PDA

Pogledaj cijelu verziju : placanje



VCOnaab
20-03-2010, 20:35
Trebam platiti 30$ za jednu igru i 5€ za produzenje jednog programa putem paypala.Jeli moguce da u Hrvatskoj ima takva usluga da ja njima platim na ziro racun a oni meni to plate paypalom?

Pokusao sam sa enabava poslao sam 2 maila ali ne odgovaraju.

SkunK
20-03-2010, 21:16
Trebam platiti 30$ za jednu igru i 5€ za produzenje jednog programa putem paypala.Jeli moguce da u Hrvatskoj ima takva usluga da ja njima platim na ziro racun a oni meni to plate paypalom?

Pokusao sam sa enabava poslao sam 2 maila ali ne odgovaraju.

Otvori devizni račun i uplati na njega lovu koliko trebaš za plaćanje. Poveži devizni račun sa PayPal uslugom i plaćaj putem PayPala.

VCOnaab
20-03-2010, 21:34
Trebam platiti 30$ za jednu igru i 5€ za produzenje jednog programa putem paypala.Jeli moguce da u Hrvatskoj ima takva usluga da ja njima platim na ziro racun a oni meni to plate paypalom?

Pokusao sam sa enabava poslao sam 2 maila ali ne odgovaraju.

Otvori devizni račun i uplati na njega lovu koliko trebaš za plaćanje. Poveži devizni račun sa PayPal uslugom i plaćaj putem PayPala.

Može par pitanja molim te,

Paypal prima samo kreditne i debitne kartice koliko znam?
Jeli se što plača taj devizni račun i koliko treba banci da se otvori devizni račun?

SkunK
20-03-2010, 21:36
1. Debitnu.

2. To provjeri kod svoje banke. Ja otvorio u Erste.

Čux
21-03-2010, 00:31
Ja imam samo žiro račun u PBZ-u i sa visa electronom ide bez problema.

VCOnaab
21-03-2010, 12:58
ja imam žiro na OTP banci sada neznam što će biti tamo u erste ili u nekoj drugoj banci ako pitam za debitnu jer je OTP banka za takve stvari sr4nje