PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier



Grim
03-04-2010, 17:03
Ubisoft je najavio novi Ghost Recon, u serijalu ovo bi trebao biti peti dio. Zasada je poznato samo par detalja i objavljen je jedan trailer, koji nije gameplay trailer tako da ne otkriva previše. Igra je zakazana za izlazak na PC-u (i sve ostale konzole) u trećem kvartalu 2010. godine.

Nešto informacija koje su nedavno puštene:

First up there are four classes of soldiers you can play as Commando, Engineer, Recon and Sniper. Each one will have their own specialities and weapons. Commando’s have heavy hitting weapons like seeking missiles, Engineers get control of that cool looking combat drone, Recon get’s a cloak and the Sniper gets assistance in finding long distance targets.

Regardless of the class you chose you’ll be sporting the latest in exo-skeleton suits, this allows you to carry more weight (read weapons and ammo) yet still manage to sprint and jump over obstacles. There will also be hand-to-hand combat in the game in the fighting form of Israeli "Krav Maga" which will be used for instant kills and the like.

There is drop in/drop out co-op for the main campaign and a standard 8 vs. 8 online match play with capture-the-flag and domination modes. Multiplayer gets a bit of a tweak too, allowing you to have outer body experiences to visit your other teammates and check on their position to provide up-to date tactical information. You’ll want to stay close to your teammates too though, as their abilities will also affect near-by friendly units. As seen in the video above the Recon cloak will work for everybody provided they’re in close proximity. Also if you’re fed up with playing a human you can take control of the combat drone if you so wish.
Ultranationalist Coup Trailer HD (http://www.gametrailers.com/video/ultranationalist-coup-ghost-recon/63642)
--------


Mene sada zanima, hoće li i ova igra imati zloćudnu Ubisoftovu DRM zaštitu. :(

ScorpiuS
03-04-2010, 17:10
Neće oni uklonit tu zaštitu, imat će je 100%

Deadwalker
03-04-2010, 18:19
Imam neki osjecaj da ce ubuduce jako mali postotak igrati Ubisoftove igre, bez obzira na kvalitetu.

croat1gamer
03-04-2010, 18:21
Ocu ingame da vidim kako ce to sve izgledati.

Arbiter of Change
03-04-2010, 18:22
Možda i hoćeš kad poprave servere. :)

bezimeni
03-04-2010, 18:24
Ja već trčim u dućan ..jedva čekam da dođe pa da mogu izbrojati novce :P

Deadwalker
03-04-2010, 18:25
Ovaj forum bi zjapio prazan da sve igre imaju DRM :eyebrows:

croat1gamer
03-04-2010, 18:26
Onda bi ovo bila velika pljuvacnica kad im se srusi server. :)

Deadwalker
03-04-2010, 18:29
Dobro, ajmo ne spamat topic. O DRM-u smo svi sve rekli...

Igrao sam zadnje Advance Warfighter. Poprilicno dobra takticka strategija, iako su je zadnjim nastavkom poarkadili. Nisam nesto pretjerano igrao serijal tak da sumnjam da cu ovo igrati.

bezimeni
03-04-2010, 18:33
U stvari serijal je prilično kvalitetan .Advance Warfighter mi je jedan od najboljih taktičkih fps-ova.Dvojka je bila previše kompromisna tj. olakšana i pojednostavljena. Ako ovaj dio dolazi i na konzole mogli bi imati krajnje pojednostavljenu arkadetinu .

Deadwalker
03-04-2010, 18:39
Upravo to sto sam rekao. Dosta su zadnjim nastavkom pojednostavili stvari. Ako se sjetimo Ubisoftove politike prema pc-u, te opcenito kvalitetu njihovih igara u zadnje vrijeme, mislim da mozemo ocekivati promasaj. Uspjeli su upropastiti i Silent Hunter serijal :(
To je postao studio bez vizije koji samo stanca nastavke starih serijala te ih upropastavaju mijenjajući u potpunosti prvotne koncepte igara.
Nadam se da ce novi SC biti barem donekle dobar.

Aral
15-06-2010, 08:17
E3 2010: Live Demo Part I (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-ghost-recon/101440)
E3 2010: Live Demo Part II (http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-ghost-recon/101442)

Fora.

W3DR4N
15-06-2010, 08:23
Crysis, Graw i Gears of War u jednom. Ne da mi se opet, a i posebno traju duže.

Aral
15-06-2010, 09:45
Igra dobro napreduje, onaj stealth kill s metkom u potiljak i onda drži truplo kao da sjedi da mu kolega ne skuži, bolesno. A tek ona putanja impacta metka u glavu neprijatelja. Volim takav setting, malo dalja budućnost od ove naše sa finim hi tech stvarčicama. Šteta kaj je malo odgođena, pa tek dolazi početkom 2011.

Tsaя
15-06-2010, 10:19
Igra izgleda odlično, baš mi se sviđa. Nisam očekivao da će tako dobro izgledat, ugodno me iznenadila.
Volio bi da se može igrati i sa ruske strane.
Hoće li se moći voziti neka vozila ?

bezimeni
15-06-2010, 10:55
Ovo izgleda krajnje pojednostavljeno i olakšano .Prvi GRAW je bio prava taktička igra .Drugi dio se pojavio na konzolama i odmah je postao arkadniji dok je ovo kopija snajperskih misija iz COD-a . I onda još uvedu nevidljivost iz Crysisa ....grafika nije ništa posebno + prelazak u treće lice :thumbs1: .

Aral
15-06-2010, 11:05
Ma takve igre se više ne rade, sve prelazi na konzole. Meni je u biti ovo dobro, GRAW sam igrao al nisam nešto turbo pretjerano uživao u njemu. Al opet, ja sam više action oriented tip igrača a ovaj naslov je baš ono što mi treba.

bezimeni
15-06-2010, 11:13
Izgleda da sam bio u pravu kada sam rekao da će uspjeh MW 2 uništiti fps žanr . Sada svi žele dio tog kolača .Čak su i prave taktičke igre postale arkadetine .Istina , i meni se svidio prelazak kod nekih i nisam se puno bunio na jedan izvrsni R6 Vegas...drugi je već bio daleko lošiji .Igrati ću , ali nisam nešto pretjerano oduševljen .

snowblind
15-06-2010, 12:13
Ovo izgleda krajnje pojednostavljeno i olakšano .Prvi GRAW je bio prava taktička igra .Drugi dio se pojavio na konzolama i odmah je postao arkadniji dok je ovo kopija snajperskih misija iz COD-a . I onda još uvedu nevidljivost iz Crysisa ....grafika nije ništa posebno + prelazak u treće lice :thumbs1: .

I prvi GRAW imaš za konzole i igra uopće nije bila taktička, dok drugi dio je bože sačuvaj. Priznajem samo prvi GR i Desert Siege ekspanziju. Ovaj ću odigrati tek toliko da vidim kakav će biti, al nemam nikakva očekivanja od igre.

bezimeni
15-06-2010, 12:16
GRAW na konzolama nije bio ista igra kao i GRAW na PC-u .GRAW na PC JE bio taktička pucačina .

Aral
15-11-2010, 22:41
Ghost Recon Delayed (http://xbox360.ign.com/articles/113/1134289p1.html)

:(

DJ Not Nice
07-06-2011, 01:10
e7DUPUkBHgU

Aral
07-06-2011, 09:32
Stvarno dobar trailer.

E3 2011: Village Co-Op Gameplay Demo (http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-ghost-recon/714929)

flander
07-06-2011, 09:36
na ovome cu se definitivno iživljavat :D

Camo activated :D

Srle
07-06-2011, 09:40
Trailer dobar, gameplay, onako...Ništa što bi me natjeralo da igram...

Deadwalker
07-06-2011, 12:26
Igra mi izgleda užasno. Ne shvaćam prebacivanje u treće lice koji već poarkadljenu igru pretvara u totalnu arkadnu Gears of War pucaljku. Osim toga, grafika izgleda loše, likovi su nekako previše ukočeni, a osjećaj napucavanja je meh.

bezimeni
07-06-2011, 16:14
Nadam se da ovo neće biti PC verzija .Treće lice , arkadno napucavanje i loša grafika ...da ne pričam kako djeluje dosadno .Ovo je toliki konzolitis da boli.

DJ Not Nice
10-06-2011, 16:06
vkiUfp8sqdw

Izlazak pomaknut na 3. mjesec 2012.

DJ Not Nice
20-08-2011, 10:09
oA9WvZ-EhBU

Srle
20-08-2011, 10:24
Jel se to odustalo od PC verzije, ili je to ovaj zaboravoo reći PC?
Mada nešto me se ne tiče, još uvjek ne djeluje zanimljivo...

Arbiter of Change
24-11-2011, 08:45
Jel se to odustalo od PC verzije, ili je to ovaj zaboravoo reći PC?
Mada nešto me se ne tiče, još uvjek ne djeluje zanimljivo...
Je, odustalo se od PC verzije.
http://www.dsogaming.com/news/ghost-rec ... to-the-pc/ (http://www.dsogaming.com/news/ghost-recon-future-soldier-wont-be-coming-to-the-pc/)

S “While Ghost Recon Online is exclusive to PC, Ubisoft’s other Ghost Recon game, Future Soldier, uses a traditional payment model and will only be available on console.”

"When we started Ghost Recon Online we were thinking about Ghost Recon: Future Solider; having something ported in the classical way without any deep development, because we know that 95% of our consumers will pirate the game. So we said okay, we have to change our mind. We have to adapt, we have to embrace this instead of pushing it away. That's the main reflection behind Ghost Recon Online and the choice we've made to go in this direction."
Ubisoftov moćni DRM nije spriječio piratiju veće je okrenuo PC igrače protiv kompanije? HURRR DURRR.

Aral
24-11-2011, 09:09
Čini se da oni to ne razumiju.

Srle
24-11-2011, 10:29
http://www.dsogaming.com/news/ghost-rec ... to-the-pc/ (http://www.dsogaming.com/news/ghost-recon-future-soldier-wont-be-coming-to-the-pc/)

S “While Ghost Recon Online is exclusive to PC, Ubisoft’s other Ghost Recon game, Future Soldier, uses a traditional payment model and will only be available on console.”

"When we started Ghost Recon Online we were thinking about Ghost Recon: Future Solider; having something ported in the classical way without any deep development, because we know that 95% of our consumers will pirate the game. So we said okay, we have to change our mind. We have to adapt, we have to embrace this instead of pushing it away. That's the main reflection behind Ghost Recon Online and the choice we've made to go in this direction."
Ubisoftov moćni DRM nije spriječio piratiju veće je okrenuo PC igrače protiv kompanije? HURRR DURRR.
Kad se tome još doda ovo (http://kotaku.com/5862433/i-am-alives-creator-does-just-about-everything-he-can-to-piss-off-pc-gamers-in-explaining-why-they-dont-get-a-version-of-the-game), može se zaključiti da će UBI polako napustiti PC....Možda će još samo AC III kao aaa naslov bit za PC, čisto da kompletiraju priču...UBI je zaposlio Vedrana izgleda...

Freddy
24-11-2011, 14:48
kreteni, mislio sam kupit ac: revelations, sad bas necu

Deadwalker
24-11-2011, 15:24
I onda se čude kako im PC igrači sve više prestaju davati potporu :)
Srećom, ništa čovjek bitno ne propušta, imam namjeru jedino od njih odigrati novi Splinter Cell kada dođe. Ajd, još mi se kolko tolko zanimljivim čini I am Alive

Aral
25-11-2011, 20:42
I Am Alive PC is Not Dead (http://pc.ign.com/articles/121/1213362p1.html)

Znam, trebao sam postat u pravu temu al sam fulao; ipak, nadovezuje se vijest.

Aral
10-01-2012, 22:02
Op, gle vraga, ipak dolazi na PC :D

Ghost Recon: Future Soldier is coming to PC after all (http://www.dsogaming.com/news/ghost-recon-future-soldier-is-coming-to-pc-after-all/)

Aral
02-02-2012, 20:35
Premiere Gameplay Trailer (http://www.gametrailers.com/video/premiere-gameplay-ghost-recon/726464)
Nije me baš impresioniralo previše al opet, nadam se da će bit ok.

Srle
02-02-2012, 23:56
Ne baš zanimljiv, osim kad se čuje glas Cyrusa iz DoW-a

Deadwalker
03-02-2012, 20:07
Amerikanizirano (čitaj: poglupljeno) do bola. Umjesto da se drže svoje prepoznatljive sheme, rade Battlefield 3 iz trećeg lica. Ako ništa drugo, Advance Warfighter držim na Steamu za krizne dane.
Nakon zadnjeg Splinter Cella, Far Crya te Assassin's Creeda (dobro, ta igra od početka ne valja), još jedan serijal koji će upropastiti.

GG Ubisoft.

Aral
18-02-2012, 08:29
xarVPBxj3wM&feature=related

Aral
04-04-2012, 09:50
Ghost Recon Future Soldier release date and PC-specific features announced (http://www.pcgamer.com/2012/04/03/ghost-recon-future-soldier-release-date-announced/)
Can You Run Ghost Recon Future Soldier? (http://pc.ign.com/articles/122/1222243p1.html)

Deadwalker
04-04-2012, 11:43
Fully customizable controls for the localized keyboards

"Pogodnost PC verzije"

:rotfl:

Aral
11-04-2012, 21:11
ufqtU8ByDYs&feature=player_embedded#!

Raz
19-05-2012, 13:21
3BoIe7riccU

Best game ever!

10/10

Aral
08-06-2012, 20:01
Ghost Recon: Future Soldier PC Slightly Delayed; New Graphical Features Revealed (http://www.dsogaming.com/news/ghost-recon-future-soldier-pc-slightly-delayed-new-graphical-features-revealed/)

Arbiter of Change
24-06-2012, 13:40
Čujem nešto da je PC verzija leakana i da je užas teški.

croat1gamer
24-06-2012, 13:43
And noone expected the slightest thing. Rajt? :D

Deadwalker
24-06-2012, 14:41
Čujem nešto da je PC verzija leakana i da je užas teški.

Kako neočekivano.

Aral
24-06-2012, 14:44
Ja čujem nešto sasvim drugo...

*Fila*
26-06-2012, 14:23
Meni je igra čist ok za odigrat. Prešao misiju dve, okejić je. :wink:

Deadwalker
27-06-2012, 15:58
Ubisoft investigating Ghost Recon: Future Soldier PC "issues" (http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-27-ubisoft-investigating-ghost-recon-future-soldier-pc-issues)


Fundamental issues include getting the game to recognise mouse and WASD keyboard controls, alongside a raft of other bugs and gripes


Framerate problems, Xbox 360 buttons being displayed, a lack of 120Hz support, forced black borders and other resolution errors are just some of the lesser issues noted.

Nekoliko odgoda i dobiješ ovo.
Neka učine svima uslugu i prestanu portati igre na PC ako to ne misle raditi kako treba.

Aral
27-06-2012, 22:14
Oni kao da namjerno odgode igru da je stignu zasrat sa takvim stvarima koje živciraju do zla boga, stvarno ne vjerujem. Igra ispadne ok i zanimljva i onda je pokopaju s tim glupostima.

Aral
28-06-2012, 09:09
Igra je vani, odigrao par misija, s obzirom da nisam puno očekivao od igre, ispalo je sasvim ok s nekim određenim mušicama koje su navedene gore. Mislim da ću odigrat još jednom za mjesec dva i to je to.

Shaka
29-06-2012, 11:55
meni je igra odlicna,bas se mocno osjecas kad uletis sa timom u bazu i pokokas i sve bez da te vide,puno mi je bolja od primjerice spec opsa koji je po meni zesce sranje

igra je gg i dosada nisam naisao niti na jedan bug ili lagg ili ista slicno,igra mi leti

*Fila*
24-07-2012, 14:01
Ultra dosadno nakon pola, sve na isti kalup i sistem, oružja sva ista...jedva se natjerao da pređem...komatozno.
Na početku mi se svijedlo ali sa vremenom me sve više naživcirala.

Marvin OCX
30-08-2012, 07:57
Moja ocjena ovoj igri od 0-10 je 0 !
Ne zato sto je u igri sve lose vec zato sto apsolutno nista nije dobro ni zanimljivo.
Ako je uspijem preci imam konjske zivce. Najsmrdljiviji oblik konzolitisa,jos kao ima opciju DX11 u grafickim postavkama. To normalan covjek ne moze nikakao drugacije dozivjeti nego kao provokaciju :( Jos jedan serijal koji je otisao u qurac.

Deadwalker
30-08-2012, 11:25
Ovo je bilo neočekivano :eyebrows:

Marvin OCX
30-08-2012, 14:23
Daj jebote pa trudio sam se da nadjem bilo sta da je ok al ova igra je jednostavno ono najgore od konzolitisa. A DX11 opcija u grafickim postavkama je cista uvreda necije inteligencije. Igra je uvredljivo losa.

Deadwalker
30-08-2012, 14:38
Slažem se kako ova igra ne valja na PC-u. Svaka čast na mazohističkom pokušaju igranja igre u kojoj prvih par tjedana nisu funkcionirali tipkovnica i miš.
Al da igra ne valja, well, ovisi što očekuješ. Normalno da nema veze sa starim PC izdanjima serijala, no na konzoli radi se o zabavnoj TPS igri. Uvjet je dakako da nisi HC PC gamer koji ne može smisliti ciljanje s gljivama :)

Marvin OCX
30-08-2012, 16:25
Znao sam da ce biti losija i poglupljena u odnosu na starije PC naslove jer ide na konzolu al da ce biti nakon pola sata izuzetno dosadna igra nisam mogao ocekivati. Pokusavao sam i da je dozivim kao zabavni TPS sa konzole jer ih ima ako se fino portaju pa se mogu igrati da se ubije dosada al ova igra izaziva depresiju,ne dosadu :)
Nisam HC PC gamer,imam PS2 na kom sam se naigrao odlicnih igara iz treceg lica,uglavnom Hack and slash igara,ili stari Splinter cell gdje se igralo polako pa nije bilo potrebe za nekim reflexima i brzim nisanjenjem. Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo. Btw jel taj lik ziv? :)

Deadwalker
30-08-2012, 18:08
Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo.

Killzone govori nešto drugačije. Platforma nema veze s kvalitetom igre.
FPS naslovi postali su hodnik-skriptirana iskustva zbog pristupačnosti igre ljudima koji baš ne igraju, odnosno zbog približavanja medija nekakvom filmskom iskustvu u svrhu onoga zbog čega postoji svaka poslovna institucija na ovoj planeti - zarada. I to opet ne mora biti uvijek nužno loše, ovisi sve dakako o iskustvu na koje cilja igra. U Max Payneu 3 to fantastično funkcionira, u Call of Dutyu umreš od dosade.
Btw, oduvijek mi je bila smiješna ta pro PC Battlefield ekipa koja brije na svoj skill i lijepi si u potpise kill/death omjere i pljuje po "konzolaškim pucačinama". Koje leglo retarda.
Oko kontrola se djelomično slažem - naravno da je miš precizniji alat i uvijek će biti bolje oruđe za pucačine, no uglavnom se sve svodi na navike.

Marvin OCX
30-08-2012, 19:56
Moja mrznja prema konzolama izvire iz cinjenice da su ubile FPS kao zanr tako da moje misljenje o ciljanju sa gljivama je gore od sexa sa kondomom kako je bezimeni jednom naveo.

Killzone govori nešto drugačije. Platforma nema veze s kvalitetom igre.
FPS naslovi postali su hodnik-skriptirana iskustva zbog pristupačnosti igre ljudima koji baš ne igraju, odnosno zbog približavanja medija nekakvom filmskom iskustvu u svrhu onoga zbog čega postoji svaka poslovna institucija na ovoj planeti - zarada. I to opet ne mora biti uvijek nužno loše, ovisi sve dakako o iskustvu na koje cilja igra. U Max Payneu 3 to fantastično funkcionira, u Call of Dutyu umreš od dosade.
Btw, oduvijek mi je bila smiješna ta pro PC Battlefield ekipa koja brije na svoj skill i lijepi si u potpise kill/death omjere i pljuje po "konzolaškim pucačinama". Koje leglo retarda.
Oko kontrola se djelomično slažem - naravno da je miš precizniji alat i uvijek će biti bolje oruđe za pucačine, no uglavnom se sve svodi na navike.

Istina je da se sa hodnik-skriptiranim igrama lakse isprica prica i gradi neka napetost itd ali kad si zadnji puta odigrao FPS takvog tipa da je ta formula uspjela? :) (Nemoj Killzone spominjati jer sam ga igrao i tipicna je konzola od igre) To se radi na taj nacin jer je lakse i brze sklepati suter za konzolu i nahajpati ga do zeljene zarade nego se malo potruditi oko nekih elemata koji su FPS cinili tehnicki najzahtjevnijim zanorm za izradu a danas najlaksim. Prica je uvijek nekako bila sporedna u FPS zanru jer se islo na tehnikalije i FPS dozivljaj. Danasnji suteri nemaju ni pricu ni tehnikalije. Zato je taj zanr mrtav. FPS-ovi su ubjedljivo najlosije igre koje izlaze na trziste.FPS moze samo donekle cupati MP nekih igara poput Bf3. Koji je ipak u blagoj prednosti u odnosu na konzolu radi veceg broja igraca koji odjednom mogu biti oline na nekom serveru. Velika je razlika kada je na mapi 64 igraca umjesto 32,duplo veca :)

Deadwalker
30-08-2012, 21:13
Zar je bitno koja je igra meni zadnja odgovarala s takvom formulom?
Samo cijelo vrijeme ističem kako kvaliteta igre nema veze s platformom pošto je tvoj default stav kako su generalno sve igre s konzole smeće. Generaliziraš toliko da se uopće pitam zašto ovdje trošim električne impulse svoje tipkovnice.

GODSKILLER
30-08-2012, 22:15
Da ciljanje sa mišem je gotovo pa kao u stvarnost :rotfl:
Moje prvo iskustvo sa igranjem fps-ova je bilo sa playstationa 1 i igretine medal of honor,tako da pričanje da igranje sa gamepadom nevalja može reči samo onaj koji nema pojma.
S tim da najbolja optimizacija gamepada i fps-a sam doživio na XBOX prvom i igretine :pray: HALO :pray: .

Kada bi gledali u odnosu na stvarnost,ciljanje sa gamepadom je teže nego sa mišem ali je i to realnije.Jer u stvarnosti stres i druga psihofizička ogranjičenja uzimaju svoj danak,tako da to otežava ciljanje,a naročito spoznaja da i meta uzvraća bojevo streljivo što znači da nema quick save/load.

šcer od SAVE BAĆIĆA
30-08-2012, 22:57
Ciljanje mišom ili gamepadom nema nikakve veze sa stvarnošću .Ni jedno ne može dočarati ni 1% adrenalina ili težine nišanjenja pucanja sa vatrenim oružjem.Ni jedno ne može dočarati miris baruta , udarac u rame , trzaj u ruci , zvonjavu u uhu poput stvarne situacije .
Ciljanje mišom je jednostavno lakše i prirodnije .Pucanje iz gamepada je teže i spetljanije ali donekle intezivnije zbog trigera i force feedbacka .Jedno i drugo ima svoje prednosti i mane ali debala je istina da konzolitis šteti FPS žanru .Igrivost se sveo na tobogan .S druge strane istinski FPS biseri poput ARMA-e imaju relativno malobrojnu publiku.

Marvin OCX
30-08-2012, 23:01
Zar je bitno koja je igra meni zadnja odgovarala s takvom formulom?
Samo cijelo vrijeme ističem kako kvaliteta igre nema veze s platformom pošto je tvoj default stav kako su generalno sve igre s konzole smeće. Generaliziraš toliko da se uopće pitam zašto ovdje trošim električne impulse svoje tipkovnice.
Kvaliteta igre ima debele veze sa platfomom ako je rijec o FPS-u koji je primarno radjen za istu. Bar 700 puta sam ti to rekao. Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu i moze se ocekivati od lose do fenomenalne igre,dok se kod FPS-a moze ocekivati vece ili manje sranje. To nije generaliziranje vec cinjenica. Ne znam nikoga da mu to nije poznato a da je u gamingu bar neko vrijeme. A cinjenica da je ovaj Ghost recon losiji od prethodnih i da je debelo pojednostavljen i poglupljen govori jos nesto,a meni nikako ne ide glavu kako ti to ne uvidjas. Pogotovo kad uzmem u obzir da volis recimo STALKERA i da si isticao kako te strah sta ce biti sa tog serijala ako ode na konzolu. STALKER je druga dimenzija FPS kvalitete uporedjenju sa Killzone ili Halo i sta ja znam kakva jos sranja istices kao kvalitetne FPS-ove. Necu se praviti glupim i tvrditi da ne bi volio zaigrati Killzone 3 na PC-u jer igra ima zestoku akciju,i debelo sisa Crysis 2 npr. Ali da bi ga smatrao kvalitenim FPS-om i poredio sa STALKEROM,to ne bi ni pomislio.


Da ciljanje sa mišem je gotovo pa kao u stvarnost :rotfl:
Moje prvo iskustvo sa igranjem fps-ova je bilo sa playstationa 1 i igretine medal of honor,tako da pričanje da igranje sa gamepadom nevalja može reči samo onaj koji nema pojma.
S tim da najbolja optimizacija gamepada i fps-a sam doživio na XBOX prvom i igretine :pray: HALO :pray: .

Kada bi gledali u odnosu na stvarnost,ciljanje sa gamepadom je teže nego sa mišem ali je i to realnije.Jer u stvarnosti stres i druga psihofizička ogranjičenja uzimaju svoj danak,tako da to otežava ciljanje,a naročito spoznaja da i meta uzvraća bojevo streljivo što znači da nema quick save/load.

Vrlo smijesan post.

Deadwalker
30-08-2012, 23:24
Sranje iz tvoje perspektive, ne činjenica :)

Marvin OCX
30-08-2012, 23:25
Ti si grozna osoba.

Deadwalker
30-08-2012, 23:29
Totalno.
Baš sam zločest što negiram mišljenje jedne osobe kao činjenicu :)

šcer od SAVE BAĆIĆA
30-08-2012, 23:31
Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu .

Rtsovi ne mogu .Zato i žanr umire jer konzole sa gamepadom nemaju što tražiti u tom žanru .Čak su pokušali i neke glasovne kontrole koje bi tome doskočile pa je sve neslavno završilo .

Marvin OCX
31-08-2012, 00:03
Totalno.
Baš sam zločest što negiram mišljenje jedne osobe kao činjenicu :)

:nonono: Negiras cinjenice,ne misljenje.


[quote="Marvin OCX":2mnl0v7p]Svi ostali zanrovi mogu ici na konzolu .

Rtsovi ne mogu .Zato i žanr umire jer konzole sa gamepadom nemaju što tražiti u tom žanru .Čak su pokušali i neke glasovne kontrole koje bi tome doskočile pa je sve neslavno završilo .[/quote:2mnl0v7p]

Ma ne umire,sad ce ti Deadwalker nabrojati desetine vrhunskih naslova sa gljivom koji su izasli u zadnjih 5 godina :)
Salu na stranu,neka Rtsova i svega ostaloga jer tu tamo izleti nesto dobro i igrivo al FPS je definitvno mrtav zanr radi konzole. Mozemo produbiti raspravu oko toga da li citav gaming umire radi konzole ili toga sto gameri,mahom djeca,vole sva sranja koja im se ponude. Od ovog zadnjeg ghost recona sam ocekivao da cu morati pruziti minumum neke strategije i razmisljanja dok igram,medjutim nula. Zanima me samo na sta ce gaming liciti za 10 godina ako se nastavi sa masovnim poglupljivanjem svih segmenata gaminga. Gledam gameplay Alien Colonial marines,igre koja ce izaci naredne godine i vidim igru koja bi bila prosjek da je izasla prije deceniju i vise. A imas gamere koji nesto ocekuju od nje. Ali kad cijela planeta ide u qurac na svim pojima zasto ne bi i gaming :)
Upravo si instaliram prvi Far cry sa nostalgijom. Treba cuvati stare igre ovog tipa i stare operativne sisteme na neizgrebanim dvd-ovima kad nastupi kataklizma :D

Windwalker
31-08-2012, 00:19
Marvin OCX :pray: :pray: :pray:

Toliku količinu gluposti nisam u životu pročitao.
A inače sam ja taj koji piše puno gluposti.
Nadmašuješ me naveliko.

Marvin OCX
31-08-2012, 01:02
Moram se sloziti. Napisao si glupost tvrdnjom da sam napisao nesto glupo :wink:

Windwalker
31-08-2012, 01:14
http://images.wikia.com/theamazingworldofgumball/images/1/18/Jackie-chan-meme.png

Marvin OCX
31-08-2012, 01:33
Nije tako tesko za shvatiti,nemoj dramiti.

Deadwalker
31-08-2012, 09:39
S:nonono: Negiras cinjenice,ne misljenje.

Kako god ti kazes :)

W3DR4N
31-08-2012, 11:43
Ak se ekipa uživljava, onda je valjda sharp shooter najbliži stvarnosti. Niti jedna puška nema miš umjesto okidača.

Marvin OCX
31-08-2012, 13:18
Nintendo wii na mjesec dana i pravac arena kao gladijator.

buffaloboky
06-09-2012, 13:58
evo kako future soldier radi na kompu koji sada vrijedi dvije šibice
intel dual core 2.6, nvidia 9800gt, 3gb ddr2, IDE hard disk, chieftec napajanje, gigabyte miniatx ploca

(fraps mi pojede skoro pola performansi, inace vrti oko 50ak fpsa). Naravno, igram na manjim detaljima svejedno, jer zatrza u vecim akcijama, , ali onda stavim 1280x1080 rezu. Ovo je smao za pokazat, na kraju filmica se mogu vidjeti postavke, sve u iberu
Is-H_g5s2X0&feature=plcp