PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jel ko zna neki miš...



Bens
16-07-2006, 22:54
Mislim si kupiti sljedeći miš:TRUST MI-7500X laser 800 dpi,bežični.Dođe 200 kuna u HG Spotu.Što mislite o njemu,jel može netko preporučit nešto slično za 200 kn.Meni se čini dobrim za tu lovu.

GrannyKiller
17-07-2006, 00:27
malo si promašio forum, ali svejedno da ti odogovrim:

LOGITECH G1 Optical, USB + PS/2 --> 187 kn

TRUST je gore smeće od MS-a, ne uzimaj to!!

Cali
17-07-2006, 14:09
hmm.. ja sam kupio taj g1 i vratio ga u dućan isti dan, meni je to katastrofa od miša...

sad imam trenutno mx518 od logitecha i imam i ergo525 laserski od geniusa... ovaj laser ima 2000 dpi rezoluciju i bome je laser stvarno dobra stvar... osjeti se razlika u odnosu na optiku, brži je i bolje reagira, te je precizniji...

mEtAXa
17-07-2006, 18:58
hmmmmmmmmmmmmm ako ti nije baš izričito do bežice slažem se s grannykillerom uzmi si g1. :cry:i naravno ako su ti ograničene marke...

GrannyKiller
17-07-2006, 19:28
hmm.. ja sam kupio taj g1 i vratio ga u dućan isti dan, meni je to katastrofa od miša...

sad imam trenutno mx518 od logitecha i imam i ergo525 laserski od geniusa... ovaj laser ima 2000 dpi rezoluciju i bome je laser stvarno dobra stvar... osjeti se razlika u odnosu na optiku, brži je i bolje reagira, te je precizniji...

ma Mx518 je fantastičan miš (imam ga i ja), ali avuleta2 je ograničen na 200 kn, a Mx518 košta 383 kn :(

ne kužim, zašto ti je G1 loš? pojasni. reci šta ne valja...ja MISLIM (dakle, ne znam kakav je zapravo) da je bolji od ostalih ponuđenih miševa do 200 kn

mEtAXa
17-07-2006, 19:39
hmm.. ja sam kupio taj g1 i vratio ga u dućan isti dan, meni je to katastrofa od miša...

sad imam trenutno mx518 od logitecha i imam i ergo525 laserski od geniusa... ovaj laser ima 2000 dpi rezoluciju i bome je laser stvarno dobra stvar... osjeti se razlika u odnosu na optiku, brži je i bolje reagira, te je precizniji...

ma Mx518 je fantastičan miš (imam ga i ja), ali avuleta2 je ograničen na 200 kn, a Mx518 košta 383 kn :(

ne kužim, zašto ti je G1 loš? pojasni. reci šta ne valja...
oblikom je slićan kao B58 (koji je recimo meni skroz OK), a vjerojatno je puno bolji.

ja bi mu savjetova da se malo strpi i skupi još para... :roll: ...pa kupi mx-a. :wink: 8)

GrannyKiller
17-07-2006, 19:43
ja bi mu savjetova da se malo strpi i skupi još para... :roll: ...pa kupi mx-a. :wink: 8)

pametno, osim ako mu je miš hitan.

ima i bežični RX600 za 143 kn....ali mi ne izgleda previše dobro :|

mEtAXa
17-07-2006, 21:21
ja bi mu savjetova da se malo strpi i skupi još para... :roll: ...pa kupi mx-a. :wink: 8)

pametno, osim ako mu je miš hitan.

ima i bežični RX600 za 143 kn....ali mi ne izgleda previše dobro :|

pa daaaa... ako nije... istina ni meni ne izgleda al činjenica je da logi nikad nije proizveo nevaljan komad hardvera.ako čemo iskreno. :|

MasaKrisT
18-07-2006, 11:16
ma uzmi g1,inace ne volim logije,al za te nofce nemos nist bolje nac...trust je smece....raz3r diamondback power!!!

Cali
18-07-2006, 13:38
hmm.. ja sam kupio taj g1 i vratio ga u dućan isti dan, meni je to katastrofa od miša...

sad imam trenutno mx518 od logitecha i imam i ergo525 laserski od geniusa... ovaj laser ima 2000 dpi rezoluciju i bome je laser stvarno dobra stvar... osjeti se razlika u odnosu na optiku, brži je i bolje reagira, te je precizniji...

ma Mx518 je fantastičan miš (imam ga i ja), ali avuleta2 je ograničen na 200 kn, a Mx518 košta 383 kn :(

ne kužim, zašto ti je G1 loš? pojasni. reci šta ne valja...ja MISLIM (dakle, ne znam kakav je zapravo) da je bolji od ostalih ponuđenih miševa do 200 kn

neprecizan, spor, tipke puštaju neki iritantni zvuk pri pritisku, nemogućnost mijenjanja osjetljivosti, nepostojanje bočnih tipki, i nekako nisam bio uvjeren u kvalitet izrade zbog tih zvukova tipki... može bit da sam naletio na defektan komad, ali svejedno....

Frky
18-07-2006, 19:52
Zašto jednostavno ne kupite miš od 24 kn i lijepo kad popi..... se naljutite drmnete ga od zid i nikom ništa ! Oni masivni i skupi bi vam razbili zid pa zato govorim da kupite jeftinije !


Evo ga moj : http://www.sweex.com/product.asp?pid=657

GrannyKiller
18-07-2006, 22:28
hmm.. ja sam kupio taj g1 i vratio ga u dućan isti dan, meni je to katastrofa od miša...

sad imam trenutno mx518 od logitecha i imam i ergo525 laserski od geniusa... ovaj laser ima 2000 dpi rezoluciju i bome je laser stvarno dobra stvar... osjeti se razlika u odnosu na optiku, brži je i bolje reagira, te je precizniji...

ma Mx518 je fantastičan miš (imam ga i ja), ali avuleta2 je ograničen na 200 kn, a Mx518 košta 383 kn :(

ne kužim, zašto ti je G1 loš? pojasni. reci šta ne valja...ja MISLIM (dakle, ne znam kakav je zapravo) da je bolji od ostalih ponuđenih miševa do 200 kn

neprecizan, spor, tipke puštaju neki iritantni zvuk pri pritisku, nemogućnost mijenjanja osjetljivosti, nepostojanje bočnih tipki, i nekako nisam bio uvjeren u kvalitet izrade zbog tih zvukova tipki... može bit da sam naletio na defektan komad, ali svejedno....

hmmm...ne znam da do 200 kn ima kvalitetan miš sa svim karakteristika koje želiš... :cry:
moguće da si naletio na defektan komad, kotačić na mom Mx518 se čuje ko da svinja rokči pored mene :|

ali G1 je sigurno bolji od TRUST-a :)