PDA

Pogledaj cijelu verziju : SC2 Beta breakout?



SkunK
08-04-2010, 10:42
Nije da kurim frku, ali da je meni ovo napravila! :D

http://www.break.com/game-trailers/game ... akup?res=1 (http://www.break.com/game-trailers/game/starcraft-2/starcraft-2-beta-breakup?res=1)

angel eye
08-04-2010, 10:53
Ahahahaa :rotfl:
Bome je ljuta ko ris i ja bi to isto napravila xD buahahaa

SkunK
08-04-2010, 10:57
Ma nemoš to radit da mi je to napravila pa ono ubila bi me odmah bi na mjestu pao mrtav :D Beyond repair.

Onda bi je moj duh progonio zauvijek!

MasaKrisT
08-04-2010, 11:09
kakva glupaca ocajna, morala je video snimit,umjesto da je sjela i pwnala platinum ligu.

Arbiter of Change
08-04-2010, 11:18
Šteta, izgleda doable. Dem crazy bitches. :(

Aral
08-04-2010, 11:42
Podsjeća me na moju ženu kad gledam anime :)

Lord Ragnarok
08-04-2010, 11:52
:pray: :pray:
koja zenska :D

i ne, nije doable :(

flander
08-04-2010, 13:15
fake and gay

http://www.net.hr/webcafe/webvideo/page ... 52006.html (http://www.net.hr/webcafe/webvideo/page/2010/04/08/0152006.html)

evo vam slika

dobra pica btw

Systematic Reverse
08-04-2010, 14:58
Neradi mi link :<

dea
08-04-2010, 15:30
Hhahahaahahahahahhhahaha premocan video :D Zato ja trazim decka koji igra cs xD

flander
08-04-2010, 15:53
ja mogu naucit igrat :oops: cs mislim....

SkunK
08-04-2010, 16:32
Mindset je važniji od talenta i želje.

Jebeš ti želju ako nisi spreman izdvojiti 8 sati za igranje. Jedan od talentiranih igrača je bio i "Smuft", dečko je pretalentiran za SC bio no nažalost nije imao volje sjest i prašiti dok mu oči ne puknu.

To što puno ljudi drvi, talent ovo ono...to je bulšit, znam dečka iz njemačke , doslovno mulac nikad nije igrao FPS niti RTS i u 5 mjeseci je došao do A ranka na ICCUPu. Zašto? Dečko je igrao cijeli dan. Gledao je replaye. Nije plakao kad je gubio i nije bio crybaby po forumima da je nešto "imbalanced". Tako da ono...

Želiš biti dobar u StarCraftu? Spremi se na najmanje 8 sati drilanja dnevn, a poslje toga na pričanje ne o tome kako je Maja Šuput sexy nego kako si spušio zadnji game i kako možeš napraviti counter. Nemoj se lickat za grad nego skoči na bajs, obavi što trebaš i razmišljaj na putu do tamo "hmmm kako da zaustavim E-Han timing?".

To razlikuje progamera od "casualca". I zato poštujem dečkove i curkove koji su spremni praktički žrtvovati "real life" da bi bili ono što žele. Naravno, sve ovo ima posljedice...veliki je ulog tu, veliki rizik jer ima ljudi koji rade isto i to pomnoži sa x200 - hoćeš li ti uspjeti? Ja sam u srednjoj dilao 7-8 sati dnevno i dali me to dovelo do statusa progamera? haha naravno da ne... nešto je falilo? Forsirali se gejmovi? Fakkk jea right.

Problem sa SC-om je da je igra jako teška. Teža od bilokojeg multiplayera po meni. Prije tjedan dana sam opet počeo CS. Jako teško ga mogu uklopiti u svoj "SC raspored" ali ajmo reći da ga perem više manje sam 2 sata dnevno i opet mogu klati likove a šta nisam igrao CS ima 3-4 godine.

Da sam tek novi u SC i da igram tjedan dana tek po 2 sata CS ne da bi me ljudi gazili nego ono... u SC se veoma teško napreduje ako nisi hardcore. Zato često govorim "e jebiga nema sivog, imaš samo crno ili bjelo. Ili dereš ko luđak ili si newb. sve ostalo...pff" :)

Jedino što mi CS pomaže jest da se relaksiram od Koreanaca koji me ubijaju redovito...dobro je zasad jer nismo "skupa" na serveru ali ima i Euro prašitelja guzova poput Nazgula, Hayproa, TheLitttleOnea i ostalih koji su mi toliko love pokrali na ZOTAC cupu da je to nevjerovatno (čitaj, kada bi došao blizu osvajanja IČEG - razbili bi me i otišao bi kući plačući).

Ali za onog tko se želi casual zabaviti... nije bed... ali ako si spreman izvodjiti masu vremena za gaming, bolje da zaradiš nešto na njemu nego da postaneš low life scum nolifer antisocial brat :)

Woah, ovo je bilo dugo ali onak samo pucam iz glave bzvz :)


Zato ću i kada izađe SC2 službeno (dakle ne BETA) uzeti tu nekog sa foruma da mu budem mentor pa da mogu kupiti njegovu slavu kad bude jak. Jbg kad nisam ja uspio neka on uspije :) Jebeš ti biti "jak" kad nisi "najači"...nemoš se zadovoljit time... jednostavno nemoš' :D

Velika želja mi je od neke ženske napraviti StarCraft 2 terminatora. Jer em je kod ženskih manja kompetativna scena, em nema toliko manijaka koji igraju 10++ sati dnevno a i puno je teže curu "istesati" da bude hardcore gamer nego muškog.


btw. znam da je harsh i da izgleda ono prehardcore ovo ono ali tako je to... jbgg :)

Lord Ragnarok
08-04-2010, 18:07
zeo mi te je reiko, bas zao :(


To što puno ljudi drvi, talent ovo ono...to je bulšit, znam dečka iz njemačke , doslovno mulac nikad nije igrao FPS niti RTS i u 5 mjeseci je došao do A ranka na ICCUPu. Zašto? Dečko je igrao cijeli dan. Gledao je replaye. Nije plakao kad je gubio i nije bio crybaby po forumima da je nešto "imbalanced". Tako da ono...

i njega mi je zao

cham3leon
08-04-2010, 18:16
Moji roditelji uvijek kažu da bez rada nema ništa, ali da to na taj način primijenim na Starcraftu mislim da bi me priklali.

Systematic Reverse
08-04-2010, 18:59
Reiko onesided si totalno.

CS + nubs = SC + nubs

CS + pros = SC + pros

siguran sam da nisi igrao CS sa iznadprosjecnim igracima :)

btw i moras imat barem nesto toga "talenta" za gejmanje, jer znam ljudi koji bi saksali i da igraju 10h na dan.

Razzarach
08-04-2010, 19:11
lol, Nemoj se lickat za grad nego skoči na bajs, obavi što trebaš i razmišljaj na putu do tamo "hmmm kako da zaustavim E-Han timing?".
ovo mi ide u sig, ti si kralj no lifanja reiko.

SkunK
08-04-2010, 19:22
Vi kužite da ja tako ne živim? Očito ne :)

Samo pucam razmišljanja koja su mi došla od iskustva igranja takvih igara... čitajte sa razumjevanjem! :) Kažem ti samo kako to rade progameri. Ja nisam progamer. Razaraču :)


Ne stvarno...

Ako imaš talenta lakše ćeš se odvojiti od "elite" na vrhu. Dakle, imaš jednog hardworkera koji je na vrhu no nema talenta, a ako si hardworker koji ima talenta - zbroji 2 i 2 i dobit ćeš boljeg igrača. Ali u globalu se slažem sa tobom Systematic Reverse.

hacker
08-04-2010, 19:41
btw i moras imat barem nesto toga "talenta" za gejmanje, jer znam ljudi koji bi saksali i da igraju 10h na dan.

Takvima ne fali talent, nego ramišljanje.

Systematic Reverse
08-04-2010, 19:46
both.

Rang€r
08-04-2010, 20:41
talent=inteligencija

kolko ljudi ima u doti koji znaju sve napamet, ovo ono, last hitaju, support, teamplay ovo ono, a jednostavno su zatupljeni ko qrc i neznaju koristit svoj mozak

SkunK
08-04-2010, 20:50
talent=inteligencija

kolko ljudi ima u doti koji znaju sve napamet, ovo ono, last hitaju, support, teamplay ovo ono, a jednostavno su zatupljeni ko qrc i neznaju koristit svoj mozak


Ima ljudi koji su talentirani no neinteligentni. Talent je npr. ako instiktivno znaš kada tajmirati napad, a da protivnik u tom trenutku ima najmanje jedinica pošto je uložio u nešto drugo (exp, upgrade i slično). Inteligentan je onaj koji može npr. izračunati koliko mu je potrebno vremena za upgrade da bi napravio taj timing attack.

nhf. Samo theorycrafting :)

MasaKrisT
08-04-2010, 20:50
@ ranger : 6



:)