PDA

Pogledaj cijelu verziju : Linux



Sickmanno1
28-12-2005, 05:12
Evo svi ljudi(skoro) govore Windowsi nevaljaju Bill Gates je đu*** itd, a rijetko ko prijelazi na Linux...dobro nekolicina vas ga ima na drugoj particiji zato sto je navodno bolji ako overklokas nesto(tako sam cito na internetu...neznam)...pa ajde linux-asi nagovorite nas Windows poklonike da ga installiramo bar na drugu particiju...ono zanimam ne kakve su mu predosti nasprem windowsa (osim u stabilnosti), te koji je od Linux-a najbolji (kolko sam vidio ima ih mali milion u svakakvim verzijama), te koje igre se daju igrati na njemu i kakva je ponuda sto se tice programa.

lcy
28-12-2005, 09:24
hm... ... ... ... a kaj je to linux??

Matheus
28-12-2005, 09:29
hm... ... ... ... a kaj je to linux??

:fof: to od tebe nisam očekivao...S:fof:

v4MP1r3
28-12-2005, 10:36
njubovi jedni...

ja ostajem pri svojim WindoWsima, prije sam imal Linux al je to FAKAT samo za posao, mislim, da cak ni ne moze vrtiti vecinu ihrica...

a istina, ima malcice ljepsi design, tj skinse al cemu sluzi desktop X za XP ;;DD

lcy
28-12-2005, 10:42
hm... ... ... ... a kaj je to linux??

:fof: to od tebe nisam oèekivao...S:fof:

kad si ti tak pameta... reci mi ti matija kaj je to linux?? (i sad znam da ce pitat nekog drugog na PM-u il nekog na nekom drugom forumu... znam)

dFixxx3r
28-12-2005, 10:47
linux je operativni sustav koji je konkurencija windowsu

problem u kompatibilnosti linuxa i wina je directx i zato nemožemo igrati igre na linuxu, inače je bolji za surfanje jer te ne napadaju viruseki :D

v4MP1r3
28-12-2005, 10:50
Linux je program ko' Windowsi... kaj ste fakat takvi njubovi???

ajmo malo povijesti...

Linux je napravljen 1991 i gotovo odmah prihvaćen zbog jednostavnijeg rada na racunalu, najvise su ga koristili "poslovnjaci" zbog svih svojih programa. u to doba nismo mogli bas svugdje nabaviti razne programe pa se ovaj pokazao "skrinjom za sve stvari"

od te godine Linux je postao sve poznatiji i uspnuo se uz brdo tik do Microsoft-ovog Windowsa...

ispravite me ako nadjete koju gresku...

lcy
28-12-2005, 10:51
ne kuzim... zake linux.a neb napadali viruseki?

dFixxx3r
28-12-2005, 10:55
actually neznam, cuo sam da je sigurniji za surfanje jer svi su ti virusi programirani za napad na win a ovo je linux :roll:

Napravio si dva ista posta, pa sam ti jedan obrisao..Sickmanno1

Neven <R>
28-12-2005, 11:28
Linux je napravljen 1991 i gotovo odmah prihvaćen zbog jednostavnijeg rada na racunalu

Linux, 91', jednostavnost? :shock:
Koliko ja znam linux je nastao os operativnog sustava unix, koji je se koristi na serverima...
Linux se i danas najviše koristi na serverima (vjerojatno) zbog stabilnosti, brzine i sigurnosti, dok se na home desktopima malo više koristi tek od nedavno(još uvijek daleko od windowsa), jer je postoje distribucije koje su jednostavnije za korištenje i instalaciju običnim korisnicima...
Posebnost Linuxa je da je on i većina softvera za njega open source te naravno besplatna, baš zato što je open source u njegovom kodu ima manje bugova nego u kodu windowsa te je to glavni razlog njegove stabilnosti i sigurnosti...
Firme lagano prelaze na linux jer je - besplatan(dosta distribucija) i definitvno je jednostavniji za korištenje nego 91', a da se ne govori o različitim free varijantama softvera...
I budite sigurni da je linux popularan kao windows za njega bi bilo jednako toliko virusa, stavite u perspektivu hakera: Windows = najrašireniji OS te ga koristi milijuni kompjuterskih njubova.
Linux = slabo raširen (u odnosu na windoze) te ga većinom koriste iskusni korisnici, za koji biste OS napravili virus?

Danny
28-12-2005, 11:29
Virusi su napravljeni za windowse. U Linuxu .exe ništa ne radi.

Linux je bolji za internet/chat/surfanje/mail etc.. ali s obzirom da velika većina igara još uvijek ide na windowse ja sam prisiljen koristit windowse. :(

Mada imam Linux na jednoj particiji.. :wink:

dFixxx3r
28-12-2005, 11:41
to ja planiram napraviti na 2. particiji na kojoj su sad win 2000 koji mi trebaju nažalost

RageR
28-12-2005, 15:15
Ja sam još uvijek G4M3 4DD1C7, ali jednog dana... :wink:

Prince-Artas
28-12-2005, 19:35
Windowse koristim jer sam na to primoran pa nemogu na linuxu igrat igre i pokrenit mnoge programe. Ali i mrzim Microsoft jer imaju toliko novca a Winsowsi su im puni mušica(mislim na bugove)
PA BILLE POTRUDI SE VIŠE NA NOVIM WINDOWSIMA

mrs.croft
28-12-2005, 20:44
imao sam linux neko vrijeme
a ne znam ni zašto sam ga uopće imo

d4m13n
28-12-2005, 23:35
moj lega koristi linux i kazhe da su jednostavno predobri....no to vam je vishe ako imate komp za neshto drugo a ne za igre....btw...lega mi je reko da je linux zapravo zamishljenj kao open source(za one koji ne znaju nek prochitaju stari broj buga)te je na taj nachin besplatna konkurencija windowsu....

Worthaur
29-12-2005, 00:00
imao sam ja linux puna tri dana, kreteni iz HG spota mi ga instalirali :-x

v4MP1r3
29-12-2005, 00:17
imao sam ja linux puna tri dana, kreteni iz HG spota mi ga instalirali :-x

MENI ISTO! popizdil sam samo dok nisam nsao Formatiranje diska, lol

a onda, BURN BABY BURN, i HELLOOOO WINDOWS

jednostavno ne podnosim taj sustav, a onaj pinGWin me izludjuje...

REmix
29-12-2005, 13:34
Imam dve particije. Na jednom Win XP a na drugoj linux(FC4). Win koristim samo za igre, linux za sve ostalo ali i to bi se moglo uskoro promeniti samo da oslobodim malo mesta na lin particiji za wine i cedegu

dFixxx3r
29-12-2005, 14:24
koji ste vi lejmovi

axe_wild
v4MP1r3 :|



Windowse koristim jer sam na to primoran pa nemogu na linuxu igrat igre i pokrenit mnoge programe. Ali i mrzim Microsoft jer imaju toliko novca a Winsowsi su im puni mušica(mislim na bugove)
PA BILLE POTRUDI SE VIŠE NA NOVIM WINDOWSIMA

nema se on šza potruditi više, nek makne directX i svi ćemo biti sretni, i nek stavi open source :rotfl:

miro u sutonu tihom
03-01-2006, 22:54
Kao prvo nitko ne radi viruse za Linux,jer se ne "isplati" jer ima malo linuksaša i to je glavni razlog.
Linux je dobra OS ukoliko vam nisu važne
igrice jer nema ni približno veliku ponudu kao Windows,upravo zbog Direct X implementacije u Windowsima,a i ponudu drivera nije toliko bogata kao u Windowsa,pa je i zbot toga otežano igranje na Linuxu.
Ali Linux je dosta prije Windowsa pružio podršku za 64 bitne procesore i slično!
Zaključak,ukoliko vam je važna sigurnost,brzina,i posao tada uzmite Linux,a za igre i multimediju stari dobri Windows!
Ukratko.

Prince-Artas
04-01-2006, 00:11
amen

Luka
11-01-2006, 16:27
koristim Windowse zbog toga što se sve za njih radi pa mi Linux nebi koristio no imam ga na particiji (makar ne radi kako bi trebo, Debian ali beta) E, i naravno da ne rade igre na njemu, to je u exe formatu :D a Linux ga ne prepoznaje a ne samo zbog DX-a

Anthrax
12-01-2006, 00:31
Kao prvo nitko ne radi viruse za Linux,jer se ne "isplati" jer ima malo linuksaša i to je glavni razlog.

ne siri dezinformacije


i ponudu drivera nije toliko bogata kao u Windowsa

opet dezinformacija


Dakle Linux je operativni sistem zasnovan na kernel kojeg je napisao Linus Torwalds a dobio ga je preradom Minixa... Ugl linux je sigurniji zbog toga sto nema rupe u kodu kao windows.. Jedini nacin da nastradate na linuxu je exploitanje kernela ali to je jako tesko i sumnjam da se to ikom desilo.. U linuxu imate sve alate za multimediu, office i ostalo kao na windowsima pa i vise... Vecina igara hitova Doom 3, Quake 4, FEAR su optimizarane za linux..odnosono postoje verzije za linux koje se mogu naci besplatno na internetu pa cas molim da ne pricate gluposti vise..Ostale manje poznate igre se mogu pokrenuti preko posebnog programa ali se to placa neka naknada...sto se tice pokretanja aplikacija za windowse u linuxu postoje Wine i Crossover Office koji to omogucavaju... Jedna od najboljih komercijalnih distribucija za pocetnike je SUSE 10 a za malo naprednije koji vole i znaju koristiti konzolu Slackware 10.2 kojeg i sam koristim

ezav
12-01-2006, 12:59
Tako je :D

Mada je meni Red hat distribucija draza...

I po meni je problem simulacije windowsa kod linuxa to kaj zdere mem u pm.....

Inace puno bolji sistem :) , ali opet ak se na stroju nekaj radi osim da se igra....
Jer Linux po meni nije nikad bil namjenjen za igre, neg za posel...
A i igre kada ih simuliras u linux traze duplo vise mem nego obicno jer se emulacija isto mora raditi......
Sve ima svoje prednosti i mane....
Ja recimo imam na kompu na kojem radim racundovtvo od firme i poslovanja oko firme imam linux...
A na kompu za provatnu uporabu Win jer mi se neda zezati s igrama na linux :)


I ljudi u Hgspot dobite gore Linux ak ste odbili platiti win xp, pa da istestaju dali masina uopce radi i da kada dojdete doma da vidite da komp radi posto ilegalni win nesmije biti na stroju :)

Neke firme stavljaju freedos ili os (kojem uvijek zabravim ime :D ) koji je kao mjesavina win i linuxa........

Luka
12-01-2006, 16:38
Linux je najbolji ali istina je da nema ponude za Windows (neću reč da nema jer ima ogromna ponuda programa ali nema npr. igra ili nekih boljih koji su na Win)

miro u sutonu tihom
12-01-2006, 19:25
Anthrax-u krivu si,jer koliko soft modema ti neće proraditi na Linuxu da rak raka jebe,dok će kod windowsa biti već integrirana podrška ili će ih naći na cd-u,a kod linuxa ni to ne pomaže!
A što se tiče virusa,je,to je glavni razlog,zašto nem apuno virusa na linuxu,malo korisnika!!!!

dex
13-01-2006, 01:04
pitate se zashto je linux besplatan a windowsi se naplacuju...
pa po mojem mishljenju zato shto niko u danashnje doba nece linux....
barem ne obicni korisnici... obicnim korisnicima je nekako jednostavnije koristiti windowse...
ali po svim mojim pogledima linux je daleko ispred windowsa...
al to kao shto se nemogu igrat igre na njemu bla bla... fuck it...
btw sve u svemu linux rulezzz....

lcy
13-01-2006, 01:07
ja i dalje ne kuzim zake je linux tako dobar... u kojim vi to programima radite da bi vam linux bil bolji... mislim ne kuzim...

miro u sutonu tihom
13-01-2006, 20:03
Icy,nađi se neku distribuciju Linuxa na net-u,instaliraj ju,i malo pročačkaj da li to valja,ili ne!
I javi nam odgovor! :fof:

D.E.M.O.
13-01-2006, 20:13
E da je linux dosao prije windowsa... :roll:

Luka
13-01-2006, 21:08
E da je linux dosao prije windowsa... :roll:SI sve bi onda bilo riješeno ... ili nebi ? Linux je za poslovne i first-time usere preopširan ... zato bi željeli Win

miro u sutonu tihom
13-01-2006, 21:10
Ne bi,jer ako bi windows opet došao,opet bi iznova privukao sve kučne korisnike,odnosno one koji vole komfor i šarenilo!

Luka
13-01-2006, 21:14
Ima skinova za Linux ako ti se nesviša GUI ali komfort u Windwosima ja baš ne primječujem ... jedino u jednostavnosti ... prevelikoj jednostavnosti. Ja ne koristim niti jedan u Windowse ugrađeni program nego alternative jer programi u Winu nemaju opcija, samo neke gluposti ... osim Notepada ... to je najbolji program u Windowsima. Nema opcija i zato je upravo ono što nekima (meni) treba kad trebaš samo copy-paste-save

D.E.M.O.
13-01-2006, 21:17
E da je linux dosao prije windowsa... :roll:SI sve bi onda bilo riješeno ... ili nebi ? Linux je za poslovne i first-time usere preopširan ... zato bi željeli Win

Mislim da me niste shvatili... Da je linux dosao prije kao besplatna (i bolja od Windowsa) platforma, vecina igara pocela bi izlaiti i u obliku za linux...

Luka
13-01-2006, 21:28
potpisujem D.E.M.O., to bi bilo dobro

miro u sutonu tihom
13-01-2006, 21:29
Da je bio besplatan (kad bi došao prije),vjerojatno bi postigao veću popularnost među korisnicima,a onda i među proizvođaćima igara!
A,što se tiče komfora,tu sam mislio na jednostavnost,ali iskreno,tko koristi one programe po defaultu?! :? Pa zato i služe te razne freeware i shareware programi koji i spašavju windowse,da njih nije...

Luka
13-01-2006, 21:32
:pray: tako je tako je :wink:

Anthrax
14-01-2006, 00:07
Anthrax-u krivu si,jer koliko soft modema ti neće proraditi na Linuxu da rak raka jebe,dok će kod windowsa biti već integrirana podrška ili će ih naći na cd-u,a kod linuxa ni to ne pomaže!
A što se tiče virusa,je,to je glavni razlog,zašto nem apuno virusa na linuxu,malo korisnika!!!!

mislim covjece daj se informiraj prije nego ovakve gluposti pise...koristi google ako nista..

1.Sve winmodeme integrirane i neintegrirane i cak one na laptopima sam natjerao da rade na linuxu. Jest trebalo je malo vise truda i trazenja drivera, kompajliranja i konfiguriranja ali na kraju krajeva je sve radilo.

2.nema virusa jer ima malo korisnika? looool daj se educiraj malo da vise ne pises ovakve gluposti

miro u sutonu tihom
14-01-2006, 01:50
Anthrax-neželim ovu temu pretvoriti u međusobna pametovanja,zato fu.. of!!
Ja još uvijek stojim pri tome da nem avirusa zbog malog broja korisnika!!
A što se tiče drivera,kao da se nekom običnom korisniku (90% ljudi na ovom forumu) da zajebavati sa glupostima,tipa dano-nočnog traženja drivera po netu,onda kompajlirati te drivere i šta ti ja znem šta sve ne!Ne da im se,i upravo zbogt oga ima tako malo korisnika,a i virusa :fof: :twisted:

Prince-Artas
14-01-2006, 01:51
agree

miro u sutonu tihom
14-01-2006, 01:54
Pa mislim,aj kad si već tu,aj reci da li bi ti radije 10 sati prčkao po driveriman alinuxu,ili ih za 5 minuta sve kompletno riješio,jer većina uređaja ima već pripadajuće drivere na cd-u!

Prince-Artas
14-01-2006, 01:58
to drugo naravno

Luka
14-01-2006, 19:17
poptpisujem miro

miro u sutonu tihom
14-01-2006, 20:30
Otkrit ću vam jednu veliku tajnu:
JA SE ZOVEM MARKO (BAREM TAKO PIŠE U OSOBNOJ),ALI MIRO MI JE UMJETNIČKO IME! :)

Luka
14-01-2006, 20:40
ok, samo nećemo sad stvarati offtopic

miro u sutonu tihom
15-01-2006, 19:31
Luka,malo si previše zabrijao na ulogu moderatora!!!

Luka
15-01-2006, 19:43
Miro, ovo mi je prvi put da sam mod na nekom većem forumu pa mi nemoj zamjerit ! A sad malo o temi : Vi koji imate Linux, imate koji ? Ja imam Debian koji još nisam pokrenuo jer imam probleme, malo je zeznuta instlacija no sada sam vidio rješenje. A mene sada zanima što Vi koristite (ako ga koristite) ??

miro u sutonu tihom
16-01-2006, 00:04
Ja sam probao onaj Slackware,ali je prezajebano instalirati,ono grafičko sučelje i to,tako da sam brzo odustao!!!
Nisam htjeo ništa loše reći u tome što si moderator,nego mi je čak i drago,ako budeš trebao bilo kakvu pomoć,javi!

Anthrax
16-01-2006, 12:09
Anthrax-neželim ovu temu pretvoriti u međusobna pametovanja,zato fu.. of!!
Ja još uvijek stojim pri tome da nem avirusa zbog malog broja korisnika!!
A što se tiče drivera,kao da se nekom običnom korisniku (90% ljudi na ovom forumu) da zajebavati sa glupostima,tipa dano-nočnog traženja drivera po netu,onda kompajlirati te drivere i šta ti ja znem šta sve ne!Ne da im se,i upravo zbogt oga ima tako malo korisnika,a i virusa :fof: :twisted:

gle care necu se ja sa tobom prepucavat ali kad se budes bavio linuxom par godina(ako) onda ces znat da nisi u pravu... BTW-zato za pocetnike i postoje distre tipa mandrake, suse, mandriva koje imaju na sebi tonu drivera a ono sto fali dolazi preko rpm paketa koji se automatski instaliraju prilikom update-anja koje se po nicemu ne razlikuje onom windows update-u

Luka
16-01-2006, 16:21
našao sam rješenje za svoj Lin, u PCChipu !! Ako nekome treba rješenje jer mu Debian ne radi kako treba neka stavi zanji DVD Chipa i ide : Start+R, copy-paste file:///E:/HTML/prog_2374.html i enter. Skrolajte onda malo dolje i sve je objašnjeno. Čini mi se da je netko ovo spomenuo pa evo rješenja. To su naredbe gdm, kdm, xdm kojima se pokreče GUI a za default možete ući u reconfigure pa onda ime GUI-a. Za start X-a upišite startx i viola :d !

miro u sutonu tihom
16-01-2006, 19:22
Anthrax,jesam rekao da s tobom više ne vodim tu temu!!!???

dFixxx3r
16-01-2006, 21:25
anthrax je u pravu a ti si u krivu

Luka
16-01-2006, 22:24
Upozorio sam 2 puta i neću više, sva svoja prepiranja vodite u ALT+F4 ili kojem god specializiranom forumu, ne ovdje. Svaki topic u kojem nađem svađu će biti zaključan, počevši od ovog. Stoga, Anthrax prestani voditi offtopic ovdje. dFixxx3r - ovo nije mjesto za potvrđivanje offtopica. Dakle, sljedeći post ovakav i lock (mislim da znate da ovo nije zolupotrebljavanje mjesta moderatora, ja ne želim offtopic pa makar morao i zaključati temu. Otpor je uzaludan).

Prince-Artas
16-01-2006, 22:31
Luka,malo si previše zabrijao na ulogu moderatora!!!

i previše

Anthrax
17-01-2006, 10:18
Upozorio sam 2 puta i neću više, sva svoja prepiranja vodite u ALT+F4 ili kojem god specializiranom forumu, ne ovdje.

ja se ne prepirem samo argumentiram...i nije offtopic jer je tema linux..mozda ipak trebas jos malo iskustva kao moderator jer sada nisi u pravu

miro u sutonu tihom
17-01-2006, 13:03
Da Luka ovo nije offtopic,jer samo svatko argumentira svoje stajalište na Linux!
Iako nemogu reći da sam se bavio njime,ali sam dosta pročitao o njema i u časopisima i na net-u,i vjeruj taj podatak o virusima nisam izmislio,nego sam ga negdje pročitao,i čim ga nađem budem ti pokazao!!!

Luka
17-01-2006, 14:38
ok, i jos jednom, bez locka heh, ali ovako : Prince-Artas-ov I SL. jesu offtopic kojih na ovoj temi ima previše. OK, treči put nastavljam bez locka ali sljedeći put (više nema šale) kad vidim ovdje ijedan takav post (koji nije vezan uz Lin) ova tema je u locku. Optpor je (ne)uzaludan. Miro, vjerujem ti što si rekao, nisam rekao da ne. Pa da i ne vjerujem, neću ispasti glup da to kažem, zar ne :D ? Ovo ste pročtali a sljedeći post koji se neće baviti temom Linuxa će biti izbrisan (no to sam već rekao)

-Jojo-
15-02-2006, 21:14
Ja imam nekolko verzija na 2dvd-a i 1 cd-u kaj se boota sa cd-a...malo je sjebano i tak al je fora 8) ...
Inače koristim windows :)

Luka
16-02-2006, 14:32
ako ti je dobro, zašto ne koristiš Linux ?

Maloki
19-02-2006, 02:20
Jel ima tko link di mogu skinut LINUX?
I moje mišljenje o tome zakaj se vecina igara radi samo za WINDOWSE je to da MICROSOFT ima monopol na trzistu!!!! Mislim MAC OS X (najbolji za multimediju) i Linux (najbolji za posao) su tri put bolji od Windowsa!!!!! :-x

Luka
19-02-2006, 15:53
skinuti ? on je poprilično velik, samo ako imaš brzu vezu. Ako ne, instaliraj ga s neke Mreže ili B_u_g-a.

-Jojo-
20-02-2006, 21:46
hm... ... ... ... a kaj je to linux??


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

-Jojo-
20-02-2006, 21:57
ako ti je dobro, zašto ne koristiš Linux ?

Instalirat cu si na drugu particiju kad cu imat vremena :):):)

Luka
21-02-2006, 00:48
Jojo, ne trebaš raditi dupli post za citiranje.
Icy, to nije neznanje nego spam

-Jojo-
22-02-2006, 20:27
Znam, ispričavam se :D

-Jojo-
22-02-2006, 20:30
Jel zna ko rijesit problem sa brisanjem linuxa , naime jucer sam instalirao linux na drugu particiju od 37 gb harda od sveukupno 80-tak gigi, sad kad uđem u windowse, ne prikazuje mi u my computeru tu particiju na kojoj mi je instaliran linux ,a ja ga žarko želim pobrisat jer mi je bzvz-e jer nemrem nista instalirat...ko zna kak da pobrise to???
Imam i ja jedno rjesenje, mogu pokrenut instalaciju wondowsa i onda formatirat tu particiju na kojoj je linux ali mi se neda sad pokretat tu instalaciju...molim vas pomozite :? :?

Luka
22-02-2006, 21:36
Jel zna ko rijesit problem sa brisanjem linuxa , naime jucer sam instalirao linux na drugu particiju od 37 gb harda od sveukupno 80-tak gigi, sad kad uđem u windowse, ne prikazuje mi u my computeru tu particiju na kojoj mi je instaliran linux ,a ja ga žarko želim pobrisat jer mi je bzvz-e jer nemrem nista instalirat...ko zna kak da pobrise to???
Imam i ja jedno rjesenje, mogu pokrenut instalaciju wondowsa i onda formatirat tu particiju na kojoj je linux ali mi se neda sad pokretat tu instalaciju...molim vas pomozite :? :?

particija na kojoj ti je Linux je u drugom datotečnom sustavu (Ext i sl.) koje Win ne podržava i zato ne možeš vidjeti tu particiju iz Windowsa. Ima nekoliko rješenja, instalirati neki menager za particije (u odabiru takvih ti ne mogu pomoći jer ih niti ja nisam pronašao) ili ići u Linux instalaciju pa formatirati particiju na FAT ili NTFS. Naravno, možeš i sa svojim rješenjem

-Jojo-
23-02-2006, 12:13
Vec sam ja to rijesio svojim super rjesenjem :rotfl:

Luka
23-02-2006, 20:31
great :D

Maloki
24-02-2006, 15:55
A kao postavit da ti se pojavljuje boot ekran? Jučer sam instaliro Slackware 10, al uvijek mi oćita Windows, boot ekran mi se uopće ne pojavljuje!!! :cry:

Luka
24-02-2006, 20:01
A kao postavit da ti se pojavljuje boot ekran? Jučer sam instaliro Slackware 10, al uvijek mi oćita Windows, boot ekran mi se uopće ne pojavljuje!!! :cry:

instaliraj Lilo učitavač

Zlays66
09-04-2006, 22:20
nest sam nacuo da su neki glavni serveri na linuksima, sad nezman od cega :D

Luka
10-04-2006, 15:50
nest sam nacuo da su neki glavni serveri na linuksima, sad nezman od cega :D

:rotfl: , ima ih brdo na Linuxu

--HS--
11-04-2006, 20:19
Jel ima tko link di mogu skinut LINUX?
I moje mišljenje o tome zakaj se vecina igara radi samo za WINDOWSE je to da MICROSOFT ima monopol na trzistu!!!! Mislim MAC OS X (najbolji za multimediju) i Linux (najbolji za posao) su tri put bolji od Windowsa!!!!! :-x

imas ono linuxi ti stanu na jedan floppy... a preporuka Damn Small Linux cca 60 mb i zakon su

Luka
12-04-2006, 17:18
Jel ima tko link di mogu skinut LINUX?
I moje mišljenje o tome zakaj se vecina igara radi samo za WINDOWSE je to da MICROSOFT ima monopol na trzistu!!!! Mislim MAC OS X (najbolji za multimediju) i Linux (najbolji za posao) su tri put bolji od Windowsa!!!!! :-x

imas ono linuxi ti stanu na jedan floppy... a preporuka Damn Small Linux cca 60 mb i zakon su

:rotfl: :rotfl: ali s ViMaxom bi se već nešto dalo ....