PDA

Pogledaj cijelu verziju : Znoj



loo
17-04-2010, 12:58
Potaknut današnjim postom jednog od kolega s ovog foruma, odlučio sam o ovome otvoriti temu.
Dolaze nam ljetni dani, a s njima i vručina i znojenje. Kako se vi nosite s ovim potonjim? Stvarno mi je neugodno po ljeti... Idem poslijepodne(ne navčer ili ujutro) u grad i dok dođem sav sam mokar od znoja. Naravno da se istuširam prije nego što idem i koristim dezodorans, ali to ne spriječi znojenje. Stvarno ću izgleda ove godine morat nosit rezervnu majicu, ručnik i dezodorans u grad da izgleda/miršim pristojno kad dođem na svoje odredište.
Molio bih vas bez spamanja i komentara o pravim muškarčinama koji uvijek moraju bit znojni i pit pivo.

Discuss.

Scourge92
17-04-2010, 13:04
neznam, ja se ne znojim pretjerano (manje od nekih 70% ljudi koje znam). Neznam dali je to zbog zbog kilaže ili zbog nećega drugo, ali nikada sa znojenjem nisam imao nekakvih večih problema. Naravno, redovito koristim dezodorans, ali ne sprej nego u sticku(old spice, whirewater). Ne znam zašto, ali ovi u sticku su mi nekako bolji i čini mi se da se od njih manje znojim.

loo
17-04-2010, 13:06
Taj old spice u sticku (original) sam i ja počeo koristiti na kraju ovog zadnjeg ljeta i moram reć da je 1000 puta bolji od svih ostalih dezodoransa (bilo sprej ili u sticku). Stvarno se manje znojim. Ali moram vidit kako će bit ove godine. Nisam ga još koristio u sredini ljeta, ali nadam se da će i onda funkcionirati...

Death By Sexy
17-04-2010, 13:24
Koristim stik old spice whitewater, dobar je - izdrži.
Najgore mi je dok imam ruksak pa su mi cijela leđa mokra... Ili tramvaj ljeti, isuse smrada.
Inače mi ne smeta previše, makar s znam dosta oznojiti.

Scourge92
17-04-2010, 13:32
Meni se u školi na tjelesnom smijali kad sam koristio old spice u sticku, a sad skoro svi počeli koristit. Jbg, old spice je old spice. 15 puta mi je bolji od axe i ostalih. Axe samo ima neki ajmo reč ugodan miris, ali kad se pomješa sa mirisem znoja koji ne uspije uništit nastaje smrad poguban za osjetilo njuha.

loo
17-04-2010, 13:36
Zaš su ti se smijali što koristiš old spice u sticku? :?
Slažem se za axe... Od dezodoransa u spreju mi je najbolji Nivea freš aktiv. Ima predobar miris...

Scourge92
17-04-2010, 13:45
Ma malo pretjerujem, ali njima je kulniji dezić u spreju jer jedan ponese pa svi koriste, a kad je u pitanju dezodorans u sticku, onda se baš i ne otimaju :). Naravno, ima i par budala koji su smatrali da su dezodoransi u sticku "zastarili" i šta ja znam pa im je bilo smiješno što ga koristim, a sad odjednom i oni koriste.

Raz
17-04-2010, 13:54
Prije sam koristio old spice stick, no ono plavo čudo ne drži dugo, a od bijelog često ostane trag na majici. Sad koristim roll-on, oriflame ascendant za muškarce... tako nešto. Dobar je, ne mogu reći da je miris previše impresivan, no najviše mi se sviđa što efektno spriječava znojenje.


pravim muškarčinama koji uvijek moraju bit znojni

3tI4CbCniBI

On nije znojan pa je i dalje manly. 8)
(morao sam... powaaahh!)

hacker
17-04-2010, 13:57
Koristim nekakav Serene, neutralizira sve mirise, tj. nit smrdiš nit mirišiš.

The Boz
17-04-2010, 14:55
*snip*
Old Spice u zadnje vrijeme ima savršene reklame.
0ZOm2YhOI4c

Scourge92
17-04-2010, 15:01
:pray: old spice reklame rulaju

Maloki
17-04-2010, 16:10
Ljeti ne idem nikud između 10 i 19 tako da kad se znojim, znojim se doma.

LD
17-04-2010, 16:37
Ja sam se iznenadio koliko ljudi smatra brijanje pazuha normalnom stvari. Mislim nemam nis protiv, ali ja sam jos uvijek dlakav.

loo
17-04-2010, 17:09
Za brijanje pazuha sam isto mislio pitat. Par muških iz mog razreda brije i to im je normalna stvar. Kažu i da se manje znojiš, tako da ću vjerojatno i ja od ove godine...

bornathepicek
17-04-2010, 17:21
Ne znojiš se manje, ne manje smrdi ;)

osvetnik_sch3l3
17-04-2010, 17:26
popijte čaj prije izlaska

loo
17-04-2010, 17:37
Ne znojiš se manje, ne manje smrdi ;)

A to sam i mislio XD

@osvetnik: Zašto čaj?

McPingvin_v2.0
17-04-2010, 19:33
Ma neka spika da ti se temperatura tijela poveća pa ti je manje vruće... Bullshit, uglavnom :>

Deadwalker
19-04-2010, 08:11
Tek sad vidjeh temu i brijem si da je autor vidio moje kukanje oko znoja. :D
Enikejs, i ja preko ljeta mucim muku s time. Old Spice nesto pomaze, al kako rekose kolega međimurec, njesra je dok se mora nositi torba pa mi se majica doslovno zaljepi za leđa. A problem je pak sto ce mi trebati torba do sredine 7. mjeseca :(
Meni isto dosta jako rade znojne žlijezde tako da tu tesko ima pomoci. Trebat cu se drzati cim vise hlada...

cham3leon
19-04-2010, 08:16
Rijeka je takav jebeni ekspres lonac ljeti da se presaugam ko životinja. Umjesto sprečavanja znojenja više se isplati obući odjeću na kojoj se ne vidi znoj toliko. Šta da kažem.

Deadwalker
19-04-2010, 08:18
Pa nije Rijeka grad s najvise kise u jednoj godini?
Fak, taj grad mi je bio zadnja nada za prezivit ljeto...
:(

Aral
19-04-2010, 08:20
Ne znojim se, u biti znojim se al vrlo malo. Deziće koristim po potrebi al rijetko zbog znoja. To je to :)

cham3leon
19-04-2010, 08:24
Pa nije Rijeka grad s najvise kise u jednoj godini?
Fak, taj grad mi je bio zadnja nada za prezivit ljeto...
:(

Najviše kiše, da, ali to nikako ne znači da je najhladniji, zapravo, pakleno je. Ne zbog temperature nego zbog sparine i vlage. Kišu donose južni vjetrovi jer se zračna masa zaustavi pred planinama u zaleđu Rijeke, tako da nam svaka južina zapravo stvara tropsku klimu. Ugl, ako hoćeš negdje pobjeć od vrućine preko ljeta, Rijeka definitivno nije mjesto za to.

Deadwalker
19-04-2010, 08:25
Znao sam.
Sibir mi je jedini spas.
Ili mozda prije dođe novo ledeno doba.
Al sumnjam da cu biti te srece.
Fak.
:(

cham3leon
19-04-2010, 08:31
Gorski Kotar <3

Vruće je na suncu, ali je osvježavajuće u hladu. Po danu ti je taman za hodat okolo na kratke rukave, a po noći svježe tako da se ugodno spava. I tako je damn zeleno.

Deadwalker
19-04-2010, 08:34
I tako je damn zeleno.

Škotska u malom? :)

cham3leon
19-04-2010, 08:34
Možda, ali sa puno više šume.

Deadwalker
19-04-2010, 08:35
Nisam jos bio na Bjelolasici. Bas bi mogao ovo ljeto^^ :)
Barem da se spasim na jedan dan. :(

Aral
19-04-2010, 11:30
Ja pak volim sunce i vrućinu, motto motto toga i meni dobro :)

MILF hunter
19-04-2010, 11:50
Kad sam doma, radi klima, a i kupam se bar 2 puta dnevno čisto da se ohladim. Kad se makneš od klime i izađeš na 40°C, tak je nebitno imaš li stick ili što već, osobito ako radiš :) Ako baš ne moram, iz kuće se ne mičem prije 17.


Za brijanje pazuha sam isto mislio pitat. Par muških iz mog razreda brije i to im je normalna stvar. Kažu i da se manje znojiš, tako da ću vjerojatno i ja od ove godine...

Istina, lakše ti je tako.

Inače, fino pomognu i one vlažne maramice.

SkunK
19-04-2010, 12:03
Inače se oduvijek malo znojim, u razredu su mi svi imali one fleke ispod pazuha po ljeti ja nikad. A pun k tekućine pijem, pitao jednom doktora (jednog pravog cara od doktora) da kao zašto to, što je sa tekućinom ovo ono i jednostavan odgovor je bio da nemam toliko "štetnih" stvari koje moraju "van" kroz sve pore pa mi jednostavnim pišanjem ode sve van što treba.

Ali ima takvih ljudi upoznao sam nekoliko, prži sunce a oni suhi ko barut.

Grim
19-04-2010, 13:53
Znojim se u vrlo malim količinama, tako da mi je rijetko kada mokra majica, Old Spice uvijek drži. <3

loo
19-04-2010, 14:07
Tek sad vidjeh temu i brijem si da je autor vidio moje kukanje oko znoja. :D


Da, ti si potaknuo temu :D

Frky
19-04-2010, 18:30
Ja imam neki deodorant (perspirex čini mi se, neda mi se do wc-a provjeravati) kojeg stavim navečer i miran par dana, ono znojim se ali manje smrdim! Ofc, ujutro se operem i stavim na sebe neki dezodorans tipa Axe ili te gluposti!
Čuo sam da je i lidera dobra, unisex je tako da provjerite dali je ima vaša majka i koristite zajedno!

CrazySmurf
19-04-2010, 19:59
Ja se ne znojim puno, ali kad se oznojim, ispod pazuha mi smrdi po gumi.

GeraltofSmeg
19-04-2010, 20:01
Ja se ne znojim puno, ali kad se oznojim, ispod pazuha mi smrdi po gumi.
To nije guma, vec borovina.

fear
19-04-2010, 20:04
Ja se znojim 24/7, bilo ljeto bila zima osim problema s mirisima koje rješavam tuširanjem teže dobivam na kilaži. Dnevno mogu izgubiti i po 2 kile tako da se tovim ko prase a nemam škembu,
Blagosov ili prokletstvo?

CrazySmurf
20-04-2010, 16:57
Ja se ne znojim puno, ali kad se oznojim, ispod pazuha mi smrdi po gumi.
To nije guma, vec borovina.
Ti nisi osjetio taj miris.

Sonic_Moronic
20-04-2010, 18:30
Ja se ne znojim puno, ali kad se oznojim, ispod pazuha mi smrdi po gumi.
To nije guma, vec borovina.

GORI GORA

GORI BOROVINA