PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows 7;CPU;Problem



WAR-ELEMENT
04-05-2010, 16:57
Stvari stoje ovako kada pokrenem windows 7, napočetku radi normalno,zapravo sve radi normalno dok nepokrenem folder Games,pokreneme mi windows explorer onda mi procesor radi na 45 posto i više i nikako nece da spadne na normalo.Kada isključim windows explorer nema mi start trake ikona i slično.U pitanju je procesor AMD Ahtlon x2 5000+ 2,6 GHz.Zna li iko u čemu je problem i kako ga riješit??

Aral
04-05-2010, 17:03
Zašto bi to bio problem? Pa kaj mora CPU uvijek bit na 0? I meni se vrti oko 40% kad pokrenem taj folder, ništa čudno s obzirom da stalno komunicira s netom kad si u tom folderu. Windows explorer nemaš potrebe gasit, to je zadnja stvar koja ti treba a i nemaš koristi od toga, gubiš start traku i sl.

WAR-ELEMENT
04-05-2010, 17:14
E hvala upravo rijesi taj problem,bila mi komunikacija sa irtenetom uključena,nisam skontao,sada radi normalno,nije ni čudo sto mi je bila visoka potrošnja procesora.

Aral
04-05-2010, 17:25
Al to ti je nebitno, zašto bi skidao konekciju. Tak i tak u tom folderu nemaš kaj posebno tražit, ja ga nisam tri puta otvorio od kad imam sedmicu. Al enivej, kak ti paše.