PDA

Pogledaj cijelu verziju : YouTube



SkunK
01-04-2010, 21:46
Okej,

Dakle:

1. Kako da "spustim" tj. da se ne vide komentari jer me često zamaraju imbecili koji pišu razne gluposti i neda mi se uopće da mi ti komentari ispod videa ulete u oči...prije se to moglo lagano maknuti tj. zakloniti trenutno ez mode [on]?

2. Gdje da kraj videa koji trenutno gledam nađem direktni link pa da mogu ovdje staviti u [youtube]Stagove.


Stari youtube ftw. Konzervativac sam jbg.

Kid A
01-04-2010, 21:51
2. imas link kad kliknes na "share this video" ikonu
A ovo za 1 nemam pojma

Aral
01-04-2010, 21:54
Link je inače u adress baru, zašto tražit na stranici. Čemu sakrivat komentare, ovako i onako se ne vide, odnosno zanemarivi su kad gledaš video.

Kaj znače ona slova A,B,C,D.... na dijelu gdje gledate statistke pregleda...?

SkunK
01-04-2010, 22:09
Kad stavim URL onda mi dobro ne linka youtube video sa [youtube]jer nije to direktan link moram ipak još isprobati sve.


Ma smetaju me komentari.


Thx Xarabas :)

croat1gamer
01-04-2010, 22:13
Pobrises sve iz url'a sto dolazi nakon prvog &.

SkunK
01-04-2010, 22:14
Pobrises sve iz url'a sto dolazi nakon prvog &.

Ma Xarabas je dao rješenje OK je :)

Aral
01-04-2010, 22:15
Hm, ok ^^ Meni inaće linka ok, jedino tak i uvijek radim, nisam se nikad sjetio tražit linkove koji su ponuđeni unutar stranice. Enivej...bitno da si skužio sve. I ne bi bila loša opcija da se mogu sakrit komentari...možda se netko sjeti toga s vremenom.

I btw. statistike su bolesne, čak prikazuju u kojoj zemlji su najpopularniji klipići.

SkunK
01-04-2010, 22:20
Hm, ok ^^ Meni inaće linka ok, jedino tak i uvijek radim, nisam se nikad sjetio tražit linkove koji su ponuđeni unutar stranice. Enivej...bitno da si skužio sve. I ne bi bila loša opcija da se mogu sakrit komentari...možda se netko sjeti toga s vremenom.

I btw. statistike su bolesne, čak prikazuju u kojoj zemlji su najpopularniji klipići.


Ma malo me *ebe to što je to prije postojalo u čemu je bit ako idemo korak nazad što se tiče novih mogućnosti u "novoj" inačici YouTubea? Zar nije cilj uz postojeće mogućnosti dodatni nove, a ne micati stare i to baš one dobre?

Aral
01-04-2010, 22:23
Eh da, kad bi to tako bilo. Sjećam se prvih dana fejsa, kad sam još imao profil. Bio je fakat zakon a onda su uveli neš novo i bilo je sranje. Ajde, kasnije sam se naviknuo al ono...tak ćemo se naviknut na ovo, bez obzira kak izgledao. Ono, za koji mjesec/godinu će opet proć neki redizajn. Očito ovdje funkcionira princip "nemožeš imat i ofce i nofce" :)

Cookie monsta
02-04-2010, 18:18
E da neotvaram temu jel možete uploadat video ja nemogu tj. stavit brzo učita i onda stoji 1000000 godina tako kao 9.5 mb of 9.5 mb i 0:00 minutes remain nekontam jel to normalno ili ne prije mi nije bilo tako