PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pro Evolution Soccer 2011



Ementaler
04-05-2010, 16:37
Možda je malo prerano za otvaranje teme, ali što ću kad su prve "informacije" o novom Konamijevom "čudu" već vani. Točnije, prvi trailer izašao je na internete pa si ga pogledajte klikom na link ispod.

HCL:SPro Evolution Soccer 2011 teaser trailer (http://www.hcl.hr/vijesti-pro-evolution-soccer-2011-trailer-4172-27.html)

Kao što vidite, riječ je tek o teaseru, ali eto PES fanovima će i to biti bitno. Pa da vidimo, što očekujete od jedanaestice? Koja poboljšanja želite?

MasaKrisT
04-05-2010, 17:30
aaaa nabrijavanje:)prejako.nadam se samo poboljsanom gameplayu i ja sretan,grafika nije bitna

la50
04-05-2010, 18:50
Meni netreba ništa drugo osim poboljšanog suđenja,jer je ovo iz desetke jako loše.
Haha,kako puno trailer otkriva pa to nije istina :D.

Ementaler
05-05-2010, 16:36
Dobili smo i prve informacije o novome PES-u pa bacite oko na friško objavljenu najavu igre na HCL-u.

HCL NAJAVA:SPro Evolution Soccer 2011 (http://www.hcl.hr/najave-pro-evolution-soccer-2011-pc-x360-ps3-ps2-psp-wii-181-22.html)

Pročitajte koje promjene će igra uvesti u odnosu na PES 2010 pa nabacite koji komentar. :friends:

cham3leon
05-05-2010, 16:47
Zapravo, sve što tražim od idućeg PES-a je da poprave suđenje i AI obrane/vratara, možda malo i lopte u for. Ništa više. Možda bi čak tako bilo i bolje jer sad kad žele napraviti revoluciju u serijalu, velike su šanse da zaseru kao što to bijaše kod PES-a 2008.

Ono što me pogotovo fasciniralo i što sam baš pomislio kako bi to bilo zgodno je izvođenje trikova desnom gljivom umjesto lijevom kojom se i krećeš. Prije je na desnoj bio manual pass, ali očito to sada niti nije potrebno kad svaki šut ima promjenjivu jačinu i to.

bornathepicek
09-05-2010, 13:27
Nema apsolutno većeg gušta od igranja protiv frendova. Kakve su to tenzije dok igramo frendovi i ja :D
Jedva čekam 2011 igram ga od pes 6 :P
Da neznam kaj naprave nemre bit loše. ^^

cham3leon
09-05-2010, 18:34
Može. Zato i spominjem 2008-icu. Kažem, ako će dalje graditi na postojećoj igri i poboljšati ju, mislim da bi to bila sigurno dobitna kombinacija. Ovako s radikalnim promjenama postoji šansa da igra postane epic fail.

MasaKrisT
09-05-2010, 19:14
Neznam ,možda im ovaj engine vise ne omogucuje neki velik napredak.Realno gledajuc premala je razlika izmedju zadnja dva pesa.Ja sam uvije bio pobornik da se radi srcem sta god se radi,nek krenu ispocetka, mozda fejlaju ove godine ali iduce sigurno nece. Od reizdanja iste igre nemaju nista.

cham3leon
09-05-2010, 19:52
Razlika između 2009 ili 2010 je poprilično velika. 2010 je kudikamo tromiji i drukčiji.

Sickmanno1
20-05-2010, 11:58
PESovi se dosta razlikuju, ali osobno dovoljno mi je 2-3 utakmice i mogu igrati svaki pes na visokom nivou...

To je ono sto mi se kod PES-a svida. Koliko god da budu drugaciji jedan od drugog, ako si dobar u PES-u brzo ces se naviknuti na novi, za razliku od fife IMO...

cham3leon
20-05-2010, 17:07
Ja ga igram godinama i opet me svi pobjeđuju u svakom PES-u :(

la50
20-05-2010, 17:31
Ja ga igram godinama i opet me svi pobjeđuju u svakom PES-u :(
Pa kako to,šta su svi ostali neki high skilleri.
A sickmano PES se igra jer je zabavan do bola,a FIFA zbog liceni...i zato je na kompu barem rijetko ko igra.

cham3leon
20-05-2010, 17:48
Ne vjerujem da jesu, nego prije meni ne ide. Još uvijek nisam sasvim doma igrajući na kontroleru, iako je ovako sigurno bolje nego na tipkovnicu.

la50
01-06-2010, 12:01
Osvanuli novi screenshootovi jedanajske...glavno da su svugdje osim na fejsbuk stavili te slike xD (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4381223&id=280573964326&fbid=396760539326#!/photo.php?pid=4178132&id=280573964326&fbid=387955664326)

Edi Sm187
20-06-2010, 13:40
http://e3.gamespot.com/video/6265594/

Izgleda OK, samo da golmani ne budu toliko tapija.

Nee Joe
03-09-2010, 13:01
Izlazak demoa za PS3 i PC najavljen za 15. rujna, dok će korisnici Playstation Plusa zaigrati već tjedan dana prije. Sumnjam da će pobiti FIFA-u, koja je u svom elemntu na konzolama još od FIFA-e 09, i nastavila sa famoznom FIFA-om 10, al ostaje nam vidjeti. Točan datum izlazska dema za Xbox 360 nije još najavljen.

cham3leon
03-09-2010, 13:47
Također su najavili i nekakav editor za stadione što definitivno nitko nije očekivao. Prema dostupnom gameplay video materijalu, fizika međusobne kolizije igrača izgleda fenomenalno, a ni pasovi ne izgledaju loše.

Nee Joe
03-09-2010, 13:49
Također su najavili i nekakav editor za stadione što definitivno nitko nije očekivao. Prema dostupnom gameplay video materijalu, fizika međusobne kolizije igrača izgleda fenomenalno, a ni pasovi ne izgledaju loše.


Možda su se napokon urazumili, ali ovo za stadione editor :pray: :pray:

CAK_CROchef
04-09-2010, 10:19
stadion editor je kako sam ja cuo samo za masterligu online
al pes ce uvijek biti pes
nikad necu zvat frenda da idemo na fifu (glupo zvuci)

flander
15-09-2010, 11:08
evo skidam demo...pa javim dojmove...jebemu vratio sam đojstik

igra izlazi 8.10.

EDIT: našao đojstik :D

flander
15-09-2010, 12:12
jebiga isteko edit

PES 2011. DEMO review - tolko je dobar da bi ga žene igrale xD sad za ozbiljno...izbornik je nešto najbolje što sam vidio, zaista eye candy, dostupna je samo egzibiciska utakmica između Barcelone i Bayerna (10min), atmosfera je predobra, na ekranu imate samo mapu i rezultat, grafika je na razini, fluidnost igraća je bolja nego u 2k10, dopada mi se što sve morate odmjeriti, od dodavanja, lopte u for i skakanja, da da, kada idete u skok treba odmeriti snagu :D igrač što je umorniji forma mu opada, tako da sad nema više mjenjanja fore radi ^^ taktika je zaista opširna,više nego u predhodnom nastavku, navijači su ostali isti, copy/past svaki drugi navijač, al to nije prioritet tak da ono, komentator nije dostupan, ali zato SUDAC rastura, zaista je puno puno bolji neg ikoji prijašnji nastavak, sudi SVE realno :D licence su tu, dakle možemo očekivat CHELSEA a ne West London Blue xD sve u svemu 8.5/10 za DEMO ^^

doduše ovo je na "prvu loptu" dojmovi, odigral bum još kasnije pokoju tekmu da se srede dojmovi

Sickmanno1
15-09-2010, 12:15
Meni se isto svida mnogo novi PES. Fakat je zanimljivo kad moras odmjeravati dodavanja i smjer dodavanja, a ne samo stisnuti A (X).

Sve u svemu cini mi se da ce ovaj PES rulati na veliko :thumbs2:

cham3leon
15-09-2010, 12:28
Moram odmah skinut!

flander
15-09-2010, 13:24
jebote kako da prekinem onu prezentaciju kad završi tekma ? kaj moram svaki put to gledat ?

Shaka
15-09-2010, 15:47
alt f4

MasaKrisT
15-09-2010, 16:16
Skida se demo,cim izadje time patch nek neko okaci link:D

keko
15-09-2010, 16:33
Skidam i ja demo, nadam se da će proradit joystick.

flander
15-09-2010, 16:38
alt f4


a da, jedino je to solucija ^^

MasaKrisT
15-09-2010, 19:13
Onaj dosadni film se iskljuci u settingsima u folderu od pesa tipka"disable movie playback"
http://downloads.moddingway.com/file/5475.html
http://downloads.moddingway.com/file/5477.html

Tweakovi za vrijeme,kameru i neke timove:d

hrčak
15-09-2010, 22:00
Znači suđenje je dobro, super za mene i jel mi možete reći kakvi su golmani?

cham3leon
15-09-2010, 22:48
Koliko sam ja vidio zericu pametniji nego u 2010, makar još nisam došao nikad u onu situaciju da dok trčim po boku golman pusti prostora za gol.

Suđenje ti je sigurno bolje, sad moraš paziti da ne kreneš pregrubo i bez klizećeg starta, a AI konačno opet može skriviti penal i pobrati karton.

Jedino ne kužim sasvim ove finte. Da bi izveo onu koja ti je primjerice treća na listi za desnu gljivu dolje, onda moraš nanizat i one 2 finte prije, ili?

Assasin`s
15-09-2010, 23:00
Znači suđenje je dobro, super za mene i jel mi možete reći kakvi su golmani?
Bolji nego u PES 2010. Samo još uvijek im treba 10 sekundi da se ustanu sa poda.

la50
16-09-2010, 21:04
Moram reć da je ovaj novi PES jako jako dobar,promjenio se dosta gameplay ali na bolje.S tom promjenom došla je nekako veća sloboda u organizaciji igre,protivnici dosta dobro igraju i napad i obranu.Grafika je lijepa.Na početku mi je bilo čudno malo igrat priviknut se na taj novi gameplay ali nakon 3 tekme sam se prilagodio i moram reći da je još zarazniji i zabavniji nego ikad :D.Ja sam veoma zadovoljan.

cham3leon
16-09-2010, 21:23
Definitivno poboljšanje u svakom pogledu. Plus, nikad nije bilo toliko moguće natjerati ekipu da igra kako hoćeš, bilo taktički ili što se tiče dodavanja po mjeri. Čak su maknuli i RT (R2) tipku kao spori dribling (što je u 2010 bilo jako loše izvedeno i gotovo beskorisno), i umjesto toga stavili da igrač dribla onoliko brzo koliko gurneš gljivu.

Finti i trikova ima toliko da ih nitko neće uspjeti sve izvesti i iskoristiti, stvarno ludo.

la50
16-09-2010, 22:10
Ja do sad nisam koristio niti jedan dribling haha,tek se učim normalno pa ću s vremenom ubacivat muljanja.Al jedva čekam full igru,vrlo moguće da ću kupit original ne samo zbog toga što je super nego i zbog Online Master League :D.

keko
18-09-2010, 09:27
Ja fakat ne kužim penale, kako trebam stisnuti da lopta ne ide preko ili pored gola?

cham3leon
18-09-2010, 10:30
Ja sam tek nedavno naučio izvodit penale u 2010tki. Iz uputa se malo može zaključiti, ali ide ti ovako: Prvo stisneš šut i za određenu jačinu ga držiš određeno vrijeme (moralo bi bit kratko, četvrt do pola sekunde, znaš već - plus kod slabijih izvođača penala treba slabije i opreznije pucati jer rado promaše), i onda kad ti se igrač zaleti prema lopti, cca sekundu prije nego šta je udari moraš stisnuti smjer i držat ga dok ne uputi udarac. I tu sad treba bit oprezan, ako ga počneš držat prerano, gađat će previše u stranu i promašit, ako ga počneš držat prekasno, ići će više manje u sredinu. Vrijedi isto pravilo za slabije izvođače. Bolje ne davati previše smjera da ne promaši.

keko
18-09-2010, 11:33
Ok, hvala, probat ću kasnije.

flander
20-09-2010, 15:45
bKyh5JVjjmo

nije da se hvalim ali evo :D

David Villa ftw :D

btw igra je super, zabavna, finte caruju, ma jedva čekam da master ligu zaigram :D

keko
20-09-2010, 16:03
Koje to finte, daj ih reci par, kako se naprave? Inače, predobar gol, jel baš znaš pucati slobodnjake ili si sad potrefil?

cham3leon
20-09-2010, 16:06
Ja ću po običaju čekati HNL patch prije nego krenem ML igrat. Nadam se da će ga ekipa cropes-a brzo sklepat :D

flander
20-09-2010, 16:35
Koje to finte, daj ih reci par, kako se naprave? Inače, predobar gol, jel baš znaš pucati slobodnjake ili si sad potrefil?


pa kad stisneš start imaš dole ploču sa fintama, i sve finte ti se rade sa L2+ desni analog, nariktaš si kombinacije :D pogeldaj par tutova na youtubu ja sam ovaj malo pogledal i skužiš odma,

VOfznAliVqA

ak ovo ne skužiš onda si turlav :D

a što se slobodnjaka tiče, znam i neznam, ima dana kad fakat mogu sve pogodit, a ima dana kad niš nemrem, ovaj sam baš gađal, recimo evo jucer sam igral i imal sam 5 stativi :D naravno ko drugi nego David Villa :D

inace igram sa Chelseaom, to sam rekal da odma Villu u Chelsea dofuravam :D

cham3leon
20-09-2010, 16:39
Meni nisu neke stvari jasne sa tim fintama. Kad stavim par finti pod ne znam, R stick gore, onda svaku od njih aktiviram sa R stick gore, pa lijevo, R stick gore pa desno, gore pa dolje, itd., ili samo stišćem R prema gore pa ih izvodi jednu za drugom?

Znam da ne treba stiskat LT jer sam uspio napraviti bicikl i upper body feint samo tako da sam pomicao R stick.

Duke of Earl
20-09-2010, 18:34
Meni nisu neke stvari jasne sa tim fintama. Kad stavim par finti pod ne znam, R stick gore, onda svaku od njih aktiviram sa R stick gore, pa lijevo, R stick gore pa desno, gore pa dolje, itd., ili samo stišćem R prema gore pa ih izvodi jednu za drugom?

Znam da ne treba stiskat LT jer sam uspio napraviti bicikl i upper body feint samo tako da sam pomicao R stick.
Ovak, recimo da stavis 3 finte na desni stik prema gore, kad si u igri, i stišneš LT + desni stik prema gore samo JEDNOM, on će izvest sve 3 finte zaredom. Ako staviš jednu, napravit ce tu jednu i gotovo, stavis ih 4, napravit ce ih 4 zaredom automatski nakon samo jednog pritiska na kombinaciju LT + analog. Mogućnosti su zbilja neograničene.

flander
20-09-2010, 18:57
pa da


možer recimo i kombinirat

LT + gore + dole što je odma 8 finti :D

al to je vec egzibicija hehe :D 3 finte u vrh kurca :D

cham3leon
20-09-2010, 21:30
A ako hoću samo jednu s popisa za R stick gore, onda je to ono R stick gore, pa odmah neki od četiri smjera?

Duke of Earl
20-09-2010, 22:01
A ako hoću samo jednu s popisa za R stick gore, onda je to ono R stick gore, pa odmah neki od četiri smjera?
Ako hoćeš samo jednu, onda moraš stavit samo jednu fintu na R stick gore :D

cham3leon
20-09-2010, 22:03
Wut? Ili izvede samo prvu fintu, ili sve? Druge su nedostupne?

keko
21-09-2010, 07:19
Ok, skužio kako se rade finte, zanima me samo jedna stvar, ako ja većinom igram exhibition s braćom/frendovima, onda moram svaki put iznova slagati te finte ili se one spremaju nekamo na komp?

flander
21-09-2010, 07:45
kolko sam skužil same se spremaju u onaj save file

MasaKrisT
21-09-2010, 16:56
15PEakoasm4

Evo par golova,kvaliteta je losa,snimano mobom,posto kanta u pozegi nemoze izdrzati camtasiu itd...Also tek sam instalirao sony vegas,glazba ne radi,a editirat neznam pa sam ih samo poslozio.

Dva pitanja

Gdje se namjestaju pressure,wing attack itd,ono sto se u PES10 radilo sa L2+ trokut,kvadrat itd..
Drugo, vidim da je dribling moguc sa L1+stick ili L2 + stick,ali kad ga radim sa L1+stick Messi npr skroz ponavlja fintu koju sam mu zadao i onda moram dodati ili pucati,nemogu snjim vise nista?

cham3leon
21-09-2010, 16:59
Strategije, i attack/defense leveli, znači sve ono šta se podešavalo držeći LT(L2) se isto tako radi samo umjesto toga sad moraš držat SELECT.

A za finte se još uvijek ne snalazim, nisam isprobao ni 10% toga :D

flander
30-09-2010, 13:46
nakon odigranih 100+ tekmi jednostavno sudac je isti kao u PES2k10, al fakat sudi i ono kaj treba i kaj netreba, par puta mi se desilo da mi nije 11.terac sudil, xy puta mi se desi da svira najobičnije naguravanje dok recimo na meni slobodno pušta prednost =/

keko
30-09-2010, 16:27
Meni se sudačke greške događaju puno rjeđe i što je još bolje, za svako kliženje od iza instant crveni, tako da nema više zajebancije s time.

cham3leon
30-09-2010, 16:48
nakon odigranih 100+ tekmi jednostavno sudac je isti kao u PES2k10, al fakat sudi i ono kaj treba i kaj netreba, par puta mi se desilo da mi nije 11.terac sudil, xy puta mi se desi da svira najobičnije naguravanje dok recimo na meni slobodno pušta prednost =/

Primijetio sam, AI mi konstantno prekida igru sa mini faulovima, ali ipak bolje to nego onaj sudac iz 2010. Čak sam jednom izborio penal što AI nije nikadaSmogao napraviti u 2010.

Također sam prvi put u serijalu vidio da simuliranje prolazi. Ibrahimović mi padne ko kruška u 16 metara i dobiju penal bezveze. Inače za sve koji ne znaju, simuliranje se sada izvodi tako da stisnete obje gljive.

keko
30-09-2010, 17:03
Heh, moram to isprobati :evil: .

bezimeni
02-10-2010, 08:18
Sviđa mi se . Korijen igre je isti uz neke pomake ...po meni na bolje.Zabava zagarantirana. Grafika je bolja samo ja bih još bolju. Želio bih detaljniju travu i još bolju publiku...znam , cjepidlačim .Najbolja multi igra za dva igraća na svijetu .

9/10

TaxMan
02-10-2010, 09:40
nakon odigranih 100+ tekmi jednostavno sudac je isti kao u PES2k10, al fakat sudi i ono kaj treba i kaj netreba, par puta mi se desilo da mi nije 11.terac sudil, xy puta mi se desi da svira najobičnije naguravanje dok recimo na meni slobodno pušta prednost =/

Primijetio sam, AI mi konstantno prekida igru sa mini faulovima, ali ipak bolje to nego onaj sudac iz 2010. Čak sam jednom izborio penal što AI nije nikadaSmogao napraviti u 2010.

Također sam prvi put u serijalu vidio da simuliranje prolazi. Ibrahimović mi padne ko kruška u 16 metara i dobiju penal bezveze. Inače za sve koji ne znaju, simuliranje se sada izvodi tako da stisnete obje gljive.

buhuahahah samo radi tog cu kupiti novi PES

flander
02-10-2010, 18:14
nakon odigranih 100+ tekmi jednostavno sudac je isti kao u PES2k10, al fakat sudi i ono kaj treba i kaj netreba, par puta mi se desilo da mi nije 11.terac sudil, xy puta mi se desi da svira najobičnije naguravanje dok recimo na meni slobodno pušta prednost =/

Primijetio sam, AI mi konstantno prekida igru sa mini faulovima, ali ipak bolje to nego onaj sudac iz 2010. Čak sam jednom izborio penal što AI nije nikadaSmogao napraviti u 2010.

Također sam prvi put u serijalu vidio da simuliranje prolazi. Ibrahimović mi padne ko kruška u 16 metara i dobiju penal bezveze. Inače za sve koji ne znaju, simuliranje se sada izvodi tako da stisnete obje gljive.


sad bih još nadodao da je igra hmm neznam neizbalansirana, sad dali je to zato što je Top Player ili ja fakat neznam igrat, ali mi nemoš napravit da kad idem u napad da mi oduzmu loptu sa tolikom lakoćom, dok recimo kad se ja branim moram minimalno sa 5-toricom napast da se oduzme lopta

živcira me još što se off side tako jako sporo sudi da je to za izludit, nakoh 5 sekundi kolko sam dugo u zaleđu igra traje =/

desilo mi se par puta recimo nabacivanje iz kornera, npr Ibra skoči zabije gol galvom i u tom trenutku kada je skočio i puko loptu glavom pokupio je igrača i sudac svira faul =/ wtf ?? po kojoj teoriji je to faul ?

onda recimo penali, ubi me al ja to nemrem zabit da neznam kaj =/

ima još...kod sviranja faulova, ima dana kad mi svira sve regulano, ima dana kad sve pušta, recimo desilo mi se par puta da sam bio fauliran, pustio je prednost, u tom istom trenutku naletio je drugi moj igrač oduzeo loptu istim startom kojim je meni lopta oduzeta i sudac svira faul =/

ima tolko nebuloza da je to za živce parat, grafika je stvarno lijepa oku ali kako je bezimeni rekal može to daleko bolje, publika je debilna, al stvarno copy/paste =/ travu su isto mogli napravit boljom, komentator pretpostavljam nebu niš bolji, 10 rečenica i vrti sve u krug...

na prvi pogled onak 11/10, a sad što više igram ocjena je sve manja i manja

sad skidam DEMO Fifu, pogeldal sam reviev na GTu i dobila ocjenu 9 ??? onda stvarno mora bit dobra, bojim se da bum ove godine rekal "FIFA je daleko bolja" :D

keko
02-10-2010, 18:24
Uzmi u obzir da igraš demo, još stignu par stvari doraditi/popraviti do izlaska.

flander
02-10-2010, 18:25
sumnjam, jako sumnjam, svake godine je bilo isto, točno se sječam prošlog DEMOa, sav očaran sve super, još kad cijela igra izađe ma bajno, kad ono goli klinac, "produženi demo sa svim momčadima i modovima"...

cham3leon
03-10-2010, 18:19
Sviđa mi se . Korijen igre je isti uz neke pomake ...po meni na bolje.Zabava zagarantirana. Grafika je bolja samo ja bih još bolju. Želio bih detaljniju travu i još bolju publiku...znam , cjepidlačim .Najbolja multi igra za dva igraća na svijetu .

9/10

Ako pod publiku misliš manjak živosti kada gol padne, onda definitivno. Toga nema od šestice.

Xero
03-10-2010, 19:06
Jučer nabavio igru zasad mi se sviđa sve osim 3 stvari:
1. Zašto su morali ujebat dodavanje? Jasno mi je da nebi trebalo odma automatski dodat najbližem igraću, ali ovo je retardirano na kraju mi isto dođe dal dodajem ili pucam lopta ima jednake šanse da je neko iz moje momčadi uhvati.
2. Zašto igrači čim dobiju loptu postanu pičkice? Dovoljno je da me branič okrzne i igrač mi odma počne teturat ili čak padne znam da bi to trebalo bit realnije, ali je svejedno retardirano.
3. Zašto su komentatori retardirani? Ne vide razliku između lopte koja ide 5 metara pored gola i one koja ide pola metra još i cjelo vrijeme lupetaju stvari koje nemaju veze s utakmicom koju igram.

cham3leon
03-10-2010, 19:50
Komentatori? Otkud tebi puna verzija? Igra izlazi 8. 10.

flander
03-10-2010, 20:41
Jučer nabavio igru zasad mi se sviđa sve osim 3 stvari:
1. Zašto su morali ujebat dodavanje? Jasno mi je da nebi trebalo odma automatski dodat najbližem igraću, ali ovo je retardirano na kraju mi isto dođe dal dodajem ili pucam lopta ima jednake šanse da je neko iz moje momčadi uhvati.
2. Zašto igrači čim dobiju loptu postanu pičkice? Dovoljno je da me branič okrzne i igrač mi odma počne teturat ili čak padne znam da bi to trebalo bit realnije, ali je svejedno retardirano.
3. Zašto su komentatori retardirani? Ne vide razliku između lopte koja ide 5 metara pored gola i one koja ide pola metra još i cjelo vrijeme lupetaju stvari koje nemaju veze s utakmicom koju igram.


hehe zanimljivo kaj si nabavil igru :D

1. meni pak nejde u glavu ova stvar, to odmeravanje udarca je debilno napravljeno, evo primjer, kad dodajem onak malo stisnem i loptu jedva da pukne, a kad recimo pucam i malo stisnem nabije loptu ko luđak, totalno neizbalansirano, naravno uspoređujem dodavanje i pucanje ali opet jebemu to se nebi smjelo dešavat, idem 1v1 na golmana ocu puknut i malo stisnem nabije je ko konj

2. da, to mi nije jasno, ja neznam u kojoj dimenziji Drogba koji ima cca 100kila, ili mrcina kao Ibra, koji su fakat fizički jaki igrači mogu lagano izgubit loptu neznam od nekog braniča drugoligaša, stvarno debilno

3. komentatori u PESu generalno nikada nisu bili nešto bajni, jednu tekmu odigram i onda ih mutiram, dok recimo ovi u FIFI, ajme majko mila GUŠT ih je za slušat, stvarno komentiraju sve i svašta, evo danas mi se desilo da sam napravio neku fintu i doma je to komentiral :D stvarno sad oduševljen FIFom :D

Xero
03-10-2010, 21:13
Rođak iz amerike je ukro igru s kamiona eto kako sam je nabavio.
Isuse koju sam situaciju sad imo trčim prema golu i na nekih 30m okrzne me branič i moj igrač pada ko pokošen kažem ja dobro i krenem za loptom kad ono zatrčo se jedan suigrač također prema lopti i padne preko ovog što je već bio pao.

flander
03-10-2010, 21:26
lol kolko se meni to puta desilo, ili čak još bolje lik uzme loptu i suigrač sa strane igleda i stoji umjesto da krene na nju :D a support nariktan na 20 xD

velsatis
04-10-2010, 12:24
Poštovani ljubitelji virtualnog nogometa, pripremite se za početak NOVE PRO EVOLUTION SOCCER SEZONE 2010/2011!!!!
http://img269.imageshack.us/img269/206/plakatmd.jpg (http://img269.imageshack.us/i/plakatmd.jpg/)
Kao što vjerojatno i znate, Konami je izdao novi serijal najprodavanije nogometne simulacije, Pro Evolution Soccer, što znači da i udruga VFA okreće novu stranicu organizacije takvih priredaba. U idućih godinu dana, planiramo „rasti“ u više segmenata: Pripremite se za nogometno ludilo sa 10 vezanih turnira koji će se održavati po cijeloj Hrvatskoj! Nakon prve i probne VFA rang liste, očekujte novu, službenu „Technomarket - VFA 2010/2011 RANG LISTU“ koja će objedinjavati sve igrače koji nastupaju na našim eventima. Pripremite se za novi web site – portal http://www.vfa-masters.comS(koji je još u izradi) na kojem ćete moći pratiti sve novosti vezane u Pro Evolution Soccer, te će svaki sudionik naših evenata imati svoj profil i statistiku. Sustav bodavanja ostaje isti, a pobjedniku će pripasti ultra velik Samsungov LCD televizor. Također, formiramo PES reprezentaciju Hrvatske (4 prvoplasirana sa rang liste), koja bi u sezoni 2011/2012 predstavljala Lijepu Našu na inozemnim eventima. Prvi turnir ove kalendarske godine održati će se u Zagrebu 16.i17.listopada 2010.godine u novootvornenoj trgovini Technomarketa na Jankomikru, Velimira Škorpika 25a! Igrat će se na nevjerojatnih 16 LCD televizora, te 16 Playstationa 3 uz atraktivne hostese te se boriti za vrijedne nagrade!!! Uz Pro Evolution Soccer 2011, sudionici će se moći natjecati i u fenomenalnom NBA k11, te također osvojiti vrijedne nagrade!!
Za goste koji dolaze iz inozemstva ili drugih dijelova Lijepe Naše organiziramo povoljan smještaj kako bi bili u mogućnosti nazočiti na oba natjecanja!
http://img805.imageshack.us/img805/8671/plakatcalendar.jpg (http://img805.imageshack.us/i/plakatcalendar.jpg/)
Lokacija: Technomarket, Velimira Škorpika 25a (Jankomir)
Datum održavanja: '1vs1 - 16.10.2010
'2vs2' - 17.10.2010
Pocetak: 11h
Prijave i informacije: vfa.masters@gmail.comS(ime i prezime (team), turnir, broj mob-a)
099/5639-766
091/5931-090
http://www.vfa-masters.com
*PRIJAVE možete pratiti ovdje:
Kotizacija po igracu ('1v1'): 70kn
Kotizacija po teamu ('2vs2'): 150kn
Kotizacija po igracu za oba turnira ('1vs1' + '2vs2'): 100kn
NACIN UPLATE:
1.) Uplatnica/Internet bankarstvo
(UDRUGA VIRTUALNIH IGARA, Vrhovec 86, 2340009-1110447332) – PBZ
2.) Uplate na Trgu bana Josipa Jelačića
(Organizirani „dani uplata“ koji ce se održati kod Gradske kavane)
3.) Usmenim dogovorom
(Kontaktirate nas te se nadjemo i riješimo uplatu)
DANI UPLATA:
09.10.2010.(subota) od 18h-19h
15.10.2010.(petak) od 19h-20h
'1vs1' TOURNAMENT
NAGRADE!!!!!
1. 2 000 kn + sponzorske nagrade
2. 500 kn + sponzorske nagrade
3. sponzorske nagrade
'2vs2' TOURNAMENT
NAGRADE!!!!
1. 2 000kn + DVBT uređaj + DVD player
2. 1000 kn + sponzorske nagrade
3. sponzorske nagrade

SUSTAV NATJECANJA:
Tehnickom podrškom u mogućnosti smo primiti 128 natjecatelja za turnir '1v1', te 64 teama
za turnir '2v2'!! Igrati će se u stilu Svjetskog prvenstva, dakle, 4 igraca/teama u skupini gdje
prva dva iz skupine idu dalje u knockout fazu te u borbu 'za medalje'.
Vrijeme meča: 10 minuta
Broj pauziranja po meču: 3
Forma: normal (svi zeleni)
Ozljede: da
Broj zamjena: 3
Produžeci: ne
Penali: ne
Vrijeme: dan*, ljeto*, vedro*
Teren: Standard*
Stadion: Konami Stadium*

* Pravila označena zvjezdicom daju se promijeniti dogovorom na dan turnira
* Dogovorom između igrača se mogu mijenjati pravila

Lokacija:
Technomarket, Velimira Škorpika 25a (Jankomir)
Datum održavanja:
'1vs1'- 16.10.2010.
'2vs2'- 17.10.2010.
Početak: 11h
Prijave i informacije:
vfa.masters@gmail.com
099/563-9766 099/563-9766
091/593-1090 091/593-1090
http://www.vfa-masters.com

http://img829.imageshack.us/img829/2122/plakatweb.jpg (http://img829.imageshack.us/i/plakatweb.jpg/)

Xero
04-10-2010, 13:25
Na ovaj u Osijeku možda čak i dođem, ako uspjem ušparat 70 kuna do tad.

*Fila*
04-10-2010, 15:54
Izgubio sam živce sa jebenim pesom
kud me jebu dodavanja ali ok ajde....jebeno mijenjanje igrača me ubi totalno, ko gluve kuje stoje i ne miču se a nemogu ih selektirat
pucanje omg kako da zabijem gol?
finte---combo na desni stik veću glupsot ne vidjeh, kad jednom počne ko budal skače i fintira bio nesta ili ibra svi znaju elastico
obrana omfg zuji okolo i glupira se
nemogu vejrovat što su od ove igre uradili, na početku mi je bila ok i zanimljiva, kako više igram to me više ljuti,,,,

la50
04-10-2010, 16:50
Jaooooo,ja bi na ovaj u Rijeci...ma sigurno ću ić nema razmišljanja...20 sam sigurno u Rijeci ali 21 sam u Karlovcu,ma nema veze na kraju krajeva ispadam u skupini hahahaha :D.Jedva čekam,turnir pada taman nakon tjedna završnih ispita :D.Jel tko iz Rijeke još dolazi????

cham3leon
04-10-2010, 17:25
Ja ću eventualno doći pogledati kako pravi profići igraju, ionako mi je blizu :D

@Fila - finte ti se sada izvode zavisno o finti na desnom i lijevom sticku i čini mi se da su intuitivnije za izvesti nego prije. Samo što treba znati kombinaciju napamet i naučiti kada ju iskoristiti. Ovo o čemu ti pričaš je link feints koji možeš namjestiti po volji i staviti kombinaciju poteza koji se mogu izvesti u jednom šutu, ili samo po jedna.

bibonzo
04-10-2010, 18:19
Na pc-ju je pes uzas covjece. Demo na ps3 radi tolko fluidnije i bolje se AI krece. Nema gliceva, na pc-ju pliva ekipa jedni kroz druge i gamplay je duplo sporiji. Ekipa se skoro uopce nekrece. Sjebali su skroz ovu igru za pc nebo i zemlja kad usporedis sa konzolom.

Nisam jos fifu za pc probo al vjerujem da od ovog gore nemoze. Na konzolama su podjenake igre i pes radi vrhunski bas onak kak bi trebo te je igru fakat gust igrat.

MasaKrisT
04-10-2010, 19:21
neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.

la50
04-10-2010, 22:47
E kameleon e di je taj tehnomarket plodine??

cham3leon
04-10-2010, 22:51
Na Rujevici, znaš onaj trgovački centar kojeg je izgradio slovenski Tuš? Pred par godina Plodine su to kupile od njih i na katu gore je Technomarket. Ako ideš sa Gornje Vege idi sedmicom ili 7A, ne znam koji ti tamo vozi, neka te popelja oko faksića i gore po vukovarskoj. Onda će skrenuti desno na još veću uzbrdicu prema Pehlinu i Rujevici, i nakon tog skretanja odmah ti je prva stanica kod Plodina. Ja sam blizu pa mogu pješke.

la50
04-10-2010, 22:54
Aha znam znam,te plodine,ma bit ću tamo sigurno .Samo nisam znao da je tamo Tehnomarket pošto u tim plodinama nisam bio odkad sam u bivšem tušu kupio trenerku u lottu xD.Hvala :D

bibonzo
05-10-2010, 17:59
neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.

Pa ista je igra ko demo za pc sam kaj je sve odkljucano, nado sam se da ce je ispolirat ko kaj je na konzoli demo ali dosta je losiji gameplay. Odgovorno tvrdim da je puno bolji za ps3. Inace igra je vrhunska ovakvog pes-a nije bilo od 2006.

IGN dao 9/10 za ps3 i potpuno se slazem. http://ps3.ign.com/articles/112/1124752p1.html

*Fila*
06-10-2010, 01:04
neznam,meni je demo radio savrseno,a buduci da pes jos nije izasao vec vjerojatno imas leakanu nelicenciranu verziju,nebi se smio buniti.

Pa ista je igra ko demo za pc sam kaj je sve odkljucano, nado sam se da ce je ispolirat ko kaj je na konzoli demo ali dosta je losiji gameplay. Odgovorno tvrdim da je puno bolji za ps3. Inace igra je vrhunska ovakvog pes-a nije bilo od 2006.

IGN dao 9/10 za ps3 i potpuno se slazem. http://ps3.ign.com/articles/112/1124752p1.html
Šta imaš full igru već?
:pray: :pray:

Assasin`s
12-10-2010, 18:01
ništa posebno

la50
12-10-2010, 21:40
Meni je zabavnija nego ikad,ali pošto imam malo vremena zbog faksa i treninga ne stignem uživat u njoj koliko bi volio.Po meni PES je napokon napravio veliki korak unaprijed :P.

Assasin`s
13-10-2010, 14:52
Ma meni uvijek živci puknu kad igram PES :?

cham3leon
13-10-2010, 15:13
Da, primijetio sam da se to mnogima dešava, dok Fifa uopće nema takav učinak iz nekog razloga. Kako god, ja se ipak držim PES-a, 2011-ica je sve u svemu fenomenalna, možda najbolji PES ikad. Meni bar je mnogo manje frustrirajuća od svih prošlih nastavaka. Ovaj put ako naučite precizno davati pasove, lopta ide u 97% slučajeva upravo tamo kamo ste zamislili. Skoro da ni nema loših dodavanja na kojima se moglo izgubit živce kao prije.

Bob Dylan
13-10-2010, 18:12
može jedna pomoć..instaliram pes i nakon sta ga pokrenem dode mi error pes 2011 has stopped working:


Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: pes2011.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4c889bf7
Fault Module Name: pes2011.exe
Fault Module Version: 1.1.0.0
Fault Module Timestamp: 4c889bf7
Exception Code: 80000003
Exception Offset: 0180a687
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Locale ID: 1050
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789


imam win 7....moze se to kako sredit??

la50
13-10-2010, 20:34
Ja sam čak razmišljao da možda kupim orginal da igram online PES :D.

cham3leon
13-10-2010, 21:08
Polako s tim spikama... :D

Enivej, možda dođem na onaj turnir u subotu... vidjet ću.

BigBongman
14-10-2010, 20:55
meni najdraze ovo ''stvaranje finti''
nego jel se moze raditi finte ko prije lili samo ovako??

cham3leon
14-10-2010, 21:01
Pa da, napisao sam već negdje. Pogledaj si command list u pauzi. Pojedinačno možeš sve to izvest. Onda u trening mod, pa isprobavat.

la50
14-10-2010, 21:11
Polako s tim spikama... :D

Enivej, možda dođem na onaj turnir u subotu... vidjet ću.
Sad imam para nešto pa imam u planu svašta kupit,na kraju neću ništa...tako to ide kod mene xD.Ja u subotu vrlo vjerovatno dolazim,dok u nedjelju i da prođem nemogu doć jer imam utakmicu...

cham3leon
14-10-2010, 21:14
Samo što sam se malo zajebo, mislim da je to iduću subotu, ne?

la50
14-10-2010, 22:00
20 i 21.11.Taman vikend poslije završnih :D.

cham3leon
14-10-2010, 22:34
11. mjesec??? A jeboga. Ja mislio sad poslije ovog tjedna.

Bob Dylan
15-10-2010, 18:19
proradio mi je...igra je super..best pes ever! :pray:

Duke of Earl
17-10-2010, 15:33
Bio na PES mega turniru u Zagrebu, zasluženo ispao u osmini finala sa 1:0. Ali danas u paru, dva jebena balavca od 12 godina izbacili mene i frenda isto u osmini na penale, u udarcima je bilo 1 naprema 12, a ovaj jedini gol koji su zabili za 1:1 je bio autogol zbog AI greške obrambenog igrača. Preporučam svakom ko ima imalo znanja u 2011 da se prijavi, svi su podjednaki, ja sam s frendom bez problema mogo doć do finala, u skupini smo izbacili prvaka od jučer bez ikakvih problema. Ali eto, zbugirani PES je presudio.

Silent boy
19-10-2010, 20:05
PES je napokon pokazao neki napredak, ali uvijek previše trče za FIFOM pa mi se čini da je to lošija imitacija FIFE ali to je opet krivo.. PES je po meni arkada pa i zabavnija ali ne bolja od FIFE..

la50
19-10-2010, 21:15
Ekipa na gemereportu je dobro rekla,iako nisam igrao FIFAu mislim da je tako.PES je najzabavnija nogometna simulacija dok je FIFA najrealnija.
Ja jedva čekam turnir taj u Rijeci,nadam se da ću završne ispite riješit da mogu uživatu u igranju.
Jedno pitanje,dal se oba dana igra 1vs1 ili je prvi dan 1vs1 a drugi 2vs2 turnir?Ja optimista ciljam na visoko xD.

flander
05-11-2010, 23:12
i ekipo kako ide ?

jeste zadovoljni igrom ? kako mater liga ?

evo ja gubim živce svakom tekmom, ima tekmi di baš ono rasturim ali ima tekmi di nemogu smislit suca !

to je nešto nevjerovatno što su napravili od suca u ovom nastavku, ja neznam dali sam od kad igram imal 20 faulova suđenih na meni, lik ništa ne sudi, a svaki manji kontakt na suparničkog igrača je faul :D sad dali je to kao neka šemica igraj igru da ne fauliraš ili je to realno :D

ne kužim one postavke presing, stll napada td..recimo presing mi je na 20 a igrači u obrani stoje..ponekad doduše više puta mi je potrebno čak i 3+ igrača da uzmem loptu, jel ako ukližem faul...i još mi jedna stvar nemože bit jasna kako recimo igrač koji ima overall rating 90+ može bit slabiji od igrača koji ima npr rating 60 ? :D

naravno govorim o top player razini... :D

prosvijetlite me i recite mi kako vi prolazite kod tog fauliranja ili famoznog dodavanja koji mora tolko biti precizno usmjeren da bi dodal igraču

igram igru a toliko popizdim, a neznam što me vuče nazat da igram :D

cham3leon
05-11-2010, 23:29
Oni slideri se sad ne osjete baš u igri, ali one strategije koje si staviš na 4 desna gumba se itekako osjete, ja uglavnom slažem stil igre preko toga.

Ponekad mi je znalo smetat to suđenje svega i svačega, ali to više ne primijećujem često.
Ono što meni najviše smeta u igri je kako se igrači odmah zbune kad dođe do neke slobodne ničije lopte iz kakvog odbijanca. Nema šanse da bi igrač koji joj je zaista najbliži potrčao za njom, a ne možeš ni sa LB nikako dobit kontrolu igrača koji ti najviše treba u takvoj situaciji.

I isto me živcira, a dogodi mi se stoput da na kick offu umjesto da dodam loptu odmah prvom igraču, uspijem je nabit i tako do protivnika.

Master ligu nisam počeo igrat jer nekako nemam čime popunit drugu diviziju. Ima li neki mod koji dodaje licenciranu Premier ligu i drugu englesku ligu?

flander
06-11-2010, 12:04
Ono što meni najviše smeta u igri je kako se igrači odmah zbune kad dođe do neke slobodne ničije lopte iz kakvog odbijanca. Nema šanse da bi igrač koji joj je zaista najbliži potrčao za njom, a ne možeš ni sa LB nikako dobit kontrolu igrača koji ti najviše treba u takvoj situaciji.

I isto me živcira, a dogodi mi se stoput da na kick offu umjesto da dodam loptu odmah prvom igraču, uspijem je nabit i tako do protivnika.


to jednostavno nemogu smislit, te odbijance i zbunjivanje igrača, desimi se x puta da mi suparnik uzme loptu i onak koda se popikne i osten stunt 2 sekunde lol, dok recimo kad ja njima uzmem loptu odma se vračaju na nju...

što se tice modova imaš patch za skinut sa svim licencama

la50
06-11-2010, 12:16
Flander kolko sam ja bio shvatio ti si ono odustao od PESa i prešao na FIFAu,al ipak vidim da si se vratio na PES,možeš navest razlog?
Mene ko i vas u igri živciraju identične stvari...u zadnje vrijeme ima toliko ničijih lopti kod kojih ovi moji mangupi totalno zbunjeno stoje.Suđenje je nešto bolje od prošle godine ali opet nije podjednako što mi također već ide pomalo na jetra.
Što se tiče zabijanja golova tu sam se više manje ispraksirao dosta i mogu preokretat rezultate od 2 i 3-0 za protivnika.Sad trenutno pokušavam,kad god imam vremena izvodit finte,jer jedinu koju koristim je cima.
Btw si vidio kameleon da je turnir u Ri premješten sa 21 na 27.11. te će se sve održati isti dan od 15 i 30 do 20:00.Ja ipak mislim da neću moć doć pošto ću taj dan imat utakmicu,baš mi je žao jer tko zna kad će ovako neki PES turnir opet doć u Rijeku.

cham3leon
06-11-2010, 12:20
Evo našao sam pesedit.com patch, 0.4 verzija. Skidam definitivno. Radije bih da se negdje našao kakav patch za premier ligu pa da dodaje i drugu englesku ligu da mogu normalno igrati ML s nekim engleskim klubom, ali snaći ću se već.

@Laso- Ne znam kako ću stići idućih par vikenda pa tako ni tada, ali ako budem bio u Rijeci za to vrijeme, idem sigurno gledat. Ti bi se natjecao?

la50
06-11-2010, 12:29
Ma da jer rijetko kad imam priliku igrati protiv nekog a da taj netko nije komp :P.Ako nebudem mogo igrat onda ću se natjerat da otiđem malo pogledat.

flander
06-11-2010, 14:48
@ la50 da igral sam FIFU11 i mogu rec da je nogomet stvarno realan, sudac je možda pogrešno sudil aj 2 puta ako sam i to previše rekal, grafika je stvarno super, atmosfera na stadionu super, ALI razlog koji sam prešal nazat na PES je taj što je FIFA prelagana za igrat, na World Classu se uigraš za par minuta, i jednostavno mi je bilo prelagano za igrat, i naravno Master liga koju Fifa nikad nece imat, jednostavno stalno igranje premiere mi je dosadilo, nema lige prvaka ni kupa uefe, jednostavno to nije to, a i onaj klinac što su stavili kao neki Menager rating mi je totalno bezveze...moram spomenuti da FIFA ima NAJGORU glazbu ikada, to je jednostavno bilo nepodošljivo slušat, recimo dok tražim igrače morao sam ugasit zvuk, ono zavijanje neko isee :pray: dok recimo PES mi je gušt ražit igrače is lušat recimo Gorillaz,Keane,Nina Zilli. itd itd...i onaj kao LOADING je neka vrsta treninga ?... to mi totalno redardirano...

i ponovit ću još jednom, PES 2011. ima stvarno lošeg suca, ali jednostavno nemogu prestat igrat PES, koda je nad menom neki spell lol, PES mi je nekak ozbiljnija igra nego FIFA, tupavo za rec al eto, ali stvarno ne kužim kako u ovih kolko 12tak godina KONAMI nemože napravit realnog suca, stvarno ne kužim koji klinac tamo delaju...sve mogu pretrpit te pizdarije da su katkad neki igrači nerealno jači od drugih ili ono zatupljivanje kod dodavanja ili oduzimanja lopti ali da mi suca nemoš dobro napravit to nemogu shvatit....uz današnju tehnologiju pa mogli su napravit nogomet svih vremena...ali ne :D

cham3leon
06-11-2010, 16:04
Na FIFAi su Gorillaz, ne na PES-u. I FIFA bar ima dobru muziku.

flander
06-11-2010, 16:17
bZR20t0Uu2M


jeba me pas ako meni ovo ne svira u PESu :D

cham3leon
06-11-2010, 16:18
Ne, točno to svira u FIFI

Duke of Earl
06-11-2010, 17:52
Neznam jesam ja lud ili šta, ali 95 % sam siguran da je ta stvar u novom PESu, makar je na wikiju nema na official soundtracku :? Provjerit cu to danas, sutra.

flander
06-11-2010, 18:02
ma svira 100%, možda su to sad sa patchom ubacili, pa ono....

cham3leon
06-11-2010, 18:04
Ne, 200% sam siguran da svira u FIFI, točno se sjećam kad sam kod frenda igrao fifu i čuo tu pjesmu. Odi u galeriju na pesu, playlist editor pa prođi sve pjesme, vidjet ćeš da nema gorillaza.

EDIT: Aha, u PESEDIT patchu su je dodali, skupa sa još odličnih pjesama, gg! :D

flander
06-11-2010, 18:43
e pa onda je patch u pitanju hehe

stvar je odlična

cham3leon
06-11-2010, 19:25
Aha, lajkam gorillaze... Ima još odličnih pjesama, samo što je netragom nestao playlist editor, ali ajde.

Assasin`s
07-11-2010, 01:29
Ta pjesma je iz FIFE 11.

majstoro
08-11-2010, 12:17
zanimljivo,mogao bih kupiti

flander
11-11-2010, 23:37
ok, skužite sad ovo...
nakon svi tih bugova i neizbalansiranosti stisnul sam zube i reko "a valda nemože bit gore" kad ono sranje....

igram master ligu 3. sezona sa Romom...4. tekma....odigram i sad ono kak ti poslije svake tekme dolaze vjesti prvo mi dođe ona pizdarija za platit plače i ok platim to i ostane mi nekih 10k evra...rekoh dobro sad neam ama baš niš para sad bum štedil dve tri sezone iovako imam super ekipu za izdržat bar 5 sezona, i kliknem dalje na sljedeći tjedan kad ono vjest nešto tipa da klub mora smanjit troškove i OTPUSTE mi cijelu prvu momčad ?!?!?!? ja sam šokiran sad :D jel to neki jebeni BUG ili koji klinac ? pa nije valda da nesmijem u minus uc ili neznam kaj, ne kužim kak da to izbjegnem, jel ako se nemsije u minus onda stvarno neznam koji su to debili radili igru =/


ak to ne sredim bye bye PES zauvijek :D

hints ?

cham3leon
12-11-2010, 00:05
Hm, 10k eura je jako malo novca. Tko zna o čemu se radi. Opet, bolje to nego da postoji onaj bug iz PES 2010 da ti ML potraje 2, 3, ili 4 sezone, i onda kad treba preći na iduću ti zablokira. To je mene strašno razočaralo prošle godine kad sam već bio s Rijekom napravio dosta toga.

flander
12-11-2010, 00:24
pa stavrno debilana jebote, kaj nisu jednostavno mogli stavit da uđeš u minus i bok, nemožeš kupovat igrače i cupaj se, a ne ovako, otpustili mi pola momčadi -.-'

probal sam skresat sve troškove, cak sam i otpustil neke igrače koji su mi presjedili ali opet ništa -.-'

MasaKrisT
12-11-2010, 00:36
Ja sam prekjucer rekao zbogom PESu novom nakon 4 autogola iz bugova u jednoj utakmici. Okrecem se ponovo fifi. U svim pesovima sam mogao bugove istrpit ali u ovom je to naprosto nesnosljivo.

cham3leon
12-11-2010, 07:30
Mene ništa ne odvlači od PES-a. Imao sam jedan retardirani autogol, ali suma summarum igra je super, najbolji PES koji sam ikad igrao.

flander
12-11-2010, 09:21
ja sam uredno gubio tekme zbog suca ili zaleđa....neznam meni igra jednostavno ne valja...da su tog suca bolje napravili još bi kako i prežvakal..sad jš ovo sa master ligom, kolkov vidim nemogu to izbječ =/

nema jebene teorije da opet igram...

cham3leon
12-11-2010, 09:23
Zaleđa? Pa, sudac ih sudi stvarno okej, nije da ih pogrešno dosudi ili nešto. Jedino ako misliš na to da igrači rado ostaju u zaleđu, ali to opet ovisi o taktičkim postavkama.

flander
12-11-2010, 12:14
vjerovao ili ne par puta mi se desilo da nije bilo zaleđe, ne razumijem kakvo je zaleđe npr iz slobodnog udarca,pucam odbi se od živog zida na lika i zabim gol a sudac svira zaleđe

cham3leon
12-11-2010, 13:48
Za to i ja nisam siguran da je po pravilima... Ako se odbije od drugog igrača da li vrijedi zaleđe i dalje?

MasaKrisT
12-11-2010, 14:29
Konami zaledja malo drugacije shvaca:)

flander
12-11-2010, 17:14
Za to i ja nisam siguran da je po pravilima... Ako se odbije od drugog igrača da li vrijedi zaleđe i dalje?


to bi Beusan rekao "sudjelovao je u igri" xD

ma što je je stvarno su zasrali igru

bornathepicek
13-11-2010, 12:44
Nemrem vjerovat da još nisam ni jednom zaigrao ovo :P

Duke of Earl
13-11-2010, 19:34
Najbolji PES ikad. Zaključak izvučen nakon skoro dva mjeseca svakodnevne igre s frendovima,minimalno jedan sat dnevno, i svaki petak po 6 sati. Ima par sitnih bugova u vidu golmana i AIa, ali sve u svemu nogometna fantazija, pogotovo za igranje u društvu.

Vedro
13-11-2010, 19:48
vjerovao ili ne par puta mi se desilo da nije bilo zaleđe, ne razumijem kakvo je zaleđe npr iz slobodnog udarca,pucam odbi se od živog zida na lika i zabim gol a sudac svira zaleđe
Mislim da sam gledao jednu emisiju kada je Beusan govorio bas o tome.Ako se lopta odbije od igraca protivnickom igracu koji je iza linije obrane tada je zalede,a u slucaju da igrac odigra loptu protivnickom igracu koji se nalazi iza linije obrane tada nije zalede.

cham3leon
13-11-2010, 22:32
Najbolji PES ikad. Zaključak izvučen nakon skoro dva mjeseca svakodnevne igre s frendovima,minimalno jedan sat dnevno, i svaki petak po 6 sati. Ima par sitnih bugova u vidu golmana i AIa, ali sve u svemu nogometna fantazija, pogotovo za igranje u društvu.

I ne samo u društvu, mogu ti reći da sam super zadovoljan kako je gušt igrati protiv AI-ja. Nekako mi nisu više onako monotoni i predvidljivi kao u 2010, dobro kreiraju prilike i kvalitetno se brane, ali opet ne onako savršeno, ponekad ih točno možeš pročitat i prodat im fintu :pray:
Imaju doduše mnogo preveliki fetiš na voleje u slučaju odbijenih lopti, plus još neke sitnice, al' ajde.

Da, definitivno najbolji PES ikad.

Nightyx
14-12-2010, 12:03
Ako je netko za PES11 turnir, koji ce se odrzati 23.12. u igraoni TEHNOstart, Osijek...neka mi se javi na pp....kortizacija 30kn po glavi, prva nagrada PES 2011, bit ce nagrade i za 2. i 3. mjesto....

eto tolko pes fanovi iz osijeka, pozdrav

cham3leon
25-02-2011, 12:42
Bumpeth.

Cropes HNL patch je trebao izaći danas prema odbrojavanju koje je već neko vrijeme stajalo na cropes.org, ali je netragom nestao i nema naznaka kad bi se mogao pojaviti dostupan za download. Prema nekim informacijama trebao bi sadržavati 1. i 2. HNL, što će biti epski ako je istinito.

Nightyx
25-02-2011, 13:57
2. HNL -,-"

crnisokol
25-02-2011, 14:39
Bumpeth.

Cropes HNL patch je trebao izaći danas prema odbrojavanju koje je već neko vrijeme stajalo na cropes.org, ali je netragom nestao i nema naznaka kad bi se mogao pojaviti dostupan za download. Prema nekim informacijama trebao bi sadržavati 1. i 2. HNL, što će biti epski ako je istinito.

1. liga nam je loša...šta će ti još i 2.???

cham3leon
25-02-2011, 15:06
Onda čemu raditi HNL mod, je li? Pa super je da su ubacili 2. ligu tako da imaš šta stavit u D2 kad igraš ML sa domaćim klubom.

cham3leon
15-04-2011, 10:13
The thread. It lives again.

Izašao je Cropes HNL patch za PES 2011 koji osim klubova iz prve i druge HNL donosi i nekoliko domaćih stadiona, novih lopti, kopački, sve zimske transfere, domaći soundtrack, domaća navijanja za neke klubove, i naravno dresove i embleme nelicenciranih klubova i još raznih drugih dodataka. Velika prednost je što možete instalirati ovaj mod bez da dirate svoj "oriđiđi" PES, jer instalacija napravi zasebni exe, a ekipa je napravila i vlastiti launcher s kojim pokrećete HNL mod.

NAVALI NARODE (http://forum.cropes.org/index.php/topic,11557.0.html)

*Fila*
15-04-2011, 10:31
Jel se opet ruši igra kad oću sa nekim domaćim klubom počet ligu ili master? Prije mi se rušila.

BigBongman
15-04-2011, 10:47
I was like ... (http://people.rit.edu/~bss6378/instantCSI/)

cham3leon
15-04-2011, 11:45
Meni se ne ruši, crashao se prvi put kad sam isprobao exibition, ali poslije mi se nije rušilo ništa. Btw, ako nisam spomenuo u sklopu ovog moda je i neki mod koji mijenja gameplay. Ne drastično, ali osjeća se da je mnogo manje zaleđa i grešaka u AI-ju.

BigBongman
15-04-2011, 12:07
Si vidio HRT2 gore u kutu kad igraš?
Baš epic :D
I navijanje, stadioni, lopte, igrači, pjesme hrpa toga novog. Baš sam se zaželio Pes-a. Još samo kad bi hrvatsko kometantor bio(Sušec ofc).

cham3leon
15-04-2011, 12:24
Ma bilo je takvih stvari i prošlih godina, ali sad po prvi put mogu igrati protiv Tottenhama na Kantridi koja čak i nije tako loše dizajnirana. Jedino bi tekstura stijene mogla biti malo bogatija.

BigBongman
15-04-2011, 15:48
Počeo ML s Istrom.
Ovaj put možda izdržim duže od 2-3 sezone. Rekord mi bio u PES9 5 ili 6 sezona s Man Utd.

CAK_CROchef
15-04-2011, 21:55
kad se sjetim proslogodisnjeg i Splita u finalu EL, a ja u BAL osvajam LP s varteksom

Deadwalker
25-04-2011, 11:24
Nije od zgorega da vas obavijestim kako se krajem 5. mjeseca u Splitu održava PES turnir pod pokroviteljstvom većeg broja sponzora te pod medijskim oko Playomanie. Nagradni fond premašuje 12 000 kn, a biti će i dva party-a gdje će jedan uključuje druženje sa Klik djevojkama te brdo hrane i pića. Sve to traje 3 dana, a ukoliko vas interesira, info na linku ispod:

Playomania weekend - PES turnir u Splitu (http://www.playomania.com/novosti/playomania-weekend)

Zeko149
25-04-2011, 14:20
gledan to i mislin se kako bi lipo bilo sudjelovat, ide li ko sa foruma?
EDIT: a onda vidin da je uplata 75kn... :cry:
EDIT: a onda vidin one cure iz klik-a :D :D :D :D :D

flander
07-11-2011, 22:00
ovako da pitam

skinul sam patch 3.5 i radi super, sad našal sam neki Smoke patch titanium od 3.6.2 do 4.0, jel bi funkcioniralo da lupim to na ovu trenutnu verziju ?

jel se igral ko sa time ?