PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi homepage



Lord Jambrek
21-03-2010, 21:56
Otkako imam internet još od 2001. homepage mi je nekadašnji iskon.hr iliti današnji net.hr. Pošto se odlični homepage upropastio sa previše politike, zvijezdama i tkz. "celebima" (zlo im je od te riječi). Počeli su svaku glupost stavljat. Simoni iskočila naramenica grudnjaka, blanki vlašić izvirio vrh dlake s mufa tokom skoka od 2.05 i takve slične vijesti me ne zanimaju ni 5%. Zar su se sve vijesti u hrvatskoj svele na prokletu politiku i na to je li neka poznata kurvetina pokazala gaće, sisu ili što već!


Dakle sada trebam novi homepage. Neki odličan na kojem ima dobrih vijesti, zabavnih članaka i tak raznih stvari. Ne mora biti na hrvatskom, može i engleski, samo da je jako kvalitetan site da mogu bit u toku sa svim događanjima, a da nisu hrvatska politika i retardirani ljudi s ove estrade koje ljudi zovu zvijezdama.

SkunK
21-03-2010, 21:58
Index.hr


haahha :D ;)

croat1gamer
21-03-2010, 22:21
http://slashdot.org/

Lord Jambrek
22-03-2010, 00:13
Index.hr


haahha :D ;)

Samo sam čeko :D


@ Croat1gamer

Wtf je to? Treba bit jako pregledna stranica, ovo tvoje mi izgleda ko nedovršeni forum.

croat1gamer
22-03-2010, 06:36
Htio si vijesti, a ovo mi je bila jedina stranica koja ima novosti a da ne sadrzi niti jedan celebs & co. naslov.

Probaj onda ovo: http://vigilantcitizen.com/
:)

System
22-03-2010, 07:20
Zivot mi se promjenio kad sam pogledao sajt !!!11! Sad vidim istinu!!!1 Nema vise slusanja Lejdi gage i ovoga puta stvarno. I dabogdacrkli oni koji misle da je ovo najjveca gomila gluposti u ovom solarnom sistemu napravljena od strane maloumnih ljudi sa prosjecnim IQ-om od 0.00124864. Vidite istinu telefon je sprava za kontrolisanje umova ljudi, i kada kazete da je djevojka ''hot" vi ustvari mislite na Sotonu. Open your eyes.

josip_kraš
22-03-2010, 09:25
iGoogle.
Stavljaš RSS-ove koje hoćeš.
Između ostalog možeš staviti Google prevoditelja, vremensku prognozu, datum i vrijeme...

Aral
22-03-2010, 09:34
Javno.hr