PDA

Pogledaj cijelu verziju : tipke koje zaštekaju...



zvone.os
27-03-2010, 20:35
E ovako imam jedan problem :)
Znači kada igram neku igru (konkretno GTA San Andreas) zna mi se dogodit da mi "zašteka" tipka
na primjer, ne znam jel je u pitanju hardver, ali znam da nije igra, uglavnom zašteka mi naredba koja se nalazi na slovu E
Jel možda problem u windowsi ma, vjerojatno je jer mi se isto događalo u igri Flatout 2 gdje bi mi zaštekala tipka Shift...
Ako je neko imao neki sličan problem molim pomoć... :pray:
Hvala :thumbs2:

Cookie monsta
27-03-2010, 20:54
maybe tipkovnica, čekaj iskusne...

fear
27-03-2010, 21:02
probaj reinstall drivera za keybu

System
27-03-2010, 21:14
Uzmi noz ili nest drugo pogodno za valdenje tastera. Izvadi taster, pazljivo osmotri situaciju koju si zatekao, izstresi svu prljavstinu iz tastature, vrati tastere na mjesto.
Ako ne bude radilo onda je do softvera.

C
28-03-2010, 03:47
E ovako imam jedan problem :)
Znači kada igram neku igru (konkretno GTA San Andreas) zna mi se dogodit da mi "zašteka" tipka
na primjer, ne znam jel je u pitanju hardver, ali znam da nije igra, uglavnom zašteka mi naredba koja se nalazi na slovu E
Jel možda problem u windowsi ma, vjerojatno je jer mi se isto događalo u igri Flatout 2 gdje bi mi zaštekala tipka Shift...
Ako je neko imao neki sličan problem molim pomoć... :pray:
Hvala :thumbs2:
Ako uzmemo u obzir da ti je sve savršeno, znači i da nije ništa do tastature, uradio si sljedeće...podesio si grafičku na max. performanse, možda imaš Omega Drivere (pogotovo one stare musakle), pa možeš dobiti finih 60 FPS-a u igri, pa grafika ne trza, ali zato procesor ti je slab da bi obradio te podatke, ako je i jak, northbridge ili ti ga FSB od procesora je spor, pa ti se dešava samo ponekad (kada CPU mora obraditi nešto zahtjevnije, 3D), da ti npr. auto nastavi voziti ravno sa svojih 60 FPS-a iako ne držiš gumb za aksceleraciju, a to je zato što procesor nije to sve obradio, i trebao bi PC zaštekati, trokirati, laggati i sl., ali grafička forsira, i grafika će biti kao podmazana.

Reci nam svoju konfiguraciju.

Ovo govorim u slučaju da ti nije tastatura u kurcu, ili nešto u postavkama. Znači, sa tehničke strane.

josip_kraš
28-03-2010, 10:53
E ovako imam jedan problem :)
Znači kada igram neku igru (konkretno GTA San Andreas) zna mi se dogodit da mi "zašteka" tipka
na primjer, ne znam jel je u pitanju hardver, ali znam da nije igra, uglavnom zašteka mi naredba koja se nalazi na slovu E
Jel možda problem u windowsi ma, vjerojatno je jer mi se isto događalo u igri Flatout 2 gdje bi mi zaštekala tipka Shift...
Ako je neko imao neki sličan problem molim pomoć... :pray:
Hvala :thumbs2:
Je li tipkovnica bežična ili žična, šteka li tipka inače ili samo u igri?

zvone.os
28-03-2010, 20:29
Ma ne šteka inače nego samo u igri a tipkovnica je žičana, ali nea veze rješio sam, nzm kako sam sam prašinu malo ispiro i obriso valjda je to pomoglo

8)