PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sedam minuta singleplayer gameplaya StarCrafta II



IgGy
26-04-2010, 16:30
Dok iščekujemo konačan izlazak vjerojatno najočekivaniji RTS naslov svih vremena, Blizzard nas svako malo "rajca" izbacivanjem raznih trailera. Blizzard je tako izbacio i novi trailer koji demonstrira singleplayer kampanju, i to u čitavih sedam minuta.

gHp0EkJ-d4o

Koliko vas je trailer gameplaya impresionirao?

Aral
26-04-2010, 16:54
Puno previše :) Vide trailer neki dan na GT-u, meni izgleda stvarno dobro. Atmosfera, razgovor likova, ugođaj...Samo nek misije budu fakat raznovrsne i nek nas lijepo uvode u priču i ovo će bit, uz MP glavninu naravno, prokleto dobra igra. Lova je već spremna, samo treba ić kupit :)

flander
26-04-2010, 17:20
meni osobno izgelda kao i W3 samo malo sa više sa poliranijom grafikom

Sgt. Bull
26-04-2010, 17:38
A W3 je izgledao kao SC samo sa ljepšom grafikom... Čak su im i misije bile iste.

MasaKrisT
26-04-2010, 17:39
I evo ga bull:)

flander
26-04-2010, 17:56
ma sve mi je to copy/paste

jedino mp valja

W1k1n6
26-04-2010, 19:54
Deja vu? Ili se to samo meni čini?

Aral
26-04-2010, 20:46
Daleko od toga. Ovo će bit predivno sp iskustvo, u biti sam starcraft je imao jedno 10x bolje misije nego w3. A ovih tridesetak misija u SC2 će bit čisti svrš. O zerg i prottos kampanji da i ne pričam, te sve to zapakirano u predivnu atmosferu, brdo likova, lorea i sličnih stvari; čak i sam gameplay postaje sporedan. Can't fuking wajt.

SkunK
26-04-2010, 21:21
Oh te predivne komparacije SC = W3 / W3 = SC :)

Jedine dvije stvari koje ih povezuju su: RTS i map editor.

Što se raznovrsnosti tiče, ćelavi C&C-ovac je naglasio da će svaka misija imati svoju posebnost, dakle neće biti onoga da je glavni cilj namasati vojsku i uništiti neprijatelja nego kao što vidite, krađa terazina kojeg Protossi čuvaju jer im je svet (izklišejzirano al ok ajde...) i čuvanje (baby-sitting) lasera.

W1k1n6
27-04-2010, 09:56
Samo je bitno da bude čim više raznovrsnih misija kao u starom SC-u. U jednoj imaš bitku protiv milijun i pol zergova, u drugoj vodiš samo 5 unita, u trećoj moraš skužiti koja je ključna točka za zaustavljanje napada na mapi i što na nju postavit, u četvrtoj radiš samoubilački napad da bi mogao izvršiti špijunski zadatak u pozadini... uglavnom SP ne smije biti MP s botovima, već potpuno zasebna igra i onda ne sumnjam u uspjeh. Ovaj prvi gameplay SP video me nije posebno impresionirao, no nadam se kako će igra ponuditi puno više.

Aral
27-04-2010, 11:38
Taj problem je npr imao prvi DoW, ali one daljne ekspanzije, zadaci su uvijek bili destroy enemy base i to je to, čisti skirmish. Ako ima boga u blizzardu ovjde bi svaka misija trebala bit stvarno različita, u neku ruku i zahtjevna i sl...

Niko Bellic
27-04-2010, 12:02
Ne lajkam baš puno previše taj svemirski setting. Mnogo bolje mi masti W3, nego novi SC.

W1k1n6
27-04-2010, 12:16
E vidiš, mene je SC baš zato bio privukao jer mi je bilo previše fantasya. Nekako su mi najdraže strategije bile Dune II, CnC i SC. Sto ljudi sto ćudi :)

Sickmanno1
27-04-2010, 12:37
Samo je bitno da bude čim više raznovrsnih misija kao u starom SC-u. U jednoj imaš bitku protiv milijun i pol zergova, u drugoj vodiš samo 5 unita, u trećoj moraš skužiti koja je ključna točka za zaustavljanje napada na mapi i što na nju postavit, u četvrtoj radiš samoubilački napad da bi mogao izvršiti špijunski zadatak u pozadini... uglavnom SP ne smije biti MP s botovima, već potpuno zasebna igra i onda ne sumnjam u uspjeh. Ovaj prvi gameplay SP video me nije posebno impresionirao, no nadam se kako će igra ponuditi puno više.

Da. Misije su jebenica u prvom starcraftu. Meni je posebno bila draga misija gdje nesmijes unistiti Zergove, a moras Protosse, a jedni i drugi te napadaju :pray:
Ili misija gdje imas opciju unistiti Covert ops ili Physich lab i ovisno od toga sta unistis razlikuje se sljedeca misija. Brijem da je to Starcraft prvi pokazao...

Teon
27-04-2010, 14:16
E vidiš, mene je SC baš zato bio privukao jer mi je bilo previše fantasya. Nekako su mi najdraže strategije bile Dune II, CnC i SC. Sto ljudi sto ćudi :)

I mene

Eh kad se sjetim Dune (suza krene...)

Zasad nisam impresioniran singleplayerom, al to je bilo tek 7min vidjet cemo sta ce imat za ponudit.

Se sjecate ove misije iz StarCrafta: U_3GduIZoh8

Genijalno izveden pocetak (zato sam obozavao Starcraft, kampanja je bila vrhunska)

Aral
27-04-2010, 14:20
Ne lajkam baš puno previše taj svemirski setting. Mnogo bolje mi masti W3, nego novi SC.
Meni je uvijek sf over fantasy :)

System
27-04-2010, 14:55
SF je u manjoj mjeri izkliseiziran. Elfovi nemoraju biti pedercine arogantne, a dvarfovi pijani idioti, orkovi zli, a trolovi umno zaostali. SF je svjeziji i originalniji.



OT:

Ja cekam...

SkunK
27-04-2010, 15:06
lfRiD7nS4DE

Ako ćemo o i inovativnsoti SF-a i tako... znanost je znanost. ;)

Chuky
02-05-2010, 14:51
Meni je isto fantasy setting draži od SF-a, no budući da odavno nisam igrao dobar RTS u stili WC-a, ovo ću sigurno isprobati.