PDA

Pogledaj cijelu verziju : Splinter Cell Chaos Theory



MindReader
18-07-2006, 12:09
Znam, bijaše ova tema, al igra jednostavno zavrjeđuje svoju temu.
Upravo sam je prešao rezultati (kad sam rekao da mogu sve misije prijeći sa 100%) nisu baš.. akhm... izjednačeni :D al je bilo dosta blizu...
Ova tema mora opstati, samo se ne smije piratizirati u njoj

Evo i mog overalla:

http://www.slibe.com/image/90c5982b-sc3overall-JPG/

daklem...

LighthouseSmogu prijeći sa 100% kad god hoćete, samo ovaj put očito nisam... "Našli" mi jedno tijelo.. aj dobro... znači, može 100% :D

Cargo ShipSme malo zeznio zbog onih sekundarnih zadataka i zbog jednog ubojstva i tih s*anja.. ova m se misija najmanje sviđa...

BankS... vidi se... nijedno ubojstvo, nijedan alarm, njedno pronađeno tijelo, sv zadaci izvršeni... što reći? :D

Penthouse nisam dobro izvršio jer je radnja ipak u Americi i ne smje se nikog ni ošamutiti ni ubiti... A ni zadatke nisam baš rješavao... al dobro, 85% je vrlo dobro :D

DisplaceSje opet jedna SAD-misija... ošamućivao sam sve što se kreće, a usto nisam riješio 2 sekundarna zadatka... mrzim Amer-misije :twisted:

Hokkaido... 90% samo zbog nepostavljanja onih kaknjeva na telefone... dakle, opet sekundarne misije .. inače sve bilo perfect :D

BatteryS... opet se vidi... mogu reći da sam se ugodno iznenadio kad je izletilo 100%... zna se zašto je stotka, da ne objašnjavam

Seoul, po mnogima najteža misija (ne po meni) je dobila 94% zbog... hm... nerješavanja zadataka?? ne sjećam se ovog.. možda je zbog ošamućivanja "naših".. al OK je prošlo za tako "tešku" misiju

BathhouseSje po meni najteža misija, što se vidi i po postotku :D Mislim ono, na kraju, u overallu sam imao 4 identifikacije kao izdajice, 2 alarma, 1 pronađeno tijelo... I naravno, nije riješen sekundarn zadatak :rotfl: Ono na kraju me uje*alo, kad Shetland postavlja bombe, a okolo vrebaju oni splinter cellovi... Ta mi misija definitivno kvari ukupan prosjek.. :twisted:

Kokubo SoshoSsam mogao prijeći sa 100%... MOGAO sam!! da nije bilo one žurbe i jednog sam tipa ubio... samo jednog... onako lijepo, preko ograde... da... odograt ću je još jednom i neću više tako griješiti.. a i Lighthouse isto..


OVERALL : 88% - sami procijenite... jel bih mogao dotući IgGya u Versusu?? :D


Inače, što nikad prije nisam vidio.. igra ima dosta (ne previše) načina za prijeći... evo, kad sam igrao zadnju misiju.. jednom sam gadno pogriješio i tp me uhvatio, zavezao i ispitivao... i ne, nije bilo misson over... trebao sam se otključati, maznuti 3 čuvara (bez ikakve opreme - no FiveSeven, SC-20K, EEV!!)... i onda kasnije pokupio svu opremu, javio se Lambertu i tako... polijedice toga su 1 alarm i identifikacija uljezništva.. pa sam igrao opet :D

Inače, igra je prefenomenalna i sv koji niste, probajte igrati COOP, preodličan je :pray:

Toliko od mene.. Čuvajte se mraka!

*Fila*
19-07-2006, 20:20
E care :pray: svaka ti dala!Ja sam je danas prešao, meni je overall 69%.Igra je fenomenalna i nož mi je najbolje sredstvo za klanje vojnika!!E zakon mi je kada visi sa cijevi i samo ga uhvati i okrene mu vrat!!SAM totalno rula!!E ako nisi slučajno vidio vidi u extrasima ima kratka najava za SC film(jedva čekam) :fof:

gamer4life
19-07-2006, 20:33
Kad izlazi Double agent...Meni je najbolje uzeti čuvara i ispitivati ga,a nakon toga ...rez...nožem...po...vratu...

*Fila*
19-07-2006, 20:40
Kad izlazi Double agent...Meni je najbolje uzeti čuvara i ispitivati ga,a nakon toga ...rez...nožem...po...vratu...
Meni je bilo zakon kad sam uhvatio nekog čuvara pa ga ispitujem a on misli da sam ja ninja pa je sretan što će ga ninja ubiti bar će časno umrijeti!!I najbolje mi je kad stražari viču:Say hello to my little friend!!Kao Tom Montana u Scarfaceu!! :D

MasaKrisT
20-07-2006, 12:30
ja ga nemrem igrat,mislim da svi znaju zas,sam nesmijem to tu spomenut:)....jem mi moze ko na pm pomoc?thx

MindReader
20-07-2006, 14:03
masakrišće, nemoj mi tu o piratstvu... :D
javim ti

MindReader
20-07-2006, 14:08
Kad izlazi Double agent...Meni je najbolje uzeti čuvara i ispitivati ga,a nakon toga ...rez...nožem...po...vratu...
hm.. evo vam par savjeta: ako oćete što veći postotak po misiji,SNE KOLJITE / UBIJAJTE NIKOGA!!... samo omamljivanje!!


btw. kad uvatiš vojnika i ispitaš ga... nije da ga zakolje.. Sam mu (na lijevu tipku) zarije nož u kičmu! a zakolje ga (ošine po grkljanu) kad je ispred njega, malo sa strane.. a u stomak mu rukne kad je ravno ispred njega... :D vidi se da sam fanatik :D

btw. sorry na double-post.. stvarno nisam skužio :oops:

MasaKrisT
20-07-2006, 15:04
hm,uspio sam rjesit sve radi.sramotnih 55%prva misija,ja se raspouco....

goGAMERo
20-07-2006, 17:03
Trebao bih i ja odigrati Chaos Theory, zanimljivo, vrlo, inače! BTW. De mi recite jel onaj drugi level tako dosadan ili mi se čini? :)

Prince-Artas
20-07-2006, 20:17
meni osobno niti jedan nije bio dosadan a da je najlošiji od svih slažem se

MindReader
20-07-2006, 21:18
cargo ship (2. misija)SjeSnajdosadnija (po mnogima) jer je, ono, lutam_bez_cilja.. deja vu osjećaj je nabrijan.. tako da.. meni je osobno najbolja Bank jer obožavam tak pljačkat... a ni seoul nije loša.. a i vidi se po postotku :rotfl: igra je predobra, jedva čekam Double Agent... i, ako niste još probali, odite na internet na COOPerativ partiju... naravno, ako imate oriđiđi igru :wink:

MasaKrisT
20-07-2006, 22:14
nemrem prec dtrugu misiju,rjesio sam sve one cuvare vani,unutra onog koji cita,prosao one kutije,otkrio jednu ,ubio lika sto vari dolje i sada nemam kuda,ona jedna vrata se nemogu otvorit u kojima curi voda...pls help me...thx

MindReader
21-07-2006, 11:35
nemrem prec dtrugu misiju,rjesio sam sve one cuvare vani,unutra onog koji cita,prosao one kutije,otkrio jednu ,ubio lika sto vari dolje i sada nemam kuda,ona jedna vrata se nemogu otvorit u kojima curi voda...pls help me...thx
evo ti pomoć: znaš onog baju što nešto brusi, blizu tih vrata di je voda?? e pa imaš gore lijevo od njega ventilaciju :wink: ne trebaš zahvaljivat :D

p.s. nemoj nioga ubijati, zbog što većeg postotka :wink:

MasaKrisT
21-07-2006, 13:31
hvala idem vidit sada...

MindReader
22-07-2006, 14:12
NOVI OVERALL!!! (http://www.slibe.com/image/d013725e-sc3overall-JPG/)

evo, potrudio sam se oko 1. i zadnje misije i završio sa 100%, ali očito ne mijenjaju overall :cry: :cry: a tolko sam se trudio... moram malo popravit ove 65 i 75 %... možda onda čak bude jedno 90-92% :D

aj i vi, koji ste prešli, ruknite print screen i stavite tu... da vidim kome sam konkurencija :D

Om3G@
22-07-2006, 14:29
Ja cu za par dana kupiti igru. Onda javim. Osim toga, sjecam se da sam na demou presao Lighthouse sa 100% bez beda u 10-tak min.

E da, samo da napomenem, veliki sam fanatik SC serijala. Sjecam se kad je prvi dio izasao, jedino sam ja tvrdio od svih mojih frendova da ce igra biti dobra. Osim toga, svi su srali da nece biti takva grafika i sta sve ne... Mjesec dana nakon sto je igra bila izasla, frend je ukucao veliku lovu na igre... kupio je tada aktualni UT2003 i SC (ja sam ga nagovarao-d:)
Od tada ne pamtim tko od njih ne voli SC serijal, cak smo isli spavati kod njega, jer je tada mogao igrati SC na svim detaljima (imao je GF4 Ti4800SE - - koju smo clockali, AXP2200+, 512 MB memorije... sta ces, tada ga je lova posebno volila...).

E da, da vam dam malo opis novog SC-a... igra izlazi 26.9. po zadnjim informacijama, a kako sam vidio po trailerima (skidao sam HD trailere od 100 MB:) ) igra ce biti ukratko sranje jer vise nije cilj skrivanje jer jedna misija u Iraq-like-settingu je prikazana kao u jednoj obicnoj pucacini... sto ne cini jednu SC igru... Ali zato grafika rula 8-)
Izgleda da ce Chaos Theory ostati SC top-of-th-hill naslov...
Ali nema veze.

goGAMERo
22-07-2006, 14:45
A ja mu se baš obradovao! Ma neće valjda zasrati! NADA POSLJEDNJA UMIRE! :)

MindReader
22-07-2006, 20:49
Evo ga novi rezultat moje najgore prijeđene misije (65%) http://www.slibe.com/image/060b3f4d-bathhouse-JPG/S :fof: malo je bolje... sad je 74% (ne valja mi print screen - to ću reći i poslije :D )

i da.. novi overall je čak 89%!!SSamo se 1% popeo!! :cry: :rotfl:

i ne... nemam dokaz jer me zeza print screen... kolko vidim, ni ova nije cijela - overall mi pokaže samo do Penthousa :cry: al vjerujete vi meni :D

Nightyx
26-07-2006, 20:28
Igra je sasvim solidna a pogotovo grafički s tim da su hardwerski zahtjevi uistinu mali.

*Fila*
29-07-2006, 21:31
E care :pray: svaka ti dala!Ja sam je danas prešao, meni je overall 69%.Igra je fenomenalna i nož mi je najbolje sredstvo za klanje vojnika!!E zakon mi je kada visi sa cijevi i samo ga uhvati i okrene mu vrat!!SAM totalno rula!!E ako nisi slučajno vidio vidi u extrasima ima kratka najava za SC film(jedva čekam) :fof:
E ja sam podigao overall na 77%!Normalno da vas to ne zanima ali tema je tu pa da i ja budem važan! :)