PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Prince of Persia: The Forgotten Sands gameplay trailer



IgGy
14-04-2010, 21:25
Objavljen je novi gameplay trailer iz Prince of Persia: The Forgotten Sands u kojem dečki i cure iz Ubisofta uglavnom govore koliko je novi Prince of Persia totalno cool, zakon i fora, te koliko oni doista slušaju želje gamera i fanova, zahvaljujući čemu će dobri, stari elementi gameplaya iz The Sands of Time biti i u ovom dijelu. Prince of Persia: The Forgotten Sands u trgovinama se očekuje 18. svibnja 2010.

JlowGUFT1pk&feature=channel

Aral
14-04-2010, 21:40
Pa, moram priznat da mi se sviđa i da baš lijepo izgleda. Sad samo treba čekat :)

bezimeni
14-04-2010, 22:17
Boring ( fali smajli u kojemu zijevam ) .

W3DR4N
14-04-2010, 22:44
Izgleda fantastično, no doista previše nalik Sands of Timeu. Bojim se da ne dobijemo jaki dejavu osjećaj.

Raz
14-04-2010, 23:12
Izgleda odlično. Samo se nadam da neće s vremenom postat monoton kao zadnji PoP.

flander
14-04-2010, 23:15
igra mi se sviđa, jako, samo nemrem smislit princa u faci iseeee

nemrem i točka :D

Teon
18-04-2010, 09:55
Izgleda fantastično, no doista previše nalik Sands of Timeu. Bojim se da ne dobijemo jaki dejavu osjećaj.

Tocno to!

No, opet mi je drago sto su se malo vratili Perzijskim palacama

flander
22-04-2010, 07:15
baš gledam malo sad te gameplay trailere, razocaran sam podosta

prvo borba mi nije neš atraktivna, nema one hebene muzike kao što je bilo u prošla tri, više nema uboda kao finishing move nego je udarac šakom !! ?? WTF ?!? i nema nekog specijalnog efekta kad žrtva otegne papke, samo nestanu. I naćin trčanja je katastrofalan, nije to onaj stil na kakav smo navikli u PoP serijalu, bar ne ja.

http://www.gametrailers.com/video/castl ... e-of/64746 (http://www.gametrailers.com/video/castle-siege-prince-of/64746)

i btw više ne pije vodu da refreshas energiju ?? Neg ovi neki crveni qurtzi ??

Arbiter of Change
22-04-2010, 10:11
Mainstream - manje nasilja za dječicu i "crveno = život" za bedake. :)

Feanor
22-04-2010, 10:35
Mainstream - manje nasilja za dječicu i "crveno = život" za bedake. :)

Ti to indirektno vrijeđaš sve postojeće Hn'S RPG-ove uključujući i Diablo 2 ili.... :D

Arbiter of Change
22-04-2010, 10:40
I am aware, posebno Diablo 3. :)

Feanor
22-04-2010, 10:49
I am aware, posebno Diablo 3. :)

You son of a Bit... :D

Inače da, igra mi izgleda ful pojednostavljena, barem što se borbe tiče. Jebote, sjećam se kombo-a iz dvojke di si prste lomio da ga izvedeš, a izgledali su toliko hebeno kul da si bio cijeli hepi kad bi ga izveo + iz svake akcije si mogo nastavit u par smjerova comboa. Nema vise tih dana. :cry:

Spika je bila u PoP WW-u pocet wallrun i sredit 3,4,5 neprijatelja u sobi bez da sletiš na pod, što je bilo ful moguće. Teško, al moguće...

flander
22-04-2010, 11:20
najbolji combo u WW mi je kad se od zida odskoćiš, prehebeno, pa onak mačetama zamahne, predobro

istina to što kažeš da su pojednostavili igru i to jako, šteta...to je zapravo i bio bit cijelog PoP serjala, dobri comboi i parkur