PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prince of Persia i Robin Hood filmovi u kina dolaze na ljeto



IgGy
05-05-2010, 20:45
Ekranizacija Ubisoftovog naslova Prince of Persia i novi film Ridleya Scotta, Robin Hood, dva su filma koji će zasigurno interesirati mnoge gamere (ali, naravno i filmofile) u hrvatskim će se kinima prikazivati ovog ljeta. Podsjetimo, Prince of Persia režira Mike Newell, zaslužan za hitove poput Donnie Brasco i Harry Potter and the Goblet of Fire, dok je uloga Princa pripala talentiranom Jakeu Gyllenhaalu, poznatom po odličnim ulogama u filmovima Zodiac, Brokeback Mountain, Donnie Darko, Jarhead itd.
Što se Robina Hooda tiče, režira ga Ridley Scott, a glavnu ulogu tumači Russell Crowe, koje ne moramo specijalno predstavljati.

Prince of Persia:

bZ7Li5w2I-k

Robin Hood:

KH-ZptFWn34

Raz
05-05-2010, 22:11
Savršeni filmovi za ljeto, gledat će se u kinu sigurno.

Sgt. Bull
06-05-2010, 00:13
Oba filma dolaze ovaj mjesec koliko je meni poznato. Robin Hood 13.05 a Prince of Persia 27.05.

Helena
06-05-2010, 00:17
OMG, PoP izgleda fenomenalno. :pray: :pray:

Kaj se Robin Hooda tiče, nekak mi ne sjeda Russel u tu ulogu. Jel ovaj ćelavi glumio Blackwooda u Holmesu?

la50
06-05-2010, 00:53
Kaj se Robin Hooda tiče, nekak mi ne sjeda Russel u tu ulogu. Jel ovaj ćelavi glumio Blackwooda u Holmesu?
Možda ti Russel ne sjeda u tu ulogu jer ti više odgovara gladijatoru?Je to je Blackwood iz šerloka.
Brijem da će oba filma rulat.

W1k1n6
06-05-2010, 09:35
Ovako na prvi pogled Robin Hood mi se čini jako zanimljiv, mega produkcija, vrhunski glumci, o režiseru da ne govorim. U Princeu su mi nekako preočiti jeftini kompjuterski efekti, više mi djeluje kao cut scene iz video igre nego ozbiljni film, no i ova bajkica će se dat pogledat ako Disneyevci ne stave životinje koje govore :)

W3DR4N
06-05-2010, 09:39
Kaj se Robin Hooda tiče, nekak mi ne sjeda Russel u tu ulogu. Jel ovaj ćelavi glumio Blackwooda u Holmesu?
Možda ti Russel ne sjeda u tu ulogu jer ti više odgovara gladijatoru?Je to je Blackwood iz šerloka.
Brijem da će oba filma rulat.

Tamo jos manje pase. Frajer je jednostavno usporen i nezanimljiv.
Robin Hood izgleda ocajno, PoP kao odlicna blockbuster z

Herr Schnitzel
06-05-2010, 10:06
Russell mi se čini kao fantastičan izbor za Robina jer odstupa od klasičnog "uglađeni lopov" stila koji se forsira još od Errolla Flynna, a sigurno neće ispasti k'o seljo (poput Costnera). Ovo će biti malo mračnija i realističnija verzija.

W1k1n6
06-05-2010, 11:10
Slažem se, kako bi zagorci rekli, to je pravi muž :) A i Kate Blanchett nije princeza na zrnu graška već zvijer od glumice koja iza sebe ima nekoliko nominacija i jednog osvojenog Oscara.

Helena
06-05-2010, 12:49
Piše se Cate. :P Ona mi pak sjeda odlično u taj film. A vidjet ćemo. Svejedno, Princa čekam već dugo i nekak mislim da me neće razočarat.

flander
06-05-2010, 13:02
ma gledaju se oba filma bez obzira kakvi bili ^^

W1k1n6
06-05-2010, 13:37
Novi trailer Princea:

TH8IbPrzGHg

@Helena
znaš ono - Katice moja, draga Kate :)

Helena
06-05-2010, 13:45
Katica je zakon. :D