PDA

Pogledaj cijelu verziju : internet roman (ljubavni ofkors :P )



Dreadlock
13-04-2010, 21:44
evo,zapravo je sve u naslovu...

ima li zainteresiranih koji bi pratili moje pisanje romana koje bi u ovoj temi ostavljao u serijama? :D

tema je (naravno,ja sam poznata pi*kica) ljubavna....

tko bi volio pratiti,pa da znam isplati li se pisati? :D

sickpetey
13-04-2010, 21:45
hmm aj pratit cu ja,imam poznanicu iz amerike koja voli ljubice pa bih mogao u isto vrijeme svoj prijevod poboljšat

McPingvin_v2.0
13-04-2010, 22:35
Možemože.

angel eye
13-04-2010, 22:45
Ja sam za:D

Raz
13-04-2010, 22:45
Može :3

TeraBajt
14-04-2010, 21:59
aj supportam;)

Azer
14-04-2010, 22:17
You have my sword.

Dreadlock
16-04-2010, 12:11
ok onda...let the ljubić begin.u pisanju sam prve epizode :D

Dreadlock
16-04-2010, 12:46
epizoda 1


Probudio sam se.Kako je dobar ovaj osjecaj-spavanje bez da te alarm probudi jer moras u skolu ili tako nesto.Praznici su za mene prejaka stvar.Protrljao sam se po ocima i ustao iz kreveta.Otisao sam do kupaone,oprao zube i malo se doveo u red.Nema staraca.Valjda su na poslu.Nije ni bitno uostalom.Ionako planiram provesti ljeni dan u trazenju nekog posla.Moram vise zaposliti se,bit ce tako zeznuta situacija sa parama kad ce trebati kupovati karte za razno-razne koncerte.Takoder,moram steci nekakvu radnu etiku,ovako ne radim qurca,samo zujim uokolo i nista.
Vec je 12 sati,a ja dalje visim na ovom facebooku.Ovo je predivno.Stalno netko ulazi u vezu s nekim drugim.
Nisam se mogao oteti tome da odem na Lanin profil.Moja nekadasnja najbolja prijateljica.Prestali smo se druziti jer je mislila da sam zaljubljen u nju.Nisam bio.Bar mi se tako cinilo.Sto vise je to spominjala,navela me na razmisljanje da eto,mozda jesam i bio.Ali zapravo,kad se sve zbroji,meni se cini da nisam.Osjecao sam drugaciju ljubav prema njoj.I nisam je htio izgubiti,iako jesam.
Lana je hodala sa kretenom.Mislim,frajer je onaj skolski primjer propaliteta.Ima bogate starce,ne brine se sto ce u zivotu.Dobit ce tatinu firmu kad ce ovaj ic u penziju,i bas ga briga za sve.Cijele dane je vani,skola ga ne brine previse,cak brijem da nit nece na fakultet jer eto,budimo realni,sta ce mu to kad ima sve?
Uglavnom,Lana je potajno u njega bila zaljubljena cijelo vrijeme.Otkad ga je vidjela.Iako je meni non stop govorila da nije,jest.Sguran sam jedno 100%.Bar toliko.Sve u svemu,sad se Lana pocela odnositi prema ljudima na slican nacin kao i on.Cini se kao da ju je povukao u sve to.Iako Lana i dalje planira upisati studij prava,ne cini mi se kao da ce moci.Matura ce nas zadesiti u cetvrtom razredu i onda smo u banani.Lana nije svjesna da ce je ovaj kreten jos vise zauzeti sa sobom.A njega bas briga za nju.Siguran sam.
Da,taj Lanin profil na facebooku.Savrseno nesto,sarkasticno sam citao svaki komentar njenih instant prijateljica.Sve mi je to totalno lazno i od toga mi se bljuje.Prokleti facebook,ionako je facebook maslo CIA-e koja je sve to pokrenula kak bi nas,eto,spijunirala.Je*es facebook.Logoutao sam se.
Ajmo vidit sto ima na televiziji.Okretajuci kanale naletio sam na emisiju koja bi mogla biti interesantna: intervju sa curom koja je pomela glazbenu scenu,a moje je godiste- Melina Gašparić.Cura je predivna.Dulja smeda kosa,blistan osmjeh,i predivne oci.Frajeru,to je prava prilika.Njen decko mora da je sretnik.Uglavnom,svaka joj cast,cura je otkrice.Pricala je o tome kak ce uskoro izaci njen prvi album,trebalo bi ga poslusati.Iako se radi o nekakvom sugavom popu il tak nekom sranju,bitna je moja namjera da poslusam to.Nikad neznas,mozda napustim svoj bend i postanem novi Jaques Houdek il tak neka semi-zvijezda.Ili ne.
Sad bas gledam.Ona je isto neka poluzvijezda.Predobro.Al nema veze,na televiziji je.Poznata je,poznatija od mene,to je sigurno.Nakon sto je dala intervju o tome da jos nezna sto ce studirati i tako dalje (uvijek ista pitanja),emisija nije vise bila zanimljiva.Angelina i Brad Pitt ce posvajati jos djece.Stvarno nema novosti.Zapravo praznici znaju bit dosadni.Moram naci posao.Markan je rekao kako ce uspjeti naci neki posao preko bratica od kuma.Tak nesto.Sve u svemu,imamo vezu za nekakav posao.Ajd bar da nesto radim a ne da dangubim i jebivjetrim cijele dane kao i inace.I kad sam u skoli isto to radim,ajd bar da na ljeto nesto pametno radim.Vidis,mogao bih i malo uhvatiti loptu i ic sutirat na koseve.To isto nisam dugo radio.Vani je prekrasan dan a ja sjedim i gledam je*ene celebriti emisije.Ugasio sam i telku.Moram nazvat Markana da vidim jel sredio posao.Ipak mi je dosta sjedenja doma.
-E,Markane,si budan?- pitao sam ga.
-Da,iako jos lezim.- rekao je.
-Si sredio onaj posao?- pitao sam.
-Ma jesam,jesam...Mozemo ici vec danas pricat sa sefom.Nademo se na stanici za 45 minuta.- rekao je.
-Moze,vidimo se tada.-poklopio sam.Napokon nesto konstruktivno da mi ne propadne dan.

GDra
16-04-2010, 14:08
Zanjimljivo, čekam nastavak. :D

streetrace777
16-04-2010, 14:15
Slicno kao kod mene samo sto kod mene nije Lana bila, nego se zvala Leana hahah

The Boz
16-04-2010, 14:40
http://www.lolpix.com/_pics/Funny_Pictures_422/Funny_Pictures_42212.jpg

TeraBajt
16-04-2010, 20:37
e ee molim te.


afdsfasf.asdfsadf
nemoj
nego
asfsdf. asdfsadf

ovaj razmak je uzasno bitan.

MAFNi
16-04-2010, 20:49
:bravo:
Also, ovo što TeraBajt kaže.

Dreadlock
21-04-2010, 21:21
uskoro part 2


(ako opce jos ima zainteresiranihXD)

Maja
23-04-2010, 17:50
Ima :D

Korpse
27-04-2010, 11:24
uskoro part 2


(ako opce jos ima zainteresiranihXD)
C'mere man, love ya bro.

angel eye
27-04-2010, 19:56
Najs najs... samo ubaci koji razmak više:D

Kvothe
07-05-2010, 12:58
Oprosti, ali baš je internet roman...

Dreadlock
07-05-2010, 20:47
ma sorry nemrem se u potpunosti posvetiti pisanju,imam s*anja u skoli,neznam dal cu proc razred,moram stisnut pa nemrem pisati :D

isprike

Kvothe
14-05-2010, 22:17
Ne znam što ti misliš da sam ja mislio, but that ain't it. Mislio sam na razinu pisanja (što se tiče stila, to ne mora nužno biti loše, ali potrudi se malo oko formatiranja teksta. Osim ako je i to dio stila).