PDA

Pogledaj cijelu verziju : I tako je to pocelo... W7 problemi



KI KI
17-03-2010, 19:30
dakle iz navedenog naslova se da zakljuciti da imam W7 instaliran ... e sada...
sound.... 0 ... trenutno skidam nes i nadam se da ce proraditi sound
internet.... 0 ... nece se konektati na net dok sam na W7 al na XP radi savrseno (kao sto se vidi)
grafika.... 0 ... problemi... otvorim minesweepera i isaran je nepoznatim crticama i kako ja otvorim polja neka samo "nestanu" sa ekrana naijme ja mogu kliknut na njih... ali se nevide... mislim da je problem driver, skidam upravo novi

dakle najvise me smeta internet, je da imam i XP i W7 gore ali to nebi trebalo imati utjecaja posto su na 2 razlicite particije. ako ce sve raditi savrseno onda rusim(opet) i stavljam samo W7, a ako ne onda vracam XP(opet)

bornathepicek
17-03-2010, 23:09
Ja samo znam da ti za win 7 netrebaju nikakvi drajveri. Tak da đabe skidaš ovaj za grafulju.

KI KI
18-03-2010, 09:37
i tako... opet srusio... hebes W7 kad dobri stari XP rula...

serijski samoubojica
18-03-2010, 10:01
Predpostavljam da je bila riječ o gusarskoj verziji...

flander
18-03-2010, 10:04
moj radi savršeno

jedino mi jučer izbaci Winamp neki famozni error xD al to sam valda ja izazval tak da je winamp kriv a ne W7 ^^

Čux
18-03-2010, 11:36
skini drivere, skini drivere i skini drivere.

Mada ja skoro pa ništa nisam trebo stavljat, al pogledaj jel ima ičega za tvoje komponente na sajtovima proizviđača.

Meni su ovo definitivno naj windowsi nakon 98SE, jedva sam dočeko da se sa XP-a maknem.

KI KI
18-03-2010, 11:49
drivera puno probao nis... ja sma i na xp imao problema sa najnovijim driverima pa sam stare stavljao a za w7 nema starih drivera tak da malo nevalja:S a zvuk jednostavno neocitava i nisam jedini... vecini sa ovakvim starim grafama sa intregriranom zvucnom neradi zvuk.