PDA

Pogledaj cijelu verziju : Programiranje za Mac



W1k1n6
31-03-2010, 13:57
Ima netko da se bavi programiranjem aplikacija za Mac-orijentirane sustave, iPhone, iPad... ili se tek sprema ući u te vode?

SkunK
31-03-2010, 14:23
Hm, veoma malo, više je to bilo eksperimentiranje jer je cura pobornik Appelovih računala pa sam nešto drljavio no ne previše. Koristio sam XCode IDE. Znam da se RayDX tu sa foruma bavi jako puno programiranjem za IPhone/IPad.

Luka
31-03-2010, 15:32
Ray, DragonSoul, ljudi iz Cateia Games... na ovom forumu ćeš lakše dobiti informaciju koju tražiš: http://doublebuffer.org/forum/index.php

Teon
09-04-2010, 18:05
Razmisljao sam se bacit u vode iPhonea. Mislim da sa nekom originalnom aplikacijom po 0.99$ se moze fino nes zaradit.

Trenutno skupljam ekipu, nas 3-4 frenda bi mogli nes iskemijat.

Ako ista ispadne budite sigurni da cu vam dat primjerak za recenziju :)

cham3leon
09-04-2010, 19:28
Rado bih vidio kako to ide, ali nemam baš previše volje uz sve što na faxu radimo. Gledao sam na eHrvatska likove koji su radili vlastite aplikacije i pokušali zaraditi na tome, ali kažu da zarada obično i nije bogzna kakva.
Jedan profesor je naveo mogućnost da se oformi grupa studenata i razvije neku aplikaciju za iPhone/iPad uz njegovo mentorstvo, ali koliko je odaziva bilo, mislim da neće biti ništa od toga.