PDA

Pogledaj cijelu verziju : Slika na putovnici



loo
05-04-2010, 18:25
Na putovnici imam sliku od prije godinu dana na kojoj imam dugačku kosu. Putovnica vrijedi od 2019. godine. U međuvremenu sam se ošišao i imam kratku kosu. Nemam osobnu. Idem za sat vremena na ekskurziju s školom u Češku. Hoće li me pustiti preko granice?

SkunK
05-04-2010, 18:35
Na putovnici imam sliku od prije godinu dana na kojoj imam dugačku kosu. Putovnica vrijedi od 2019. godine. U međuvremenu sam se ošišao i imam kratku kosu. Nemam osobnu. Idem za sat vremena na ekskurziju s školom u Češku. Hoće li me pustiti preko granice?

Pa i ako te ne puste sad je kasno, kada to pitaš čovječe :) sat vremena prije putovanja :)

Nego, well ja sam u srednjoj imao plavu kosu, sad imam više svijetlo-smeđu i imao sam nešto dužu isto (sad je stalno kratka :)) i onak kuzilo se da sam ja po faci i to ti je najvažnije jer ti gledaju facu a ne kosu.

Tako je barem meni bilo kada smo prelazili slovensku granicu. Jest da su nas stavili van i po redu nas pregledavali i pročešljali autobus - nije bilo problema.

Ma neće te pustiti tamo negdje jadnog... budu te pustili ne brini ;)...valjda :D

Sretno.

Aral
05-04-2010, 18:36
Ti si u osnovnjaku bio zerg, u srednjoj terran, a sad si prottos. How about that?

:D

hacker
05-04-2010, 18:39
Pa neće valjda tebe jedinog zadržat na granici i poslat te doma. Pustit će te.

Arbiter of Change
05-04-2010, 18:40
Ovaj... zašto nemaš osobnu? Pustiti će te - nisi bradat niti nosiš pepeljarke na slici. :)

SkunK
05-04-2010, 18:43
Ti si u osnovnjaku bio zerg, u srednjoj terran, a sad si prottos. How about that?

:D

Pa još sam Mantoss junior. za 3 mjeseca postajem pravi Mantoss.

A ti...a ti... ti si bio bio si.. Mengsk bio i ostao :)


@loo

Šalu na stranu, ne brini pustiti će te, pogotovo zato što je ekskurzija i što nisi na slovenskoj granici.

Babitz
05-04-2010, 19:33
Mene i buraza su na slovenskoj granici gledali 2 min u face jer nisu vjerovali da smo mi to na slikama. Buraz je još morao izaći iz auta da ga pomnije gleda lik.

SkunK
05-04-2010, 19:51
Mene i buraza su na slovenskoj granici gledali 2 min u face jer nisu vjerovali da smo mi to na slikama. Buraz je još morao izaći iz auta da ga pomnije gleda lik.

Dali bi mi vjerovao da ti kazem da su nas "pretraživali".

Mene pipala neka slovenka u uniformi ali nije bila zgodna jbg. :D

W3DR4N
05-04-2010, 20:00
Mene i buraza su na slovenskoj granici gledali 2 min u face jer nisu vjerovali da smo mi to na slikama. Buraz je još morao izaći iz auta da ga pomnije gleda lik.

Da, ali vi ste iz Zagorja.

Babitz
05-04-2010, 20:05
Mene i buraza su na slovenskoj granici gledali 2 min u face jer nisu vjerovali da smo mi to na slikama. Buraz je još morao izaći iz auta da ga pomnije gleda lik.

Dali bi mi vjerovao da ti kazem da su nas "pretraživali".

Mene pipala neka slovenka u uniformi ali nije bila zgodna jbg. :DDuga je anegdota, no uglavnom, ja sam se u pritvoru trebao skinuti pred slovenskim graničnim murjakom. Da, do gola. Još su mi dokumente sve pregledavali i telefonski imenik na mobu. Ono, masa retarda. Sve zato jer sam zaboravio neku boravišnu iskaznicu za Italiju i slučajno reko da radim u Italiji. Ne jebe njih moja ispravna putovnica, mrš u pritvor.

Aral
05-04-2010, 20:06
O, pa tebi je bilo veselo :)

Babitz
05-04-2010, 20:09
Mislim da je g. Bojanu Žuliču bilo još zabavnije. Ako ga ikad sretnem, nabit ću mu nogu u facu.

SkunK
05-04-2010, 20:11
Mislim da je g. Bojanu Žuliču bilo još zabavnije. Ako ga ikad sretnem, nabit ću mu nogu u facu.

Više će ga boliti ako ga pitaš gdje lovi ribu :)

Da_killah
05-04-2010, 20:45
Mene i buraza su na slovenskoj granici gledali 2 min u face jer nisu vjerovali da smo mi to na slikama. Buraz je još morao izaći iz auta da ga pomnije gleda lik.

Dali bi mi vjerovao da ti kazem da su nas "pretraživali".

Mene pipala neka slovenka u uniformi ali nije bila zgodna jbg. :DDuga je anegdota, no uglavnom, ja sam se u pritvoru trebao skinuti pred slovenskim graničnim murjakom. Da, do gola. Još su mi dokumente sve pregledavali i telefonski imenik na mobu. Ono, masa retarda. Sve zato jer sam zaboravio neku boravišnu iskaznicu za Italiju i slučajno reko da radim u Italiji. Ne draga njih moja ispravna putovnica, mrš u pritvor.

permeso? za koji kurac ti je to trebalo :D

Babitz
05-04-2010, 21:02
Da, permeso. Zato jer sam radio i živio u Italiji, iako mi zapravo ne bi trebali srati za prelaz preko granice dok god imam ispravnu putovnicu.

angel eye
05-04-2010, 21:09
loo kupi periku :/

Da_killah
05-04-2010, 21:31
Da, permeso. Zato jer sam radio i živio u Italiji, iako mi zapravo ne bi trebali srati za prelaz preko granice dok god imam ispravnu putovnicu.

tup, nisam vidio da si rekao da radiš. možda su te zato i zajebavali, jer si rekao da ideš radit, mene prošli petak nsiu pitali ni di ću ni što ću :)

loo
11-04-2010, 19:59
Evo me XD

Pustili su me, hvala svima na odgovorima :D

SkunK
11-04-2010, 22:17
Evo me XD

Pustili su me, hvala svima na odgovorima :D

A ča san ti ja reka.