PDA

Pogledaj cijelu verziju : Twitter music



Kid A
07-04-2010, 22:05
Jel ima neki sajt na netu gdje npr nadjem par bendova, izvodjaca i onda pratim kad ce im izaci novi album, singl i razne aktivnosti?
Koliko, vidim last.fm ima takvo nesto ali ne azurira bas cesto i ne radi mu najbolje.

McPingvin_v2.0
07-04-2010, 22:07
www.myspace.com (http://www.myspace.com)

Kid A
07-04-2010, 22:10
Vidis cak i dobra ideja ali mislim da nemaju oni bas sve a i nekako mislim da je malo bendova tamo aktivno (uglavnom trenutni americki emo rock/pop i slicne gluposti).

bornathepicek
07-04-2010, 23:12
Nope svi su aktivni, od turbofolk pjevačica do death metalaca. Tam ćeš sve sigurno nać.

W3DR4N
08-04-2010, 10:53
Bilo koji imalo značajan bend će dobiti vijest na glazbenom portalu, i sve ćeš znati.
Ostali nisu vrijedni pažnje.

Wishmaster
08-04-2010, 21:38
Jel ima neki sajt na netu gdje npr nadjem par bendova, izvodjaca i onda pratim kad ce im izaci novi album, singl i razne aktivnosti?
Koliko, vidim last.fm ima takvo nesto ali ne azurira bas cesto i ne radi mu najbolje.
Ofišl stranice bendova, Fejsbuk stranice (po mogućnosti isto ofišl), Royal Artist Club (makar ih malo ima), Twitter (ne koristim pa neznam kak je situacija)...
Ja imam na Chromeu složen folder u koji stavljam stranice bendova tak da imam na kupu pa onda kad se sjetim samo preletim da vidim dal ima kaj novoga.