PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diskusije o klasama?



Shadow
12-07-2006, 23:17
Svaki forum/podforum o MMORPGu ima sticky teme o svakoj klasi pa sam mislio da to napravimo i ovdje. Tako možemo raspravljati o buildovima i taktikama za svaku klasu.
Btw ako mislite da ovo treba ic pod "Pcplay forum"...vec sam pokusao nema učinka.

dex
14-07-2006, 23:59
mislim da bi se to trebalo stavit...
ja recimo nemam pojma s kojom klasom(rasom) da igram...
meni su svi zakon, svi imaju svoje prednosti i nedostatke...
mislim da bi to dosta pomoglo ak neznate koju klasu da uzmete... isto tako postate svoje buildove, misljenja o pojedinim klasama i sve ostalo... dakle vote za DA...

flander
15-07-2006, 23:32
evo ja eventualno kupujem igru pa se dvoumim između Shamana i Paladina. Neznam kojeg bi. To su jedine klase s kojim jos nisam igro.(Igro sam na private serverima)

Smeagoul
16-07-2006, 18:15
shammy

flander
16-07-2006, 20:26
Mislis,onak htio bih igrat s klasom koja moze koristit štitove,a onak neda mi se sa warriorima,malo su mi mutavi. Znam da su najbolji za tank alo ono...

Smeagoul
16-07-2006, 21:06
lol, pa zar nikad nisi vidio stit u shammana ?

Dreamer Deceiver
17-07-2006, 06:24
shamani su najjevenija klasa i najveće pizde jer mogu nosit mail i casteri su a to je ne fer,i dodje to tebe i to lupnu s ful jakim mačem,shamane bi trebali osabit jer su prejak...

Cyric the BLood God
17-07-2006, 08:23
ako nisi znao svaka klasa ima svoju protu klasu ...samo za sada roguovi nakon 1.12....nemres im se suprostaviti ja imam full pvp set znaci od 7 do 10 ranka set furam Viskag i u of warblade ...radim takav dmg ..da svim dode zlo a shamane koljem bilod a imali pvp set bilo da imali tier1-2 set... ..u kratko kaj sam htio reci ako znas igrat sa svojom kalsom onda mozes sve nabiti ....najvise mi se svida skidat warriore kada mu samo u jednom evis-u oduzmem preko 3000-3500 hp-a

hellsing
17-07-2006, 10:09
ma meni su ipak elf druidi najluđi mozda su malo pre slabi al blizz je rekao da ce dat novi spell ne znam kak se zove al daje 400% mane i jos se puni i mislim da svi napadi u 20 sec su crit ili tak nes :D

Smeagoul
17-07-2006, 13:52
cuo sam i ja da ce dati letece mounte free svakome ....

dex
18-07-2006, 23:34
lol :rotfl:
ok ok
ima jedna stvar... paladini mogu plate dok shamani sam mail al zato imaju spellove... kad pogledate kod alliacea mogu paladini i warriori plate a kod horde sam warriori.. pa su im morali dat nest sa strane...

Zmaj88
19-07-2006, 09:06
evo ja eventualno kupujem igru pa se dvoumim između Shamana i Paladina. Neznam kojeg bi. To su jedine klase s kojim jos nisam igro.(Igro sam na private serverima)

shaman je neusporedivo bolji...

Zmaj88
19-07-2006, 09:10
ako nisi znao svaka klasa ima svoju protu klasu ...samo za sada roguovi nakon 1.12....nemres im se suprostaviti ja imam full pvp set znaci od 7 do 10 ranka set furam Viskag i u of warblade ...radim takav dmg ..da svim dode zlo a shamane koljem bilod a imali pvp set bilo da imali tier1-2 set... ..u kratko kaj sam htio reci ako znas igrat sa svojom kalsom onda mozes sve nabiti ....najvise mi se svida skidat warriore kada mu samo u jednom evis-u oduzmem preko 3000-3500 hp-a

potpuno se slažem, svaka klasa ima svoju protuklasu. naime shaman, ak je pametan bude pwnal sve spellcastere... mislim da mu je slabija strana hunter... A rogue vs shaman --> nebi bas rekel da bi rogue pwnal shamana... sa svojim 15 shamanom bes problema pwnam sve rouge u wsg-u.

Shadow
19-07-2006, 12:02
ako nisi znao svaka klasa ima svoju protu klasu ...samo za sada roguovi nakon 1.12....nemres im se suprostaviti ja imam full pvp set znaci od 7 do 10 ranka set furam Viskag i u of warblade ...radim takav dmg ..da svim dode zlo a shamane koljem bilod a imali pvp set bilo da imali tier1-2 set... ..u kratko kaj sam htio reci ako znas igrat sa svojom kalsom onda mozes sve nabiti ....najvise mi se svida skidat warriore kada mu samo u jednom evis-u oduzmem preko 3000-3500 hp-a

potpuno se slažem, svaka klasa ima svoju protuklasu. naime shaman, ak je pametan bude pwnal sve spellcastere... mislim da mu je slabija strana hunter... A rogue vs shaman --> nebi bas rekel da bi rogue pwnal shamana... sa svojim 15 shamanom bes problema pwnam sve rouge u wsg-u.

15 shamanom to nema veze dok ne dođeš na 60...jer onda svi imaju sve skillove, armor etc...kad dođem u 10-19 WSG i vidim one rouge twinkove zgadi mi se igrat.


BTW- velika većina je glasala za Da!...Što se čeka?

Who
19-07-2006, 12:42
Neki ljudi stvarno nemaju pojma "protuclassa" shaman je bas paladin da mnogi govore da je to losa classa,ne nije ali je to najdosadnija classa samo da znate...

Shadow
19-07-2006, 17:49
Neki ljudi stvarno nemaju pojma "protuclassa" shaman je bas paladin da mnogi govore da je to losa classa,ne nije ali je to najdosadnija classa samo da znate...

Pally nije dosadan ako nesto radiš s njime...holy pally nije uopce dosadan jer vecinom castaš spellove, a kad spašavaš ekipu sa DI, Repentance itd. to neću ni govorit.

dex
19-07-2006, 22:40
kad bi biro izmedu paladina i shamana uzeo bih definitivno shamana...

M4mut
19-07-2006, 22:54
paladin..jučer evo nas 4 hordaša na 1 paladina..moš ti lupat kolko oš neš ga ubit

pazi balans ovaj:

ja WARRIOR vs. neki PALADIN

kakve ja šanse tu imam?nikakve..hitno blizz treba il nerfat paladina il buffat warrove..pala nema kaj nema..oš hilanje..absorba dmg..ovo ono..marš :D

Shadow
19-07-2006, 23:24
U PvE se stvarno možeš istaknut ako imaš eqp u razini tier 0.5 seta.
Dobar holy dmg, a hilas ko lud

M4mut
19-07-2006, 23:26
U PvE se stvarno možeš istaknut ako imaš eqp u razini tier 0.5 seta.
Dobar holy dmg, a hilas ko lud

nisam siguran da sam shvatio bit posta..daj pojasni na čiji post se odnosi i pojasni malo kaj si htio reć :)

Shadow
20-07-2006, 11:20
U PvE se stvarno možeš istaknut ako imaš eqp u razini tier 0.5 seta.
Dobar holy dmg, a hilas ko lud

nisam siguran da sam shvatio bit posta..daj pojasni na čiji post se odnosi i pojasni malo kaj si htio reć :)

Na sve postove na ovoj stranici...Htio sam reć da u raidovima radiš pristojam dmg, a kad zagusti možeš dobro hilat (ako imaš dobar eqp).
A to opet vrijedi i za PvP jer se većina ljudi ispuca na početku borbe, a ti se samo hilaš i izmlatiš im ono heltha što im je ostalo.

M4mut
20-07-2006, 13:50
pa ok..al ja nisam paladin naravno... 8)

Shadow
20-07-2006, 18:41
Evo moderatori dobrog primjera o tome da nam treba topic za svaku klasu

M4mut
20-07-2006, 23:10
done

Dreamer Deceiver
21-07-2006, 06:45
fala bogu,alahu,vragu,budi,višni na tome (ako sam zobi kega boga,moj bed nisam htio) 8)

Who
21-07-2006, 14:56
paladin..jučer evo nas 4 hordaša na 1 paladina..moš ti lupat kolko oš neš ga ubit

pazi balans ovaj:

ja WARRIOR vs. neki PALADIN

kakve ja šanse tu imam?nikakve..hitno blizz treba il nerfat paladina il buffat warrove..pala nema kaj nema..oš hilanje..absorba dmg..ovo ono..marš :D

Nerfati paladine lol good1.U jednome se slazem 2 classe koje najvise pate od blizza su paladin i warrior ali nerfati paladine nemoj molim te... :pray:

21-07-2006, 15:43
paladini su ne baš previše jaka klasa...mislim da casteri nebi trebali imat problema s njima....čak ni priest..fear , swp,mana burn x4-5 ..i nema mane više i ode 3/4 healtha..i onda mb samo dovrši posao...ja kao priest s plavim setom sam skoro dobio t2 tipove...uvijek je bila tijesna borba ali sam ipak na kraju ispušio :)

M4mut
21-07-2006, 17:44
paladin..jučer evo nas 4 hordaša na 1 paladina..moš ti lupat kolko oš neš ga ubit

pazi balans ovaj:

ja WARRIOR vs. neki PALADIN

kakve ja šanse tu imam?nikakve..hitno blizz treba il nerfat paladina il buffat warrove..pala nema kaj nema..oš hilanje..absorba dmg..ovo ono..marš :D

Nerfati paladine lol good1.U jednome se slazem 2 classe koje najvise pate od blizza su paladin i warrior ali nerfati paladine nemoj molim te... :pray:

reko sam ili nerfat pala..ili buff warra..je je neizbalansiran omjer snaga klasa

dex
21-07-2006, 23:24
slazem se... trebale bi sve klse bit podjednake... pa da o borbama ovisi o iskustvu playera...

Shadow
22-07-2006, 20:32
Hvala na uvazenim molbama...možete ovaj topic slobodno zatvorit

Shadow
26-07-2006, 18:53
Zašto više nisu pod Važno!

Dreamer Deceiver
26-07-2006, 19:14
pitaj boga

Smeagoul
26-07-2006, 21:47
pitaj boga

vec sam pitao ^^

Dreamer Deceiver
27-07-2006, 08:44
šta je reko ?

Shadow
27-07-2006, 19:28
Ma daj moderatori vratite Klase pod Važno

dex
28-07-2006, 22:38
klase pod STICKY... ODMA SADA ODMA.... :killyou:

Strajder
29-07-2006, 13:19
ako nisi znao svaka klasa ima svoju protu klasu ...samo za sada roguovi nakon 1.12....nemres im se suprostaviti ja imam full pvp set znaci od 7 do 10 ranka set furam Viskag i u of warblade ...radim takav dmg ..da svim dode zlo a shamane koljem bilod a imali pvp set bilo da imali tier1-2 set... ..u kratko kaj sam htio reci ako znas igrat sa svojom kalsom onda mozes sve nabiti ....najvise mi se svida skidat warriore kada mu samo u jednom evis-u oduzmem preko 3000-3500 hp-a

da da fino je to i onda ti uradis dodge i taj warrior tebe izvrne jednim udarcem (probao :boohoo: )

ili jos bolje uletit fury warrior i pojedete

(opce poznata cinjenica warriori su nocna mora svakog rouge)

Cyric the BLood God
31-07-2006, 17:04
ako nisi znao svaka klasa ima svoju protu klasu ...samo za sada roguovi nakon 1.12....nemres im se suprostaviti ja imam full pvp set znaci od 7 do 10 ranka set furam Viskag i u of warblade ...radim takav dmg ..da svim dode zlo a shamane koljem bilod a imali pvp set bilo da imali tier1-2 set... ..u kratko kaj sam htio reci ako znas igrat sa svojom kalsom onda mozes sve nabiti ....najvise mi se svida skidat warriore kada mu samo u jednom evis-u oduzmem preko 3000-3500 hp-a

da da fino je to i onda ti uradis dodge i taj warrior tebe izvrne jednim udarcem (probao :boohoo: )

ili jos bolje uletit fury warrior i pojedete

(opce poznata cinjenica warriori su nocna mora svakog rouge)



drago jadno zbunjeno finta je u tome sto on ne po zivi da rokne owerpower...a drugo furyy ko i svi debili koji su copili furry warriore i onda cope beserk...tipicno spizde sve kaj mogu...samo da koknu nekoga...a to im je smrtna presuda ukupno primaju 50% vec dmg ..a to je zlo ako ti doleti neki ambush rogue ...a drugo najveci crit koji je meni roknuo warriora na owerpower je bio 1000 nekima i zna biti po 1500 itd...da u stvari zans igrat sa roguom znas da dreba drzat hebeni stun-lock na warrioraima ..i onda padaju ko iz p.... pokoseni pod trece ako ides na fury warriora ...najlakse je njega ubiti zato jer je cijelo vrijeme u beserk stanceu
rest my case ...zao mi je na gramatickim pogreskama ali se zurim an Nefariona

M4mut
31-07-2006, 18:18
klase pod STICKY... ODMA SADA ODMA.... :killyou:

ja sam stavio..W1k1ng je vratio na staro..jebga

dabl eM
31-07-2006, 19:09
ja nisam ni pokrenuo tu stvar,pak se nebi htel mešati...
mada sam za to da se metnu pod važno...

Master of Desaster
30-08-2006, 06:05
Shaman je bolji od paladina nekih 50000000000000 e bas tolko puta jer
1.Shaman mora biti iz hord
2.J....o je dobar ratnik i bez magija
3.Ima destructivne magije ko i healing magije a Paladin je uglavnom baziran da ima healing magije :kill: :twisted:

O-Okac
30-08-2006, 06:38
shaman vs paladin kladio bi se na paladina

sahman bez mane je mrtav (isto vrijedi i za paladina no oni mogu vise prezivjeti bez mane)

evo jucer sam se klao protiv lvl 33 samana (ja lvl 31) i zgazi ga bez problema

vise muke mi je trebalo za lvl 29 locka protiv kojeg sam se malo prije borio

Killy
31-10-2006, 15:23
drago jadno zbunjeno finta je u tome sto on ne po zivi da rokne owerpower...a drugo furyy ko i svi debili koji su copili furry warriore i onda cope beserk...tipicno spizde sve kaj mogu...samo da koknu nekoga...a to im je smrtna presuda ukupno primaju 50% vec dmg ..a to je zlo ako ti doleti neki ambush rogue ...a drugo najveci crit koji je meni roknuo warriora na owerpower je bio 1000 nekima i zna biti po 1500 itd...da u stvari zans igrat sa roguom znas da dreba drzat hebeni stun-lock na warrioraima ..i onda padaju ko iz p.... pokoseni pod trece ako ides na fury warriora ...najlakse je njega ubiti zato jer je cijelo vrijeme u beserk stanceu
rest my case ...zao mi je na gramatickim pogreskama ali se zurim an Nefariona[/quote]


Znam da malo kasno odgovaram na ovo al nov sam odi i tek san sad ovo vidija i izivcira se....Ja san fury warrior a bija san i arms, inace san staari rank 14, odakle tebi informacija da u berserk stanceu mi primamo 50% (!!) veci dmg?? on je 10% al zato dobijamo 3% veci kritikal, mi mozemo bit imuni na vas gouge, a kad mi opalis kidney/cheap shot ja upotrijebin insigniju--->piercing howl--->maknem se od tebe za intercept i stuniram te na 3sec koje su dovoljne da te dovrsim, uvik disarmam roguea (ako nisi imun naravno), i btw kad se warriori bore sa roguom nece stat u berserker stancue osim da upotrijebe berserker rage i vrate se nazad da bi mogli koristit overpower, ja iman 6000 HP-a bez buffova i skoro 50% DMG reduction, na kojem ti to warrioru napravis 3500 DMG-a?? lvl10 gol i sjedi?. Fury ili arms nema nikakve veze u kojem ces stanceu bit. i nakraju svega koga ti zoves debilom majmune neinformirani

Shadow
31-10-2006, 22:11
Sve je ovo lijpo i krasno, ali mi nedobismo klase pod "Važno" tako da LOCK

Killy
01-11-2006, 03:39
http://video.google.com/videoplay?docid ... =hulksmash (http://video.google.com/videoplay?docid=4669895340140820194&q=hulksmash)


Cuclaj ovo Cyric the blood god...

Cyric the BLood God
01-11-2006, 09:34
http://video.google.com/videoplay?docid ... nihilation (http://video.google.com/videoplay?docid=-3639329295421373779&q=grim+total+annihilation)S...... samo cu reci pogledaj ....

Killy
01-11-2006, 15:18
Da, vidija san to, tip igra odlicno, al jesi vidija koji dmg radi na clothu koji na plateu, velika razlika, a ona dva warriora nemaju pojma igrat. Naravno da je to dogovorena borba u koju rogue ulazi sa svim CD-ovima spremnim,sta je skroz u redu al isto tako oni mogu pripremit insigniju, a oni ne koriste insigniju da se maknu iz stun locka, ne koriste demo shout, tunder clap, cak ni disarm, nema intercepta da se rogue stunira,vjerovatno uopce ni nemaju piercing howl talent... to su PvE orijentirani warriori koji se ne znaju snac protiv dobrog pvp igraca, ako imaju hand of Ragnaros ne mora znacit da imaju skill. inace ka sta san i reka na pocetku posta tip igra odlicno i odlicno je opremljen, svaka mu cast al ona 2 warriora ko da su s marsa pali.

btw jucer me u WSG-u dagger rogue kritao za 86, cak i moj hamstring krita vise.

Cyric the BLood God
02-11-2006, 11:07
Hahah..... ja uopce ne koristim ambush /backstab build ..... jednostavno mi se neda premda imam daggera faking kolekciju u inventoriju ( predition,CHT,dragonfang,i onaj dio za pugio ali guild mi nije ubio emperopre :cry: :cry: tak da nis a ovi supici iz UL.a nedaju da neko ide u njihove sejvane instance -..-)

Shadowhell
02-11-2006, 13:04
Hahah..... ja uopce ne koristim ambush /backstab build ..... jednostavno mi se neda premda imam daggera faking kolekciju u inventoriju ( predition,CHT,dragonfang,i onaj dio za pugio ali guild mi nije ubio emperopre :cry: :cry: tak da nis a ovi supici iz UL.a nedaju da neko ide u njihove sejvane instance -..-)

Ti zapravo očekuješ da vam daju da ulazite u njihove instance kako hoćete? :rotfl:

Cyric the BLood God
03-11-2006, 08:56
DA pola guildova daje za questove ali ovi konji iz Unseen Legiona ne -.-

Gadoschi
03-11-2006, 09:42
ljudi ja sam full pocetnik u wow-u pa neznam kojeg charactera da uzmem ni nista imate kake prijedloge? :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Dreamer Deceiver
03-11-2006, 09:59
pa pogledaj malo bolje neke topice

Arbiter of Change
03-11-2006, 10:28
ljudi ja sam full pocetnik u wow-u pa neznam kojeg charactera da uzmem ni nista imate kake prijedloge? :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Probaj ih sve; nema savršene klase sve ovisi o tvom stilu igranja.

Finiks
03-11-2006, 10:37
Pa warrior naravno! :)

Gadoschi
03-11-2006, 13:29
Pa warrior naravno! :)

horda ili alliance??

nekak mi se mage svidaju

Shadowhell
03-11-2006, 13:30
DA pola guildova daje za questove ali ovi konji iz Unseen Legiona ne -.-

A to je ok .. samo mislio sam da oni npr dođu do određenog bossa a vi ga ubijete ili nešto sl.

Arbiter of Change
03-11-2006, 13:32
Pa warrior naravno! :)

horda ili alliance??

nekak mi se mage svidaju

Meni su posebno Tauren i Orcovi dobri za warriorse. Kod Alliance jedno Dwarfovi.

Cyric the BLood God
03-11-2006, 15:04
Pa warrior naravno! :)

horda ili alliance??

nekak mi se mage svidaju

Meni su posebno Tauren i Orcovi dobri za warriorse. Kod Alliance jedno Dwarfovi.

erh..... gle svaka klasa je dobra za warriora :D

ovako kod humana se isplati zbog spirita i sword/mace specializationa
dwofova zbog onog raical abiltya
Neflovi su dobri zbog dodgea ...
a gnomovi ...herm.....samo smetaju mozete se spotaknuti na njih -.-

kod horde taureni su hebeni jer imaju vecu stamniu nego ostale rase
orckovi su dobri zbog axe specializationa
Trolovi....erm....oni samo ...aaa...da ... neznam
Unndeadovi su dobri isto zbog raciala ali onak samo smrde posvuda

ubiti najbolji warriori su ti Dworfovi ,humani,Orkovi i Taureni (aka biftek)

oprostite na greskama ali ovo pisem sada na 15 incnom monitoru jer mi je stara razbila "slucajno " 17 inch LCD :-x :-x

A i zurim se moram ici napiti se prije koncerta Tankarda

Arbiter of Change
03-11-2006, 15:15
Zapravi (ako se dobro sjećam) NE i Undead su najgori warriorsi zbog loših statsa. Naravno ne gledam racials.

Finiks
03-11-2006, 17:49
Svaki ima nesto.

Orc/UD/Gnom/NE su super za pvp radi raciala,
dwarf, human i troll vise za pve, tauren za oboje (stomp ftw).

Sve ti ovisi o tvom stilu igranja, al kojeg god odaberes nemos falit. :)

Killy
06-11-2006, 17:04
Pa di si Finikse kuco stara, Crkotina odi, (btw sta se tice pvp-a UD rasa je po meni najbolja na hordi, naravno iz mog nicka mozete zakljucit koju san ja odabra:D, i sta se tice statsa sve je to isti kurac, nijanse.) Znaci za pvp undead, za pve orc (govorim cisto sa dps strane sta se tice orc-a) to je horda, a alliance...ma kakav alliance, poludija bi da moran non-stop gledat kako oko mene trckaraju oni iritantni gnomovi i gey elfovi.

Finiks
07-11-2006, 10:41
Crkotina <3

Slusajte covika, taj zna sta govori, iako je hordas. :-)


Igras li ti jos uopce? Nisan te davno susreja. Navrati na Irc. /wave

Killy
07-11-2006, 17:09
A sve manje i manje u zadnje vrime, sta se tice PvE-a oden u Naxx i onaj prokleti BWL, cekan Drake fang talisman vise od 3 miseca, za povratit....sve u svemu doden online uglavnom radi PvP-a, jos malo pa cu i prestat igrat, kad tocno neman pojma ali prije ekspanzije u svakom slucaju. Koliko vidin po tvom profilu vama lipo ide u Naxx-u, ajde neka, samo naprid. Gustaj i mozda skoknem malo do Iron Forgea na kavu :)