PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bizaran Guild Wars: Factions problem



Glass
13-07-2006, 22:55
Imam jedan iznimno bizaran problem vezan uz ovu igru.
Problem nije u instalaciji, niti u igru već tome da nemogu igru izvaditi iz kutije.
Naime naručio sam GW: F(običnu verziju, znači poster, igru, activation card i manual) iz Crovortexs i Cd-i su postavljeni direktno jedan iznad drugoga a da bi se izvadili treba pritisnuti jače ono "dugme" u sredinu(znate onu plastičnu izbočinu od kutije u sredinu Cd-a) ali ako pritisne to "dugme" jače lomim cd-i koji se nalazi ispod a krivi mi se ovaj cd koji pokušavam izvaditi.
Plz ako je tko još ima ovakvu kutiju neka mi pomogne jer žao mi je uništiti kutiju.

Spookshow baby
13-07-2006, 23:19
i meni je to bio problem kod neke druge igre al nazalost :cry: sam unistio kutiju

v4MP1r3
14-07-2006, 08:10
ja bi probao samo onako, skalpel i ko pod kozu lagano, AL NE POD CD
trebas sa strane otvoriti jedan "prolaz" tj oguliti ga sa svake strane...e

sad da ti bolje objasnim, SI GLEDAO AMERICKI PSIHO?

mislim da je jedino rjesenje tome (tvornicka greska jer se CD ne moze izvaditi iz kutije) skalpel u ruke i napraviti si jos jedna "vrata", dakle, otvoriti i unistiti kutiju :cry:

sry sto nema boljeg rijesenja...

javi kako je proslo

W3DR4N
14-07-2006, 10:17
Vrati igru u trgovinu, i nek ti daju drugu ili izvade iz kutije. Ako oni unište, dužni su ti dati drugi primjerak.

Berax0r
14-07-2006, 10:30
ovo jos nisam cuo da neko nemoze izvaditi igru no nema veze sto kaze wedran vrati u trgovinu jer to nije normalkno da se ne moze izvaditi iz kutije znaci jos trebam razmisliti o kupnji factionsa :roll:

Rocchiro
14-07-2006, 12:12
sjecam se da sam imal isti prob s jednom igrom,ne sjecam se kojom.uglavnom,malo sam cupal,trgal,koristil zube i evo CD-a van!

ali ako je stvarno tak opasno zaglavljen,rađe idi u ducan da poslije nebi bilo suza

W3DR4N
14-07-2006, 12:27
Mada, s druge strane, možda i ja imam taj problem, ali ne znam, jer nikad nisam vadio diskove iz kutije. Naime, jedino šta trebaš za igranje je CD-key. Ukoliko ne instaliraš igru, s vremenom će GuildWars pojesti 200-300 MB više prometa. Ništa strašno.

Gaas
14-07-2006, 14:22
Mada, s druge strane, možda i ja imam taj problem, ali ne znam, jer nikad nisam vadio diskove iz kutije. Naime, jedino šta trebaš za igranje je CD-key. Ukoliko ne instaliraš igru, s vremenom će GuildWars pojesti 200-300 MB više prometa. Ništa strašno.

:rotfl: :rotfl: LOL e ..kad ga instaliras iz kutije ima 1.2gb a kad otrkis 90%mape imas 2.5gb...da 200-300mb

W3DR4N
14-07-2006, 14:30
Ne, tu su svi potrebni i nepotrebni updatei, eventovi, razne glupost... uglavnom, dobar dio toga nije potreban i neće nanovo skidati. Znam tipa koji je u GW-u još od prve bete i gw.dat mu ima oko 3GB. Svejedno, i njemu se dogodi da downloada neko područje s vremena na vrijeme.