PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sepultura & SoulFly



L3VI4TH
13-07-2006, 11:41
MAX CAVALERA sto drugo reći o toj legendi metala,kad samo ime sve govori...

Slusate li mozda Sepulturu ili Soulfly? 8)

Meni se u pocetku nije svidao soulfly ali sad ga obozavam

Rocchiro
13-07-2006, 13:01
ne volim soulfly ali sepultura mi je odlicna(i to ona stara sa maxom)

max je hebena legenda,steta kaj mu se dogodila ona tragedija pa si je dredlice napravil i poceli cisto drugu mjuzu raditi...btw. jedan tip kojeg znam ide na svaki hebeni konc soulflya u ako je u ovom djelu europe(hrvatska,slivenija,austrija,njemacka,srbija cak i norveska),skompal se s maxovom zenom,par puta je razgovaral s maxom (uvjek je u backstageu).isto tak s machine headom...tip je lud,a na koncerte ide stopiranjem i ja ga pitam "kaj uzmes kad ides na put?",a on veli - Kekec paštetu :rotfl: :pray:

v4MP1r3
13-07-2006, 14:07
iskreno, u mojim mladim danima slusao sam soulfly...sada vise ne
to mi je bilo ono, mrak, no danas ih ne slusam tako cesto, sada sam "u prolazu" no i dalje su jako dobri...

L3VI4TH
13-07-2006, 15:10
ne volim soulfly ali sepultura mi je odlicna(i to ona stara sa maxom)

max je hebena legenda,steta kaj mu se dogodila ona tragedija pa si je dredlice napravil i poceli cisto drugu mjuzu raditi...btw. jedan tip kojeg znam ide na svaki hebeni konc soulflya u ako je u ovom djelu europe(hrvatska,slivenija,austrija,njemacka,srbija cak i norveska),skompal se s maxovom zenom,par puta je razgovaral s maxom (uvjek je u backstageu).isto tak s machine headom...tip je lud,a na koncerte ide stopiranjem i ja ga pitam "kaj uzmes kad ides na put?",a on veli - Kekec paštetu :rotfl: :pray:


Sepultura i machinehead :pray:

jeretik
13-07-2006, 20:04
MAX CAVALERA sto drugo reći o toj legendi metala,kad samo ime sve govori...

Slusate li mozda Sepulturu ili Soulfly? 8)

Meni se u pocetku nije svidao soulfly ali sad ga obozavam

Od Soulflya plaho volim ovaj zadnji, Dark Ages, a od Sepulture Beneath The Remains, Arise i Schizophreniu... Al moram rec da mi je Dark Ages bolji od bilo cega sto je Sepultura napravila!