PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kompresija & Cut videa



Razzarach
21-04-2010, 15:13
Koji program da koristim A DA NIJE vDub.
Treba mi za cod4 fragmovie, znaci rezanje videa i smanjivanje veličine na nes normalno, bez velike stete na videu (kvaliteta).
Moze i da se placa.
I da nije movie maker ili Vegas 9

C
21-04-2010, 16:57
Bez tih programa koje si naveo preostaju ti samo nooblike sa no comment opcijama, ako želiš koristiti neki noob program koji ima 10 opcija koje baš tebi trebaju...ne znam koliko će ti to biti i kvalitetno (općenito takva obrada).

Bar u VirtualDub-u to sve navedeno možeš napraviti u 10 klikova i 2 minute, i to doslovno!
Inače od Snagita imaš dobar program za sve to (screen shoot za snimanje, slikanje i obrada istoga), plaća se, ali nije napredan koliko ovi programi.

Ja ti mogu pomoći kako i šta da napraviš, ukratko, po koracima, ako hoćeš?

wildje
21-04-2010, 22:43
Pošto se bavim izradom cod4 movieja vec dulje vrijeme ovako cu ti preporucit. Nakon što movie renderiraš u vegasu u .avi formatu nabavi program MEGUI i u njemu konvertiraj u .mp4 sa nekim dobrim loseless x264 codecom . Tako su ti svi cod4 movieji napravljeni. Ak trebas pomoc ili da ti posaljem neki dobar x264 config javi mi se na xf:wildzjeah

EDIT: Ovak ce ti to zgledat otprilike : http://www.wipido.com/video/KhQd2FpMwyYH