PDA

Pogledaj cijelu verziju : Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood



W1k1n6
07-05-2010, 09:50
Od strane jednog zaposlenika Game Stop portala za prodaju igara preko interneta, slučajno je procurila slika najave novog, trećeg nastavka Assassin's Creed Brotherhood koji bi trebao izaći već ove jeseni. Ubisoft je to htio službeno objaviti tek idući tjedan ali ih je momak slučajno preduhitrio stavivši na web ovu sliku uz jednu potpuno drugu igru, ne uočivši grešku dovoljno dugo da vijest ne bi prohujala internetom u roku keks. Ubisoftovcima nije preostalo ništa drugo nego da na kraju potvrde kako je vijest autentična. Radnja novog nastavka odvijati će se u Rimu, gdje će se Ezio boriti protiv reda Templara, a jedan od noviteta će biti i u multiplayeru, u kojemu ćete moći okupiti svoju grupu ubojica (bratstvo asasina) poput Ezia i krenuti u pokoravanje Rima.

http://www.imagesforme.com/upload/4b982254.jpg

Freddy
07-05-2010, 11:07
EPIC FAIL ! ! !

MasaKrisT
07-05-2010, 11:12
Lijepo za najavu,a frajer je nagrabusio...

SkunK
07-05-2010, 11:18
Već?

vjever_masni
07-05-2010, 11:27
opet ezio ?!

IgGy
07-05-2010, 11:35
Sumnjam da se radi o "full blown" nastavku, već o svojevrsnoj samostojećoj ekspanziji. Nešto kao Crysis: Warhead.

BigBongman
07-05-2010, 11:41
EPIC FAIL ! ! !

zasto?? si igro?? znas bilo sta o njoj??



Sumnjam da se radi o "full blown" nastavku, već o svojevrsnoj samostojećoj ekspanziji. Nešto kao Crysis: Warhead.
S

najvjerovatnije...prekratko razdoblje da se naprave dva nastavka...vjerujem da ce biti fokusirana cijela igra na multiplayer...

Aral
07-05-2010, 12:19
Pa ACII je došao u 11.mj prošle godine, taman su imali oko godinu dana da naprave nastavak.

fear
07-05-2010, 12:34
:o Već? Jedinicu ponovno prelazim, a dvojku još nisam nabavio.
Stvarno su se požurili.

SkunK
07-05-2010, 12:56
Sumnjam da se radi o "full blown" nastavku, već o svojevrsnoj samostojećoj ekspanziji. Nešto kao Crysis: Warhead.


Ovo.

flander
07-05-2010, 13:02
EPIC FAIL ! ! !

zasto?? si igro?? znas bilo sta o njoj??


zbog toga što je opće poznato da svaki nastavak u sadnašnjem gameingu je fail

čast pojedincima

Sickmanno1
07-05-2010, 13:06
Super vijest. Ako bude ko dvojka, bez ikakvih nepotrebnih novina, ja zadovaljan :thumbs2:

BigBongman
07-05-2010, 13:15
zbog toga što je opće poznato da svaki nastavak u sadnašnjem gameingu je fail

čast pojedincima

usporedi AC I i AC II i shvatiti ces da si failo... -.-

W1k1n6
07-05-2010, 13:21
Ma što zajebavate ljude. Kad su rekli da je fail, onda je sigurno fail, nemamo im razloga ne vjerovati :)

Helena
07-05-2010, 13:26
EPIC FAIL ! ! !

zasto?? si igro?? znas bilo sta o njoj??


zbog toga što je opće poznato da svaki nastavak u sadnašnjem gameingu je fail

čast pojedincima
Dakle, stvarno, od tebe se nisam nadala čut ovakvu izjavu. -.-

Raz
07-05-2010, 13:29
Nisam igrao serijal, niti me najmanje ne zanima, no nije li stvarno prerano? Mislim da je ovo samo dodatni pokazatelj da namjeravaju silovat franšizu sad kad su stekli dovoljno na popularnosti, budući da se nisu potrudili čak ni novog lika u priču stavit. Ako će samo kao biti kao neki dodatak za AC2 uz dodatak MP-a onda dobro, ali kao nastavak sumnjam u kvalitetu.

Helena
07-05-2010, 13:32
Nemojte se ljutit, al od ljudi koji nisu ovaj serial ni probali odigrat, ne prihvaćam nikakve komentare kao valjane. :D

To je isto kao PoP, ili ga voliš ili ne. I gotovo. A AC svi volimo. Pogotovo AC2, koji je puuuuno bolji nego prvi dio. :pray:

W1k1n6
07-05-2010, 13:34
To su ko recenzije u hm hm. Ne odigraju većinu igara, čak i shotove ubacuju s neta, ali njihovim recenzijama se najviše vjeruje :)

flander
07-05-2010, 13:37
@ Helena


pa kad tako u zadnje vrijeme i je, kaj nije možda ?

AC1 je grafički totalno prejebena igra, dok je igraš ima tolko propusta da je totalno ne igriva, još kad postane repetativna, jedini što me vuklo da završim igru je grafika i kakva takva priča

AC2 nisam ni igral jel kolko vidim ista je kao jedinica, jedino što su dodali kakav takav RPG elemenat sa tom kupnjom opreme, a posebice me razočaral i u AC1 i u AC2 AI neprijatelja, za stealth igru je to doslovce neoprostivo

ista stvar kao i sa SC:Conviction, al eto pošto je Sam Fisher face oprošteno mu je :D

ne kažem da je samo AC sa nastavcima dosadan, ima podosta nastvaka koji su totalni promašaj

neznam NFS sa skoro svim nastavcima poslije Undergrounda, ja Most Wanted može proć, onda neznam C&C koji su totalno upropastili i sa Red Alert strane i Tiberium Sun strane, onda recimo savršen primjer je PoP, ajme tolko zabavna trilogija i onda mi naprave peška od princa u 4. djelu =/....Call of Duty koji sad štampaju ko WC papir, samo nastvaci izlaze...Just Cause 2, jedinica je bila kolko tolko zabavna ali kad mi dvojku naprave pa moram 10 dana hodat od tocke A do tocke B hmmm ne hvala...GTA recimo San Andreas je bio predobar, dođe 4. nastavak jedino kaj valja je grafika ovo ostalo totalno recikliranje....velim ti ima puno igri koje zaista bar meni nisu igrive, brzo mi dosade, oku predobre ali gameplay jednostavno predosadan... =/

ovo je osobno mišljenje da nebi bilo da se ne volim igrat neg da samo kritiziram ^^

Raz
07-05-2010, 13:43
Ma nije da pljujem, ali imam potrebe komentirat. :)

Helena
07-05-2010, 13:49
Samo daj. :D

@Flander
Nemaš pojma kolko je AC2 drugačiji od prvog nastavka. I kolko je AI drugačiji. Možda ne tolko što se tiče samih potjera i sl. stvari, ali kolko različitih vrsta stražara postoji. U AC1 imaš stražare i to je to. Ako im pobjegneš u sijeno, neće te ganjat i spašen si. Mislim, ne možeš mi reć da te nekaj u igir razočaralo i da ne valja, ako nisi ni probao odigrat. Jer da jesi, ne bi govorio da su isti.

Ovdje imaš masivne tipove u ogromnih oklopima i sa sjekirama, kojih se teško riješit u borbi. Imaš agile guards koji su jebeno brzi i vjeruj mi, ulovit će te. Imaš stražare koji će pretraživat plastove sijena da se nisi slučajno sakrio u njima, imaš stijelce koji prate svaki tvoj korak.

AI u AC2 je lošiji nego u nekim drugim igrama, to je definitivno istina. Ali je puno bolji nego u AC1 i ima puno raznovrsnijih stražara.

Dok se u AC1 svako ubojstvo svodilo na to da moraš tolko i tolko onih investigations napravit, ovdje toga nema. Ni u jednom trenutno nema ponavljanja, nema nečeg već viđenog, nema toj deja vu efekta. Da ne spominjem super grafiku i fenomelano rekonstruirane gradove, koji igri daju poseban štih.

I to je razlika između AC1 i AC2. A ako ti i dalje ne želiš odigrat AC2, jer misliš da je isti ko AC1, e tu griješiš. Al tko sam ja da ti sudim.

flander
07-05-2010, 13:53
e jeba me pas ako sad neću iz inata odigrat AC2 :D

e ako se niti jednom ne uzbudim ne računajući grafiku, ajmeeee seli se u Mehiko odma :D

Helena
07-05-2010, 13:57
Gle, nakon kaj odigraš možeš pljuvat po igri kolko hoćeš. Al barem ju probaj odigrat prvo.

W1k1n6
07-05-2010, 14:16
Ma nemoj je igrati Flander, puno je lakše pljuvati kad nemaš pojma o njoj, možeš lupat do mile volje i još dobiješ priliku komuniciranja s Helenom :thumbs2:

Helena
07-05-2010, 14:18
Yey, pa ima tu i ljudi koji nemaju niš protiv mene. :rotfl:

Aral
07-05-2010, 14:50
Ok, čemu rasprava ako je Ubi rekao da je to AC3? Nema tu jel je il nije :)

fear
07-05-2010, 16:07
Kako ste loši, pljujete po igri koja još nije izašla, po nastavacima koje niste odigrali, uglavnom loše :thumbs1:

Sgt. Bull
07-05-2010, 16:14
A šta je sa nama koji smo odigrali obje igre i pljujemo? Jesmo i mi loši?

Helena
07-05-2010, 16:17
Ne, ali ti imaš osnovnu po kojoj pljuješ i naravno da ću prije uvažit tvoje komentare nego odnekoga tko pljuje na neviđeno.

flander
07-05-2010, 16:33
Ne, ali ti imaš osnovnu po kojoj pljuješ i naravno da ću prije uvažit tvoje komentare nego od flandera koji pljuje na neviđeno.


fix'd ^^

Deadwalker
07-05-2010, 16:45
Samo da se kratko nadovezem, igra nece prerano van. Za konzole je dostupna vec tamo negdje od 11. mjeseca tak da je ovo ok. Ja cu se prisiliti ovo ljeto da odigram serijal. Sada ne stignem, al ono, kolko vidim, dvojka je odlicna, a jedinicu cu se nekako natjerati da je zavrsim cist radi radnje. :)

BigBongman
07-05-2010, 18:33
Nemojte se ljutit, al od ljudi koji nisu ovaj serial ni probali odigrat, ne prihvaćam nikakve komentare kao valjane. :D

To je isto kao PoP, ili ga voliš ili ne. I gotovo. A AC svi volimo. Pogotovo AC2, koji je puuuuno bolji nego prvi dio. :pray:

žene su uvijek u pravu :D

flander
07-05-2010, 23:22
lol dooobra :D

BigBongman
11-05-2010, 18:34
ja mislim da znam kako ce raditi MP...
ste skuzili na pocetku AC II kad bježite van kroz onu prostoriju di su kompovi i ANIMUSI??ista ta prostorija je u teaseru...
vjerovatno ce svaki igraci ''zauzeti'' jedan animus i s njim se ''prebaciti'' u Eziovo doba...a vjerujem da ce i biti moguce kreirati lika jer se u weapon traileru vidi žena kad koristi onu ''lepezu''...vjerujem da ce MP biti dobro izveden...

cham3leon
11-05-2010, 19:28
Igram dvojku sa kolikim - tolikim guštom jer mi se sviđa priča, a ponajviše rekonstruirana renesansna Italija. Drugo mi malo što valja. I mačevanje koje mi je u jedinici bilo špica, sad u dvojci je nekako slabije, a najgore od svega za jednu kako bi Flander rekao stealth igru, je to što stealtha nema uopće. Probati se šuljati u AC serijalu je teže nego u GTA ili sličnom sandboxu i praktički je nepotrebno, sve se s lakoćom rješava direktnim napadom.

Penjanje i free runing izgleda spektakularno, ali je zapravo retardirano. Nađem niz objekata po kojima mogu skakati da dođem do određene točke na krovu ili gdje već, okrenem se prema njima, i držim smjer naprijed, R2 za high profile, i X (A na xbox kontroleru) za skakanje i free running i gledam lika kako skače. Krasno. I još se zna dogoditi nemali broj puta da uspijem promašiti za milimetar neku glupu gredu na koju sam se usmjerio. Moglo bi se reći da Super Mario ima bolje izveden Free running. Penjanju je istrgnut zadnji dašak izazova kad se otključa onaj strong climb s kojim se penje po najobičnijoj fasadi brže od lifta u mojoj zgradi, a da ne spominjemo onaj skok pri penjanju kojeg ne bi uspio izvesti ni Yoda.

Aral
11-05-2010, 21:30
AC2 je sve što se očekuje od jednog arkadnog platformera. U vremena kad je PoP rulao, na AC1 sam se samo nasmijao a u biti igra je ispala prokleto dobro. Dvojka je sve to isto samo na kvadrat.