PDA

Pogledaj cijelu verziju : Project I.G.I.



MindReader
13-07-2006, 12:28
eo, morao sam otvorit ovu temu jer me igra tolko iživcirala... dakle, da počnem

AI joj je za crknit.. ubiješ neprijatelja 2 metra udaljenog od 2. neprijatelja, i ovaj ne skuži :?

neke misije su ultra-lake, neke tolko teške da bacaš igru kroz prozor... :killyou:

neprijatelji, ma kolko glupi bili, kad pucaju po tebi, svaki metak te zdere...

igra nema save-game na licu mjesta, nego se automatski sprema na kraju prijeđene misije... i onda budeš na kraju misije koju si igro 2 sata i imaš energije kolko ameba stanica i onda te neki šmokljo ruski zdere nožem?! ZA PLAKAT!! I ONDA SVE ISPONOVA..

ja osobno tu igru nikad nisam prešo.. ma kolko pokušavo, uvijek me zajebu... zato bacam na nju jedan veliki HRAČAK!! PLJUC!! :yuck:

Čux
13-07-2006, 12:30
ja sam ju uspio završit, al sam zadnju misiju ponavljo punoooooooooo puta

Sam
13-07-2006, 12:32
Ja sam nešto malo igro i uopče mi se nesviđa neznam zašto sranje.

Jerry
13-07-2006, 12:35
frend je zbog te igre razbijao sve oko njega pa sam ga popljuvao i skužio je da nije vrijedno tog šita!igrao sam ju i ja mislim prvi nivo sam prešao!pa je onda sljedio deinstal!

MindReader
13-07-2006, 12:37
ja sam prešao 1. i 2. bez beda... onaj 3. (sa aerodromom) sam samo jednom u životu prešo... onda još 2-3 poslije toga i dalje nisam znao... il je bio nek b-ug (iz jednog bungalova stalno izlazili nov neprijatelji :? ) il nešta... šta ja znam.. uglavnom, neću je više nikad igrat, to znam :yuck:

Fencing_LORD
13-07-2006, 18:53
prešo sam je, ali sam za vrijeme igranja promijenio 10 tastatura i 5 miševa. :-x :-x :-x

goGAMERo
13-07-2006, 19:02
Da ovu igru sam instlirao , ušao u nju, završio prvi level, i od silne divote i sve te ljepote, odlučio se za UNINSTALL :rotfl:

Maloki
13-07-2006, 19:15
Prešo sam 1. sa uživanjem, 2. tako - tako, a na početku 3. mi se život zgadio i tjedan dana nisam niš igro na kompu. Nisam ga ni pokrenuo... :-x

jeretik
13-07-2006, 19:43
De ba, to nisu ni njeni developeri prosli, a kamoli sad neko da krene zavrsavat to smece

Ementaler
13-07-2006, 20:31
Igra rula nemate pojma :D

AI je koma, tu se slažem, ali engine je odličan ( omogućuje luđaki kul snajper :)), a ovo sa sejvanjem je odlična ideja, daje dozu realizma toliko da se loš AI gotovo i ne primjeti ( mada ga je teško promašiti ).

Ne valja ni voice acting, a i bugova ima dosta, ali ipak je zabavna ako volite taktizirat i proučavat kako preć misiju ( jer bez ovoga nema prolaska ). Morate upalit onaj svoj laptop i proučit teren ( laptop owna sa svojim mogućnostima zoom-a i pregledom terena ).

I ne kužim ovo da su neke misije jako lagane a druge jako teške...

Nisu. Sve su teške, tj. svaka je teža od prethodne.

Samo zato što je igra teška ne znači da je loša ;-)

MindReader
13-07-2006, 22:48
pa i nije baš svaka teža od prethodne.. npr: 3. misija je meni bila full izazov koji sam čak jednom prešo.. i onda, po toj logici, bi 4. misija trebala bit nešto extra, al nije... ako se ne varam, popneš se na onaj toranj i skidaš sve sa crvenim kapama. ke ne? i sad reci da nije neki problem..
i nisam rekao da je igra loša jer je teška, nego je loša jer je TOLIKO teška da je čak 98% ljudi koji su tu rekli mišljenje o njoj nije uspjelo prijeći,,
R.I.P. :D

raper123
04-05-2008, 19:49
Ma igra je odlicna bas sam je nedavno poceo opet
igrati i jos se patim s 3. misijom

Necto
04-05-2008, 21:40
tema je iz 2006e ccc

Kenyi
05-05-2008, 10:57
super, prvi post i k tome ozivi temu iz 2006 godine .