PDA

Pogledaj cijelu verziju : Monitor - slika



Ren85
11-04-2010, 15:18
Pozz
Imam neki malo cudan problem, monitor mi kao crkne na pola - gornja polovica mi crna doljnja normalna. I onda nakon 5 sek do 1 min pojavi se nazad gornji dio. Mislio sam da je monitor pa sam probo lupkat. Jednom je kao pomoglo a drugi put nije. Uglavnom desi se to par puta tokom dana.
Ako ima neko kakvu ideju plz pomozite :)

GamePhantom
11-04-2010, 19:15
Pa probaj reinstalirat drivere za graficku. Temp na graf? Provjeri za artefakte? probaj drugu graf? probaj drugo napajanje? jesi ista nedavno mjenja na kompu?

99% sam siguran da nije ekran za svaki slucaj provjeri sa drugim ekranom. jeli se događa u neko specijalno vrjeme (igranje, tesko procesiranje itd?) ili onako random udari?

C
11-04-2010, 22:15
Možda je jednostavno problem u kablovima? :)

Ren85
12-04-2010, 20:50
ma totalno random, samo odjednom nestane. Ali sad se vec nece vratiti brzo, nek po 10ak min nema slike. Ja ipak sunmnjam na monitor jer kad ga posteno zveknem vrati se slika. Jedino ak nije nes s grafickom il napajanjem. Imam i problem da mi se nece komp upalit od prve...upalim vrti 2 sekunde i gasi se sve. samo ostane zelena lampica za power goristi ali sve stane. Bi ja probavao mjenjati da imam druge djelove ali nemam pa pitam tu el neko zna sta je tocno da se s tim pozabavim il kupim novo.

Ren85
13-04-2010, 00:22
Monitor je. Prikljucio na drugi stroj i opet otisla slika. Znaci sta mi ostaje, kupit novi il na popravak nosit?