PDA

Pogledaj cijelu verziju : žutokljunac



reiki_
12-07-2006, 21:58
Jutros sam na HRT 2 vidio neku emisiju "Žutokljunac" i u njoj neka žuta ptica koja je totalna kopija one ptičurine iz Ulice Sezam. Koji plagijatori . A onda tokom dana uleti reklama "Piratstvo je krađa." . Tko je tu lud??!

W3DR4N
12-07-2006, 22:06
Taj žutokljunac ide već sigurno dvije godine. Nemam ništa protiv toga, nek se djeca zabavljaju, bio on plagijat ili ne.

reiki_
12-07-2006, 22:18
pa mogli su i neku drugu životinju.ma ...neka im bude

Stiffy
12-07-2006, 22:36
šta si ti dijete pa se buniš...!!! :rotfl:

Rocchiro
12-07-2006, 22:46
žutokljunac :thumbs1: teletabisi :thumbs2:

mEtAXa
12-07-2006, 23:15
Taj žutokljunac ide već sigurno dvije godine. Nemam ništa protiv toga, nek se djeca zabavljaju, bio on plagijat ili ne.

u POTPUNOSTI se slažem

str33t6l0w
12-07-2006, 23:22
žutokljunac :thumbs1: teletabisi :thumbs2:

weeeee.. teletabisi :D:D

MindReader
12-07-2006, 23:43
jaooo.. ja se sjećam kad sam negdje u 2-3 razredu gledo teletabise na švapskom satelitu... onda kad su došli kod nas i kad sam skužio o čemu se radi... Bože sačuvaj :twisted:


a žutokljunac... kaoko su jadni oni voditelji... jadna djeca koja to gledaju... sve gluplje emisije za djecu dolaze na TV..

The Boz
13-07-2006, 00:05
Jesam li ja jedini ovdje koji misli da bi ona mutava emisija na HRTu plašila djcu? Ona s nacrtanom voditeljicom i nekim medekom koji izgledaju kao HR Geiger vs Tim Burton vs Stephen King.
Kak se zove to smeće... kaj klinci mogu zvat i stave neke retartidane slikice kak klinci pričaju...
Uglavnom... da sam djete od 10 godina, mene bi to plašilo.

gogs
13-07-2006, 00:14
Nora Fora i onaj neki medvjed :twisted: :twisted: :killyou: :killyou:

The Boz
13-07-2006, 00:27
E da to smeche!

reiki_
13-07-2006, 00:48
kad ta djeca poču masakrirat po ulicama okrivit će UT2k7. mi znamo istinuu

gogs
13-07-2006, 00:51
Emisija "Mogu ja" (nemožeš!) djeci da poveću količinu samopouzdanja koja je nerijetko izbačena nasiljem i divljačkim ponašanjem!

Frky
13-07-2006, 00:56
Jeste li vidili da Žutokljunac ima , ustvari narančast kljun ! :rotfl:

gogs
13-07-2006, 01:00
Pogle reakcije: STRAŠNO (http://forum.hrt.hr/viewtopic.php?t=6395&)

Rocchiro
13-07-2006, 01:10
jaooo.. ja se sjećam kad sam negdje u 2-3 razredu gledo teletabise na švapskom satelitu... onda kad su došli kod nas i kad sam skužio o čemu se radi... Bože sačuvaj :twisted:


a žutokljunac... kaoko su jadni oni voditelji... jadna djeca koja to gledaju... sve gluplje emisije za djecu dolaze na TV..

da,a danas ih kao ne gledas...pa priznaj ak si musko,evo ja priznajem :rotfl:

Frky
13-07-2006, 01:14
Žutokljunac je dobar dok puštaju pregršt crtanih filmova ili što već puštaju , ali kad voditelji razgovaraju ....... :yuck: ........ teme za razgovor su im glupe , a i njihov glas ne podnosim jer je previše napadan i zrali glupošću (što bio ustvari trebalo biti smiješno) !

v4MP1r3
13-07-2006, 08:49
meni je ovo debilnije od strumFova, a strumfovi su debilni...

1 zenska u cijelom selu, fakat je zaposlena...

Jerry
13-07-2006, 08:57
Prva neka emisija koja sam bratu dopustio da gleda! :)

MindReader
13-07-2006, 09:32
da,a danas ih kao ne gledas...pa priznaj ak si musko,evo ja priznajem :rotfl:
eo, priznajem da sam neko jutro gledo teletabise jer nije bilo niš pametnije (jel to moguće??).. al pjesma im je za crknit... i ono kad gledaju one filmiće na škembama.... ma daj!! JOŠ! JOŠ! ko da se sexaju...


meni je ovo debilnije od strumFova, a strumfovi su debilni...

1 zenska u cijelom selu, fakat je zaposlena...
ta žemska nije rođena prirodno... nju je Gargamel napravio (laboratorijski) da bi štrumpfovi kao, popzdili.. il neš tak, tolko sam čuo :D


Prva neka emisija koja sam bratu dopustio da gleda! :)
pa zato što je i sam gledaš :rotfl: šala

L3VI4TH
13-07-2006, 09:33
Zutokljunca za predsjednika! :rotfl: :rotfl:

Kron
13-07-2006, 09:52
Debilana teska, al nek put pogledam crtić koji ujutro, dok serveri jos nisu napunjeni.

v4MP1r3
13-07-2006, 10:00
meni je ovo debilnije od strumFova, a strumfovi su debilni...

1 zenska u cijelom selu, fakat je zaposlena...
ta žemska nije rođena prirodno... nju je Gargamel napravio (laboratorijski) da bi štrumpfovi kao, popzdili.. il neš tak, tolko sam čuo :D


WTF?
ti to ozbiljno?
postoje hrpa teorija zavera o strumfovima... gRRRR

jel su oni uopce pravi?

MindReader
13-07-2006, 11:47
meni je ovo debilnije od strumFova, a strumfovi su debilni...

1 zenska u cijelom selu, fakat je zaposlena...
ta žemska nije rođena prirodno... nju je Gargamel napravio (laboratorijski) da bi štrumpfovi kao, popzdili.. il neš tak, tolko sam čuo :D


WTF?
ti to ozbiljno?
postoje hrpa teorija zavera o strumfovima... gRRRR

jel su oni uopce pravi?
da, tako sam čuo, a mislim da je i istina... kao, jedina žemska, sv se u nju zaljube, potuku se zbog nje i onda se raziđu (i onda je gargamelu lakše njih povatat - kad nisu u čoporu)... al dosta o štrumpfovima, tema je Žutokljunac :rotfl:


ehm, dakle... meni je bilo ful jadno kad je neki baja "svirao " gitaru, a nije imo ni pojačalo ni kabel :hangin: KAKO MUTAVO!!

mEtAXa
13-07-2006, 12:05
meni je ovo debilnije od strumFova, a strumfovi su debilni...

1 zenska u cijelom selu, fakat je zaposlena...
ta žemska nije rođena prirodno... nju je Gargamel napravio (laboratorijski) da bi štrumpfovi kao, popzdili.. il neš tak, tolko sam čuo :D


WTF?
ti to ozbiljno?
postoje hrpa teorija zavera o strumfovima... gRRRR

jel su oni uopce pravi?
da, tako sam čuo, a mislim da je i istina... kao, jedina žemska, sv se u nju zaljube, potuku se zbog nje i onda se raziđu (i onda je gargamelu lakše njih povatat - kad nisu u čoporu)... al dosta o štrumpfovima, tema je Žutokljunac :rotfl:


ehm, dakle... meni je bilo ful jadno kad je neki baja "svirao " gitaru, a nije imo ni pojačalo ni kabel :hangin: KAKO MUTAVO!!



ajme :D al ipak to gledaju SAMO i ISKLJUČIVO dica. :ekipa:

Rocchiro
13-07-2006, 13:03
ljudi,cul sam da je zutokljunac zapravo zamaskirani covjek!!!da,da...zutokljunac je fejk! :rotfl:

mEtAXa
13-07-2006, 13:07
ljudi,cul sam da je zutokljunac zapravo zamaskirani covjek!!!da,da...zutokljunac je fejk! :rotfl:lol pa naravno :D :D :D


whatever ova tema je postala popularna!!! :shock: :? :D

v4MP1r3
13-07-2006, 14:14
ljudi,cul sam da je zutokljunac zapravo zamaskirani covjek!!!da,da...zutokljunac je fejk! :rotfl:

OCES RECI DA ONA PTICURINA KOJA GOVORI HTRVATSKI NIJE PRAVA

:? :( :cry: :cry:

Berax0r
13-07-2006, 14:53
Zamislite moje sestre to svako jutro gledaju a ja nemogu pogledati reprizu princ iz bel air i ostalo nego svako jutro: Žuta pticsa to je on al se boji leta odgovore znat če znalac--------->ŽUTOKLJUNAC!!!!!!

već znam i pjesmu n apamet :(

mEtAXa
13-07-2006, 15:12
Zamislite moje sestre to svako jutro gledaju a ja nemogu pogledati reprizu princ iz bel air i ostalo nego svako jutro: Žuta pticsa to je on al se boji leta odgovore znat če znalac--------->ŽUTOKLJUNAC!!!!!!

već znam i pjesmu n apamet :(

moja sućut :(

Rocchiro
13-07-2006, 18:22
ljudi,cul sam da je zutokljunac zapravo zamaskirani covjek!!!da,da...zutokljunac je fejk! :rotfl:

OCES RECI DA ONA PTICURINA KOJA GOVORI HTRVATSKI NIJE PRAVA

:? :( :cry: :cry:

osjecam se prevareno :rotfl:

olio
13-07-2006, 18:40
jaooo.. ja se sjećam kad sam negdje u 2-3 razredu gledo teletabise na švapskom satelitu... onda kad su došli kod nas i kad sam skužio o čemu se radi... Bože sačuvaj :twisted:


a žutokljunac... kaoko su jadni oni voditelji... jadna djeca koja to gledaju... sve gluplje emisije za djecu dolaze na TV..

da,a danas ih kao ne gledas...pa priznaj ak si musko,evo ja priznajem :rotfl:ja priznajem da gledam pawer renđerse (power rangers) svako jutro ili kad uvatim......to sam gledao prije 4-5 godina ..... :D :D

olio
13-07-2006, 18:44
ljudi,cul sam da je zutokljunac zapravo zamaskirani covjek!!!da,da...zutokljunac je fejk! :rotfl:ne gubim nadu u život.....ja sam čuo da i nezna letiti oooooooo sta ćemo sad .....

emisija je ok ali voditelji su grozni.......

ovo ok spada kao ono ok za djecu

Fencing_LORD
13-07-2006, 18:45
ma emisija je shshshshshit. isto ko i teletabisi - čisto pranje mozga, ida, ima narančasti kljun,

EDIT: Vidio sam link na HRT forum - koje sranje ti roditelju su isto retardirani(nadam se da to nije netko od vas :fof: )

olio
13-07-2006, 18:48
ma emisija je shshshshshit. isto ko i teletabisi - čisto pranje mozga, ida, ima narančasti kljun,

EDIT: Vidio sam link na HRT forum - koje sranje ti roditelju su isto retardirani(nadam se da to nije netko od vas :fof: )ne brini nismo ja barem mislim

reiki_
13-07-2006, 21:58
ja mislim da je u kostimu veoma ružan čovjek. Sjećam se kad su nam u osnovnu došli bembo i ekipa , a nakon nastupa je par djece plakalo kad su vidjeli da neki ružni tip skida kostim. ali mislim stvarno ružan , a tek znojan... jbg

olio
13-07-2006, 22:01
ja mislim da je u kostimu veoma ružan čovjek. Sjećam se kad su nam u osnovnu došli bembo i ekipa , a nakon nastupa je par djece plakalo kad su vidjeli da neki ružni tip skida kostim. ali mislim stvarno ružan , a tek znojan... jbgrastope se pod maskom ... a ko ne bi..... na odijelu piše ZABRANJEN ULAZAK KAUSTROFOBIČARIMA

v4MP1r3
13-07-2006, 22:10
ja mislim da je u kostimu veoma ružan čovjek. Sjećam se kad su nam u osnovnu došli bembo i ekipa , a nakon nastupa je par djece plakalo kad su vidjeli da neki ružni tip skida kostim. ali mislim stvarno ružan , a tek znojan... jbgrastope se pod maskom ... a ko ne bi..... na odijelu piše ZABRANJEN ULAZAK KAUSTROFOBIČARIMA

o maskama se moze pricati, meni je uzasan...klaun
ja ih se skroz bojim, one velike noge, crveni nos... ima vise sminke od mansona jbte!

olio
13-07-2006, 22:14
ja mislim da je u kostimu veoma ružan čovjek. Sjećam se kad su nam u osnovnu došli bembo i ekipa , a nakon nastupa je par djece plakalo kad su vidjeli da neki ružni tip skida kostim. ali mislim stvarno ružan , a tek znojan... jbgrastope se pod maskom ... a ko ne bi..... na odijelu piše ZABRANJEN ULAZAK KAUSTROFOBIČARIMA

o maskama se moze pricati, meni je uzasan...klaun
ja ih se skroz bojim, one velike noge, crveni nos... ima vise sminke od mansona jbte!ta ti je dobra.....a ne stvarno ja sam ih se uvijek bojao...

neka djeca imaju traume iz djetinjstva kad se boje klauna .... na mene nije utjecalo
klauni :thumbs1: :thumbs1:

reiki_
13-07-2006, 22:28
kao mali piškio sam u hlače kad bi došao sv. Nikola. začudo , krampus me nije plašio.

MindReader
13-07-2006, 22:34
kao mali piškio sam u hlače kad bi došao sv. Nikola. začudo , krampus me nije plašio.
:rotfl: :rotfl: opakooooo!! :rotfl:
ja sam se uvijek bojao onog crtića Ernesta (onaj vamp)... al ko ga shisha, vratimo se na temu :)

olio
13-07-2006, 22:36
kao mali piškio sam u hlače kad bi došao sv. Nikola. začudo , krampus me nije plašio.
:rotfl: :rotfl: opakooooo!! :rotfl:
ja sam se uvijek bojao onog crtića Ernesta (onaj vamp)... al ko ga shisha, vratimo se na temu :)joj stari koja tema sićam se toga ja sam se isto boja da mi ga je opet gledat ...........joj sad si me vratia unatrag

reiki_
13-07-2006, 22:37
sad sam bio na forumu hrt-a tamo gdje pišu mišljenja o žutokljuncu. mislim ... ne znam što bih rekao

v4MP1r3
13-07-2006, 22:40
sad sam bio na forumu hrt-a i tamo gdje pišu mišljenja o žutokljuncu. mislim ... ne znam što bih rekao

kao ono, sve najbolje?
super serija, svidjaju mi se kostimi?

il ono, 100% je gospodin ispod maske jako simaptican (i jede djecu u slobodno vrijeme)

kec
13-07-2006, 22:52
dobro je to, bar mala djeca vise ne guraju prste u uticnice

ali opet kad (ako) buedm imo djece 100% nece gledat taj srot

olio
13-07-2006, 23:01
dobro je to, bar mala djeca vise ne guraju prste u uticnice

ali opet kad (ako) buedm imo djece 100% nece gledat taj srotprste u utičnice to je stara baza sada djeca guraju brokve (ili kako vi kažete čavliče) govori se među djecom da čavlići daju bolji ugođaj pri udaru struje