PDA

Pogledaj cijelu verziju : Warhammer: SOTHR i Dark Omen



Dux
10-04-2010, 20:16
Jel igrao tko ove dvije legendarne igre, ja sam ih prešao nekoliko puta i nikada mi ne dosade. Odlična priča, totalno su nelinearne i odvratno teške na momente...svakako preporučujem.
Sadrže nešto što Mark of Chaos nikada nije uspio kopirati, a to su prava Warhammer pravila i stil borbe :D te naravno setting.

Outmind
10-04-2010, 20:47
Igrao sam dark omen, i žao mi je kaj sada ne šljaka kak se spada, odnosno moram birati između jebade sa 3dfx-om ili traljavog software moda u virtual pc-u. Inače meni jedna od 5 najdražih strategija. Cijelo sam jedno ljeto kao klinac potrošio samo na to. Kad se sjetim samo kak sam bio sretan kada sam dobio imperial mortar koji pola regimente orkova pobije sa jednim hicem...

Dux
10-04-2010, 21:39
Da odlična igra i tako mi je žao što nema neki dostojan remake ili nastavak.

ccc :D

Arbiter of Change
10-04-2010, 21:53
Hell yeah. Što mislite odakle je TW izvukao inspiraciju za borbe nego odavde... 5 godina kasnije. :)
Iako, ako stavim na stranu naklonost prema Warhammer settingu, preferiram više Myth serijal.

Outmind
10-04-2010, 22:37
meh, jedinica mi je bila dovoljno prosječna da ne igram dvojku. No sjećam se kada je myth 1 izašao da je imao za to vrijeme izvrsnu 3d grafiku.

sickpetey
22-07-2010, 09:31
Ja se sjecam da sam probo to igrati al mi nikako nije moglo proraditi na kompu =(