PDA

Pogledaj cijelu verziju : RAMMSTEIN ARENA ZAGREB 18.3.2010. VIDEO



W1k1n6
19-03-2010, 11:11
Nevjerojatno, savršeno, umjetnost, metalna kult opera... Svašta bi se tu moglo reći, ali slika govori bolje od riječi.

Početak koncerta
7_WtmL484lk

Djelić ugođaja iz Fan Pita
06mJUixRWpQ

Pogled s najudaljenije tribine
mGz_7wNWgug&feature=related

Du hast!
2mKT5K3hSpM&feature=related

Pogled s boka
euOtCLdyJWg&feature=related

Feuer Frei!
sid-8GLcoA8&feature=related

Ta tvoja mala barka...
-eDAwT_hcZE

Benzin
JBQ98_65Teg

Pussy
j4cOl73ZNU0

Proljeće u Parizu
i32QR42Jmrk

Ich vill!
qTQYhU7dJBY

Najtužniji događaj večeri - kraj koncerta
7sQhIOk3G14

fear
19-03-2010, 11:37
:pray: Odlično.
Hvala na ovom djeliću atmosfere.

MasaKrisT
19-03-2010, 12:12
Joj sretnici:) ja sam ostao bez para,jer sam posudio neki neodgovornima...i nisam mogao uci:(
sefe jesu svirali mozda Te Quiero Puta? to godinama nisu izvodili kolko znam

Niko Bellic
19-03-2010, 12:30
Meni je od njih dobra samo ona stvar amerika vunderbar nešto. Fali im nekakav catchy house beat, a vokali su užasno nemelodični. Švabe i pjevanje, isti vrag kao hrvati i humor. Loše...

W1k1n6
19-03-2010, 13:08
Jao, može im svašta falit ali ne dao bog house-beat :)
Ovo je najbolji industrial metal na svijetu i tu ne treba ništa mijenjat, a njemački jezik je najidealniji za ovakvu vrst glazbe. Inače ugodno sam se iznenadio koliko je publika puno pjevala, njemački uopće nije nikakva barijera.

TeraBajt
19-03-2010, 13:32
ne volim ih al prica drugarica da je koncert ownao.

System
19-03-2010, 13:35
Ovo je najbolji industrial metal na svijetu


Ne. :nonono:

The Boz
19-03-2010, 13:50
A ja budala nisam bio :(

MasaKrisT
19-03-2010, 13:53
Sve sto je sef rekao, valjda cu ih uhvatit negdje, sad jednostavno nisam imao 300 glupih kuna. cak sam prodavao proc,hladnjak i x1950gt, ali nista.

Niko Bellic
19-03-2010, 14:03
Kako uopće možeš čagat sa Red Bull-om u ruci uz takve zvukove. Nema do disko glazbe 80-ih i glumljenja Džona Travolte u taman pijanom stanju. Taj metal je za ljude koji ne znaju densat...

W1k1n6
19-03-2010, 14:05
Koji ti je vrag ići spamat u temu koja te očito ne zanima.

MasaKrisT
19-03-2010, 14:14
ban!:P

W1k1n6
19-03-2010, 14:25
Inače najjača stvar na koncertu, popne se tip iz publike na pozornicu i skače oko pjevača koji bacačem plamena šiba iznad glava publike. Ovaj se slučajno okrene i zahvati ga plamenom. Tip se čitav zapali i trči po pozornici, cijeloj publici zastao dah. Tek kad ga je ekipa iz banda počela šutirati nogama skužili smo da je to dogovorena točka u programu. Nakon što je gorio dobru minutu bacili su ga na pod i ugasili vatrogasnim aparatom. U tih nekoliko sekundi dok sam mislio da su fakat slučajno zapalili čovjeka iz publike mi je nestala sva boja iz kože:)

Azer
19-03-2010, 14:29
Inače najjača stvar na koncertu, popne se tip iz publike na pozornicu i skače oko pjevača koji bacačem plamena šiba iznad glava publike. Ovaj se slučajno okrene i zahvati ga plamenom. Tip se čitav zapali i trči po pozornici, cijeloj publici zastao dah. Tek kad ga je ekipa iz banda počela šutirati nogama skužili smo da je to dogovorena točka u programu. Nakon što je gorio dobru minutu bacili su ga na pod i ugasili vatrogasnim aparatom. U tih nekoliko sekundi dok sam mislio da su fakat slučajno zapalili čovjeka iz publike mi je nestala sva boja iz kože:)
:pray:

Šteta što sam propustio. Hvala na videima anyway.

Lord Jambrek
19-03-2010, 14:53
Inače najjača stvar na koncertu, popne se tip iz publike na pozornicu i skače oko pjevača koji bacačem plamena šiba iznad glava publike. Ovaj se slučajno okrene i zahvati ga plamenom. Tip se čitav zapali i trči po pozornici, cijeloj publici zastao dah. Tek kad ga je ekipa iz banda počela šutirati nogama skužili smo da je to dogovorena točka u programu. Nakon što je gorio dobru minutu bacili su ga na pod i ugasili vatrogasnim aparatom. U tih nekoliko sekundi dok sam mislio da su fakat slučajno zapalili čovjeka iz publike mi je nestala sva boja iz kože:)

Kako je to dobro bilo, Till ga je onak skroz brzo pogledo i u milisekundi zapalio lika. Koncert je bio super, jedino su me živcirali tipovi od 2m ispred mene.

W1k1n6
19-03-2010, 15:31
Zato ti drugi puta lijepo dođi s dedekima na tribine, em sve bolje vidiš i čuješ, em te neće nitko nabit na ogradu, em se možeš seliti gdje god hoćeš po dvorani jer ima puno više mjesta, a i karta je jeftinija :)
Inače jedina zamjerka ide organizatorima koncerta. Prodali su najmanje 1000 karata više za fan pit nego što je mogući kapacitet. Ako su već napravili da je fan pit skoro polovica parketa, mogli su onda tu zonu još pomaknuti nekoliko metara, jer je cijelo vrijeme prijetio incident da se nekoga ne zakuca do smrti na ogradu i jedino zahvaljujući zaštitarima koji su čitavi koncert odgurivali od tamo masu ništa se strašno nije dogodilo. Svima nam je bilo jasno da su natrpali tu zonu jer su za nju bile najskuplje karte, ali pohlepa im je očito bila jača od brige za sigurnost publike, da bi pred sam završni i najbolji dio koncerta još preko razglasa pozvali ljude da se ne guraju ka ogradi jer će inače prekinuti koncert, a zaboravili su da su za to oni odgovorni. Još jednom svaka čast zaštitarima koji su odradili posao sjajno bez ikakvih nepotrebnih grubosti a doista im nije bilo lako što su se našli u kritičnoj situaciji zbog nečijeg nemara.

Lord Jambrek
19-03-2010, 16:56
Ček ti si bio na tribinama ili dolje?


Kad se Till digao na platformu i počeo svu onu pirotehniku iz kante prosipavat mi je bio valjda jedan od najboljih trenutaka zato jer sam mislio da će publiku ili nekog nečim zalit, a ono magija :)

W1k1n6
19-03-2010, 18:02
Ja sam naravno bio na tribinama, volim imat pregled cijele slike a imam i malo previše godina za đipat u grotlu :)

Dreamer Deceiver
19-03-2010, 18:33
ajde ajde, 117 godina nije toliko puno

Azer
19-03-2010, 19:04
Kad se Till digao na platformu i počeo svu onu pirotehniku iz kante prosipavat mi je bio valjda jedan od najboljih trenutaka zato jer sam mislio da će publiku ili nekog nečim zalit, a ono magija :)

Wat? Explain plox

Srle
21-03-2010, 12:06
Kako zbog obaveza nisam mogao u Zagreb,pa bio juče na koncertu u Beogradu...Na ulazu u Arenu šok...lik meni i mojoj ženi nudi ulaz u fan pit ukoliko mu doplatimo 10 evra (ne po 10 evra) ...čuda se zaista dešavaju...
Ne znam, u zadnjih 10-12 godina trudim se ići na minimum 1-2 koncerta mjesečno....ovo je ubjedljivo vizuelno najbolji koncert ikad...nadmašuje i onu rolling stones binu od sedam spratova....uber awesome je jedini termin objašnjenja

Razzarach
21-03-2010, 12:07
Jel Till koga sprzio necim? ^^

Srle
21-03-2010, 12:40
Jel Till koga sprzio necim? ^^
Ne, samo je enormno svršavao po fan pitu :D
Malo su me samo nervirali likovi koji cijeli koncert snimaju...pa kontam ajd malo odmori, uživaj u koncertu. Inače sam kraj koncerta, kad se oni stubovi raspadnu, i ona bijela svijetlost zasija, a para okolo, nešto ljepše nism vidio....

Razzarach
21-03-2010, 13:02
Inace... iz koje je ludnice Flake pobjego

Dreamer Deceiver
21-03-2010, 14:16
sve mi se čini iz radionice dr. mengele :D

Razzarach
21-03-2010, 15:22
Volkerball je bio bolji :P

Gothmog
22-03-2010, 12:25
Koncert je bio jedno od najljepsih iskustava u mom zivotu..ostao sam bio bez rijeci ...

@betatester444

Till je na "Ich Tu Dir Weh" odvukao klavijaturista u kadu, stao na tu platformu, kad ga je diglo na postenu visinu, poceo je lijevat u kadu njaku pirotehniku...

Dakako, na kraju tog performansa, klavijaturist je izasao iz kade, napravio nekakav robot dance, i zbrisao nazad na svoju pokretnu traku (na kojoj je setao valjda dobrih sat vremena)...

Systematic Reverse
22-03-2010, 13:35
Fali im nekakav catchy house beat

i lol'd

Death By Sexy
22-03-2010, 13:41
Fali im nekakav catchy house beat, a vokali su užasno nemelodični. Švabe i pjevanje, isti vrag kao hrvati i humor. Loše...


Kako uopće možeš čagat sa Red Bull-om u ruci uz takve zvukove. Nema do disko glazbe 80-ih i glumljenja Džona Travolte u taman pijanom stanju. Taj metal je za ljude koji ne znaju densat...

:pray:
PHALE

W1k1n6
22-03-2010, 15:14
Koncert je bio jedno od najljepsih iskustava u mom zivotu..ostao sam bio bez rijeci ...

@betatester444

Till je na "Ich Tu Dir Weh" odvukao klavijaturista u kadu, stao na tu platformu, kad ga je diglo na postenu visinu, poceo je lijevat u kadu njaku pirotehniku...

Dakako, na kraju tog performansa, klavijaturist je izasao iz kade, napravio nekakav robot dance, i zbrisao nazad na svoju pokretnu traku (na kojoj je setao valjda dobrih sat vremena)...
S moje tribine se vidjelo da je kada šuplja i frajer se sakrio ispod pozornice dok je Till zaljevao pirotehnikom :) Ali Till fakat nije normalan, bez ikakve zaštite stajat na onoj uskoj platformici i to na jedno 5 metara visine i još s hamperom punim sranja u ruci. Doista nevjerojatno cijenim kad netko toliko daje za publiku.

System
22-03-2010, 15:19
Mislis za novac?

Ogg The Dogg
22-03-2010, 15:25
može playlista s koncerta??

Death By Sexy
22-03-2010, 15:30
Mislim da je ov, al nisam siguran:
1.Rammlied
2. B********
3. Waidmann’s Heil
4. Keine Lust
5. Weisses Fleisch
6. Feuer Frei!
7. Wiener Blut
8. Frühling in Paris
9. Ich tu dir weh
10. Du Riechts So Gut
11. Benzin
12. Links 2 3 4
13. Du Hast
14. Pussy
15. Sonne
16. Haifisch
17. Ich Will
18. Engel

Gothmog
22-03-2010, 16:04
Za "Seemana" nisam siguran, ali sam zato siguran da je na kraju svega tiho curio "Stein um Stein"...sve ostalo je oke...

@W1k1n6

Da, Till bi definitivno trebao imat beneficirani radni staz :) . Uskoro ionako prekidaju (kad Till navrsi 50) sa radom, pa onda moze komotno uzivat u lagodnom zivotu...

Feanor
22-03-2010, 16:55
Inače najjača stvar na koncertu, popne se tip iz publike na pozornicu i skače oko pjevača koji bacačem plamena šiba iznad glava publike. Ovaj se slučajno okrene i zahvati ga plamenom. Tip se čitav zapali i trči po pozornici, cijeloj publici zastao dah. Tek kad ga je ekipa iz banda počela šutirati nogama skužili smo da je to dogovorena točka u programu. Nakon što je gorio dobru minutu bacili su ga na pod i ugasili vatrogasnim aparatom. U tih nekoliko sekundi dok sam mislio da su fakat slučajno zapalili čovjeka iz publike mi je nestala sva boja iz kože:)

Fora od Metallice (I znam da je gramatički nepravilno, ali Metallicina fora zvuci jos gluplje). ,Samo sto je njima bio đir da kao James ode u bakcstage i onda se pojavi njegov stuntman umjesto njega i onda se ''kao'' zapali. Uglavnom simulirali su onaj Jamesov incident samo s kaskaderima i spremljenim vatrogascima.

Aje uberkul bez obzira... Još i flamethrower.

W1k1n6
23-03-2010, 13:32
Meni jedino falio Buck Dich, nakon svih tortura što je prošao onaj jadni klavijaturist, trebao ga je Till malo tući s dildom po guzi kako je to običavao raditi prošlih godina i zaljevati pivom publiku dildom spojenim na crijevo s bačvom pive :) Možda bi toga i bilo da je publika malo energičnije tražila još koji bis. Ovako je "samo" svršavao po njima iz onog topa na kojem je sjedio dok su pičili Pussy. U vrijeme moje mladosti nismo puštali bandove s koncerta tako lako, pa čak i kada su se svjetla palila i počela raspremati pozornica :)

Aerial
23-03-2010, 15:21
Ima kakav video dotičnog zapaljenog (ne)sretnika? :D

Srle
23-03-2010, 16:56
Meni jedino falio Buck Dich, nakon svih tortura što je prošao onaj jadni klavijaturist, trebao ga je Till malo tući s dildom po guzi kako je to običavao raditi prošlih godina i zaljevati pivom publiku dildom spojenim na crijevo s bačvom pive :) Možda bi toga i bilo da je publika malo energičnije tražila još koji bis. Ovako je "samo" svršavao po njima iz onog topa na kojem je sjedio dok su pičili Pussy. U vrijeme moje mladosti nismo puštali bandove s koncerta tako lako, pa čak i kada su se svjetla palila i počela raspremati pozornica :)
I meni je falila ta pjesma, ne koliko zbog scenskog efekta, koliko da nje same zato što mi je sjajna...a mislim da su je prije 7-8 godina izbacili iz set-liste...možda jedina mana koncerta

W1k1n6
23-03-2010, 19:05
Evo da se prisjetimo kako je ponižavan klavijaturist prije par godina :)

Q_OGrmmyCDM

Lord Jambrek
24-03-2010, 08:33
U vrijeme moje mladosti nismo puštali bandove s koncerta tako lako, pa čak i kada su se svjetla palila i počela raspremati pozornica :)

U tvoje vrijeme su ljudi dolazili na koncerte se zabavit i slušat, danas to malo njih radi, svi dođu na koncert snimat. Upaljače na koncertima su zamijenili LCD zasloni. Da nitko nije imao ništa za snimanje, atmosfera bi bila žešća.

Gothmog
24-03-2010, 10:13
Istina da se malo pretjerivalo sa snimanjem, ali mislim da nije toliko utjecalo na opce narodno veselje...

Osim toga, da nije bilo digitalaca, ne bi bilo ovakvih slika :wink:

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs490.snc3/26775_377682024729_662894729_3512068_928719_n.jpg

Tu su svi bili raspameceni...nesto k'o na Rammliedu, ili Du Hast...

W1k1n6
24-03-2010, 13:40
Ima kakav video dotičnog zapaljenog (ne)sretnika? :D
U onom videu Benzin možeš vidjeti tu scenu, ali evo našao sam još jedan filmić iz drugog kuta, tipa je zapalio pred kraj stvari tako da moraš malo odvrtiti.

dikf0FR65fs&feature=related

Gothmog
04-04-2010, 03:07
Fak...ovo je olako zaboravljeno...

4kerpJz1iHA&playnext_from=TL&videos=96_x3ax1pX0

Metallica...ocekujem da nadmasis ovo...

W1k1n6
05-04-2010, 20:05
Na žalost, ovaj show trenutno ne može nadmašiti niti jedan band na svijetu. Metallica će imati klasičnu veliku binu na kojoj će glavna dekoracija biti zid od Marshalla, a specijalni efekti će se svesti na reflektore, malo dima i poneki flare. Prošla su vremena velikih vizualnih spektakala na rock koncertima, Rammstein je jedini koji vam može pružiti punu predstavu, za sve ostale se jedino možete nadati da će imati dobar zvuk i odsvirati bez grešaka.

Feanor
05-04-2010, 21:43
Da Floydi ikako odluče ponovit ''Pulse'' turneju, u nekim mojim najluđim snovima i da ponove scenografiju, mislim da bi jizzao u hlače cijela dva sata koliko traje koncert...

W1k1n6
06-04-2010, 15:32
Istina, takvi spektakli kakve su radili Floydi, pogotovo oni njihovi mega koncerti po gradovima (Berlin, Venecija...) su nešto što ćemo teško doživjet u budućnosti. Na žalost puno toga smo u hrvatskoj propustili i mi nešto stariji, jer osim što su nas mnogi izbjegavali iz političkih razloga, dok nisu napravljene Zg. Arena, Arena Spaladium St, skoro niti jedan band nije mogao postaviti čitavu binu u zatvorenom prostoru, pa smo uvijek bili uskraćeni puno toga. Sad konačno imamo sve uvjete, ali bandovi sve rjeđe rade takve spektakle.

seahawk37
07-04-2010, 16:15
Preyeben koncert!! I opet bi iso, nadam se da ce doc jos koji put..

btw predgrupa combichrist je takoder bila dosta dobra :wink:

W1k1n6
08-04-2010, 01:13
Combi mi je bio OK jedno 3 i pol minute dok nisam skužio da će jedan sample vrtit sljedećih sat vremena, žali bože onu dvojicu bubnjara :)

seahawk37
08-04-2010, 07:30
hehe s bubnjarima se slazem :) to je bas frend komentiro..

seahawk37
07-07-2010, 08:17
Evo napokon sam uploadao snimke koncerta na youtube profil pa ako nekog zanima... (link je u sigu)