nekom novom levelu. I crtani suxaju tbh.

sickpetey
14-05-2010, 22:41
Znači riješenje je da djecu šaljemo u vojsku?lol

@Grim-slažem se s tobom makar kad su u pitanju moje sestre još uvijek razmišljam o kupnji palice ako još jednog lika vidim blizu svoje kuće dok nisu barem 17 god stare XD.E da su samo štikle i minice.Majke mi ako budem imo kćer to ide u privatnu žensku XD ili pod ključ i privatni profesori heh

hacker
14-05-2010, 23:03
Ah, igranje lopova i pandura prek cijelog kvarta FTW! I one plastične puške pa smo onda dvorište jedne zgrade iskoristili kao betlfild. Pun pod onih žutih metkića :D Danas ni traga tome.

Inače, u kvartu ima jedan mali bahati koji se aspolutno svima bahati, al je već puno puta pobrao od starijih.





Lošost od 92. nadalje. LOŠOST!


Nije istina.

Axwell
14-05-2010, 23:22
Neznam kod mene djeca uope više nisu vani nego na kompu,transformerima bob graditelju i ostalim pizdarija na teveu...Pa di ti mulci troše mladost?Kao mulac mi smo se igrali rata,gadjali sa brda aute(šiškama),radili dišpete okolo pa bi nas susjedi lovili,krali voća,radili kućice u pripizdni,pravili luk i strijele od suncobrana,tukli se,skakali u potoke...Ma sve same pizdarije...O jebemti današnju mladost.

Death By Sexy
14-05-2010, 23:28
Lošost od 92. nadalje. LOŠOST!


Nije istina.

Pretpostavljam da si ti jedan od...spomenutih... loših. POSTOJE IZNIMKE.

Disclaimer: Ne postoje.

Dodisclaimer: Kak sam nabrijan danas.

sickpetey
14-05-2010, 23:34
NE MALTRETIRAJ MOJE OCI SA SITNIM SLOVIMA DAMIT

Death By Sexy
14-05-2010, 23:36
SIGURNO SU MLADE OČI - OD 92. PA NADALJE :eyebrows:

sickpetey
14-05-2010, 23:37
Ne od 91

Death By Sexy
14-05-2010, 23:39
FFFFUUUUUUUUUUUUUU-


:*

sickpetey
14-05-2010, 23:40
Na dan kad je zvezda postala prvak Europe

angel eye
14-05-2010, 23:42
Danas kad prolazim pokraj ljuljačka sve je prazno, a sjećam se kad sam bila malena morala sam čekat red i po pol sata, da se druga djeca odigraju -.-" Nema više kućica na drvetu, ni nećeš vidjet djecu kako se penju po stablima...

Mi smo se igrali skrivača, rata, (pošto sam živjela na selu, ja i seka jedine cure i hrpa dečiju --> ako se želiš nekako igrat, moraš se igrat rata xD) radili praćke, kućice, radili piz*arije i other stuff ... a na komp sam se tek počela igrat 5-6 osnovne, tako da sam proživila kolko tolko normalno djetinjstvo :D

A današnja djeca su sva pod staklenim zvonom, nemoj ovo nemoj to, ozlijedit ćeš se ...... a da ne pričam o opijanju i sexu u osnovnoj školi :(
Kao da svi žele biti odrasli... fools

edit: jbt, dok sam napisala post, utukli ste koju stranu xD

sickpetey
14-05-2010, 23:44
Komp sam dobio sa 15 godina hehe..sjecam se kad sam bio mali stalno po placu...ponekad i krali malo po konzumu i radili pizdarije al sve malo..a na subotu na placu bi nas stalno polio lik sa šmrkom dok je cistio lol

Macolla
14-05-2010, 23:46
Potpis na sve receno! Iako nemoze se ta bahatost odredit recimo kao sto ste rekli od 91. godista ili bilo kojeg drugog. U svakoj generaciji ima onim balvana a ima i dobrih ljudi jedino sto se njihov broj smanjuje! Ja sam uvijek birao svoej drustvo tako da sam imao lijepo djetinjstvo. Naravno kao klinac zurio sma odrasti ali kad bi se obahatio samar bi mi bio priljepljen! :)

Arbiter of Change
14-05-2010, 23:47
Biti će zanimljivo čitati što će današnja djeca pisati kad odrastu.

sickpetey
14-05-2010, 23:48
Tj ako budu uopce pratili na satu kada se bude pisalo

Macolla
14-05-2010, 23:49
Mamu im jebem ignorantnu, gdje ovaj svijet ide?

Arbiter of Change
14-05-2010, 23:51
Tj ako budu uopce pratili na satu kada se bude pisalo
Znao sam da je dati djeci neka posebna prava bila ogromna falinka. :(
inb4 Sonica, dječjeg pravobranitelja.

SkunK
15-05-2010, 00:58
Ja sam prvi PC dobio sa 6 pa me to nije omelo da se igram vani...

Što se tiče "staklenog zvona", yeah slazem se... ne sjecam se zapravo da sam i govorio kao mali da idem negdje ili ako ću ići... a i većinu vremena sam provodio bez staraca jer su radili tako da ono, nisam siguran ako su previše marili, a ako jesu onda su smatrali da je okolina relativno sigurna.

Jopax
15-05-2010, 01:08
Hijao kakva ste vi sranja radili, sve vas u dom poslat, doduše mi nismo bili pretjerano bolji al opet, sjećam se da smo upropastili pola gradilišta jednoga kad smo ga poplavili njihovom česmom, sve da bi dobili efektno more oko hrpe pijeska na kojoj smo se igrali(to je meni i jednom frendu bila glavna zanimacija, doslovno smo dane provodili u pijesku), ostalo su bila istraživanja podruma homemade bakljama, gonjanje mačića po navedenim podrumima, pentranje po ruševinama, logori i slične stvari.
A ovi današnji i nisu nešto bolji, bar u ovom kvartu, jedino što rade je šutanje lopte u zid, također se sjećam kada me u prolazu kao "banda" dječurlije od 7-10 godina onako upitala ej ti, za koga navijaš zrnjiski ili velež(mislim da je taj dan utakmica bila), i to kako je jedan od njih to rekao malo je falilo da ga zviznem nogom, govna mala bahata.
Što se tiče rodbine, jedino se imam brinuti o mlađem rođaku, ali na dobrom je putu, skače okolo, voli se mlatiti(iako me do sad nije pobijedio(osim možda kad skupi još 3-4 saveznika)), voli nasilje(za ovo sam kriv, ne davati djeci da igraju AvP) i vjerovatno gleda previše crtanih filmova, ali ništa strašno :D

###DK###
15-05-2010, 09:15
Da, prije je to bilo drukčije, kako se meni čini. Pošto živim na selu, bilo je mjesta za igru.
Nas 10-15 iz susjedstva bi uvijek bilo zajedno. Ono, čim ustaneš u 9-10 sati ideš automatski kod prijatelja, čekaš dok se svi ne okupite, pa visite negdje po cijeli dan. Nogomet, skrivači, igranje rata, sve je to bilo zakon. Ono, nikad dosadno, i dakako, tu i tamo tučnjava.
I da, čekanje da se napravi neka pizdarija. :D

Sjećam se kad smo lovili gundelje. Krvi ti, ako to nije nešto najzabavnije, onda ne znam šta jest. Ono, uloviš cijelu teglu i zaspeš nekome za vrat. :D
Danas su djeca drukčija. Puno je to bahatije. Kako netko već reče, prije starijima nisi smio prkositi. Danas naiđeš pored klinca od 10 godina, on ti opsuje mater ili nešto. Ono, jbt.

Mirko L
15-05-2010, 12:22
A današnja djeca su sva pod staklenim zvonom, nemoj ovo nemoj to, ozlijedit ćeš se ...... a da ne pričam o opijanju i sexu u osnovnoj školi :(



Lol, contradiction much? :P

Ah, ja sam se samo s bratom nešto igrao, ali rođak mi je pričao kako je to prije bilo na selu.
Igrali se rata, superheroja...svi ostali imali figure, on ih radio od papira i prodavao likovima :)

Onda vojnika, ma svega živoga.

Sonic_Moronic
15-05-2010, 12:29
Ne kužim pola postova u ovom topicu, djeca ne valjaju jer ne rade sranja po cijelom mjestu sa ekipom?
Ja sam radije ostao kod kuće i gledao crtiće, ništa mi ne fali.

Mirko L
15-05-2010, 12:39
Dobro, ni ja se ne slažem s tim divljanjem, to mi je bolje što ne rade gluposti takve, ali ono, bahatost, sve živo...
Nije da su ono dječje nestašni, kako bi se reklo, nego baš zločesti.

Al sad zato ovi ~1. srednjeg se debiliraju, čitam baš jučer ovoj na statusu da su ona i njena neka kul prijateljica razbile nekog ženi prozor i gađale nešto i hahaha presmješno sve.

Izbrisah je.

sickpetey
15-05-2010, 12:56
Djeca vandaliziraju sad jer znaju da im se nemre nis dok nemaju 18...treba malo postroziti zakon za to al jbg..preslobodni su i nikog ne repektiraju i misle da su svu pamet svijeta popili,svi su se zajebavali dok su bili mali ali nismo bas razbijali tidju imovinu ili maltretirali starije ljude

Systematic Reverse
15-05-2010, 13:36
Dakle nisam ja jedini nosio sunčane naočale u popodnevnoj smjeni u školi :D


xd

Sonic_Moronic
15-05-2010, 13:53
Ja sam jednom razbio neki prozor kamenom, ali osim toga, sve super. :)

Maloki
15-05-2010, 13:58
Al sad zato ovi ~1. srednjeg se debiliraju, čitam baš jučer ovoj na statusu da su ona i njena neka kul prijateljica razbile nekog ženi prozor i gađale nešto i hahaha presmješno sve.

Izbrisah je.

Tako je, pokazao si ti njoj time što si ju pobrisao!

Za takve stvari prvo saznaš kome su oštetili imovinu i onda ih prijaviš.

Mirko L
15-05-2010, 16:38
Ma da.
Prvo, nikad ne pričam s njom, jedna je od onih koji te dodaju pa nikad ne uspostave kontakt s tobom, baš sam je prije toga htio pobrisati.

Nebi li bilo sumnjivo da tražim broj ulice i kome je razbilo prozor?
Uostalom, mislim da ni one ne znaju, da je bilo random.

I drugo, vjerojatno bi me jedni od njenih badass prijatelja istukli :(

Rang€r
15-05-2010, 23:23
to ti je zato što si ateist

Herr Schnitzel
15-05-2010, 23:31
Dok sam ja bio klinac od 8-10 godina, svi smo gledali starije razrede sa strahopoštovanjem, a psovanje nam nije padalo na pamet. Danas je situacija nešto drukčija. I ovo nije memory-biased, doista se nije mogla čuti psovka među nama do kojeg 6.-7. razreda, kad je to postalo kul.

cham3leon
16-05-2010, 18:24
Ali što bi tome moglo biti razlog nego nedostatak discipline?

bornathepicek
16-05-2010, 19:51
Ja sam jednom razbio neki prozor kamenom, ali osim toga, sve super. :)
Ja sam jednom punom nogom okinuo loptu i probio dva stakla...
Za dva tjedna sam našo loptu na igralištu, neko ju uzo iz škole i zaboravio ju na igralištu. Now thats what i call luck! :D

Constantine
16-05-2010, 19:59
ja sam se nagurivao sa nekim i zavrsio u prozoru.

Korpse
16-05-2010, 21:49
I generacije prije vaše generacije su govorile za vas. Tako će ova sada generacija koja se ne zna igrati govoriti za neku generaciju poslije njih.

Anarion.Umarth
16-05-2010, 21:51
Samo šta sad sve ide u novine.

TeraBajt
17-05-2010, 15:02
tolko sam nemastovit da se samo jebem i spavam.

FaTaL_mRkvA
17-05-2010, 23:16
tolko sam nemastovit da se samo jebem i spavam.
Ja samo spavam. :(

blood4me
22-05-2010, 21:28
aaa zuti metci... pa onda onih policajaca i lopova, pa skrivaca po mrklom mraku, pa igranja u pijesku; uzmemo neke zdjele pa radimo gradove od toga, ja i moj buraz 3 dana za redom radili grad :pray: penjanje po drvecu.. me wanteh old times :cry:

sickpetey
22-05-2010, 21:31
Žuti meci ili vodeni pištolji i baloni i ostale pizdarije..mjenjo sam odjecu 5-6 puta na dan bogte

BigBongman
29-05-2010, 10:53
Žuti meci ili vodeni pištolji i baloni i ostale pizdarije..mjenjo sam odjecu 5-6 puta na dan bogte

this...i wish i could go back :(

Jašar
30-05-2010, 17:59
Interesantna tema. Mi smo kao djeca obično igrali lovice, skrivača ili žace i lopova...a tu i tamo nekog rata s improviziranim lukovima :) E sad, moguće je da i današnja djeca to rade samo što se to doima kao dreka i urlanje..a možda smo i mi tako izgledali :) S druge strane, već godinama nisam vidio djecu da se "igraju". Više su ko neki čopori :) Ali tko će to znati.

flander
30-05-2010, 20:15
pa onda onih policajaca i lopova,


kod nas samo lopova, niko nije htio bit policajac xD

Assasin`s
31-05-2010, 21:33
Ovi klinci od 7-9 godina su stvarno bahati! Ajde nisam ni ja nešto puno stariji od njih! Ali ipak oni več puše cigarete,ostaju vani do ponoči,gađaju se kamenjem... Ja kad sam imo 9 godina nije mi palo na pamet gađat frenda kamenom! Nego smo se igrali skrivača,lovice,lopova i policajca...

josip_kraš
31-05-2010, 23:51
E čovječe što bi ja dao da se vratim u drugi osnovne, 8 godina unazad, kad se sjetim Pokemona koje sam gledao na crno-bijelom Iskrinom TVu jer onaj u dnevnom boravku nije hvatao NovuTV, pa onih čipsova ili čega već sa žetonima unutra.Imao sam tih žetona toranj.A Pokemon loptu kad mi je stara kuplia osjećao sam se kao direktor svemira.Suze mi dođu.Također pištolji, puške na žute kuglice.Kad bi došao sajam onda smo ih kupovali i municiju.Do sljedećeg sajma bi bio razbijen pa kupi novi.Organizirali bi prave ratove po kvartu s njima.A logori po šumi su posebna priča i krađa dasaka s obližnjeg gradilišta.I ljudi iz obližnjih zgrada kojima se nije sviđalo lupanje i zabijanje čavala popodne dok spavaju.
Sjećam se u petom razredu osmaše nisi smio ni pogledat.Bio je jedan lik (ne znam mu ime) kad bi prolazio svi bi se posakrivali u WC ili gdje god si znao.Pa osmaši bi te doslovno nabijali na nogu sa stepenica ili bi te bacili s njih.Još pogotovo ako si nižeg rasta.Nisam uživao u tom iskustvu ali sam prisustvovao.Pa bilo bi me strah i proći pored starijeg.
Bokte danas doživiš da bacaju petarde po tebi.

BigBongman
01-06-2010, 19:45
E čovječe što bi ja dao da se vratim u drugi osnovne, 8 godina unazad, kad se sjetim Pokemona koje sam gledao na crno-bijelom Iskrinom TVu jer onaj u dnevnom boravku nije hvatao NovuTV, pa onih čipsova ili čega već sa žetonima unutra.Imao sam tih žetona toranj.A Pokemon loptu kad mi je stara kuplia osjećao sam se kao direktor svemira.Suze mi dođu.Također pištolji, puške na žute kuglice.Kad bi došao sajam onda smo ih kupovali i municiju.

hvata me nostalgija :cry:

Karlo_from_Bjelovar
09-06-2010, 17:15
ja nikad necu zaboravit dok sam s frendovima odlazio sa nogometa (igrali smo na igralistu pored osnovne skole), i kad smo prolazili pored ucionica, ja sam taman dosao "iza zida", a neka mali koji je do malo prije gledao udubljeno kroz prozor me pogledala u oci, na što sam se ja "pickasto" zderao ko budala, dok je mali skoro opao sa stolice od šoka... xDD

dok sam ja bio klinac igrao sam diablo... a ova danasnja mladez... ako nema grafiku ko kriza, ne valja... :D

cham3leon
09-06-2010, 17:22
Neka mali koji je gledao, te pogledala...

Wat.

BigBongman
09-06-2010, 19:15
Neka mali koji je gledao, te pogledala...

Wat.

baš to..Wat?

Rang€r
09-06-2010, 19:34
Ovi klinci od 7-9 godina su stvarno bahati! Ajde nisam ni ja nešto puno stariji od njih! Ali ipak oni več puše cigarete,ostaju vani do ponoči,gađaju se kamenjem... Ja kad sam imo 9 godina nije mi palo na pamet gađat frenda kamenom! Nego smo se igrali skrivača,lovice,lopova i policajca...

lol.. di ti živiš? :>

bornathepicek
09-06-2010, 19:43
Dobro da svuda nije tak :<

Karlo_from_Bjelovar
10-06-2010, 11:17
Neka mali koji je gledao, te pogledala...

Wat.

baš to..Wat?
zajeb...

Jopax
10-06-2010, 18:49
Ono što sam zaključio iz većine ovih primjedbi je da djeci fali degeneka, i to onog teškog, mene nisu mlatili ali sam znao šta me čeka ako napravim neko ekstra sranje, a ne ovi današnji balegari ko iz šale psuju roditeljima

BigBongman
10-06-2010, 21:21
Ono što sam zaključio iz većine ovih primjedbi je da djeci fali degeneka, i to onog teškog, mene nisu mlatili ali sam znao šta me čeka ako napravim neko ekstra sranje, a ne ovi današnji balegari ko iz šale psuju roditeljima

imaš pravo...jbt kad bi ja razbio vazu usrao bi se samo od pomisli da ce me nalupat zato sam sada odgojen a ne ko ova đubrad šta je*u sve po spisku starcima a oni se samo smiju...

Assasin`s
11-06-2010, 23:39
[quote="Assasin`s":301yvqrz]Ovi klinci od 7-9 godina su stvarno bahati! Ajde nisam ni ja nešto puno stariji od njih! Ali ipak oni več puše cigarete,ostaju vani do ponoči,gađaju se kamenjem... Ja kad sam imo 9 godina nije mi palo na pamet gađat frenda kamenom! Nego smo se igrali skrivača,lovice,lopova i policajca...

lol.. di ti živiš? :>[/quote:301yvqrz]
U Iraku.

sickpetey
11-06-2010, 23:48
Ono što sam zaključio iz većine ovih primjedbi je da djeci fali degeneka, i to onog teškog, mene nisu mlatili ali sam znao šta me čeka ako napravim neko ekstra sranje, a ne ovi današnji balegari ko iz šale psuju roditeljima

Djeca se vise nicega ne boje...a svi zele ukinuti da se djeci da samarcina..U americi mozes zavrsiti u zatvoru ako si dijete osamaris (cak ak je bilo sta napravio) i tako pocinje biti i u ostalim zapadnim drzavama. "Specijalci" za dječju skrb kazu da se govorom sve moze postici i da ako nedo dragi Bog ošamariš dijete jer je napravio neko ultra sranje da ce ga to samo upropastiti. Mislim ok nije uredu mlatiti djecu i treba se sa djecom pricati ali jbg treba se pokazati da je roditelj autoritet i za neke zajebe djete zasluzuje samarcinu ili ce samo to nastaviti raditi..nisam ni ja presto krasti i raditi sranja dok me moj otac nije uzmlatio ko idiota. Otac mi je znao covjeka imao je kcer kojoj je rekao da se vrati kuci u ponoc.Ona se vratila u 4 ujutro nasto je covjek poludio i dao joj samarcinu. Sljedeci dan dolazi policija i odvodi covjeka. Mala je zvala plavi telefon (imala 15 godina) i rekla da ju je ovaj prebio bez razloga....

cham3leon
12-06-2010, 07:10
Grozno. Pa šta ne razumije taj UNICEF da će tako iduće generacije djece uništiti ovaj svijet?

Sa djecom se ne možeš dogovarati, zato jer ako ne znaju za loše posljedice, i štaviše ako znaju da im ništa ne možeš neće pristati na nikakve dogovore.

Šamari i ostalo stvarno i nisu potrebni, i treba ih izbjegavati jer par dobro plasiranih riječi često ima dovoljan učinak, ali ako tako neće, mora se pribjeći fizičkim načinima. S time da "fizičko" kažnjavanje zapravo predstavlja psihičko. Nije da dijete doživi neku veliku bol niti ikakvu ozljedu, najviše pretrpi psihički šok.

Jopax
12-06-2010, 10:24
Djeca imaju dosta jednostavan um koji se bazira na zadovoljstvu i kažnjavanju, priču i ne slušaju i to im dođe kao manja dosada ali zato ako dobiju šamar znaju da se to ne smije i to neće više ponavljati

cham3leon
12-06-2010, 13:25
Kao što rekoh, to ne mora biti uopće drastično kao šamar, samo da dijete dobije dovoljno jasan feedback kako ne smije raditi neke stvari.

savec0re
12-06-2010, 14:16
ja bi dobio samarcinu prije nego nesto napravim, cisto da se zna sta ce biti ako sjebem nesto...

je li se tko od vas igrao čepaljkama? :D

FaTaL_mRkvA
14-06-2010, 08:15
Oni su bahati jer je ova generacija koja je trenutno 8. razred puna pičkica i nema nikog da malo ustraši klince zato jer su i sami bahati klinci.

Mirko L
18-06-2010, 12:41
Ovaj lik iz mog razreda...je da je oduvijek bio debil, ali u zadnje vrijeme je prevršio svaku mjeru.
Počeo je pit ko retard, cijeli je jadan, okolo ide ulicom i mlati ljude, išao se bacit kroz prozor i pod auto.

Jučer se ispred škole opio, izgledao je ko debil...je da je i trijezan takav, al ono...

I sad, to mu postalo redovno, dolazi on kući ujutro takav cijeli pijan, a mater mu ga se boji, nitko mu nemože ništa.
Mater samo šuti.

Da sam mu ja otac, vidio bi on svoga boga.

Sickmanno1
18-06-2010, 15:04
Je Mirko, opce je poznato da takvima batine aposlutno nista ne znace ^^

Mirko L
18-06-2010, 15:15
Jel to ozbiljno il sarkazam? :)

A jebemu, nemoš ga samo ostavit da to radi...da nije bilo drugih iz razreda, bacio bi se kroz prozor budala.
Ma treba mu dovest tebe i vidio bi kako bi upalilo ^^

Sickmanno1
18-06-2010, 16:00
Nije bio sarkazam. Znao sam par likova kao sto je taj decko, po opisu slican. Mozes ga tuc svaki dan, al nepomaze. Nakraju ce naci neku stariju ekipu kojoj bude isao po pive i cigare, koji ga budu tukli za svaku glupost, dok on nenapravi malo vecu glupost, pa ide nekog piknut sa nozem ili nesto slicno, nakon cega ga neces vidjeti par godina ^^

Mirko L
18-06-2010, 18:50
Hm, ne bih baš rekao.
Kako bi ih onda ti diciplinirao ako ne tako?

Milim da bi trebalo bit trog, ne tuč, ali da ima nekoga ozbiljnog tko ga može kontrolirat, nekog ozbiljnog oca.

Hell, ja bih mu zabranio izlake i kompjuter, nek e češe.

Lord Ragnarok
18-06-2010, 19:23
njemu pc sigurno odigrava glavnu ulogu u zivotu

Mirko L
18-06-2010, 21:50
Pa da :)

Lucky.Strike
09-08-2010, 01:25
Gdje ide taj svijet...jucer sam vidio nekog malog kako pusi cigaru,prisao mu i pitao ga koliko ti mali imas godina,on kaze 10 pa jeb*te kad sam ja imao 10 godina ja nisam ni znao sta su cigarete a kamoli da sam pusio. :shock:

hacker
09-08-2010, 01:28
Lol valjda 15 ljudi je postalo isto što i ti.

Razzarach
09-08-2010, 01:31
aleluja!

Sickmanno1
09-08-2010, 09:37
Ja sam sa 8 godina pusio iz fore. Nisam znao uvuc al sam zato bio cool i kupao sam se u moru vagina

Dania
09-08-2010, 09:39
Nemoj lagat' tako o majci svojoj, pa priznaj da se kupaš u premaloj kadi i eto, rješeno :nonono:

Sickmanno1
09-08-2010, 09:41
Dok se kupam u maloj kadi dovoljna je zlica vode da voda izlazi van ^^

Dania
09-08-2010, 09:47
A eto, rješeno :)

Mravojedjed
09-08-2010, 21:07
Ma daj čovjeće,ja imam 12 god. tak da sam nedavno bio 7-8 godina star. Mi smo se penjali po kučama O.O

Ozbiljno! Ili bi se obukli ko specijalci,i kak je moja mama kupila zemljište za svoj marketing posao dobila je besplatno i praznu ogromnu staju sa dvije etaže. E sad,jedni bi se obukli ko specijalci a drugi ko talibani i igrali smo se Call of Dutya 4

Zapravo možda si u pravu :oops:

Forengner
09-08-2010, 21:09
Obukli se kao talibani.


:o .Odakle im khm'kostimi'khm. :o .

Mravojedjed
09-08-2010, 21:11
Obukli se kao talibani.


:o .Odakle im khm'kostimi'khm. :o .

Pa... Znaš kak u CoD-u 4 imaju talibani krpe na faci


Da

Forengner
09-08-2010, 21:13
Zanimljivo... :o ...pricaj mi o tome..

Rang€r
09-08-2010, 21:28
ja sve očekivo da če reč kanter, kad ono kaže cod4 :(

Forengner
09-08-2010, 21:30
Pf....prevazisao je on 'kantericu'.
Ne potcenjuj! :D

Mravojedjed
09-08-2010, 21:30
ja sve očekivo da če reč kanter, kad ono kaže cod4 :(
Ma šta je tebi?! Imo sam 7 možda 8 godina,nisam ni znao za kanter :/

Rang€r
09-08-2010, 21:32
cod4 je izašo prije 5 godina? interesatno

Dinomite
09-08-2010, 21:37
ja sve očekivo da če reč kanter, kad ono kaže cod4 :(
Ma šta je tebi?! Imo sam 7 možda 8 godina,nisam ni znao za kanter :/
Nisi znao za kanter, ali si znao za CoD 4 koji još nije bio ni izašao ?

Mirko L
09-08-2010, 21:38
Obvious troll is obvious.
E da, što se ti pjeniš na svaki spomen COD-a?

I ja imam neke igre koje ne volim, ali neću pljuvati nekome ako se njemu to sviđa.

Forengner
09-08-2010, 21:39
Lik nije na sudjenju.
:roll: .
Chill guys.

Rang€r
09-08-2010, 21:44
Obvious troll is obvious.
E da, što se ti pjeniš na svaki spomen COD-a?

I ja imam neke igre koje ne volim, ali neću pljuvati nekome ako se njemu to sviđa.
šta se pjenim? samo se čudim da je cod4 izašo prije 5 godina O.o

K4ciga
10-08-2010, 21:25
Tko ste vi da govorite da se netko "ne zna igrati"? Ja sam se igrao sa malim kalašnjikovima i pištoljima na žute metke. Prije mene, igrali su se sa drvenim palicama koje su bile puške i ubijale Wehrmacht. Prije njih se nije igralo uopće, jer su bili previše zauzeti radeći u polju i sl. (nadam se da ste skužili poantu).

I svaka generacija je na novu generaciju govorila kako se "ne zna igrati". Ja sam uvjeren da današnji klinac osjeća istu sreću kada susjedu spiči headshot u CoD-u kao i kad sam ja pogodio brata sa plastičnim metkom u oko. Ali i većina te "CoD" generacije će govoriti da se novi klinci neznaju igrati jer će ih promatrati dok se budu virtualno sa nekim high-tech uređajima napucavali. I tako dalje.

Vremena se mjenjaju, tehnologija napreduje, samo ljudi vječito ostaju u "svojem" vremenu.

Paran0a
10-08-2010, 22:33
E o tom sam tocno razmisljao danas dok sam srao.
Sign!

BigBongman
11-08-2010, 09:33
/cuuuuuut
true true..