PDA

Pogledaj cijelu verziju : enchantanje itema u Arcane Universityju



Orla
14-07-2006, 10:40
Netko je spomenuo da je uz mac i grand soul gem potrebna jaka carolija.ZASTO jaka carolija?Je li je trebam ispalit u altar ili nesto?????????????????

Rocchiro
14-07-2006, 12:20
ako hoces enchatati moras imati Soul trap magiju i ispucati ju u neprijatelja...mozes i u onaj oltar ako radis grand black soul gem ili kak se vec zove,zaboravih :wink:

revenion
14-07-2006, 12:30
ma koji us**** soul trap umbra je najbolja i najjaci mac u igri nades ju u jednom fortu blizu imperial citiya necu ti rec zato jer to sam nadi al cu ti rec da automatski uzima duse i stavlja ih u gemove

edit:i dobis ju u nekom questu zaboravil sam kak se zove moras ubit umbru i dobis njen ebony armor i umbru mac

Orla
14-07-2006, 14:49
Al kad ja idem enchantat,npr. kacigu i imam pun grand soul gem onda imam neke opcije za stvorit enchanted item,npr. fortify skill 10 pts ili light ili tak nesto.Sta ce mi onda magija?Vidio sam na jednom forumu da neki likovi tvrde kako su enchantali iteme tako da rade 300 damagea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kako je to moguće i je li uopće moguće???????????????'

Doggy
23-07-2006, 11:44
ja brijem da je moguce, treba ti jaka soul trap magija i grand soul gem, da napravis black soul gem tam na nekim napustenim oltarima iznad kojih mora biti zraka svijetla do neba, koji ti se napuni kad sa umbrom (koju dobis na vec spomenut nacin ak ju najdes prije questa, a quest ti da neki kip i onda sa sobom nosis neku divlju svinju, ak se ne varam) ubijes covjeka ti se napuni black soul gem, a moras imati i recimo jako dobru magiju tipa Fortify Speed, i onda stavis recimo cizme u taj altar za enchantanje i dodas puni black soul gem odaberes magiju Fortify Speed i dobis s cizmama kolko dobis... kuzis???

to je recimo primjer za oklop...

a oruzja isto tak...

marijanovic
29-07-2006, 19:38
Meni je za poboljšavanje stvari najbolje koristiti sigil stone.
Zato sad kad drugi put igram igru, neću odmah proći glavni kvest već ću ići postupno; prvo postati glavni u svim gildama pa zatvarati vrata da nakupim jako puno sigil stonova i tek onda rješavati glavni kvest i ostale... Tako ću imati jake enchatane imperial dragon armor (koristim plugin koji napravi da taj armor nema onu jadnu moć) i ostale stvari i tako će mi biti baš fora mljeti horde Deadra i ostalih kreatura.

Jedini problem što sam imao u prošlom prelaženju bio je - nisam mogao riješiti sve kvestove jer sam ili ubio onog što mi treba ili na neki način zabrljao. Vjerojatno znate na šta mislim.

Inaće, dobar plugin je i onaj za Black soul gem merchanta.

Doggy
30-07-2006, 13:23
zato bi trebal prvo obaviti sve questove pa tek onda postati glavni u svim guildovima...

marijanovic
30-07-2006, 21:03
zato bi trebal prvo obaviti sve questove pa tek onda postati glavni u svim guildovima...

Baš obrnuto. Prvo gildove (Barem magician ->za enchating itema i arena -> za pare), da dobiješ što više korisnih stvari i da ti se otvore nove mogućnosti. Onda tek main quest, ali ne do kraja nego da nakupiš fino hrpu sigil stonova, onda to kamenje iskoristiš i rješavaš igru do kraja.
Razmisli malo o tome.

Ja to gledam ovako:
Skupim dobrih predmeta -> poboljšam ih soul gemovima -> skupim još boljih predmeta -> poboljšam ih sa sigil stone i onda rasturam do mile volje.

Zašto sam preporučio da prvo prođete sve gilde?
Jednostavno da nakupite dosta para i da si omogućite izvedbu soultrap (bilo u oružju ili spell) te da si ojačate skillove za korištenje jačih oružja.

Doggy
30-07-2006, 21:27
zato bi trebal prvo obaviti sve questove pa tek onda postati glavni u svim guildovima...

Baš obrnuto. Prvo gildove (Barem magician ->za enchating itema i arena -> za pare), da dobiješ što više korisnih stvari i da ti se otvore nove mogućnosti. Onda tek main quest, ali ne do kraja nego da nakupiš fino hrpu sigil stonova, onda to kamenje iskoristiš i rješavaš igru do kraja.
Razmisli malo o tome.

Ja to gledam ovako:
Skupim dobrih predmeta -> poboljšam ih soul gemovima -> skupim još boljih predmeta -> poboljšam ih sa sigil stone i onda rasturam do mile volje.

Zašto sam preporučio da prvo prođete sve gilde?
Jednostavno da nakupite dosta para i da si omogućite izvedbu soultrap (bilo u oružju ili spell) te da si ojačate skillove za korištenje jačih oružja.

a ja sam rekel prvo sve questove jer u quildovima mozda ubijes neke ljude koji ta daju neki quest pa zato nemozes obaviti sve questove... na to sam ja mislil... a ak se oces obogatiti skini mod za onog trgovca kod arene i bogat si tak da ti vise cijena nije bitna...

zadnji put kad sam igral oblivion, u svim shopovima sam kupoval sve stvari koje imaju neki ucinak i prodaval kod tog lika, da mi budu na istom mjestu, makar ih nikad nebudem trebal...

marijanovic
30-07-2006, 23:51
zato bi trebal prvo obaviti sve questove pa tek onda postati glavni u svim guildovima...

Baš obrnuto. Prvo gildove (Barem magician ->za enchating itema i arena -> za pare), da dobiješ što više korisnih stvari i da ti se otvore nove mogućnosti. Onda tek main quest, ali ne do kraja nego da nakupiš fino hrpu sigil stonova, onda to kamenje iskoristiš i rješavaš igru do kraja.
Razmisli malo o tome.

Ja to gledam ovako:
Skupim dobrih predmeta -> poboljšam ih soul gemovima -> skupim još boljih predmeta -> poboljšam ih sa sigil stone i onda rasturam do mile volje.

Zašto sam preporučio da prvo prođete sve gilde?
Jednostavno da nakupite dosta para i da si omogućite izvedbu soultrap (bilo u oružju ili spell) te da si ojačate skillove za korištenje jačih oružja.

a ja sam rekel prvo sve questove jer u quildovima mozda ubijes neke ljude koji ta daju neki quest pa zato nemozes obaviti sve questove... na to sam ja mislil... a ak se oces obogatiti skini mod za onog trgovca kod arene i bogat si tak da ti vise cijena nije bitna...

zadnji put kad sam igral oblivion, u svim shopovima sam kupoval sve stvari koje imaju neki ucinak i prodaval kod tog lika, da mi budu na istom mjestu, makar ih nikad nebudem trebal...

Kad rješavaš questove za quilde, ako sve pravilno radiš, nećeš ubiti nikoga tko bi it kasnije dao nekakav quest. A osim toga, odakle da nabavim tog trgovca uz arenu?

I još nešto, ne razmišljaj previše, samo probaj onako kako sam napisao i vidjet češ da je tako bolje. Vjeruj mi probao sam i uspiješno riješio sve questove, a bilo mi je i zanimljivije nego kad sam prvi put prolazio. Pitaš se zašto? Jer sam imao strategiju koja radi bugfree. I nisu mi trebale šifre. Kad predješ Oblivion sve questove, javi mi se.
I još nešto, poštivanje tuđeg mišljenja je vrlina.

31-07-2006, 00:57
theifts guld - bandit
arena - grand champion
mages guild - arc mage
fighters guild - protector
dark brotherhood - assassin
main quest - find the heir ilitiga jos nisam ni stupio u kvatch :D

Doggy
31-07-2006, 11:11
mislim da ti se taj mod zove extreme nest... tranutno odmaram oko godinu dana od obliviona pa onda nastavljam... imam neki bug i nemogu naci jednog lika koji prodaje kucu i zaposljava u nekom dvorcu, tak da ta dva questa nemogu proci nikak...

Orla
31-07-2006, 18:41
i ja sad samo koristim sigil stoneove za enchantanje.Inače sam glavni u svim gildovima,riješio sam oko 150 questova i sad samo bezveze idem okolo

Glass
31-07-2006, 21:53
i ja sad samo koristim sigil stoneove za enchantanje.Inače sam glavni u svim gildovima,riješio sam oko 150 questova i sad samo bezveze odem okolo

skini si quest modove i oteživače igre pa si produži užitak

Orla
01-08-2006, 10:47
Ma i ovako je zabavno.Skinuo sam si armor i stavio neku odjeću koja vrijedi 1 gold :) Sad ću se tuć šakama i macama jer su mi to major skillovi koje nikad nisan bilda

Upitni
11-08-2006, 13:48
ma ja imam slou trab magiju,nasa san oltar(onaj u questu za mages guild) ači nema nikakve zrake svjetlosti i nista se ne dogodi soul gemu.
sta treba biti pun ili prazan gem? :shock: :shock:

Doggy
11-08-2006, 13:51
taj koji bi trebal imati zraku svijetla ti je za black soul gemove, ja cekam kraj njega vec 3 tjedna pa nist...

11-08-2006, 14:20
enchanto sam si blades shield da mi daje da mi daje 20 magice xD