PDA

Pogledaj cijelu verziju : GameCrush - Prostitucija?



keko
24-03-2010, 22:02
Web stranica GameCrush (http://www.gamecrush.com), koja počinje s radom oko 2 ujutro u srijedu po našem vremenu, nudi mogućnost da platite kako bi djevojka ili mladić s vama igrali video igre. Na raspolaganju su Xbox Live igre (za sada Halo 3, GTAIV, Modern Warfare 2 i Gears of War 2) ili jednostavne Flash igre, a cijena je $8,25 za 10 minuta Xbox Live ili 6 minuta Flash igranja.

Ako vam još uvijek nije jasno o čemu se radi, možda vam pomogne činjenica da se nude dvije opcije partnera za igru: "Flirty" i "Dirty". Ako trebate prijevod, možda bolje da vam ga ne damo. Za sada je na stranici registrirano oko 1200 "Playdate" partner(ic)a koje se može unajmiti, a 60 posto plaćenog ide direktno njoj/njemu tako da se ne može reći da je riječ o iskorištavanju. Koliko smo shvatili, za sada su prijave za ulogu "PlayDate" zatvorene, no možda se ponovno otvore ako potražnja bude velika.

Iskreno, da je prvi travanj, mislili bi da nas netko zeza, no čini se da je usluga stvarna. Trenutačno razmatramo da li je moralno platiti $8,25 da isprobamo i javimo vam u detalje kako stvar funkcionira.

Stranica je počela s radom ali je vrlo brzo i pala pod velikim brojem zainteresiranih igrača. Izgleda da je zaista mnogo ljudi koji vole igrati u društvu a nemaju s kim.

Link na stranicu. (http://www.gamecrush.com)


Vaša mišljenja o ovome?

Outmind
24-03-2010, 23:27
Isuse, a ja mislio da ja nemam život :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pa koliko jadan moraš biti da nekome PLATIŠ DA SE SA TOBOM IGRA...

Raz
25-03-2010, 00:17
The GameCrush Public Beta is temporarily unavailable due to
the incredible user response (more than 10,000 inquiries in five
minutes).

Očito da ima kandidata. :|

The Boz
25-03-2010, 00:19
Osim ako je ona $8.25 cijena za 100 i 60 minuta, umjesto za 10 i 6, mislim da smo našli najskuplju neseksualnu kurabu u kvartu.

GODSKILLER
25-03-2010, 01:42
svaka čast onom kome je ovo palo napamet,čovik lipo bude lagodno zarađiva lovu na glupostima,vidiš kako je internet zlatna koka samo triba znat kako ga iskoristiti,a NAJVAŽNIJA stvar triba živiti u USA tako da tu ideju moš dobro i unovčiti

Forbs
25-03-2010, 07:57
Što još neče izmislit da mi je znati...

ScorpiuS
25-03-2010, 08:16
Isusa ti. Neki ljudi stvarno nemaju života.

Predlažem im da ubace WoW u ponudu. Pa bi zaista skočila potražnja! :D

Outmind
25-03-2010, 11:31
Zamisli samo:

Rent your own raid group - 50$ / hour :rotfl:

baldrick_
25-03-2010, 14:22
što nemoralno, žene imaju prvo samo da odluče šta hoće da rade, ko smo mi da im pričamo da je to nemoralno, ako na nas nikako ne utiče.

samo mi nije jasno kako će ovo izgledati u praksi.. šta, igrate zajedno i ona ti priča kao: "uhh, kako ti je seksi big fucking gun" ili "hey big daddy, can i be your little sister???"

a NAJVAŽNIJA stvar triba živiti u USA tako da tu ideju moš dobro i unovčiti
što, mogo bi i odavde da unovčiš

ScorpiuS
25-03-2010, 16:19
Ane. Zamisli da je neki hrvat napravio Facebook i prvo ga stavio na hrvatski jezik. Danas nitko nebi znao za taj Face, ali ako to napraviš u jamerici. Svi to znaju.

croat1gamer
25-03-2010, 16:20
:pray:

W3DR4N
25-03-2010, 16:23
Ajde scorpius, sva sreća da hrvatska ima svoj internet da ga drugi ne mogu vidjeti.

baldrick_
25-03-2010, 22:21
Ane. Zamisli da je neki hrvat napravio Facebook i prvo ga stavio na hrvatski jezik. Danas nitko nebi znao za taj Face, ali ako to napraviš u jamerici. Svi to znaju.
a ko te tera da ga stavljaš na hrvatski? prosto ga napraviš ovde, a staviš da bude na engleskom, ne vidim problem

Lord Jambrek
27-03-2010, 08:40
Zamisli samo:

Rent your own raid group - 50$ / hour :rotfl:

Reci ti šta oćeš, ali to bi mogao čak biti i rudnik zlata.



što, mogo bi i odavde da unovčiš

Amerikanci imaju drugačije sisteme kaj se tiče interneta. Kod nas se ne može baš previše patentirat ni kreirat jer oni imaju te nekakve investicijske fondove za ideje koje štimaju (baš što se tiče interneta i web-a). Da nekome kod nas ponudiš ideju da ćeš otvorit nešto za najam wow igrača u raidu svi bi te stjerali fino u rodno mjesto, dok u americi je to druga priča. Ovdje nema apsolutno nikakvog poticaja za razvoj ičega

baldrick_
27-03-2010, 12:16
to pod uslovom da nemaš početni kapital za otvaranje biznisa.. koji za ovako nešto kontam nije veliki

The Boz
27-03-2010, 13:31
Ovdje nema apsolutno nikakvog poticaja za razvoj ičega
Ima se. Nađe se.
Kad se dođe do te konkretne faze, a da nije samo "E, ja bi pio s dečkima na kvartu, ali nemam para, pa bum ja vama reko da bum napravio zakon servis za raidove, a vi bute meni sad dali pare" spika, uvijek se nađe.