PDA

Pogledaj cijelu verziju : Čovječ jel bi tko znao sta to je i kako da to riješim



Ridik
14-07-2006, 13:19
Ne čuje mi se zvuk na kompu zvučnici mi rade sve je na kompu nariktano kako treba ali nema zvuka šta da radim????????????????????????????????????????????? ??? :shock: :shock: :shock: :-x :-x :-x :-x :pray: :pray: :pray: help!!!!!!!!!!!!!!!

str33t6l0w
14-07-2006, 13:22
ponovno instaliraj drivere za zvuk ;) nekad sami prestanu radit.. barem kod mene... i onda samo ponovno instaliras i to je to..

Ridik
14-07-2006, 13:24
od kud mi driveri
:o

Glass
14-07-2006, 13:27
od kud mi driveri
:o


Ovisno imaš li zasebnu zvučnu karticu ili ti je zvučna integrirana u matičnu u svakom slučaju potraži na stranici proizvođača.

str33t6l0w
14-07-2006, 13:35
ako ti je zvucna integrirana na maticnoj ploci onda bi ti driveri za zvuk trebali bit na cd-u od maticne....

a ako ti je zasebno utaknjena u PCI utor onda potrazi cd od zvucne...

ili potrazi po netu.. idi na stranicu proizvođača.. ako je integrirana onda na stranicu proizvođača matične.. a ako je zasebna onda na stranicu proizvođača zvučne ;)

Rocchiro
14-07-2006, 13:53
pogledaj dal je sve dobro zastekano :wink:

Aerial
14-07-2006, 14:49
Klasičan problem kod daltonista i početnika je taj da ne shvaćaju da ZELENI kabel od zvučnika ide u ZELENI utor na stražnjoj strani kućišta. Ne ljubičasti, to je mikrofon :)

I ne onaj dolje, to je modem :)

Sam
14-07-2006, 16:40
Možda je čovjek stvarno daltonista ?

NiX@tHeG4M3R
14-07-2006, 16:54
Ja bi rekao da mu je otišli zvučnici ili zvučna ili driveri!Pogledaj bolje! :wink:

v4MP1r3
14-07-2006, 17:41
ma krivo zastekano, moras zastekati u ono ZELENOOO
a i moras postimati na "volume" te i instalirati drivere...to je to

D.E.M.O.
14-07-2006, 18:56
da se i ja nadovezem na topic.... i ja imam problema sa zvukom... samo sto je malo... drugaciji :wink: dakle recimo igram cod. odjednom nestane zvuk. ugasim cod i ponovo ga upalim i on opet radi. najcesce se problem vise ne ponavlja dok ne ugasim komp (obratite paznju na najcesce). nije cod jedina igra s kojom se to desava... tu je i WoW (nista drugo trenutno ni ne igram tako da vam nemogu reci jel ima na jos kojoj, ali ja predpostavljam da je tako na svima). dakle... ako netko zna zasto bi se ovo moglo desavati molim vas da mi odgovori. :pray:

Ridik
15-07-2006, 14:24
tako ćorav nisam da ne razlikujem boje

Kron
15-07-2006, 14:58
da se i ja nadovezem na topic.... i ja imam problema sa zvukom... samo sto je malo... drugaciji :wink: dakle recimo igram cod. odjednom nestane zvuk. ugasim cod i ponovo ga upalim i on opet radi. najcesce se problem vise ne ponavlja dok ne ugasim komp (obratite paznju na najcesce). nije cod jedina igra s kojom se to desava... tu je i WoW (nista drugo trenutno ni ne igram tako da vam nemogu reci jel ima na jos kojoj, ali ja predpostavljam da je tako na svima). dakle... ako netko zna zasto bi se ovo moglo desavati molim vas da mi odgovori. :pray:

Jep, danas mi se dogodilo.... već sam se ponadao da je komp crko i da stiže novi.

D.E.M.O.
15-07-2006, 16:05
da se i ja nadovezem na topic.... i ja imam problema sa zvukom... samo sto je malo... drugaciji :wink: dakle recimo igram cod. odjednom nestane zvuk. ugasim cod i ponovo ga upalim i on opet radi. najcesce se problem vise ne ponavlja dok ne ugasim komp (obratite paznju na najcesce). nije cod jedina igra s kojom se to desava... tu je i WoW (nista drugo trenutno ni ne igram tako da vam nemogu reci jel ima na jos kojoj, ali ja predpostavljam da je tako na svima). dakle... ako netko zna zasto bi se ovo moglo desavati molim vas da mi odgovori. :pray:

Jep, danas mi se dogodilo.... već sam se ponadao da je komp crko i da stiže novi.
mm sta bi ja dao za novi^^ :D

olio
15-07-2006, 16:42
[quote="D.E.M.O.":3by81wv4]da se i ja nadovezem na topic.... i ja imam problema sa zvukom... samo sto je malo... drugaciji :wink: dakle recimo igram cod. odjednom nestane zvuk. ugasim cod i ponovo ga upalim i on opet radi. najcesce se problem vise ne ponavlja dok ne ugasim komp (obratite paznju na najcesce). nije cod jedina igra s kojom se to desava... tu je i WoW (nista drugo trenutno ni ne igram tako da vam nemogu reci jel ima na jos kojoj, ali ja predpostavljam da je tako na svima). dakle... ako netko zna zasto bi se ovo moglo desavati molim vas da mi odgovori. :pray:

Jep, danas mi se dogodilo.... već sam se ponadao da je komp crko i da stiže novi.
mm sta bi ja dao za novi^^ :D[/quote:3by81wv4]lol to se i meni događa jednostavno mi zvuk počne nestajat....