PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sjećam se kada...



Mirko L
02-04-2010, 20:16
...Je sve bilo upola jeftinije.Kruh je koštao 3-4 kune (a sada 7-8), pića 5 ili manje (a sada 6.50-8), korneti 5 kn (a sada 10)...jednostavno je sve bilo pristupačnije...

...Sam prvi put dobio playstation 1 i zaigrao crash bandicoota.Wow...

...Je cod2 tek izašao...što je to onda bilo.

...Je Pingvin imao smisla za humor.Ne, ček, toga se ne sjećam...

Anyway...valjda je jasno.
Nabrojite stvari kojih se (rado) sjećate.
Neda mi se prisjećati svega sada, dodat ću kasnije.

McPingvin_v2.0
02-04-2010, 20:21
Ja se sjećam kada nisam mogao banati... Ali sad mogu.

fear
02-04-2010, 20:25
Ja se sjećam spam caffea i izgubljenih 300-tinjak postova, also sjećam se kaj sam jeo jučar za ručak.

str1k3r
02-04-2010, 20:26
Sjećam se kada je Mirko imao zdravo srce.
Ne, ček, ne sjećam se.

Mirko L
02-04-2010, 20:32
Lol :D

Nego, sjećam se mravlje kiseline.
Sjećam se hellboya i nosferatua.

Sjećam se kad je pingu bio global mod.

I kada nije mogao banati :P

GeraltofSmeg
02-04-2010, 20:34
Ja se sjećam kada nisam mogao banati... Ali sad mogu.
Sto me podsjeca, sjecam se dana na pcp forumu tijekom kojih sam se zabavljao.

Arbiter of Change
02-04-2010, 20:42
Two words: Vanity afera.

Sonic_Moronic
02-04-2010, 20:46
Sjećam se kada sam mogao gejmati cijeli dan.

Sjećam se kad sam mogao pročitati cijelu knjigu u jednom danu.

Sjećam se nekih likova dok nisu postali diktatorski admini/modovi.

Sjećam se... Mirka.

Paran0a
02-04-2010, 21:01
Sjecam se spamanja.Onog pravog.

Paran0a
02-04-2010, 21:02
+1

SkunK
02-04-2010, 22:07
Sjećam se kada smo u školi pjevali "Kad si sretan"
Sjećam se kada su u prodaji bile čokoladice slične životinjskom carstvu no bile su vojničke sa sličicama pripadnika HV-a i HVO-a.
Sjećam se dana kada sam prvi put zaigrao Doom 1
Sjećam se kada nisam pušio
Sjećam se kad bi otišao na net 90tih sa dial-upom te bi se stranice učitavale po 5-6 minuta
Sjećam se mlaćenja u osnovnoj školi (obostranog :) )
Sjećam se prvog pijanstva
Sjećam se kada sam mogao protrčati 3 kilometra bez da se ozbiljnije ne zadišem
Sjećam se kada su se drugi brinuli o meni a ne ja o drugima
Sjećam se kada je još na tržištu bio časopis Hacker
Sjećam se prvog gamea u StarCraftu
Sjećam se prve cure
Sjećam se prvog šamara
Sjećam se kad sam mogao pojesti Big Mac a da se ne osjećam sitim
Sjećam se kad mi je profesor rekao da sam najveći klaun u školi
Sjećam se vremena kada si imao NES/SNES da si bio faca
Sjećam se kada sam namjerno radi frenda popio batine i krivicu
Sjećam se kada sam zalagao doma da sam išao u školu a zapravo bi išao u birc/igraonu i družio se sa ološem
Sjećam se kada je fora imati umjesto normalnih čaša one staklene čašice od Nutelle


Hm, ali vidiš - ne sjećam se što sam jučer imao za ručak niti što sam točno radio.

W3DR4N
02-04-2010, 22:13
Sjećam se kada su u prodaji bile čokoladice slične životinjskom carstvu no bile su vojničke sa sličicama pripadnika HV-a i HVO-a.

CRO ARMY
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Pa su se peglali preslikači na hlače i majice. I skupljale protutenkovske mine koje su se morale ljepiti na dvolisnicu. :pray:

SkunK
02-04-2010, 22:17
Je, Cro Army :)

Nisam niti bio gladan nego sam samo tjerao staru da to kupi radi sličica...spoiled brat! :D

Paran0a
02-04-2010, 22:19
http://stripovi-comics.com/stripovi/images/hewlett_packard/cro%20army%20josip%20kras.jpg

SkunK
02-04-2010, 22:20
E to je to, vidiš kako znaš :)

Kako pretvoriti rat u profit :)

flander
02-04-2010, 22:23
sjećam se građenja svakojakih kučica u kojima smo imali svoje baze
sjećam se kada smo se igrali zamrznutog djedice, kod koga se bruše škarice,skrivača, pika,...
sjećam se kada sam igrao Diablo 1 po 10+ sati kod suseda,pošto ja nisam tada još imal tv u sobi, a on je imal otvorenu sobu,prozori uvijek bili otvoreni i kolko god bilo hlasno vani mi bi igrali Diabla :D

sjećam se špekulanja
sjećam se tapkanja
sjećam se odlaženja u kuću u toćno 19:30 kao bi se gledala nova epizoda štrumfpva,lucky luke, ili bilo kojeg drugog crtana, a onda bi to satima prepričavali

sjećam se Hugoa ^^

sjećam se rata i skrivanja po skolištu :(

W3DR4N
02-04-2010, 22:24
Ane, ratni profiteri na najslađi mogući način. Samo u hrvatskoj. :)


Nego, odgovor na prvo. To se zove inflacija. U to vrijeme su plaće bile 400 maraka, pa te došlo na isto.

dea
02-04-2010, 22:24
Sjecam se kad je pecivo bilo 1kn, a sad je 2. :O
Sjecam se igranja CS s deckima iz razreda u osnovnoj, i "kefanje" frenda jer se steka u ventilaciji na assault. :D
Sjecam se svog veselja kad su mi decki iz razreda rekli da cu igrati s njima na skolskom turniru. Wuhu. :yuck:
Sjecam se veselja kad mi se spoji na CarNET 56bit/s :D
Sjecam se koliko bih grlila tatin jastuk kad ode u Pozegi raditi na kuci. Nedam ga nikome. <3 Tata volim te. :oops:
Sjecam se kad je bilo kino.. cek. Nikad nije bilo kina u Pozegi xD

Electromaster
02-04-2010, 22:27
Sjecam se koliko bih grlila tatin jastuk kad ode u Pozegi raditi na kuci. Nedam ga nikome. <3 Tata volim te. :oops:
Možda sam to samo ja... Ali damn, ovo mi ima prizvuk jedne obiteljske igre. :P

W3DR4N
02-04-2010, 22:28
Sjećam se dok je ovaj forum imao podforum Kuhinja, pa su žene znale svoje mjesto.

dea
02-04-2010, 22:32
Sjecam se koliko bih grlila tatin jastuk kad ode u Pozegi raditi na kuci. Nedam ga nikome. <3 Tata volim te. :oops:
Možda sam to samo ja... Ali damn, ovo mi ima prizvuk jedne obiteljske igre. :P

Oh gad. Ne dijeli s nama svoje dozivljaje o ljubavi.

http://www.24sata.hr/slika/sve-vise-japanki-spava-s-deckom-jastukom_318x224n_12531.jpg


ovaj. Stari je uvijek koristio nekakav AfterShave, i obozavala sam taj miris, pa bih uvijek mirisala taj jastuk. :oops:

Electromaster
02-04-2010, 22:34
Fetiš?

dea
02-04-2010, 22:39
Tema nije o fetisima. Jel se sjecas ti kakvog svog fetisa? :oops:

Sonic_Moronic
02-04-2010, 22:41
Ja imam neke... Ne, bolje neću. Zaustavite me.

Electromaster
02-04-2010, 22:45
Tema nije o fetisima. Jel se sjecas ti kakvog svog fetisa? :oops:
Tema je u GMK... I oh, sjećam se puno njih. :3

Enihau, on topic... Sjećam se... Hm, stvarno, što bih sada trebao napisati, autobiografiju? Ne znam onak, imam dobro pamćenje, a i mlad sam još, tako da se prilično sjećam svojeg dosadašnjeg života, a ne samo nekih posebnih trenutaka... Štajaznam, recimo da su mi se u pamćenje najviše urezala neka putovanja po rvackoj, kao i prigode kada bi kupio neki kulan novi Lego... :)

Aral
02-04-2010, 22:48
Sjećam se kad je autoplin bio 3,35kn, sad je 4,50kn.

SkunK
02-04-2010, 22:49
Da prekopam još po memoriji...

Sjećam se kada sam se prvi put naroljao (detalji i sve je ostalo tu (čudno) - 23. srpnja 2002 - piće Južnjačka utjeha)
Sjećam se kada su lego kocke bile preskupe
Sjećam se kada je u modi bio bez-vez - netrebaš zavezati cipele, tehnođiđe ftw!
Sjećam se kada sam se mogao dignut na ruke i hodati na njima - sada stalno padam
Sjećam se kada bi čekao da poslje Cartoon Networka bude hrvanje - jednom sam probao Tombstoone napravati na rođaku
Sjećam se kada je u doslovno svaku elektroničku spravu trebalo staviti najmanje 2-4 baterije
Sjećam se kad je gotovo svaki LCD uz sebe donosio CIGLU od napajanja
Sjećam se kada bi punio balone sa vodom i gađao prolaznike (većinom turiste)
Sjećam se kada bi Josipa Lisac pjevala - da bi se prestrašio (kao mali jel)
Sjećam se kada sam trošio astronomske iznose na stolni nogomet i flipere
Sjećam se kada smo u srednjoj imali poker seanse gdje je curama bio zabranjen ulaz xD
Sjećam se vremena kada sam stalno spavao do 12-13 sati
Sjećam se prvih 3D kartica
Sjećam se prvog ukora (rezultat stalnog stavljanja noga na klupu, pravio se glup kad bi me netko nesto pitao i slične srednjoškolske idiotarije)
Sjećam se kako sam tako loše crtao da sam pokušavao izbjegavati likovni
Sjećam se eurokrema
Sjećam se kada su Princo CD-i bili zakon a Traxdata DVD9 mediji nikad nisu zezali

Maloki
02-04-2010, 22:53
Sjećam se kad sam imao 6 godina i peglao Super Maria do 2 ujutro.
Sjećam se Power Rangera (onih prvih i onih s autima <3).
Sjećam se kada smo se u osnovnoj okupili oko frenda, svi se sjeli na pod, postavili se u pozu meditacije i fokusirali sve misli na njega kako bi on mogao levitirati. Nije uspjelo :(
Sjećam se "Hit me baby one more time" i spota za istu.
Sjećam se vremena kada sam morao doma čim bi se lampe na cesti upalile.
Sjećam se slikovnice "Pale sam na svijetu".

SkunK
02-04-2010, 22:55
Sjećam se kad sam imao 6 godina i peglao Super Maria do 2 ujutro.
Sjećam se Power Rangera (onih prvih i onih s autima <3).


To te ja pitam! :) btw. to su se Power Rangersi u stil transformersa mogli pretvarati u nekakve kvazi-aute :)

W3DR4N
02-04-2010, 22:56
Sjećam se kad smo Jambrek i ja strusili Vodku...... dalje se ne sjećam, osim da sam se probudio u svom krevetu, koji je 70 kilometara dalje.

Raz
02-04-2010, 22:58
Sjećam se rastavljanja i sastavljanja lego kockica po cijele dane...
Sjećam se svoje prve noćne more i sjene drveta koje se njiše na mjesečini prilikom buđenja...
Sjećam se Hogs of War hot-seat igre sa društvom...
Sjećam se skupljanja sličica životinjskog carstva i čekanja kad ću konačno dobit zlatnu žunu...
Sjećam se sanjkanja i letenja u betonski zid pri punoj brzini...
Sjećam se Modula 8...
Sjećam se šetnje do vrha ulice kao klinac, kada ista još nije bila asfaltirana i onog osjećaja... *I'm king of the world!!!*
Sjećam se Ernesta (XwXqnmwL2QQ)S:/


Sjećam se slikovnice "Pale sam na svijetu".

Sjetio se i ovog ^ :pray: :pray:

SkunK
02-04-2010, 22:59
To ces ti vjerovatno znati, sjećam se neke spike oko te "Zlatne žune" što ju je kao ful bilo teško dobiti ili?

Maloki
02-04-2010, 23:00
To te ja pitam! :) btw. to su se Power Rangersi u stil transformersa mogli pretvarati u nekakve kvazi-aute :)
Meni je u toj Turbo sezoni najjači onaj plavi, koji je inače klinac ali kad se pretvori u Power Rangera bude velik kao i ovi ostali.
Najbolje je kad skine kacigu pa ima ogromno tijelo, a sitnu glavu :pray:

Raz
02-04-2010, 23:02
To ces ti vjerovatno znati, sjećam se neke spike oko te "Zlatne žune" što ju je kao ful bilo teško dobiti ili?

Yup, jedina je opcija bilo mijenjanje sa rijetkim ljudima koji su je srećom dobili. I to je bilo ono... daš barem 50 duplića za jednu rijetku slikicu. :)


Sjećam se izleta u 4. razredu i skrivanja po ormarima i ispod kreveta, kad su nas učitelji išli provjeravat... naravno, nije se imalo vremena za spavanje pošto je igranje Sonika u jednom dahu bilo bitnije.

SkunK
02-04-2010, 23:04
To te ja pitam! :) btw. to su se Power Rangersi u stil transformersa mogli pretvarati u nekakve kvazi-aute :)
Meni je u toj Turbo sezoni najjači onaj plavi, koji je inače klinac ali kad se pretvori u Power Rangera bude velik kao i ovi ostali.
Najbolje je kad skine kacigu pa ima ogromno tijelo, a sitnu glavu :pray:

Hmm, ja sam isto uvijek htio biti plavi ali plavi je imao naočale kao neki geek a sjećam se da su svi htjeli biti kulerski crveni... nitko nije htio biti crni haha :D


@Raz i jesi li je dobio onda?

Raz
02-04-2010, 23:07
Dobio sam je nakon mnogo pregovora. :)

Ah da... sjećam se i tog poklon paketa. Znam da je nekakva plava, žele-tekućina bila u njemu. :s

la50
02-04-2010, 23:10
Sjećam se kada je burek bio velik a koštao je samo 7 kuna i 50 lipa.
Sjećam se kada je susjed pao s drveta na glavu na šahtu i da se samo digao i otišao kući,a nije mu bilo ništa.E bosanci imaju stvarno tvrde glave.
Sjećam se kad sam dobio komp 2001 godine i kad sam bio zapaljen za SWAT 3.

Lord Ragnarok
02-04-2010, 23:13
sjecam se prvog fapa

angel eye
02-04-2010, 23:16
Sjećam se kada je moj plišani zeko Hrvoje bio uz mene kada mi je bilo teško

Sjećam se kada sam lovila kokošku i padom slomila ruku i nisam mogla ići na more..

Sjećam se svakog ljeta kada bi otišla u dalmaciju i jedva čekala da svih izgrlim , a posebno svoju naj rodicu <3 sa kojom bi provodila dane i trčala po poljima i po kamenjima, i uvjek bila razbijena, prljava od zemlje, blata i prašine...

Sjećam se kada sam plakala od smijeha

Sjećam se kada me je susjeda prvi put ošamarila:/

Sjećam se svoje prve kante za smeće koju sam napravila od metala i feeling onih predivnih iskrica koje su me peckale po ruci

Sjećam se prve igre „Prince“ od koje nisam silazila sa kompa i zbog koje sam popustila u školi:/

Sjećam se kada je Ivanišević osvojio Wimbledon xD

Sjećam se kada i zašto sam upala na ovaj forum xD

SkunK
02-04-2010, 23:18
Sjećam se kad sam dobio komp 2001 godine i kad sam bio zapaljen za SWAT 3.

E to! SWAT 3 mi je bio zakon. Misija u crkvi ftw (i ona u obiteljskoj kući :) ).



Sjećam se svakog ljeta kada bi otišla u dalmaciju i jedva čekala da svih izgrlim , a posebno svoju naj rodicu <3 sa kojom bi provodila dane i trčala po poljima i po kamenjima, i uvjek bila razbijena, prljava od zemlje, blata i prašine...

Kamen, krš i maslina... :D


S
Sjećam se kada je Ivanišević osvojio Wimbledon xD

Da, da pa tri uzastopne meč lopte... iako je Patrik Rafter bio car... kosu sam čupao :D

McPingvin_v2.0
02-04-2010, 23:20
Sjećam se dok je ovaj forum imao podforum Kuhinja, pa su žene znale svoje mjesto.
Pa imamo i sad ženski podforum, ne kužim?

Sjećam se kada nisam htio ići u vrtić jer nisam mogao gledati Smogovce.
Sjećam se kada sam si zabio plastičnu cijev u nepce.
Sjećam se svog prvog ljetovanja (Porozina, Cres, '93. godine... Ili '92., moram pogledati u albumu) i kako u dućanu nije bilo ničega osim jogurta.
Sjećam se svoje dvije najdraže plišane životinje, plavog medvjeda i lavića Simbe (kojeg mi je pojeo pas).
Sjećam se svojih pokojnih pasa Ide (koja me pazila i igrala se sa mnom dok još nisam mogao ni hodati) i Koni (koja je bila prekrasna, ali glupa ko bandera :)).
Sjećam se osnovne škole i bezbrojnih partija graničara te, kasnije, dramske grupe. Oh, I do miss that.
Sjećam se dizanja u 8 ujutro kako bih gledao te proklete Power Rangerse... BTW, omiljeni mi je bio zeleni/ bijeli. Outsiders kicks ass :D
Sjećam se Letećih medvjedića, Štrumfova i ostalih odličnih crtića, a i uživanja u Cartoon Networku i Super RTL-u kod bake na selu (lol rima) jer doma nisam imao satelitsku neko vrijeme.
Sjećam se kole za 5 kuna :(

la50
02-04-2010, 23:22
Sjećam se kada i zašto sam upala na ovaj forum xD
A zašto si to upala na ovaj forum?

Sjećam se onih dana kad sam bio mlad :rotfl: .
Sjećam se BiH ljepote,mira,mirisa sela,rođaka i rodica itd.

Btw ko je ova nova forumašica,dea?Pritok novih forumašica,molim pingua da napravi čart,da vizualno pokaže velik porast broja forumašica na ovom forumu xD.

Edit:SWAT 3 FTW!

SkunK
02-04-2010, 23:33
Dea je profesionalni Counter Strike igrač koliko znam... eStro tim ju je pozvao da igra za njih.


@pingu sjećam se i ja kole za pet kuna ... a sjećaš li se novčanice od pet kuna (a ne kao sad kovanica only? :))

Sjećam se starog dobrog jutra kada je uvodnu špicu otvarala ljupkim glasom Maja Blagdan a ne Žak.


@la50 a sad si stari jel tako? haha È vecchio ... vergogna su di voi :) Sjećaš se tih misija u SWAT-u 3?

angel eye
02-04-2010, 23:40
@la50 _ Krugovi u žitu... :D

la50
02-04-2010, 23:41
LoL nisam star,još uvijek sam kao mlad xD.
Btw to je bilo prije 9 godina znači kad sam imao 9 godina sam igrao tako da se ne sijećam ničeg osim toga da sam se ludo zabavljao,a evo sad kao da se prisjećam nekih misija u crkvi i u kino dvorani.A izblijedilo je sve to(stari se),mogao bi se prisjetit.

@angel eye Ha?


Dea je profesionalni Counter Strike igrač koliko znam... eStro tim ju je pozvao da igra za njih.
Opa,ajde i da to doživim :D.

angel eye
02-04-2010, 23:43
@angel eye Ha?
Kada sam tražila po netu sve o krugovima u žitu , vidjela sam da neki forumaši raspravljaju o tome, pa se priključila :D

McPingvin_v2.0
02-04-2010, 23:44
Btw ko je ova nova forumašica,dea?Pritok novih forumašica,molim pingua da napravi čart,da vizualno pokaže velik porast broja forumašica na ovom forumu xD.


Prisutnost forumašica
^
1| |----| |--| |-----| |-| |---
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
0|------| |----------| |--------------| |-----| |-----|
----------------------------------------------------------------->
Vrijeme

angel eye
02-04-2010, 23:46
Lol Pingu, šta je ovo? :D
Kakva je ovo statistika xD

Lord Ragnarok
02-04-2010, 23:50
kada je signal gore (u 1) onda ima zenskih na forumu. kako vrijeme proalzi tak ih ima pa nema pa ima pa nema (1 0 10 10 10 10 10)

McPingvin_v2.0
02-04-2010, 23:53
Tako je. Kao što vidiš, trenutno imamo žena na forumu pa je signal u jedinici. Vrlo jednostavno :)

la50
02-04-2010, 23:55
Sjećam se kada sam obožavao nogomet,sad ga samo volim.
Sjećam se sam se prvi put ubio na bajsi,koja btw nije imala kočnice...

angel eye
02-04-2010, 23:59
Sjećam se sam se prvi put ubio na bajsi,koja btw nije imala kočnice...
:rotfl: ha! i ja se toga sjećam, samo je moja imala kontru i bojala sam se zakočit xD

@Pingu_omg, that's not truth xD

W3DR4N
03-04-2010, 00:00
Sjećam se dok je ovaj forum imao podforum Kuhinja, pa su žene znale svoje mjesto.
Pa imamo i sad ženski podforum, ne kužim?

Totalno sam zaboravio Warhammer.

McPingvin_v2.0
03-04-2010, 00:05
@Pingu_omg, that's not truth xD
Što točno? :)

Neven <R>
03-04-2010, 00:07
Sjećam se vremena kada se za spajanje na internet čekalo 40 minuta.
Sjećam se onih zaleđenih sokova što su dolazili u plastici.
Sjećam se mlijeka u vrećici.
Sjećam se Ožujskog Izzy.
Sjećam se vremena kada su jugići i stojadini činili 60% automobila u državi.
Sjećam se hrvatskog dinara.

dea
03-04-2010, 00:21
Dea je profesionalni Counter Strike igrač koliko znam... eStro tim ju je pozvao da igra za njih.


Hahahahah kako da ne :D SK i fnatic ih prestigli :D

Arbiter of Change
03-04-2010, 00:28
Ja se sjećam kad su Pogovi bili popularni... jedan kratak period. :)

angel eye
03-04-2010, 00:35
Što točno? :)
A ništa, zanemari :D

Sjećam se starog dobrog jutra kada je uvodnu špicu otvarala ljupkim glasom Maja Blagdan a ne Žak.
Da, totalno... :D

Sjećam se čokolada i ljepljenje trokutića u album životinjskog carstva; i nekih sličica vojnika koje sam lijepila u album... samo se ne sjećam od kuda su bile te naljepnice :/

I da, sjećam se živciranja kada Coyote nije mogao uloviti Road runner :D

edit: Haaha, sad sam pročitala Reikov post- Cro army, to e to :D

Neven <R>
03-04-2010, 00:43
Ja se sjećam kad su Pogovi bili popularni... jedan kratak period. :)
A sjećaš se onih federa kao koji bi se sami micali kad bi ih sklopio ili tako nešto? Bili su u duginim i tako kričavim bojama.

I oni žniranci bez vez. To mi je bilo zakon kad sam imao 6 godina i vezanje cipela mi je bila muka.

GeraltofSmeg
03-04-2010, 00:49
Sjecam se histericnog placa zbog bojazni od samoce koji se vukao tijekom citav vrticni period. Ironicno, bojazan od samoce.

Jopax
03-04-2010, 00:50
Uf, ima svega
Sjećam se ratovanja i gradnje logora kad sam bio mali, i sada se vide tragovi po drveću.
Sjećam se kad je kornet koštao marku a bio veći od moje glave.
Sjećam se svoje hotwheels kolekcije autića koja je prekratko živjela.
Sjećam se svojih velikih plastičnih kamiona koje mi je sjebao rođak.
Sjećam se legača, ali onako šaka kockica ništa više
Sjećam se igranja u pijesku sa prijateljima, gradnje velikih gradova i svega što nam padne na pamet
Sjećam se da sam u prvom razredu zakasnio na nastavu jer sam se zaigrao na SEGI
Sjećam se divljih mački, nekog gusarskog crtanog, konana i tone drugih crtanih sa HRT-a
Također se sjećam kad sam se prvi put sašio, iako to i nije toliko davno bilo sjećam se većine stvari jako dobro u kakvom sam stanju bio
Sjećam se prvog dana srednje škole i zbunjenosti i osjećaja izgubljenosti
Sjećam se prvog odgovora od jedne cure kada sam je pitao u 6 razredu, boljelo je
Sjećam se kada sam rasjekao jezik i morao ga šivati bez anestezije
Sjećam se plivanja u rijeci, brana svakih stotinu metara i skakanja sa smokve
Sjećam se kada sam prvi put starce izbezumio kada sam umjesto kući poslije škole otišao kod prijatelja
Sjećam se kada mi je Yugo prešao preko noge
U biti sjećam se tone stvari ali mi se neda više pisati :P

GeraltofSmeg
03-04-2010, 00:54
Sjecam se sprdanja profesorove roza majice.

Paran0a
03-04-2010, 08:31
Sjećam se svoje hotwheels kolekcije autića koja je prekratko živjela.
Kako sam svrsavao kad bi vidio bilokoju reklamu za njih. :pray:
Sjecam se kad sam ko mali pao sa kreveta na glavu na kocku legica..:(
Sjecam se da kad bio lud za ovom pjesmom LeMC4GnmDaY
:pray: :pray:
Sjecam se kad sam bjezo navecer iz kuce samo kako bi sa frendovima mogo ic slagat one pizdarije slicne ko legice.

Jopax
03-04-2010, 09:02
O jebote Gtašo, bio je i moj omiljeni pijevač XD
Sjećam se Digimona i ustajanja u 7 ujutro da ih gledam ili jurnjava kući poslije škole da gledam reprizu
Sjećam se svoje prve igre na PC-u(ali ne i imena :()
Sjećam se Dragonball žetona iz smokija
Sjećam se Digimon sličica
Sjećam se Yu-gi-oh faze i fanatičnog skupljanja istih

Paran0a
03-04-2010, 09:06
Digimoni <3
Sjecam se uzastopnog igranja ut99 , i kako se stari zivciro kad je prelazio zadnju misiju.
Sjecam se igre strumfova na komputeru i herculesa :D

Sonic_Moronic
03-04-2010, 09:10
UT je imao misije?

Paran0a
03-04-2010, 09:13
Briem da je :D

Grim
03-04-2010, 09:18
Sjećam se ranog buđenja da bih mogao uloviti Tom & Jerry na Cartoon Networku rano ujutro.
Sjećam se onih velikih pakovanja nekog bijelog smokija bez okusa, kako je to rulalo.
Sjećam se kada mi je Mišo Kovač bio najdraži pjevač (imao sam četiri godine).
Sjećam se nekih lizaljka kojima se štapić produžio i koristio kao fućkalica.
Sjećam se gledanja Hercules: The Legendary Journey.
Sjećam se kada mi je ovo bila najdraža pjesma (68ugkg9RePc).
Sjećam se svoje kolekcije Bburago auta.
Sjećam se Walkmana i onih kazetica.
Sjećam se popodnevnih spavanja.
Sjećam se sokova iz vrećica.
Sjećam se voćnih kašica.

Sjećam se svog prvog mobitela, Nokia 3310.
Sjećam se svoje prve konzole, SNES. <3

Paran0a
03-04-2010, 09:26
Aaa...Sjecam se pravljenja sladoleda,jest da je bio uzasna okusa no cinjenica da sam pravis sladoled je bila awsome.

Raz
03-04-2010, 09:39
Sjećam se ove pjesme (oHOQR-rFZJA), koju sam stalno slušao na walkmanu.
Sjećam se nevjerojatnog osjećaja veselja, kada sam vidio da mi je stari kupio playstation.
Sjećam se da se netko sakrio u kamin kod igre skrivača. :pray:
Sjećam se krteka (mv7_aOE4r4M)

Delirium
03-04-2010, 10:02
Fetiš?

Hrkljuš

SkunK
03-04-2010, 10:17
Sjećam se Voodo kartica
Sjećam se kada je većina automobila bila fićo ili stojadin
Sjećam se 1999. Dinamo ukrao prvenstvo Rijeci :P
Sjećam se Letećih medvjedića, štrumpfova, cipelića, patuljka Davida,Garfielda, Tom Cata, (btw. onaj mačak Maxi isto no ne sjećam se točno kako se zove crtani ali teoretski se sjećam crtanog), 2 stupid dogs, Powerpuff Girls, Dexter's Laboratory, Johnny Bravo, Swat Kats.
Sjećam se kada su "pali" Twinsi
Sjećam se Haribo bombona
Sjećam se svih 6 mjeseci provedenih u vojsci
Sjećam se da bi ukoliko otvoriš tadašnji "Frank" čips na "plavoj" strani bio "muski" a ako slučajno na crvenoj otvoriš onda si "curica". Pfff...
Sjećam se kad je CroCop izgubio od Minotaura (Submission - poluga)
Sjeća se zvuka spajanja dial-up modema
Sjećam se kada su mi maznuli mobitel na plaži (i Zippo upaljač od 400tinjak kuna)
Sjećam se krize koju sam prolazi kada doslovno nisam izlazio iz sobe po 8-9 sati (samo igrao PC)
Sjećam se kada sam upoznao Penn & Tellera
Sjećam se da nikad nisam kuzio matematku i znam da je nikad necu kuziti :)
Sjećam se kada sam bježao od susjeda jer sam ga opsovao (i to gadno ali sve zato jer je ošamario moju prijateljicu koja se eto slučajno igrala u njegovom dvorištu (96'-97' tako nešto)
Sjećam se kada su nas francuzi pobjedili 1998. i oduzeli nam šansu za osvajanje svjetskog prvenstva protiv Brazila (Thuram - dva gola a tip nikad mrežu nije vidio)
Sjećam se kada je jedno vrijeme postojao HRT Plus

Sjećam se ova četiri spota savršeno sa TV-a:
S8fWVm1THo8
yb7FfYRjhnA
omTO-dU1bm4
oqIXvc2A6UI

MAFNi
03-04-2010, 10:28
Sjećam se one konzole sa Super Mariom, onim tenkovima gdje ti nesmiju orla ubiti :D, ubijanja onih ptica etc.
Sješam se slušanja Petra Graše na walkmanu 24/7.
Sjećam se stare videoteke gdje mi je stari spizdio xyz kuna na Conana i Space Jam :D

SkunK
03-04-2010, 10:37
Sjećam se da sam Tuđmana zvao "Tuban" a erotika - "ertrotika" :D

angel eye
03-04-2010, 10:43
Sjećam se kad su mi ukrali novčanik, a u njemu 500 kn za rapidografe :( ... i provlačenje po policiji i gledanje kriminalaca (jer sam znala kako je lik izgledao i gdje je izašao iz busa)... i nalaženje najlonića koji mi je bio u novčaniku i koji je to feeling bio kada sam došla u policijsku i predala im taj najlonić da pretraže otiske :rotfl:
E tu facu neću nikad zaboravit xD

fear
03-04-2010, 10:49
Sjećam se instaliranja Doom-a II.
Sjećam se SNES-a.
Sjećam se mirisa mortadele.
Sjećam se prvog sudara.
Sjećam se što sam radio prije 3 sekunde.
Sjećam se onog žutog u ušima.
Sjećam se dana kad sam se registrirao na ovaj forum.

SkunK
03-04-2010, 10:51
@a.e Dakle našli ste lopova?

Gledanje u facu lopuži? Sweet! :)

Za takve radi samo good'ol pendrek po tikvi do plača :) Nakon toga bacaj natrag u kazamat.

osvetnik_sch3l3
03-04-2010, 10:59
Sjećam se vremena kada se za spajanje na internet čekalo 40 minuta.
Sjećam se onih zaleđenih sokova što su dolazili u plastici.
Sjećam se mlijeka u vrećici.
Sjećam se Ožujskog Izzy.
Sjećam se vremena kada su jugići i stojadini činili 60% automobila u državi.
Sjećam se hrvatskog dinara.

potpis. i nista nije ljudima nedostajalo, nikada nije bio problem sa jugicem na more otici.
sjecam se odlaska u njemacku sa majkom dok je otac ostao za vrijeme rata.
sjecam se povratka kuci te suza u ocima dok me baka grlila i govorila da je sve u redu :cry:
sjecam se drustva i vremena kada smo se u roku 2 minute mogli organizirati za basket...

SkunK
03-04-2010, 11:07
Sjećam se video kazeta, VHS-a i BETE :)
Kad smo već kod toga, sjećam se kad je stari stalno premotavao i gledao jednu te istu scenu :D 4e9CkhBb18E

angel eye
03-04-2010, 11:10
@a.e Dakle našli ste lopova?
Gledanje u facu lopuži? Sweet! :)
Za takve radi samo good'ol pendrek po tikvi do plača :) Nakon toga bacaj natrag u kazamat.
Nismo :(
Znala sam da me taj lik opljačkao (lol) jer pamtim face, ali kada sam gledala album sa kriminalcima, nisam ga našla :o isss, čak ima i žena xD

Ali neki lik mi je našao osobnu, zdravstvenu i prazan novčanik :(
Ajde, barem nešto :D

SkunK
03-04-2010, 11:18
Treba nama na ulicama jedan Travis Bickle da radi reda među low-life scumu :) Nisu našli ni moj mob i Zippo :D

"Listen, you fuckers, you screwheads. Here is a man who would not take it anymore. A man who stood up against the scum, the cunts, the dogs, the filth, the shit. Here is a man who stood up."

haha :D

McPingvin_v2.0
03-04-2010, 11:31
Sjećam se svog prvog mobitela (Motorola V2288 <3<3<3).
Sjećam se igranja Pokemon Golda na svom SNES-u (frend je imao igru za Gameboy i posudio mi, a ja sam imao cartridge za SNES u koji se mogla staviti GBA igra).

Sonic_Moronic
03-04-2010, 11:33
Sjeća se zvuka spajanja dial-up modema


Uf, to se ne zaboravlja. :)

Feanor
03-04-2010, 11:38
Sjećam se video kazeta, VHS-a i BETE :)
Kad smo već kod toga, sjećam se kad je stari stalno premotavao i gledao jednu te istu scenu :D 4e9CkhBb18E

Meni je stari premotavo ovo....

BBjvyWxakuA

:D

Sjecam se kad smo dobili satelit prvi na otoku pa su svi moji frendovi kod mene visili od 8 ujutro do 8 navecer na cartoon networku

Sjecam se da sam dobio CN prije Dextera i Johnnya Brava i takvih crtića.

Sjećam se kad smo se polijevali vodom za moj rođendanski tulum na mojem travnjaku u drugom osnovne (Imam rođendan u veljači)

Sjećam se kad mi je stari dolazio s broda, pa otvaranje kofera u kojem je bilo hrpa igračaka za mene

Sjećam se Snesa, Kille Instincta 2, Super Maria, Sim Citya 3000 i Fifa world cup 94

Sjećam se kako mi je stara bila bolja u tetrisu na Gameboyu od mene dok sam ja imo 3-4 godina i koliko su gorke bile suze jer nisam mogao ''napravit raketu''

Sjećam se kad sam prvi puta ''napravio raketu'' na tetrisu

Arbiter of Change
03-04-2010, 12:26
Sjeća se zvuka spajanja dial-up modema

Uf, to se ne zaboravlja. :)
Današnji klinci ne znaju što propuštaju. (gsNaR6FRuO0)SNostalgia. :)

W3DR4N
03-04-2010, 12:29
Haha, 29 sekundi. Bio bih sretan kad bi taj zvuk potrajao samo 10 minuta. :pray:

Feanor
03-04-2010, 12:32
[quote=ReiKo]
Sjeća se zvuka spajanja dial-up modema

Uf, to se ne zaboravlja. :)
Današnji klinci ne znaju što propuštaju. (gsNaR6FRuO0)SNostalgia. :)[/quote:3r8jtdhs]

Op, op, op.... :) Zakon. A tek kad se ideš prispojit kasno navecer, i onda molis boga da ga starci ne cuju u susjednoj sobi, a preko noci kad je sve tiho on je tako jebeno glasan....

Lord Ragnarok
03-04-2010, 12:33
nije da se taj zvuk mogal ugasiti, ali ono, ajd

The Boz
03-04-2010, 12:33
Ja se sjećam kada, ja se sjećam, ja se sjećam kada sam izgubio um. Bilo je nešto ugodno u tom mjestu...

dea
03-04-2010, 12:35
Sjecam se kada bih se zurila kuci iz vrtica da gledam Mjesecevu ratnicu.
Sjecam se igranja s barbikama. ^^
Sjecam se veselja kad sam prvi put sama presla GTA: Vice City
Sjecam se prvih suza zbog prvog komada u osnovnoj wuhu. xD
Sjecam se veselja kad sam nailazila na sve vise i vise igracica za zenski klan, i kad smo ga sluzbeno osnovale.
Sjecam se svog svakog admina, i veselja kad bih ga dobila.
Sjecam se neke igrice na Nintendu, neko skijanje, utrkivanje.
Sjecam se veselja kad bih otisla kod frendice da igramo PlayStation.
Sjecam se prvog dopisivanja s Ipsom iz Pink Zinica.

itd.

McPingvin_v2.0
03-04-2010, 12:37
Sjecam se kada bih se zurila kuci iz vrtica da gledam Mjesecevu ratnicu.
E, to je anime koji valja <3

Sonic_Moronic
03-04-2010, 12:39
Valjao bi ti bilo koji da si ga gledao kao klinac i patiš od nostalgije.

Deadwalker
03-04-2010, 12:39
Sjecam se prvog dana osnovne skole
Sjecam se prvog Dooma
Sjecam se prvog natjecanja iz matematike
Sjecam se kada sam se razbio na biciklu i zavrsio na sivanju
Sjecam se svoje prve kucice u šumi na 4 metra visine
Sjecam se kada sam prvi puta usao u novi razred u srednjoj
Sjecam se prve ljubavi...

Ne sjecam se prvog pijanstva

:D

Sonic_Moronic
03-04-2010, 12:45
[quote=ReiKo]
Sjeća se zvuka spajanja dial-up modema

Uf, to se ne zaboravlja. :)
Današnji klinci ne znaju što propuštaju. (gsNaR6FRuO0)SNostalgia. :)[/quote:3td9r153]

Spajanje usred noći je bila prava avantura. :)

la50
03-04-2010, 12:55
Sjećam se kada sam bio totalno uživljen u CoD4,tolko uživljen da sam sanjao kako igram :D.

Feanor
03-04-2010, 13:04
Sjecam se kad sam svugdje isao trčeći...

Sjećam se kad sam otkrio Doorse u trećem osnovne

Sjećam se kad mi je frend prvi put ''pokazivao'' Metallicu

Sjećam se neke predstave o mjesecima u godini koju smo radili u osnovnoj, a ja sam bio studeni, te sam bio ljubomoran na frenda koji je bio prosinac te je imao samo jednu rečenicu teksta za razliku od mene koji sam imao ogoman tekst.

Sjećam se prvog poljubca :rotfl:

Sjecam se Duke Nukema 3D i Doom-a 2

la50
03-04-2010, 13:15
Sjećam se kad sam do 4 razreda išao do frenda i tamo bi prvo napisali zadaću iz matiše uz pomoć kalkulatora xD i onda igrali Mortal Kombat.
Ajme nedostaju mi ta vremena...

Maloki
03-04-2010, 13:28
Sjećam se Captain Clawa.
Sjećam se kada sam sa 3 godine razbio glavu i nisam mogao skoro cijeli dan k doktoru jer je stari bio na poslu i tamo nisu imali telefon (tada još nije bilo mobitela, jel) a stara i teta nisu mogle ništa napravit jer nisu razumjele hrvatski u to vrijeme. Bilo je dosta... bolno. I krvavo.
Sjećam se kada sam kao klinac (vrtić) stalno zamišljao da je ovo sve samo san i da ću se uskoro probuditi u krevetu, 20 godina stariji, sa velikom bradom.
Sjećam se Abe Exoddusa.
Sjećam se Real Slim Shadyja (OnWLw2-xRDg&feature=fvst).
Sjećam se osnovne škole kada mi je Linkin Park bio božanstvo.
Sjećam se Backstreet Boysa.
Sjećam se "Nosim sve torbe a nisam magarac".
Sjećam se "Balade iz pregrađa" <3

GDra
03-04-2010, 13:51
Sjećam se starih fotoaparata.

Sjećam se kada sam učio voziti bicikl. :rotfl:

Sjećam se starih crtića.

Sjećam se kada sam došao na forum.

dea
03-04-2010, 14:02
Spajanje usred noći je bila prava avantura. :)

Veselje kad se spoji na 56 bit/s. Uf. 5mb skida sat i pol. Youtube je bio samo san O.o

MAFNi
03-04-2010, 14:06
Sjećam se ove pjesme:
eXs93KbBCgY

angel eye
03-04-2010, 14:10
Sjećam se ove pjesme:
eXs93KbBCgY
HA! Falco... a jel se sjećaš pjesme Jenny ... predobra stvar!

Sjećam se svojih prvih rola i kada sam vadila šljunak iz koljena xD

Mirko L
03-04-2010, 14:21
Sjećam se kad sam počeo slušati metal sa 6 godina...

Odmah static-x i mortician...

SkunK
03-04-2010, 14:47
S
Sjecam se neke igrice na Nintendu, neko skijanje, utrkivanje.



Ski or Die? SNES ili NES? Bit će da je NES ne mogu se sjetiti zimskih igara na SNESU.

Dakle Electronic Arts & Ultra Games, 1990

ili Winter Games: http://www.cinemassacre.com/new/?p=4049

Sjećam se vremena kada su u Velikoj Britaniji Fredd Perry i Ben Sherman majce praktički dolazile uz prašak za pranje, a sad su skupe kao zlato.
Sjećam se pištolja i pušaka koje su u sanžer "primale" žute metke - igračke :)
Sjećam se kad mi je stari govorio da ću u roku 2 godine morati nositi naočale zbog PC-a. Stara je kupovala njegovu glupu priču. To je bilo 1996. Danas je 2010. Ništa od naočala :P
Sjećam se legendarnog Punch-Outa (fizičke inačice :)) u igraonama. Imaš vreću - pukneš i ako si najače opalio dobiješ lovu (rušenje rekorda) a i faca si u društvu što je najvažnije.
Sjećam se kad smo si u društvu svi bili kao braća, eh... TT
Sjećam se kada smo igrali picigin (naravno u plitkom pff TT) nakon pada se porezao ispod rebra na neku čašu. Ne prejako no dovoljno za šavove i za ožiljak... pfff
Sjećam se Spider-Man stripa - distributer: Slobodna Dalmacija
Sjećam se mlječnog napitka "Muki" :)

Death By Sexy
03-04-2010, 14:59
Sjećam se kad sam dobio prvi bicikl
Sjećam se kad sam mislio da sam neuništiv
Sjećam se kad samse svih ozljeda
Sjećam se kad sam debitirao za pionire u lokalnom nogometnom klubu
Sjećam se kad me djed učio igrati šah
Sjećam se kad su se prodavale Dove čokoladice
Sjećam se kad sam jedva čekao da si kupim Pokemon buster
Sjećam se vremena kad sam obožavao crtati i kad sam hodao u školu animiranog filma i napravio crtić
Sjećam se kad sam se igrao rata oko zgrade
Sjećam se kad sam počeo izlaziti van u parkić
Sjećam se kad sam jedini otkrio zagonetku u cijelom razredu i jedini dobio 5
Sjećam se kad sam prvi puta dobio naočale
Sjećam se kad sam prvi puta bio u cirkusu

...

Paran0a
03-04-2010, 15:57
Sjecam se gasenja Hrt3 :D

loo
03-04-2010, 20:10
Sjećam se kada sam mogao protrčati 3 kilometra bez da se ozbiljnije ne zadišem


Wait... what?!
Kako je to moguće? Pa još se baviš sportom - igraš Starcraft.

Rang€r
03-04-2010, 20:45
... kad sam prvi put zaigro dotu i WAR... :pray:

Rang€r
03-04-2010, 20:46
Sjećam se kada sam mogao protrčati 3 kilometra bez da se ozbiljnije ne zadišem


Wait... what?!
Kako je to moguće? Pa još se baviš sportom - igraš Starcraft.

i šah je sport, pa sumnjam da iko od najboljih svjetskih šahista može trčat 3km bez da se zadiše :/

Korpse
03-04-2010, 21:08
Sumnjam da bi itko od njih mogao pretrčati 500m.

GeraltofSmeg
03-04-2010, 22:06
Sjecam se kada sam premlacivao citav muski dio razreda citave satove.

bornathepicek
03-04-2010, 22:59
Sjećam se prvih reklama za Godzilu na RTL-u.
Sjećam se gledanja Godzile u kinu.
Sjećam se kada su kina Zagreb i Europa bila jedna pored drugog.
Sjećam se prvog posjeta Cinestaru.

Sjećam se čudnog filinga kada sam došao na ovaj forum.
Sjećam se kada sam počeo i završio igrati wow.
Sjećam se kada je moja zvijer Bundo(cucak) prvi put kročila šapom u stan.
Sjećam se Bundinog prvog pišanja po tepihu.
Sjećam se kada je Bundo prvi put digo nogu (muški cucki pišaju sa dignutom nogom jelte :P) vani u dvorištu i zapišao cvijeće.

Sjećam se 4 rođendana i svoje leptir mašne :P
Itd...

Babitz
03-04-2010, 23:05
Životinjsko carstvo.
Prebrza vožnja sanjkama niz neki dol što je rezultiralo sudarom s kantom za smeće, a to mi je raskrvarilo glavu, al niš ozbiljno. Samo sam cendrao i govorio "UMRIJET ĆU A JOŠ NISAM UČIO PISANA SLOVA".
Cartoon Network i WCW petkom navečer.
Totalna konfuzija na početku petog razreda.
Totalna konfuzija u prvom srednje.
Moj prvi susret s video igrama. Super mario negdje, kod nekog.
Film "Hakeri".
Coco Jumbo.
Ljetovanje u Crikvenici.
Slušanje utakmica '98. preko radija jer u vikendici u Crikvenici nismo imali struje, kamo li TV.
Pokemon Red.
RTL II.
Takeshi's Castle.
Svakodnevno igranje nogometa, kasnije košarke.
Prvi virus na kompu.
Vrtić i loša hrana.
Bolnica Srebrnjak za koju želim da se uruši do temelja. Došao sa sedam godina s laganim bronhitisom, izašao s upalom pluća. Yay.



Ne znam, nostalgija mi je depresivna.

SkunK
03-04-2010, 23:25
Sjećam se kada sam mogao protrčati 3 kilometra bez da se ozbiljnije ne zadišem


Wait... what?!
Kako je to moguće? Pa još se baviš sportom - igraš Starcraft.

Pa ne trčim dok ga igram, ne razvija mi pluća i ne povećava njihov kapacitet :)

Ali zato je korordinacija oko - ruka i refleksi besprijekorni :P


Sjećam se Modula X ! :D


@KingMortal

Da, jedva sam čekao da netko spomene Takeshi's Castle.! :) to je taj rad ! :)

Memories...

K_AdxJWFUh4SOvaj crtani je učio dečke kako se postaje muškarac.
fPrTDsBCM10SDobra relacija jetra -faca :)
ZOiD7qh5SS0SPosjedovanje (ste skužili da je ovaj njihov sa rukom ubacio loptu u gol? :D)
F3IbwjeC ... re=related (F3IbwjeCx6U&feature=related)SNo comment :)
CRQ3gQ4nUtYSPredobro. Hacker Ramzi!
1x2z_rY1FjkSHmm, jedno vrijeme se mogla vidjeti u Skynews stanki na satelitskom programu.
LxrON0RBnCQSPizza Power. These Turtle boys don't cut him no slack! ;)
QMcTXuvY6p0SNažlost, ovakvo navijanje se više nikad nije dogodilo. Od tada smo za ništa :)
boKPX7FChQsSOvo je legendarno uživo. Check out "nabrijavanje" (uuu da je meni ovo napravila itd.) :D 0:36 najači udarac koji sam vidio...

angel eye
04-04-2010, 11:47
Sjecam se kada sam premlacivao citav muski dio razreda citave satove.
Yeah, we believe that! :D

osvetnik_sch3l3
04-04-2010, 12:19
@ reiko Takeshi's Castle
koja je to bolestina bila, znam da smo buraz i ja to vjecito gledali na DSF-u.
najzesci je bio boss fight u auticima s avodeinm pistoljima, kasnije su dobili lasere :D

SkunK
04-04-2010, 12:28
@ reiko Takeshi's Castle
koja je to bolestina bila, znam da smo buraz i ja to vjecito gledali na DSF-u.
najzesci je bio boss fight u auticima s avodeinm pistoljima, kasnije su dobili lasere :D

Pa normalno, ali još bolje je bilo vidjeti kako neki debili nemogu preskočiti običnu rupu. Fora mi je i bio labirint sa "Samurajem ubojicom" :)

PGuYojcmZpI

osvetnik_sch3l3
04-04-2010, 15:44
@ reiko Takeshi's Castle
koja je to bolestina bila, znam da smo buraz i ja to vjecito gledali na DSF-u.
najzesci je bio boss fight u auticima s avodeinm pistoljima, kasnije su dobili lasere :D

Pa normalno, ali još bolje je bilo vidjeti kako neki debili nemogu preskočiti običnu rupu. Fora mi je i bio labirint sa "Samurajem ubojicom" :)

PGuYojcmZpI

vidis koliko su ljudi "priprosti" i uzivaju u zabavi koliko god blesavo izgledali, predobro :rotfl:

SkunK
04-04-2010, 15:47
Uzivao sam i ja u takvoj zabavi no kad mi je bilo 10 godina :)

Kid A
06-04-2010, 01:18
Sjecam se Animavizije na HTV3

seahawk37
06-04-2010, 01:33
sjecam se kada sam 99' skupljo slicice NBA... od tad vise nisu radili NBA do ove godine... da sam bar malo mladji :(

dea
06-04-2010, 21:44
Sjecam se kad je Reiko sad Aploud sliku. :D

http://www.imagesforme.com/upload/7a3dfa50.jpg
Prijetnja smrcu? :D

SkunK
06-04-2010, 21:46
Ubit će te Star. Kažem ti. Budem mu rekao.

Inati se slavonijo!!!! :P

Paran0a
06-04-2010, 23:17
HEY REIKO GET OUT OF THE KITCHEN ,UR A MAN NOT WOMAN , SILLY REIKO..

Chappi
06-04-2010, 23:20
HEY REIKO GET OUT OF THE KITCHEN ,UR A MAN NOT WOMAN , SILLY REIKO..

Not Proved

McPingvin_v2.0
06-04-2010, 23:23
I call rule 30.

Korpse
07-04-2010, 13:35
Captain Planet. :D
vpXM9bj-WPU

seahawk37
07-04-2010, 14:05
Sjecam se ko da je bilo jucer... Starci isli nekam u goste, i malo prije nek su krenuli neko pozvoni na vrata. neki frajer dode sa plejkom.. Stari kupio plejku, ja nisam mogo doc sebi od srece...
Uz to sam dobio fifu 2001 i driver 2. Sjecam se i prve utakmice koju sam odigro na tom ps-u, juventus-fiorentina :)

Isto tako dolazim s rodendana koji pada na badnjak, dodem doma i vidim pored bora nes prekriveno dekom.. A kad ono kompjuter :gitara:

ta dva dana nikad necu zaboravit :wink:

Wolfwrath
10-04-2010, 21:22
-.- , sjetih se odjednom mjesečeve ratnice... to nije dobar znak,zar ne?... :o

loo
12-04-2010, 10:59
Sjećam se kad sam dobio svog prvog psa. Nakon što je uginuo, cijeli dan sam plako, a navečer je pozvonio prijatelj od starog na vrata i donjeo istog takvog. Nikad nisam bio sretniji. Jazavčari su bili oba...
Sjećam se kad mi je prijatelj od starog donjeo heroes of might and magic 3 i da taj dan nisam išao u školu samo da mogu cijelo vrijeme igrat.
Sjećam se kad smo radili one neke kao kućice i u njima pričali cijele dane i kovali planove za neke ratove. Predobre su bile i čak smo ih radili s katom i bilo je super u njima.
Sjećam se ustajanja u 6 ujutro po najvećoj hladnoći i gledanja betmena dok stari budi brata i vozi mene i njega na biciklu u vrtić.
Sjećam se kad sam bio presretan kad bi dobio onaj mali paketić legića od 20 kuna.
Sjećam se kad sam po ljeti išo po 2-3 tjedna kod bake i dide na selo...
Sjećam se kad sam po par puta preko ljeta pročito sve harry potter knjige.
Sjećam se skupljanja pokemon i yu-gi-oh! karata. Potrošio sam ko zna kolko tisuća kuna na njih...
Sjećam se prvog kompjutera i igrica na njemu.
Sjećam se kad sam s bratom igrao cijeli dan super mario na nintendu 64. Onaj di skupljaš zvjezdice. I dan danas mi je jedna od boljih igara...
Sjećam se kad sam s bratom igrao cijeli dan Prisoner of War i u pozadini slušao Eminemove pjesme... uvijek se rastužim kad ih opet čujem...
Sjećam se kad je Ivanišević osvojio wimbldon... onda sam imo 5-6 godina i nije mi predstavljalo ništa, ali sad kad se tog sjetim sam ponosan što sam s ostalima gledao.
Sjećam se svih predobrih crtića i kako sam ih sve pratio.
Sjećam se kad sam jedva čekao dan prije Božića da gledam sve one božićne crtiće. Di je to danas?
Sjećam se kad sam igrao s bratom i prijateljima rizik.

Mogo bi do sutra ovo pisat...
Opet me puca nostalgija :cry: :cry:

Da_killah
12-04-2010, 11:48
sjetio sam se, dok sam prolazio pored pekare, bivše videoteke, onog thrilla kad bi dolazili novi filmovi u videoteke i kad bi bio sretan ako u prvih par dana baš ti ubodeš taj film

Forengner
14-04-2010, 18:25
Da..danas je dovoljno par klikova i imas sebi film..nekad sam znao cekati i po par sati za kasete. :D

Delirium
17-04-2010, 11:04
I call rule 30.

i call rule 32.

MAFNi
18-04-2010, 20:07
SqgJ6wzSW8k

Jbt dugo sam tražio ovaj crtani. Gledao sam ga na njemačni na Super-RTL-u :D

Maloki
18-04-2010, 20:13
Taj je crtić rulao.

Paran0a
18-04-2010, 20:16
:pray: :pray:
ISUSKRIST
e hvala na ovom linku,ne sjecam se do sada da ga je neko postao ...

SkunK
18-04-2010, 21:19
Sjećam se kad smo razbili danas talijane u SC2.

Midwintertears
18-04-2010, 21:29
Sjecam se Lukana. :(

Azer
18-04-2010, 21:33
SqgJ6wzSW8k

Jbt dugo sam tražio ovaj crtani. Gledao sam ga na njemačni na Super-RTL-u :D

OMFG koji flashback.

TeraBajt
18-04-2010, 22:09
Sjecam se Lukana. :(
rip :(

Kid A
18-04-2010, 22:14
E a kako je on ono umro?

Sonic_Moronic
18-04-2010, 22:15
Stvarno, šta je s njim. Čovjek bi reko da je stvarno umro.

Midwintertears
02-05-2010, 20:52
Pritisla ga škola valjda. To je bilo kad smo se zadnji put čuli.

Kid A
02-05-2010, 20:54
Ako se dosad ne javlja sigurno je pohadjao neku skolu u Haitiju.

Midwintertears
02-05-2010, 20:55
Njegovi su rigorozni.

Kid A
02-05-2010, 21:04
Pa sta god da je dosad bi rijesio...mozes svoje dijete pustiti bar 5 minuta na internet jednom mjesecno

SkunK
02-05-2010, 21:32
Sjećam se dok me nisu obojali u plavo.
Sjećam se kad si mogao doć u disko, uzet piće i ZAPUŠITI.
Sjećam se kad sam mogao proći kvartom i kupiti ekipu za poći bilogdje bilokada.
Sjećam se MUKI mlječnog napitka.


EDIT:

iss, pa sjećam se ove eurovizije, urezana dan-danas u sjećanje :)

oKanpKMeLfQ

EDIT:

Au fak, naviru sjećanja:

8vbnLYROCj8

:D

EDIT:

Evo opet, iz čista mira... e ovog se sjećam baš ful, i tako je stalno bilo na televiziji...al još se naježim kad vidim spot :shock:

ofg8UuF7bf4

angel eye
08-05-2010, 20:13
8vbnLYROCj8
:D
Isss, bringing so much memories... mislim da nisam niti jednu epizodu propustila <3

FaTaL_mRkvA
08-05-2010, 20:26
Sjećam se vremena kada je valnjes bio tu ... :(

unknown
08-05-2010, 23:07
sjećam se vremena kada se nije sve ograničavalo.... Ne smije ovo ne smiješ ono. Jadni današnji klinci mi smo sve mogli, 12 godina došetaš se na kiosk kažeš daj cigare i jedan playboy, a ne danas za svaku smrdljivu stvar. Ti i vrijeme kada su klinci morali naučiti čitati da bi pratili televiziju a ne da sve bude sinkronizirano i usrano

gothic45
22-05-2010, 15:47
Sjećam se kada sam:

-Dobio PlayStation i zaigrao James Bond Racing(mislim da se tako zvala igra)
-1. put išao u Njemačku kod tetke
-bio na koncertu Maidena
-dobio svoj prvi komp
-se 1. put zaljubio
-1. put krenuo u školu
-premlatio nekog klinca u vrtiću
-gledao Cartoon Network
-gledao Star Trek kao klinac
-kupio svoj prvi gamerski časopis
-bio na ekskurziji u Istri
-kupio svoje prve YU-GI-OH!!! karte
-poslušao CD koji me gurno u svijet glazbe-Reanimation od Linkin Parka
-sa djedom proučavao razne karte i mape, pričao o WW2 i sl.
-1. put čuo za paranormalno-Arthur C. Clarke-Misterije Svijeta
-počeo trenirati košarku
-1. put (slučajno) vidio pr0n materijale :D
-kad mi je rođak bio idol
-provodio predivna ljeta u jednom obližnjem gradiću
-bio bezbrižni klinac

Nadodam još nešto ako se sjetim.

Da_killah
22-05-2010, 16:51
kada su zdravstvene iskaznice zapravo bile kartonske knjižice :)

Mirko L
06-07-2010, 21:06
Sjećam se kad je Raz tek došao na forum.Noviji članovi ga nebi ni prepoznali, nema šanse da je to bio on :)
Sjećam se kad je Grim tek došao na forum i imao je avatar Grim Reapera...volio je nešto temu ''što mislite o osobi iznad vas?'' :)
Sjećam se kad je Terabajt bio moderator.
Sjećam se kad su Jambrek, Pingu, Kenyi i još neki bili global moderatori.
Sjećam se kad je Jambrek (dok je bio global još) dobio ban zbog one slike s gospom i kako sam ja moralfagao oko toga :)
Sjećam se CHOLIK-a...neznam zašto.
Sjećam se pseta i svih njegovih alt accountova.
Sjećam se dema i troll plaguea.
Sjećam se starog Vedrana, koji je poprilično pisao iste postove kao boz.Najviše mi se urezao u pamćenje onaj njegov Duke Nukem avatar.

sickpetey
07-07-2010, 10:52
Sjecam se kad sam svaki dan igro pokemon karte u necijem hausdoru :D
Kad sam skupljao po kunu svaki dan da bih imao za pol sata/sat igranja u igraoni
Kad sam se penjao po garazama
Kad sam sa drugom skupljao kovanice po mjesec dana da usparamo za Eldar jetbike XD

Lord Ragnarok
07-07-2010, 18:42
sjecam se kada nije bilo trollova na forumu

fear
07-07-2010, 18:45
Sjećam se kad sam prvi put popio karton Red Bulla.

Marvin OCX
07-07-2010, 19:44
Sjecam se kad sam prvi puta zaboravio da mogu da se sjetim :)

Lord Ragnarok
07-07-2010, 23:38
sječam se kad se moglo registrirati sa passwordom od 3 slova

josip_kraš
08-07-2010, 13:22
Sjećam se
od 1993
-prvog tricikla
-nekih crtića, Nicka Praskatona i Lucky Lukea
-igranja sa starim vožnje autića, kada smo slagali Lego kockice
-nekih obiteljskih druženja
-nekih događaja iz vrtića
-prvog kraš albuma za sličice
-kada mi je stara kupila neki Lego ranč sa zatvorom
-kada sam išao u Austriju, kao i same Austrije.
-kada mi je ujak iz Italije poslao veliki Lego indijanski kamp
-kada je stari donio video rekorder
-video rekordera i kazeta
-višesatnih igranja s Legićima i slaganja svih mogućih konstrukcija, jebiga nismo se svi interaktivno zabavljali
-kada sam operirao krajnike i medicinske sestre su me pohvalile jer nisam plakao.U biti jesam par puta samo sam zabio glavu u jastuk da me ne čuju

Od 2000
-kada sam prvi put krenuo u školu
-prve učiteljice
-kad je stari kupio Yuga
-Pokemona :pray:
-kada sam radi upale pluća završio u bolnici a stari mi je kupio Lego Space Shuttle
-prve ljubavi
-dolazaka rodbine iz Amerike, kada su mi donijeli neki autić na daljinski
-ekskurzije na Korčulu
-prvog kompa
-višesatnog igranja Stronghold Crusadera
-kada komp nije mogao pokrenuti San Andreas kao i većinu tadašnjih igara
-kada sam napravio 20Gb ADSL prometa na paketu od 1Gb
-kada sam mislio da u polje Username i Password za ulazak na forum treba unijeti podatke koje sam dobio od T-Coma :rotfl:
-prvog accaunta na ovom forumu koji je bannan radi piratije
-eh da sjećam se davnih vremena kada sam skoro svaki dan išao na plažu

OĆU NAZAD U DEVEDESETE

Frky
08-07-2010, 13:27
... kad je burek koštao 5kn, sad ga nema ispod 10kn i suxa na veliko!!!!

HOĆU DA MI MAST KOLA VENAMA!!!!!!

Lord Ragnarok
18-07-2010, 13:54
kada je rapidshare radio super za free usere

otac
18-07-2010, 21:14
Sjećam se kada sam jednog ljeta s nepunih 13 godina (kada sam i dobio prvi PC) spržio svoj prvi audio CD, kojeg su sve klinke i klinci iz razreda htjeli.
Još uvijek imam taj CD i sjećam se pjesama:
Usher - Yeah
Maroon 5 - This love
Obssesion (no es amor)
Gorillaz - Feel good inc.
Black Eyed Peas - Shut up
Black Eyed Peas - Let's get it started
Eminem - Ass like that
Franz Ferdinand - Take me out
RHCP - By the way
RHCP - Can't stop
OutKast - Hey ya

Možda sam 1 ili 2 zaboravio

CrazySmurf
19-07-2010, 12:44
Sječam se:

-kad sam dobio segu megu
-kad sam dobio playstation 1 i zaigrao crasha bandicoota
-kad sam dobio svoju prvu televiziju
-kad sam kupio svoj prvi pcplay
-kad sam prvi put zaigrao yugioh
-kad sam krenuo u školu s uzbuđenjem (oh how wrong I was)
-svoje ekskurzije u 4. razredu a još malo i u 8.
-kad sam slučajno razbio registraciju na nekom autu
-kad sam se prvi put zaljubio
-kad sam dobio svoju prvu biciklu
-kad sam dobio svoj prvi (i sadašnji) komp
-kad sam zaigrao svoju prvu igru
i od danas kako sam dobio svoja dva prva magic the gathering decka :D

P.S. ovo nije u nekom posebnom kronološkom redu

Paran0a
19-07-2010, 12:45
Uzbudljiva ti je bila ta 2009-a.

CrazySmurf
19-07-2010, 15:58
Hajde kurac materin

Xero
19-07-2010, 16:07
Sjećam se Demove sestre <3

la50
19-07-2010, 16:56
Sjećam se kada su ljetni praznici sporije prolazili.

Kid A
19-07-2010, 17:11
Sjecam se Daleta :cry:

Lord Ragnarok
22-07-2010, 00:16
sjecam se kada je onaj frajer bannan sa pcpalya jer je srao po raptor napajanjima.

lovorko
22-07-2010, 14:21
sjecam se

neces vjerovati, ali

Silvery
22-07-2010, 14:23
Sjećam se

Martini, protresen, ne promiješan.

lovorko
22-07-2010, 14:27
ne to

neces vjerovati, ali

Silvery
22-07-2010, 14:28
bolje ti je kada si sretan nego kad si tužan. Nego, imaš li emosen da popricamo?

jel to to?

Niko Bellic
22-07-2010, 14:50
Siječam se dana dok se Kid A još zvao xarabas i dok je bio normalan čovek iz zemlje čevapa i kajmaka. Siječam se kad je kola bila četri i pol kune. Siječam se Pamele dok je još bila seksi treba. Siječam se kad sam u imeniku šulju iz matke prepravio u četvorku, pa onda za kaznu odgovarao za dvojku. Siječam se kad mi se nije dalo iči na tjelesni pa sam išo ranje kuči i kučka mi zaključila trojku na polugodištu. Sečam se dok sam pljuge u tobaku mogao kao maloletnik da kupujem na komad... Boktemazo sečam se svega. U **bote čoban i njegov Telit.

Silvery
22-07-2010, 14:54
Sjećam se dana dok se Kid A još zvao xarabas i dok je bio normalan čovjek iz zemlje ćevapa i kajmaka. Sjećam se kad je Kola bila četiri i pol kune. Sjećam se Pamele dok je još bila seksi treba. Sjećam se kad sam u imeniku šulju iz matke prepravio u četvorku, pa onda za kaznu odgovarao za dvojku. Sjećam se kad mi se nije dalo ići na tjelesni pa sam iš'o ranije kući i kučka mi zaključila trojku na polugodištu. Sjećam se dok sam pljuge u Tobaccu mogao kao maloljetnik da kupujem na komad... Boktemazo sjećam se svega. U **bote čoban i njegov Telit.

Jeb'la te tvoja gramatika.

Fix'd.

Niko Bellic
22-07-2010, 15:10
Sjećam se dana dok se Kid A još zvao xarabas i dok je bio normalan čovjek iz zemlje ćevapa i kajmaka. Sjećam se kad je Kola bila četiri i pol kune. Sjećam se Pamele dok je još bila seksi treba. Sjećam se kad sam u imeniku šulju iz matke prepravio u četvorku, pa onda za kaznu odgovarao za dvojku. Sjećam se kad mi se nije dalo ići na tjelesni pa sam iš'o ranije kući i kučka mi zaključila trojku na polugodištu. Sjećam se dok sam pljuge u Tobaccu mogao kao maloljetnik da kupujem na komad... Boktemazo sjećam se svega. U **bote čoban i njegov Telit.

Jebala te tvoja gramatika.

Fixed.

Cool edit bro, but you're just not good enough to do the job. Relax, take it easy...

Silvery
22-07-2010, 15:12
Ne, ti ne znaš bosanski naglsak.

Jeb'la je točno.

Fix'd je internetski žargon.

Ha ha bob.

Niko Bellic
22-07-2010, 15:27
Ajde bro ne kaki nijesmo daždevnjaki. Kupi meni putra da mažemo izjutra...

Da sjećam se starog raksa i tagraksa tog debelog emsija. Na trenirci šarene boje masna deluks slova stoje. Sjećam se njegovog debija mozak oštar poput panja tak je počinjala brija. Iz grada ispod sljemena dolazi lud poput ***enog kedera u noći zvjezdanog svemira u nas unosi hrpu lemura. Kikiriki sjećam se planira da kao kreten na trgu se izblamira, pa da se kremira dok puding sa šlagom u uši ga šutira, on želi da si vrat amputira, ekipa vrišti pazuhu mu salutira, al štače bro kad voli da se glupira i mnogo ludira dok ko ful uči i studira.

angel eye
23-07-2010, 22:54
Sjećam se kada je Niko bio normalniji........















wait

GeraltofSmeg
23-07-2010, 23:03
Sjećam se kada je Niko bio normalniji........















wait
Sjecam se kada je svaka osoba na ovom forumu imala personalizirani obrazac ponasanja. Sjecam se kada sam imao zivot.

sickpetey
23-07-2010, 23:06
Sjećam se kada je Niko bio normalniji........

wait
Sjecam se kada je svaka osoba na ovom forumu imala personalizirani obrazac ponasanja. Sjecam se kada sam imao zivot.

To je bio san

lovorko
23-07-2010, 23:06
dobra ti je bila da deveta jel?

Interceptor
24-10-2010, 11:18
-Sjećam se kada sam imao 4 godine, i imao sam crveni gumenjak kojeg bi ljeti na terasi napunio vodom i onda skakao u njega ko u bazen.
Sjećam se plastičnih vojnika kojima smo se u ulici zabavljali svaki dan barem 1 sat
http://www.cracked.com/funny-6421-plastic-army-men/S :pray:
-Sjećam se kada sam prvi put gledao Terminator 2, pa smo ja i prijatelj RP-ali Terminatora na biciklama, ja bi bio Terminator a on Švarceneger :rotfl:
-Sjećam se Životinjskog carstva kada su životinje bile naslikane,i onih drugih sa nekakvim vitezovima.
-Sjećam se Maje Blagdan i one pjesme na "Dobro jutro".
-Sjećam se Cartoon Networka i nekakvog autića Bruma, onda kojota i ptice Trkačice, i Dragonball-a na SuperRTL-u
-Sjećam se Konana Barbarina na kojeg je otac bogatstvo potrošio
-Sjećam se Super Maria na nekoj konzoli sličnoj SNES-u, skupa s onom igrom gdje gađaš patke :pray:
-Sjećam se kada je rođak dobio računalo, pa smo bili uživljeni u GTA 2(zvali smo je "ona igra di kradeš i bojaš aute") i Test Drive
-Sjećam se svake sekunde večeri kada sam dobio prvo računalo,negdje oko Božića, u prvom razredu.
-Sjećam se svojih prvih igara ikad odigranih na njemu: Driver, Age of Empires II, Neki Quake neznam točno koji, Starcraft(tek nedavno sam shvatio da sam u prvom i drugom razredu igrao tu igru)

Delirium
24-10-2010, 17:11
-Sjećam se Super Maria na nekoj konzoli sličnoj SNES-u, skupa s onom igrom gdje gađaš patke :pray:


dis

FLEŠBEK

:pray: :pray: :pray:

sickpetey
24-10-2010, 17:19
Meni je taj pistolj stalno steko >.< pa mi se onaj pas cerio mamicu mu XD

Dania
24-10-2010, 17:25
Daa, da pas i oni kauboji, isto s pištoljem ^^
Ja ne mogu vjerovati kako je Sega bila napredna za to vrijeme...a tek su sad skužili wii controler, kinect i ostatak ekipe :)
Sjećam se nekog keksa uz koje si dobio male keramičke patuljke, nešt' slično figuricama iz Kinder jaja...al' nitko se živ tog' ne sjeća tako da je moguće da mene mozak zahebava
Sjećam se kako sam kao dijete radila svoju veriju Jumanji igre :)

hrčak
24-10-2010, 18:26
-Sjećam se Životinjskog carstva kada su životinje bile naslikane,i onih drugih sa nekakvim vitezovima.
Ja se već par godina pitam gdje su meni nestali ti vitezovi. :-x

Kid A
24-10-2010, 19:03
Sjecam se "Tri dana na suncu", zbirke kratkih prica koje sam napisao u 2 drugom razredu osnovne (bogtepito sto sam dao takav naziv, mozda nekad i saznam), uglavnom sad je bas prelistavam (nekih 114 strana!) pa je , vjerovali ili ne, kontam objaviti do kraja godine iako nikog zivog ne zanima :P

blood4me
24-10-2010, 20:03
Sjecam se kada sam zivio u Hrvatskoj i imao predobre prijatelje, uvijek za zajebanciju; sad neam nijednog jedinog :(

Xero
24-10-2010, 20:06
Eto ti kad živiš na Kosovu.

blood4me
24-10-2010, 20:11
:rotfl: :rotfl:
Da bar....
zivim u madarskoj..
JEBOTE!!!!

Xero
24-10-2010, 20:32
Jó napot.

blood4me
24-10-2010, 20:40
kivanok :rotfl:

Interceptor
24-10-2010, 21:10
Meni je taj pistolj stalno steko >.< pa mi se onaj pas cerio mamicu mu XD
Bilo je još igara na toj konzoli, sjećam se da sam ih kupovao na nekim žutim kasetama(Contra :pray: )

-Sjećam se kad sam za pričest dobio Playstation 2(Plejka je radila 7 godina dok je nisam posudio prijatelju i on mi je sdraga :( )
i prvih igara: Taz Wanted, neki James Bond koji sam igrao s rođakom na Splitscreen-u(zašto sada igre nemaju tu opciju, dragam im online) pa smo se vješali kukama po Bukureštu :pray: ,pa LotR Two Towers, Silent Hill 2,...
-Sjećam se kad sam kupio PES 5 za PS2 i igrao ga tri dana u komadu.

sickpetey
24-10-2010, 21:17
Contru sam jedva sa ujakom preso,to su bile vike i plakanje kad bi na zadnjem bosu krepali i trebali prelaziti iz pocetka..brijem da smo tek nakon 3 dana uspijeli preci igru

Carp
25-10-2010, 09:01
Jećam se kad je EUROSUPER 95 vio malo iznad 5 kuna!

Kid A
25-10-2010, 09:52
Sjecam se ovoga :D
http://kazakh.files.wordpress.com/2008/04/turbo-kent2.jpg

Feanor
25-10-2010, 11:46
Sjecam se ovoga :D
http://kazakh.files.wordpress.com/2008/04/turbo-kent2.jpg

Te sličice su mirisale po žvaki i godinu dana nakon što su bile izvađene iz paketića :D

Da_killah
25-10-2010, 17:07
a ne, bar pred par dana nisam našao u jednom novčaniku kojih 30,40 sličica. sve pokupovao na hvaru jedno ljeto :D

josip_kraš
26-10-2010, 23:27
Sjećam se kada je forum ličio na nešto.